Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videodrome - A Blog


grasslover

Recommended Posts

B4LINT

A mypersonalityinfo-s dolgok meg változnak? Azt hittem, hogy az egy örökre szóló jellemmegállapítás :unsure: De akkor ki töltöm azt is újra, hátha az elmúlt két évben sikerült valamennyit fejlődnöm :D

Az intrapersonal intelligence-em 30-ról 65%-ra módosult az utóbbi 1-1,5 évben :)

ISTJ-ből ESTP - az introvertedből extravertedet maximálisan alá is írom.

Mert elkerültem egy teljesen más közegbe, elkezdtem rendszeresen eljárni társaságba... ennyi. Egyszerűen nem azt írom be, hogy jobban szeretek otthon ülni, hanem go out with friends, máris tolódik a csúszka az E felé.

Iparos munka amit csinálnak, látványos stadionrocknak tartom a produkciójukat - a Szigeten szerintem még mondjuk stadionrock-nak sem voltak olyan hiperszuperek. Nem utálom őket, egy-két számukat el is tudom hallgatni néha, de egyébként nem nagyon tud érdekelni a zenéjük. Talán Bellamy hangja, talán valami más miatt...

Hát nem mondom, van ebben valami amúgy, de néha mocskosul megvillannak. Az Apocalypse Please például egy félelmetes zongorabetéttel ellátott dolog, nagyon durva. Sosem lesz kedvenc zenekar, még csak közel sem, de azért oda tudnak ütni pár számmal.

Más kérdés, hogy a Tool bármikor képes 3-szor akkorát ütni nekem, ezért is kedvencek ők.

Ha jövőre lesz albumuk, és én meg kijutok Glastonburyre dolgozni... és előáll az, hogy Európát ezzel nyitják meg, én bizony ott mennybe megyek, mert pénzkeresés közben fogom hallani a Toolt. De ebben toolságosan (bocsánat) sok a ha, ez még tool messze van :D

(annyira ócska ezzel viccelődni, de annyira kihagyhatatlan is...)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Az intrapersonal intelligence-em 30-ról 65%-ra módosult az utóbbi 1-1,5 évben :)

ISTJ-bõl ESTP - az introvertedbõl extravertedet maximálisan alá is írom.

Mert elkerültem egy teljesen más közegbe, elkezdtem rendszeresen eljárni társaságba... ennyi. Egyszerûen nem azt írom be, hogy jobban szeretek otthon ülni, hanem go out with friends, máris tolódik a csúszka az E felé.

Velem is valami ilyesmi történt egyetem alatt B) Van egy ilyen mellékhatása a tartós alkoholizmusnak...

Téged meg még mindig nem ismertelek meg, pedig majdnem :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Velem is valami ilyesmi történt egyetem alatt B) Van egy ilyen mellékhatása a tartós alkoholizmusnak...

Téged meg még mindig nem ismertelek meg, pedig majdnem :D

Hívjuk alkoholfogyasztásnak, mert ez csak megszokássá válik ennyi idősen, fizikai függés nagyon nem alakul ki.

Ja, csak telefonom átkúrt, el van állítva rajta a dátum, és amikor néztem délben az eventeket, holnapra írta... és már az Űrodüsszeiában is láttuk, hogy nem jó, ha gépekre bízzuk magunkat :D

Ha Tender itthon lesz most decemberben, egy közös sörözést tolhatnánk, vele már úgyis lebeszéltem, és ilyenekhez egy limitig minél több ember, annál jobb. De addig is, ha egyetemen meglátlak, már odamegyek, nem csak konstatálom, hogy jééé, Ante. (bár asszem, azt az erősen limitált időt el tudja tölteni máshogy is... jéézusom, az mi volt, amit művelt :D)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Hívjuk alkoholfogyasztásnak, mert ez csak megszokássá válik ennyi idõsen, fizikai függés nagyon nem alakul ki.

Ja, csak telefonom átkúrt, el van állítva rajta a dátum, és amikor néztem délben az eventeket, holnapra írta... és már az Ûrodüsszeiában is láttuk, hogy nem jó, ha gépekre bízzuk magunkat :D

Ha Tender itthon lesz most decemberben, egy közös sörözést tolhatnánk, vele már úgyis lebeszéltem, és ilyenekhez egy limitig minél több ember, annál jobb. De addig is, ha egyetemen meglátlak, már odamegyek, nem csak konstatálom, hogy jééé, Ante. (bár asszem, azt az erõsen limitált idõt el tudja tölteni máshogy is... jéézusom, az mi volt, amit mûvelt :D)

A szöveg második felében elvesztettem a fonalat, de sörözni szívesen sörözök bármikor és bárkivel :)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

A szöveg második felében elvesztettem a fonalat, de sörözni szívesen sörözök bármikor és bárkivel :)

(a zárójelest nem csodálom, hogy nem érted)

Ez már kezd off lenni, nagyon, kivéve, ha a többi bloggert is érdekli:

Belga Sörözőben nagyon menni akarok egyszer valamikor, ez mennyire lenne durva? Aztán persze jó nekem a sima, átlagos sör is, csak naaaa.

