Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Core Zenei Mûfajok 2. Rész


bullet50

Mûfajok  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jondavis2

mi az, h léder? XD

ledér amúgy :D és ri ban cézé

Link to comment
Share on other sites

marco045

Nem értem mi folyik itt.

Ledér?

Úgy néz ki, hogy új a cenzúra.

Azt írtam eredetileg, hogy kur.va.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Na akkor Touché Amore-ral mi lesz ? :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Na akkor Touché Amore-ral mi lesz ? :D

én mennék,csak nem tudom hogy tudnék fel menni meg visszajönni. :unsure: másnap meg suli. :(

Link to comment
Share on other sites

Cori

ledér amúgy :D és ri ban cézé

ajjajjajajaj xd ez büntet

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

én mennék,csak nem tudom hogy tudnék fel menni meg visszajönni. :unsure: másnap meg suli. :(

Nekem azzal nincs gondom, nekem inkább az ott alvás a necces :D Meg az ,hogy magamtól nem találom meg a helyeket Pesten mert balfsz vagyok :D Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

Nekem azzal nincs gondom, nekem inkább az ott alvás a necces :D Meg az ,hogy magamtól nem találom meg a helyeket Pesten mert balfsz vagyok :D Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

Nekem mindkettõvel gondom van. : D Touché Amore-t szerintem kihagyom, de PtH-ra már tényleg kéne menni. De most Puding!nak sincs kedve reggelig csövezni.

szerk.: A 2009es Painted in Exile EP hatalmas. :o Hallgassa meg mindenki!! B)

szerk2.:

klipp.
Link to comment
Share on other sites

jondavis2

ajjajjajajaj xd ez büntet

fszomba :D Azt akartam írni, hogy ledér = k.u.rva :)

Na leszedtem én is az új Oceano-t, úgy elmegy egynek, de nem az a "hûha :o "

Link to comment
Share on other sites

tupeLo

Új Underoath kinek hogy tetszik? Én még csak egyszer hallgattam, de nagyon elment mellettem.

borzalmas. messze alulmúlja még az elõzõt is.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nekem azzal nincs gondom, nekem inkább az ott alvás a necces :D Meg az ,hogy magamtól nem találom meg a helyeket Pesten mert balfsz vagyok :D Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

na ja,a fent alvás felejtõs és nincs aki oda vissza fuvarozna. :(

Link to comment
Share on other sites

harylmu

Nekem azzal nincs gondom, nekem inkább az ott alvás a necces :D Meg az ,hogy magamtól nem találom meg a helyeket Pesten mert balfsz vagyok :D Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

Ha gondolod segíthetek eljutni a Zappáig. Az alvás problémádon sajna nem tudok segíteni. (MSN-en megdumálhatjuk.)
Link to comment
Share on other sites

Warfare

Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

Régebbi All Shall Perish albumok, Upon A Burning Body... Van pár, csak nehéz rájuk akadni.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nekem mindkettõvel gondom van. : D Touché Amore-t szerintem kihagyom, de PtH-ra már tényleg kéne menni. De most Puding!nak sincs kedve reggelig csövezni.

arra lehet én is megyek (pedig eloszor nem akartam csak egy banda miatt), de pth akkor is pth :D :P

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Nekem azzal nincs gondom, nekem inkább az ott alvás a necces :D Meg az ,hogy magamtól nem találom meg a helyeket Pesten mert balfsz vagyok :D Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

Akad sok.

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Nekem azzal nincs gondom, nekem inkább az ott alvás a necces :D Meg az ,hogy magamtól nem találom meg a helyeket Pesten mert balfsz vagyok :D Amúgy srácok létezik még jó deathcore? :D

Thy Art is Murder a régi vokálossal, Hiroshima Will Burn,, The Boy Will Drown, Rings of Saturn, Genocide of Prescription, Hester Prynne (feloszlottak. : /)

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Thy Art is Murder a régi vokálossal, Hiroshima Will Burn,, The Boy Will Drown, Rings of Saturn, Genocide of Prescription, Hester Prynne (feloszlottak. : /)

Plague of Ashitaka, A Black Rose Burial (Puding!é nincs új album), Neverending War, Quarter the Villain, Trigger the Bloodshed, Killwhitneydead (nekik viszont elvileg idén jön).

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Jó amúgy újabb bandákra gondoltam mert a régi jókat nyilván ismerem :D Btw Black Rose Burial szerintem a baromi unalmas kategóriába tartozik, nem akarok senkinek a lelkébe gázolni :D Plague of Ashitakát meg mindig elfelejtem csekkolni, na majd most megnézem. Amúgy Thy Art Is Murder szerintem az új vokálossal is bõven jó, az album elég pofás lett.

Link to comment
Share on other sites

bullet50

conducting from the grave milyen lett? le kéne szedni

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Na szerintem akkor én ezt kihagyom, ez a Pesten történõ témázás nem megy idén, majd jövõre ha fenn lakok akkor viszont kellenek állandó koncertre járós pajtások :D

Link to comment
Share on other sites

harylmu

mármint koncertezni

Nem. A never say die beszámoló második részére céloztam.
Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nem. A never say die beszámoló második részére céloztam.

milyen jó lenne ide is jönnének. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

volt valami normális metalcore lemez mostanában?deathcore meg hasonlókkal már nem is próbálkozom :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

volt valami normális metalcore lemez mostanában?deathcore meg hasonlókkal már nem is próbálkozom :D

Pont a metalcore khurvult el a legjobban és a leghamarabb. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...