Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egér & Billentyűzet Topic


chrisnagy13

Recommended Posts

takii

MS cuccról van szó szal sose lehet tudni :lol: .

Nem Logitech :D?

Végig azt hittem :lol: , de megyek inkább látszik, hogy beteg vagyok :(

Jó éjt mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Nem tud valaki egy jó kis billentyûzetet mondani?

Jó lenne ha magyar lenne,meg világítana

meg az ára sew lenne akkora.

szal plz akkor ide Az ötleteKKel!!

Nincs mit! ;)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ej de jó kis billentyûzet :) Már én is akartam valami ilyesmit. Tetszik.

Link to comment
Share on other sites

siletto

A4Tech XL-750F hez milyen egérpadot ajánlotok?

Akinek van hasonló,az tudja,hogy eléggé tapadós,és nehezen mozog,

úgyhogy valami kemény,lehetõleg fém pad kéne

A Méretet nem tudom,mert ált, úgyis X7-Jumpolok(külön lehet állítani az X és Y tengely DPI felbontását[ezáltal a mozgás sebességét])

De azért kéne tanács, hogy milyet is, ami nem fog ide-oda táncikálni az egérrel együtt az asztalon, max majd lecsavarozom,vagy odahegesztem az asztalhoz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
itep47

helló!

egeret plusz padot szeretnék venni.

egér: 5-6 gomb. no csicsa. no noname:) a dpi az, amit nem volt még szerencsém tapasztalni, így az megállított a böngészésbe.

nekem eddig ilyen 2-3 ezres genius és ms egereim voltak. asszem 400-800dpivel, de nem tom milyen lehet 2-3ezressel jáccani.

pad: a steelseriest olvastam hogy zsír, de abból is van egy nagycsomó. én keményfelületûre gondoltam, kb a4 es mérettel

jah és rátaláltam az ms 4500-asra, csak a már említett dpi miatt nem tudok dönteni. ugyanis az csak ezret tud.

jah játékok: cod, wow, +ez az. nem vok egy hc.

írnátok pár sort? esetleg konkrét tipusokat?

köszike

Link to comment
Share on other sites

takii

helló!

egeret plusz padot szeretnék venni.

egér: 5-6 gomb. no csicsa. no noname:) a dpi az, amit nem volt még szerencsém tapasztalni, így az megállított a böngészésbe.

nekem eddig ilyen 2-3 ezres genius és ms egereim voltak. asszem 400-800dpivel, de nem tom milyen lehet 2-3ezressel jáccani.

pad: a steelseriest olvastam hogy zsír, de abból is van egy nagycsomó. én keményfelületûre gondoltam, kb a4 es mérettel

jah és rátaláltam az ms 4500-asra, csak a már említett dpi miatt nem tudok dönteni. ugyanis az csak ezret tud.

jah játékok: cod, wow, +ez az. nem vok egy hc.

írnátok pár sort? esetleg konkrét tipusokat?

köszike

Árban mennyit szánnál rá?

Link to comment
Share on other sites

Zolorado

Üdv!

Szükségem lenne egy új egérre, az alábbiak az igényeim :D

  • vezeték nélküli
  • AA akkuval mûködjön, amit vezetékes üzemmódban lehet tölteni
  • sokáig bírja az aksi
  • legyen rajta +2 gomb a hüvelykujjnál
  • 5000 HUF alatt legyen

+1 ha esetleg A4Tech, és van rajta "2X"-gomb, az igazán klassz lenne.

Keresgéltem, de nem találtam ilyet sajna, tudtok valamit javasolni?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Üdv!

Szükségem lenne egy új egérre, az alábbiak az igényeim :D

  • vezeték nélküli
  • AA akkuval mûködjön, amit vezetékes üzemmódban lehet tölteni
  • sokáig bírja az aksi
  • legyen rajta +2 gomb a hüvelykujjnál
  • 5000 HUF alatt legyen
+1 ha esetleg A4Tech, és van rajta "2X"-gomb, az igazán klassz lenne.