Link to comment
Share on other sites

Ante

(a zárójelest nem csodálom, hogy nem érted)

Ez már kezd off lenni, nagyon, kivéve, ha a többi bloggert is érdekli:

Belga Sörözõben nagyon menni akarok egyszer valamikor, ez mennyire lenne durva? Aztán persze jó nekem a sima, átlagos sör is, csak naaaa.

Mindegy csak olcsó legyen, és viszonylag iható :)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Mindegy csak olcsó legyen, és viszonylag iható :)

Akkor belga off :D Az sokminden, csak nem olcsó.

Pointer's Pub. Az kell. Kulturált, NEM FÜSTÖS, 490 Ft 1 liter Hunter's Gold, ami egy tök jó angol sör, 590 fél liter Bombardier, ami meg egy legendás angol sör. Mocskosul jó hely. Ja meg cider is van.

Ha nem is bloggert, de BCE-s dolgot lehetne szervezni, Cortezt meg Bagginst kéne csak meggyőzni. (Cortez nem lesz nehéz, az tuti, Baggins... nem tudom, őt még csak fel sem ismerem, ha látom, mert fogalmam sincs róla)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hehe, mire nem jó a web2 :D

A Muse-t én egyébként nem szeretem, az az öcsém kedvenc bandája (nameg Antéjé), a Neurosisról pedig még életemben nem hallottam, szóval szerintem az is az õ érdeme lesz :D A többi viszont már rendben van -_-

Monót meg ismerem, bár még soha nem hallgattam végig egy albumukat sem, nem volt hozzá türelmem - vagy inkább Nationalt pörgettem helyette :lol: De most úgyis eljött a beadandók és a tanulás idõszaka, utóbbihoz általában (meg cikkíráshoz is) Ben Jordant hallgattam, most akkor átváltok Monóra, és meglátjuk, mi lesz :)

A mypersonalityinfo-s dolgok meg változnak? Azt hittem, hogy az egy örökre szóló jellemmegállapítás :unsure: De akkor ki töltöm azt is újra, hátha az elmúlt két évben sikerült valamennyit fejlõdnöm :D

A Neurosis, Isis, Cult of Luna vonalat ajánlom... olyan irányba vihetnek el téged, ami vagy örökre meghatározza az életed, vagy amit elkerülsz az életed végéig :D

Amúgy én két hét múlva szombaton lehet, hogy felnézek Pestre, azaz 18-án. Elnéznék abba az új gémer kricsmibe, ami nem rég nyílt meg :D De az elõtt és után szabad leszek... vagy ha akartok, eljöhettek megnézni, ahogy Street Fighterezek és szurkolhattok B) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Akkor belga off :D Az sokminden, csak nem olcsó.

Pointer's Pub. Az kell. Kulturált, NEM FÜSTÖS, 490 Ft 1 liter Hunter's Gold, ami egy tök jó angol sör, 590 fél liter Bombardier, ami meg egy legendás angol sör. Mocskosul jó hely. Ja meg cider is van.

Ha nem is bloggert, de BCE-s dolgot lehetne szervezni, Cortezt meg Bagginst kéne csak meggyõzni. (Cortez nem lesz nehéz, az tuti, Baggins... nem tudom, õt még csak fel sem ismerem, ha látom, mert fogalmam sincs róla)

Benne vagyok. Hívhatjuk tendert is. Any time, any place. De nekem ilyen téren 390 a rezervációs áram :unsure: Mondjuk az a literes Hunter's Gold, az csábító.

De tényleg ne offoljunk. Ja és any bölcsész invited B)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

A Neurosis, Isis, Cult of Luna vonalat ajánlom... olyan irányba vihetnek el téged, ami vagy örökre meghatározza az életed, vagy amit elkerülsz az életed végéig :D

Amúgy én két hét múlva szombaton lehet, hogy felnézek Pestre, azaz 18-án. Elnéznék abba az új gémer kricsmibe, ami nem rég nyílt meg :D De az elõtt és után szabad leszek... vagy ha akartok, eljöhettek megnézni, ahogy Street Fighterezek és szurkolhattok B) :lol:

De igazából ezekbe jó, ha inkább Steve Von Tillen keresztül ugrik bele, a Neurosis frontemberén - neki a Lashing the Rye albuma abszolút mmeggyõzõ tud lenni, és semmiképp sem elrettentõ. (mondjuk picit más is)

Amúgy igen, ezek a post-metal alapvetések, de szerintem jobb, ha vokál nélkülivel indítja az ember, én továbbra is tartom, hogy a legmélyebb szépségét úgy adja ki.

Isis - Altered Course Ha ez nem tetszik, akkor felejtõs :)

---

Zsír, Mokker Pöstön, krvára érdekel, hogy élõben is tudod-e hozni azokat a random idiótaságokat.

A Street Fightert meg látnom kell, utána lehet szopkodi az e-hebrencsed majd itt fórumon, hogy meeekkora isten vagy! :lol: Na jó, igazából mocskosul nem érdekel, de sör mehetne.

