Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?


grasslover

Recommended Posts

_Raidon_

A sziget B) örök kedvenc :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ante

A sziget B) örök kedvenc :rolleyes:

Én is imádom :rolleyes: Hol megy?

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én is imádom :rolleyes: Hol megy?

Én is szeretem. De imádni az túlzás... Kenobi meg Scarlett miatt viszont sokszornézõs:D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Én is szeretem. De imádni az túlzás... Kenobi meg Scarlett miatt viszont sokszornézõs:D

Jó akkor átfogalmazom: Én egyenesen issssssssstenítem! B) Bár mindennap megnézhetném naponta hétszer :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Én is imádom :rolleyes: Hol megy?

húb.asszus, bocs, hogy nem válaszoltam, de már em tudtam elszakadni a filmtõl! :D :rolleyes: Cool-on ment, remélem megtaláltad. :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

húb.asszus, bocs, hogy nem válaszoltam, de már em tudtam elszakadni a filmtõl! :D :rolleyes: Cool-on ment, remélem megtaláltad. :)

Nem, de leszarom, már láttam elégszer, plussz megvan 720p-ben B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Én is szeretem. De imádni az túlzás... Kenobi meg Scarlett miatt viszont sokszornézõs:D

Én is szeretem,a My Name is Lincoln-ért pedig érdemes megszületni. Csak az a veszett száraz képi világa idegen nekem.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Jó akkor átfogalmazom: Én egyenesen issssssssstenítem! B) Bár mindennap megnézhetném naponta hétszer :rolleyes:

Napi nyolc óra alvás mellett nyolcszor is megnézhetnéd egy nap... viszont akkor nem tudnád megnézni a Függetlenség napját is. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ezen a héten a Duna tv végleg a kedvencemmé fog avanzsálódni. Ma fél 11-kor brazil dráma, az Oboa hangja, szerdán Hazudós pásztor, iráni dráma . Imádom az ilyen csemegéket. B)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Asterix az olimpián :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Ma este a Film+ -on 22:50-kor A bérgyilkos. Érdemes megnézni.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Ma este a Film+ -on 22:50-kor A bérgyilkos. Érdemes megnézni.

Még szép, hogy érdemes. Chow Yun-Fat egy Isten.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Még szép, hogy érdemes. Chow Yun-Fat egy Isten.

Jah, mindenképp az volt, de a Tigris és Sárkány óta (amiben azért még Isten volt, sõt) szerintem aljábbnál aljább produkcióba átall belepréselni az ábrázatát.

De a Full Contact (esõ rácseppen a késre, majd egy benzinkútnyi rosszfiúval végez olyan kameracselekkel, hogy Bay elszégyelli magát) meg mondjuk a Hard Boiled (kórházas jelenet, két .44-es, fogpiszkáló a szájban...) meg a már említett Tigris és Sárkány után szerintem nincs miért szégyenkeznie, egyszerûen mindent kiadott ott magából :D

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Jah, mindenképp az volt, de a Tigris és Sárkány óta (amiben azért még Isten volt, sõt) szerintem aljábbnál aljább produkcióba átall belepréselni az ábrázatát.

Azért van 1-2 kivétel, például a Curse of the Golden Flower kifejezetten jó film volt, illetve a Confucius is igényesnek néz ki. Az olyan szarokat meg mint a Dragon Ball, õ mentette meg egyedül az aranymálnától :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Curse of the Golden Flower nekem is kifejezetten tetszett, pedig egyáltalán nem szeretem a történelmi filmeket, van egy olyan érzésem hogy Gong Li miatt tetszett. :D Rengeteg jó filmben szerepelt a csávó, City on Fire, Prison on Fire, Once a Thief, God of Gamblers, A Better Tomorrow, de nekem különösen a Full Conact tetszett(Ann Bridgewater :rolleyes: ). Viszont akkora sztárnak nem tartom, inkább coolsága miatt lett szerintem akkora sztár amekkora. Egyébként szerencse, hogy õ még nem szerepelt olyan sok USA filmben.

Jövõhéten talán ugyanúgy a film+ on lesz a Island of Fire, az is megér egy misét. Van egy olyan sejtésem, hogy most ezeket a régi klasszikus HK filmeket levetítik sorba, remélem leadják a Bullett in the Head-et, rohadt rég láttam már.

Link to comment
Share on other sites

ryd
Ma a m1-en 21:35kor lesz az 1 címû film.
Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Karib-tenger kalózai 2 B)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Karib-tenger kalózai 2 B)

+1

rtl klub on

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Blöff

Viasat 3

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Mátrix 2

Film+-on.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

HP5

Link to comment
Share on other sites

ryd

21:10-kor a film+-on a Kill Bill-t B)

Link to comment
Share on other sites

otvosa

21:10-kor a film+-on a Kill Bill-t B)

óóó köszönöm :wub:

Link to comment
Share on other sites

Real013

21:10-kor a film+-on a Kill Bill-t B)

Szarrá fogják vágni, ne nézzétek ott...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...