Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars Filmek


grasslover

Recommended Posts

tenderlumpling

Tudnátok mondani fanokáltal készített filmet? Természetesen csak igényesen megcsinált filmek érdekelnének és amihez van magyar felirat.

Ryan vs. Dorkman 1-2 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ryd

Nekem ez új információ volt, de leírom ide, hátha másnak is az lesz. Tehát én minden második héten megveszem a Star Wars Kultikus Hajók és Jármûvek nevezetû magazint és a legújabb számába olvasom, hogy az uralkodó régi megjelenést úgy oldották meg, vagyis pontosítva, ezt a hologramként való kinézetét, hogy egy csimpánzszemet vetítettek egy öregasszony képére.

Hát nem tudom hova tenni ezt. Lehet, hogy az vezérelte õket, hogy ronda legyen a kinézete? Vagy esetleg félelmet keltsenek vele?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-

Hmm-hmm...

Meglátjuk mi sül ki belõle.

SW annyira nincs messze a Disney látványvilágától, így sok mindent nem kell finomítani a dolgokon.

Valamint a Disney leszerzõdtethet tehetségesebb írókat és rendezõket az új filmekhez :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Videó is társult a hírhez:

I have story treatments of 7, 8, 9.

:ninja: Ha már sikerült ki venni a kezei közül, remélem nem hagyják, hogy valami beleszólása legyen.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Valamint a Disney leszerződtethet tehetségesebb írókat és rendezőket az új filmekhez :rolleyes:

Joss Whedon meg Kevin Smith adja magát, hogy legalább executive producerként megjelenjenek a színen, amekkora geekek meg fanjai a sorozatnak. Whedon mondjuk rendezőnek lenne az igazi, akkor aztán még nekem is kedvemre való filmek születhetnének B)

Én bírnám, ha nem lenne összefüggő trilógia (vagy csak lazán kapcsolódó) és különböző kalandokat mutathatna be.

Lehetne pl egy Guy Ritchie/Tarantino stílusban készített alvilági bounty hunteres film átverésekkel, jetpack üldözéssel meg megkavart fejezetes elrendezéssel, csavaros jelenetelrendezéssel, pózőrködéssel.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Joss Whedon meg Kevin Smith adja magát, hogy legalább executive producerként megjelenjenek a színen, amekkora geekek meg fanjai a sorozatnak. Whedon mondjuk rendezõnek lenne az igazi, akkor aztán még nekem is kedvemre való filmek születhetnének B)

Én bírnám, ha nem lenne összefüggõ trilógia (vagy csak lazán kapcsolódó) és különbözõ kalandokat mutathatna be.

Lehetne pl egy Guy Ritchie/Tarantino stílusban készített alvilági bounty hunteres film átverésekkel, jetpack üldözéssel meg megkavart fejezetes elrendezéssel, csavaros jelenetelrendezéssel, pózõrködéssel.

Én viszont trilógiában gondolkodnék, az olyanokat, amiket te írsz, tévébe küldeném, most már bõven meg lehet oldani az ilyeneket jól. :)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Én viszont trilógiában gondolkodnék, az olyanokat, amiket te írsz, tévébe küldeném, most már bőven meg lehet oldani az ilyeneket jól. :)

Évek óta tervezgetnek egy élő szereplős sorozatot, ami az alvilágot helyezné középpontba. :) Nem gyerekeknek készítik, a producer a Deadwoodhoz hasonlította, csak űrben. :D A gond az, hogy nagyon drága lenne az egész, Avatar nagyságú drága.Állításuk szerint csak 5-6 millió jutna egy epizódra és nem tudnának 7-8 nap alatt egy epizóddal kész lenni.

Azt sem döntötték el, hogy kábelre menjenek (kevesebb pénz, kevesebb néző vagy bevállalnak egy országos adót és több büdzsével kockáztathatják, hogy buknak) de elvileg az HBO-nál adott lenne minden, csak nem megszedni akarják magukat és nem szeretnék, ha a csatorna totális ura legyen az egésznek. :) (mondjuk valószínüleg az ABC-re fog menni a Shieldes sorozattal, mert ügye disney)

50 epizódot megírtak, elvileg a forgató könyv annyira Puding!a, hogy nem évül el, úgyhogy...lehet várni. :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Legutóbb azt olvastam (még azt is megkockáztatom, hgoy a forrást bentrõl jött), hogy a Disney megad minden forrást a sorozathoz, és az ABC-n fogják tolni, és ténylegesen sötétebb tónust fog kapni.

