Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ki Milyen Zenei Mûfajt Nem Szeret? 2. Rész


-malvin-

Recommended Posts

Warfoki

Az utolsó bekezdésbõl egyértelmûen süt már, hogy troll, de jól csinálja. :D Mellesleg honnan ástad elõ, ezt a kommentet, én nem találom? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Az utolsó bekezdésbõl egyértelmûen süt már, hogy troll, de jól csinálja. :D Mellesleg honnan ástad elõ, ezt a kommentet, én nem találom? :unsure:

Csak megpróbáltam utánozni Atyaeg1 stílusát, aki cinálta azokat a borzalmas léjdigágá klippelemzéseket. Nézz meg tõle néhány vidit, a dili az benne, hogy komolyan is gondolja. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Igaza van, térjetek meg. -_-

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Erõltetett hipszterkedés.

Csak egy hiptszer beszél kétszavas, lekezelõ hangnemû tõmondatokban.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Auto-tuner, vocoder stb. ehhez hasonló cuccok és baromi sok helyen használják még metálban is (Cynic, Faceless, stb.). Ha megfelelően használják szerintem nagyon jó hangulat festő tud lenni, persze nem arra gondoltam amikor azért használja valaki mert nem tud énekelni :D

Akkor úgy mondom h maga Miku népszerű az otakuk körében :rolleyes:

Tehát nem kell attól tartani h hirtelen mindenki Miku mániás lesz és jönnek turnézni :D

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Auto-tuner, vocoder stb. ehhez hasonló cuccok és baromi sok helyen használják még metálban is (Cynic, Faceless, stb.). Ha megfelelõen használják szerintem nagyon jó hangulat festõ tud lenni, persze nem arra gondoltam amikor azért használja valaki mert nem tud énekelni :D

Kellene nekem egy angol nyelvû vocaloid, férfi hanggal, ami tud hörögni is, aztán meg lenne oldva az énekesproblémám. :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Kellene nekem egy angol nyelvű vocaloid, férfi hanggal, ami tud hörögni is, aztán meg lenne oldva az énekesproblémám. :D

Írj számot, mondd el az elképzeléseidet, add ide, ráhörgök, mastereld, tedd fel a netre, szedj össze még hasonló embereket, csinálj bandát. Amúgy csak szerintem néz ki hülyén ez a fórum tag téma az avik alatt?

Link to comment
Share on other sites

Hares

Írj számot, mondd el az elképzeléseidet, add ide, ráhörgök, mastereld, tedd fel a netre, szedj össze még hasonló embereket, csinálj bandát. Amúgy csak szerintem néz ki hülyén ez a fórum tag téma az avik alatt?

Nekem sem tetszik. De evvan.

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

B)

Mádáfákin nindzsa.

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

The blues maker

Valaki csinálhatna brutal death metal makert is. Lehetne választani, hogy mit beleztem ki a hétvégén és mely szerveit ettem meg nyersen és utána kinek a sírját gyaláztam meg. :lol:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

The blues maker

Valaki csinálhatna brutal death metal makert is. Lehetne választani, hogy mit beleztem ki a hétvégén és mely szerveit ettem meg nyersen és utána kinek a sírját gyaláztam meg. :lol:

Te vajon hány brutal death számot hallottál életedben ? :D Nembaj, vicces vagy :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nembaj, vicces vagy :D

Wat? Kérlek, ne bátorítsd xD

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Egy kis mûfajkeverés néha mindenkivel megesik... :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Aki még mindig nem lenne tisztában a hipszter szó jelentésével:

http://www.explosm.net/db/files/Comics/Mat...ing-hipster.png

Fogadtunk MailMan-el, hogy be fogod rakni ezt a képet... és ha berakod, akkor te vagy a világ legnagyobb hipsztere... nem akarom azt mondani, hogy bejött a dolog, de itt áll a kép, mindenki látja... ugye? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Tanúsíthatom, csak szembesíteni ne próbáljatok, mert nem tudom, mikor történt...

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Nem akarok hipsterkedni,de ne hipsterkedjetek.

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Wat? Kérlek, ne bátorítsd xD

Hidd el, sokat javult a humorérzékem az utóbbi idõben. Ennek ellenére még elõfordulnak az erõltetett poénkodások.

Warfare által linkelt képhez: Tökre emlékeztet bátyámra, csak õ máshogy hordja a haját és nem szemüveges. Meg legalább tud öltözködni. (de a méjnsztrím kispált nem utálta meg...)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Hidd el, sokat javult a humorérzékem az utóbbi idõben. Ennek ellenére még elõfordulnak az erõltetett poénkodások.

Még simán elment volna a dolog, de a mentegetõzés megöli az egészet. Nem javasolt. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
B4LINT

Emberek, kezdek elbuzulni :ph34r:

Rákattantam a Quimbyre, Muse-ra, Radioheadre, Oasisre, Franz Ferdinandra... aztán persze korrigálom a Meshuggah-val, nem arról van szó, de naaa. Ja, meg az Ayreon, azt is lágynak tartottam régen. Ja meg Hadouken, de az a gólyabálunk miatt volt.

De van azért Parov Stelar és Chopin is, szóval mostanában eléggé diverzifikált a zenei ízlésem, kibszott szélsőséges számváltások vannak néha.

Vissza kőn' térni néha a brutal deathre is :D Bár az sosem baj, ha open-minded vagyok.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Én is hallgatok Ledér! sok mindent, nincs ezzel baj szerintem :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Emberek, kezdek elbuzulni :ph34r:

Rákattantam a Quimbyre, Muse-ra, Radioheadre, Oasisre, Franz Ferdinandra... aztán persze korrigálom a Meshuggah-val, nem arról van szó, de naaa. Ja, meg az Ayreon, azt is lágynak tartottam régen. Ja meg Hadouken, de az a gólyabálunk miatt volt.

De van azért Parov Stelar és Chopin is, szóval mostanában eléggé diverzifikált a zenei ízlésem, kibszott szélsõséges számváltások vannak néha.

Vissza kõn' térni néha a brutal deathre is :D Bár az sosem baj, ha open-minded vagyok.

Bizony sosem baj,környezetemben mindenki azt hiszi hogy egy mûfajnál maradni a true és én is Censored! vagyok hogy hallgatok mindent. A Quimbyt pl nem, mert az szerintem Censored!ság,no mind1. :D De a többi jóság. :)

Pl most Ákos új lemezét hallgattam,észveszejtõen undorítóan unalmas. Most érett meg az ideje hogy eltûnjön pár évre,vagy koncertezgessen a régi számaival amiket nagyjából kívülrõl tudok.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Olyankor meg egyszerűen elolvadok, ha egy lány Chopint linkel nekem... nagyon tudja, mit szeretek :)

Vissza pedig Muse - Apocalypse Please (mert zongorázik, és mert ez a szám... HUHH)

A Quimby meg azért lett most ennyire kedvenc, mert találkoztam álmaim nőjével, akinek történetesen a kedvenc zenekara, szóval eléggé biased vagyok ilyen téren... az Ajjajjaj és az Autó egy szerpentinen pedig igenis kiszottul jó számok! Nagyon kellemes hangja van az énekesnek, nyugis zene.

Olyan Péterfy Bori férfi verzióban... bár az ő hangjától azért nagyon megőrülök ám, félelmetesen szép és érzéki.

Apropó Borika...

Érzéki, igen, ez egy nagyon jó szó a hangjára...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...