Keresgéltem, de nem találtam ilyet sajna, tudtok valamit javasolni?

Logitech Performance... csak az egy "picit" kilóg az 5000 HUF-ból :D

Link to comment
Share on other sites

Zolorado

Logitech Performance... csak az egy "picit" kilóg az 5000 HUF-ból :D

"Picit." De ha fizeted a különbözetet, nem bánom... :D

Csak van olcsóbb is... :/

Link to comment
Share on other sites

itep47

Árban mennyit szánnál rá?

bocs. h nem voltam:)

árban? igazából a minõség alját keresem az árában:)

találtam 4ezerért az ms comfort mouse 4500at. 1k dpi. de számomra elég aggasztó, h a két plusz gombból csak egyik van balról. a másik jobbról. ilyen ratyi szimmetrikus:S tudom h azé h bal kezesek is léteznek, de sztem ez nekem kizáró.

van egy sokkal kedvezõbb árú: konkrétan 2-2,5k

gigabyte 6580

1600 dpi. balról 2 gomb. itt igazából a minõséget nem vágok. nyákom van kettõ is a gépbe, de perifériát nem régóta árulnak. asszem. szal nem tudom...

tapasztalat?

thx:)

Link to comment
Share on other sites

Zolorado

[GSF] Picture

Ehhez mit szóltok?

Esetleg valaki tapasztalat?

(A4Tech X6-70D)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Dec.10. óta intézted, és most jött meg :D?

Hát én se tudom mit tököltek eddig(az a lényeg hogy meglett a dolog), most hét szerdán mentem be a boltba hogy akkor most mi van és akkor mondták hogy ezzel tudják helyettesíteni és hogy megfelel-e, ma meg mehettem érte.

Link to comment
Share on other sites

takii

Hát én se tudom mit tököltek eddig(az a lényeg hogy meglett a dolog), most hét szerdán mentem be a boltba hogy akkor most mi van és akkor mondták hogy ezzel tudják helyettesíteni és hogy megfelel-e, ma meg mehettem érte.

Nem semmi a garancia szervizük.

Akkor MS termékek kilõve vásárlás alól :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Nem semmi a garancia szervizük.

Akkor MS termékek kilõve vásárlás alól :D

Nem feltétlen az MS intézi hanem a bolt, ahol vetted.

Például ha az iponra bíztam volna az egerem garanciális javítását, lehet hogy csak hét hónap múlva lett volna kész, de én furfangos módon felhívtam a Logitech ügyfélszolgálatát és 1-héten belül futár hozta az új egeret :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nem semmi a garancia szervizük.

Akkor MS termékek kilõve vásárlás alól :D

Nem az MS-t kerestem meg vele hanem inkább bevittem a boltba, nagy baj nem volt ebbõl a késlekedésbõl mert volt annyi eszem anno hogy eltettem a régi billentyûzetet és egeret :D .

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

http://www.pchost.hu/aruhaz/images/X6-70D%2011.jpg

Ehhez mit szóltok?

Esetleg valaki tapasztalat?

(A4Tech X6-70D)

Volt eddig 2 A4Tech egerem, és mind a kettőnél előjött ugyanaz a hiba. Vagy nem érzi a kattintást, vagy kettőt kattint helyette. Nagyon idegesítő tud lenni, ezért szerintem ha veszek következőt én váltok inkább.

Link to comment
Share on other sites

oliba

Volt eddig 2 A4Tech egerem, és mind a kettõnél elõjött ugyanaz a hiba. Vagy nem érzi a kattintást, vagy kettõt kattint helyette. Nagyon idegesítõ tud lenni, ezért szerintem ha veszek következõt én váltok inkább.