Azt hiszem, hogy a Star Wars névvel nem lehet anyagilag bukni. Tehát egy Avatar szintû költségvetés (ami hivatalosan ugye kb. fele a valóságnak) is bõven megérné.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Azt hiszem, hogy a Star Wars névvel nem lehet anyagilag bukni. Tehát egy Avatar szintû költségvetés (ami hivatalosan ugye kb. fele a valóságnak) is bõven megérné.

A Star Wars filmek összesen nem hoztak akkora bevételt, mint az Avatar egyedül, szóval én nem lennék olyan biztos benne.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Azt hiszem, hogy a Star Wars névvel nem lehet anyagilag bukni. Tehát egy Avatar szintû költségvetés (ami hivatalosan ugye kb. fele a valóságnak) is bõven megérné.

Ha tényleg akkora összeg kell neki, akkor szerintem egy ilyen Star Wars sorozattal TV-n szerintem nem lehet nyereséget termelni.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ha tényleg akkora összeg kell neki, akkor szerintem egy ilyen Star Wars sorozattal TV-n szerintem nem lehet nyereséget termelni.

A magas költségvetéssel a mozis forgalmazásra gondoltam

A Star Wars filmek összesen nem hoztak akkora bevételt, mint az Avatar egyedül, szóval én nem lennék olyan biztos benne.

Hahó! A Disney sorra termeli a milliárdos bevételeket, ráadásul a Star Wars még mindig nagyobb márka, mint a Marvell vagy a POTC.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Évek óta tervezgetnek egy élõ szereplõs sorozatot, ami az alvilágot helyezné középpontba. :) Nem gyerekeknek készítik, a producer a Deadwoodhoz hasonlította, csak ûrben. :D A gond az, hogy nagyon drága lenne az egész, Avatar nagyságú drága.Állításuk szerint csak 5-6 millió jutna egy epizódra és nem tudnának 7-8 nap alatt egy epizóddal kész lenni.

Azt sem döntötték el, hogy kábelre menjenek (kevesebb pénz, kevesebb nézõ vagy bevállalnak egy országos adót és több büdzsével kockáztathatják, hogy buknak) de elvileg az HBO-nál adott lenne minden, csak nem megszedni akarják magukat és nem szeretnék, ha a csatorna totális ura legyen az egésznek. :) (mondjuk valószínüleg az ABC-re fog menni a Shieldes sorozattal, mert ügye disney)

50 epizódot megírtak, elvileg a forgató könyv annyira Puding!a, hogy nem évül el, úgyhogy...lehet várni. :D

Igen, tudok errõl (Bár ilyen részletességgel nem néztem utána). Én biztosan nézném, ha összedobnának valamit. Egyébként meg miért nem gondolkodnak Firefly-szerûen? Remek történetek voltak, bûnözõk, csempészek stb. Igaz, SW szinten a változatos fajok miatt több CGI és maszk kéne. De az egy jó alap lenne mindenképpen szvsz.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Smith

"Alig várom, hogy láthassam az összes új filmet. A hét éves Kevin, aki látta a Star Wars elsõ vetítését 1977-ben, végre megkaphatja mind a kilenc Star Wars filmet. Én leszek az elsõ a sorban, aki fizetni fog érte"

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Hahó! A Disney sorra termeli a milliárdos bevételeket, ráadásul a Star Wars még mindig nagyobb márka, mint a Marvell vagy a POTC.

Hahó! Az Avatar majdnem 3 milliárdot kaszált. Nem azt mondom, hogy megbukna, de csak azért, mert átveszi a Disney, nem feltétlenül fog majd az Avatarral versenyezni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
grasslover

Ölég hidegrázós -_-

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Hahó! Az Avatar majdnem 3 milliárdot kaszált. Nem azt mondom, hogy megbukna, de csak azért, mert átveszi a Disney, nem feltétlenül fog majd az Avatarral versenyezni.