Ugyanez volt az én A4Tech egeremmel. A másik legjobb dolog velük, amikor életre kél a kurzor a képernyõn :D

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Ugyanez volt az én A4Tech egeremmel. A másik legjobb dolog velük, amikor életre kél a kurzor a képernyõn :D

Olyan nekem is szokott lenni Logitech G500 és SteelSeries QcK párosnál. Arra már nem emlékszem, hogy az MX518 csinálta e a rendes egérpadommal, de az itthoni gépnél egy Pleomax reklám egérpaddal nem csinálja, az biztos.

Egyébként rohadt idegesítõ, mert sokszor filmnézés közben csinálja, meg van, hogy olyan, mintha kattintanék is. Megy a film teljes képernyõn, egyszer csak megmozgul az egér, bejönnek a lejátszó gombjai, eltûnnek, aztán ott marad a tálca a képen, én meg mászhatok ki az ágyból. :(

Link to comment
Share on other sites

oliba

Olyan nekem is szokott lenni Logitech G500 és SteelSeries QcK párosnál. Arra már nem emlékszem, hogy az MX518 csinálta e a rendes egérpadommal, de az itthoni gépnél egy Pleomax reklám egérpaddal nem csinálja, az biztos.

Egyébként rohadt idegesítõ, mert sokszor filmnézés közben csinálja, meg van, hogy olyan, mintha kattintanék is. Megy a film teljes képernyõn, egyszer csak megmozgul az egér, bejönnek a lejátszó gombjai, eltûnnek, aztán ott marad a tálca a képen, én meg mászhatok ki az ágyból. :(

MX518 nem csinálja, hisz ezt használom már 2 éve legalább és egyszer sem fordult elõ. Bátyámnak is ilyen van és õ sem panaszkodott. Bár õt meg sem említem, hisz a képhibákat nem vette észre a monitoron + az sem tûnt fel neki, hogy rossz az A4Tech egér.

Link to comment
Share on other sites

takii

Nem feltétlen az MS intézi hanem a bolt, ahol vetted.

Például ha az iponra bíztam volna az egerem garanciális javítását, lehet hogy csak hét hónap múlva lett volna kész, de én furfangos módon felhívtam a Logitech ügyfélszolgálatát és 1-héten belül futár hozta az új egeret :D

Nekem is így volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Raven

vettem jó pár évvel ezelőtt egy logitech mx518-as egeret és fél év után elromlott. a bolt ahol vettem időközben csődbe ment, így a számlát is kidobtam. aztán nemrég olvastam 2 cikket logout-on arról h milyen jó a logitech support-ja és írtam nekik, annak ellenére h számlám sincs és küldtek szó nélkül egy új mx518-ast. jan 27-én adták fel hollandiából és feb 1-én megjött, szal még gyors is volt.

nem semmi B)

Link to comment
Share on other sites

oliba

vettem jó pár évvel ezelõtt egy logitech mx518-as egeret és fél év után elromlott. a bolt ahol vettem idõközben csõdbe ment, így a számlát is kidobtam. aztán nemrég olvastam 2 cikket logout-on arról h milyen jó a logitech support-ja és írtam nekik, annak ellenére h számlám sincs és küldtek szó nélkül egy új mx518-ast. jan 27-én adták fel hollandiából és feb 1-én megjött, szal még gyors is volt.

nem semmi B)

Gondolom az egér aljáról csak a száma kellett, amivel igazoltad az eredetit és már jött is? :)

Amúgy sok ember azt hiszi, hogy xy gyártó termékei azért kerülnek +10-20%-al drágábba, mert a nevet kell csak megfizetni, de mint látod, a név mögött van valami és amikor baj van, akkor derül ki, hogy melyik gyártó nem zsákbamacskázik.

Kíváncsi leszek, hogy a sok nevesebb gyártó közül kik hívják vissza az eddig eladott H67-es és P67-es alaplapokat is :)

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

...

Kíváncsi leszek, hogy a sok nevesebb gyártó közül kik hívják vissza az eddig eladott H67-es és P67-es alaplapokat is :)

Az ASUS már bejelentette a hibás lapok cseréjét.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...