Várj, melyik film is ment akkor, amikor az Avatar? Ja, egyik sem. Azt meg nem tudom, a statisztikában benne van-e a millió DVD és Blu-Ray, de azt tuti nem számoltad, hogy az Avatar háromszoros jegyárral ment a 3D miatt.

És még csak jó sem volt.

Szerintem hasonló marketinggel és feltételek között simán verné egy közepes Star Wars film is az Avatart.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

És még csak jó sem volt.

Ez igaz, de még így is verte az utolsó 3 SW-t :troll:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ez igaz, de még így is verte az utolsó 3 SW-t :troll:

:biglol:

Meg úgy igazából az Empire Strikes Back kivételével az összes többi Star Wars-t is :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Hát, sikerült az Avatarban a két (számomra) legrosszabb Star Wars-baklövést összerakni: érdektelen szerelmi szál és pofába tolt környezetvédelem (Endor vs. Pandora) :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát, sikerült az Avatarban a két (számomra) legrosszabb Star Wars-baklövést összerakni: érdektelen szerelmi szál és pofába tolt környezetvédelem (Endor vs. Pandora) :D

Az SW-ben a leggázabb elem az C3PO.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Az SW-ben a leggázabb elem az C3PO.

Engem sosem zavart, sõt, egy fokig vicces. Viszont Jar-Jar borzalmas, és teljesen elfelejtettem. Amúgy annak idején semmi bajom nem volt vele, mikor elõször ment moziban, de nemrég újranéztük, és egy személyben teszi tönkre a Baljós Árnyakat (ami nélküle csak fele ilyen szar lenne).

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Engem sosem zavart, sőt, egy fokig vicces. Viszont Jar-Jar borzalmas, és teljesen elfelejtettem. Amúgy annak idején semmi bajom nem volt vele, mikor először ment moziban, de nemrég újranéztük, és egy személyben teszi tönkre a Baljós Árnyakat (ami nélküle csak fele ilyen szar lenne).

És C3PO, aki az összes filmet tönkreteszi?

4 - jó ötlet, hogy hozza Kurosawa: Hidden Fortressének fő tételét, miszerint egy fontos történetet egy nem fontos szereplőcsoport szemszögéből mutat be - de ezt a film felénél elfelejti, és a droidok csak mellékszereplőkké válnak. R2 cool, C3PO nagyon nem.

5 - elpoénkodja a legveszélyesebb helyzeteket is...de talán ebben az egy filmben nem ANNYIRA vészes.

6 - megint jön a Hidden Fortress megidézés, és ráadásul még tolmács követ is lesz, akit a teddymacik királlyá koronáznak egy szakrális szertartás keretén belül, ungibungi nyelven -_- fúj. Mindenesetre a kedvenc jelenetem, mikor Jabba muppet-majma kiszedi a szemét.

1 - már eleve az, hogy Anakin a tervező. Meg hogy garázsban pakolta össze. Meg hogy bele kellett erőltetni ebbe a trilógiába is.

2 - adva van egy elképesztően várt helyzet, miszerint végre tömeges jedit látunk harcolni, rengeteg fénykarddal - és két Mace Vindu fejlevágás meg Jango Fett jetpack harc között azt kell nézni, ahogy k*rva undorító és rossz értelemben nevetséges szóvicceket ereget a droidgyárban kicserélt fejű rézangyal.

3 - ezt a részt annyira nem szeretem, hogy nem is emlékszem rá, szerencsére :D Mindenesetre itt legalább elvonja a figyelmemet a folyamatosan jelen lévő, de nagyon ronda CGI tér a szereplők körül.

Sokkal inkább Jar-Jar...bár ő is elég fénybicskanyitogatós, lézerpisztollyal lövöldözős fajta.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Mindenesetre itt legalább elvonja a figyelmemet a folyamatosan jelen lévõ, de nagyon ronda CGI tér a szereplõk körül.

De tényleg, ennyi pénzbõl hogy tudtak valami ilyen rondát összedobni? Esküszöm szebb az ötödik rész még úgy is, hogy már igen csak koros.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...