Benne vagyok. Hívhatjuk tendert is. Any time, any place. De nekem ilyen téren 390 a rezervációs áram :unsure: Mondjuk az a literes Hunter's Gold, az csábító.

De tényleg ne offoljunk. Ja és any bölcsész invited B)

Na hát azért a rezervácós ár erõsen befolyásolt a különbözõ termékek preferenciáival, ha a Sopronit vesszük a standardnek, akkor nekem inkább 350, szóval a Trapéz elmehet a faxba... ha Königsburg a standard, akkor semmilyen sört nem ihatnék 160 Ft felett :D

De egy Kwakért lombikban csapolva hajlandó lennék kifizetni 1050-et a Belgian Brasserie-ben.

Azért addig már nem mennék el, hogy Giffen-jószágnak nyilvánítsam, ez azért nem a burzsuj emberek borsznobizmusa, de van az a minõség, amiért hajlandó vagyok nagyon sokat fizetni.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Úgy hallottam, a Silenus Pub relatíve olcsó és nagy a sörkínálatuk. :)

moki: conra jössz, mi? :D megint ott leszek, majd gyere oda. mi ott árusítunk gémsztárt + szakdoga-kérdõívet fogok kitöltetni.

Benne vagyok. Hívhatjuk tendert is. Any time, any place. De nekem ilyen téren 390 a rezervációs áram :unsure: Mondjuk az a literes Hunter's Gold, az csábító.

De tényleg ne offoljunk. Ja és any bölcsész invited B)

én szintén szívesen, ha már any bölcsész invited. Cortez amúgy is a fogadott öcsém, egy gimibe jártunk.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Úgy hallottam, a Silenus Pub relatíve olcsó és nagy a sörkínálatuk. :)

moki: conra jössz, mi? :D megint ott leszek, majd gyere oda. mi ott árusítunk gémsztárt + szakdoga-kérdőívet fogok kitöltetni.

én szintén szívesen, ha már any bölcsész invited. Cortez amúgy is a fogadott öcsém, egy gimibe jártunk.

Kár, hogy szar a weboldaluk, és a sörök listáját nem hozza be, de a származási országok alapján nagyon is jó hely lehet, még akár arra is van esélyem, hogy szerzek onnan olyan üveget, amit kereskedelmi forgalomban nem tudok megszerezni, nincs benne abban a tegnap összeírt, 215 sörből álló listában (+ a Manna ABC fejből nem dokumentálható nagyjából még 50 söre). Az izraeli sör pl. egészen biztosan ilyen. Na meg ami a képen van, a Boxer La Forte, olyanról sem hallottam még...

(ja, és a 215-ben szigorúan nincs benne semmi "kommersz" sör, értem ez alatt az elterjedtséget, szóval pl. a Stella Artois, hiába a legalapabb, legolcsóbb belga sör, nem szerepelhet benne)

Úgyhogy nagy köszönet ezért! Naaagy-nagy köszönet... mert én sörgyűjtő vagyok, egyelőre 48 van polcon, 12 a hűtőben (2 hónap alatt nem is rossz :lol: ), szóval minden ilyen dolog kulcsfontosságú.

A jó kis Kölcsey :) (rengeteg krúdys szaktársam, ismerősöm van btw, de kölcsey is akad még, Nyíregy nagyon nagy létszámmal támad az ilyen helyeken)

szerk.: Itallap: Aztakuuurva, mennyi Cider! Ez még Ravenstormnak is jó, almabort azért csak meginna, technikailag mocskosul finom üdítő, amiben van egy kis alkohol is. Azt megértem, ha valaki a sört meg a rövidet nem szereti, de a Cider az valami egészen más.

Mondjuk ez az étterem itallapja, de biztosan átjárható a kettő között az út.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Úgy hallottam, a Silenus Pub relatíve olcsó és nagy a sörkínálatuk. :)

moki: conra jössz, mi? :D megint ott leszek, majd gyere oda. mi ott árusítunk gémsztárt + szakdoga-kérdõívet fogok kitöltetni.

én szintén szívesen, ha már any bölcsész invited. Cortez amúgy is a fogadott öcsém, egy gimibe jártunk.

Nem, én erre a Club4Players helyre gondoltam. Melyik Con lesz mostanában?

Link to comment
Share on other sites

Joey

Piszkozatoltam Platoon írást, bármikor mehet ki, csak vessetek rá egy pillantást. Köszi! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Chrome ilyet dobott most, hogy fel akartam nézni a 'drome-ra:

A videodrome.freeblog.hu címen található webhely a www.torrentavi.com webhelyről is tartalmaz olyan elemeket, amelyek valószínűleg ártalmas programokat is tárolnak

Mellesleg az ilyen Platoon jellegű dolgok kellenek is, hajrá, hajrá!

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

szerk.: Itallap: Aztakuuurva, mennyi Cider! Ez még Ravenstormnak is jó, almabort azért csak meginna, technikailag mocskosul finom üdítõ, amiben van egy kis alkohol is. Azt megértem, ha valaki a sört meg a rövidet nem szereti, de a Cider az valami egészen más.

Mondjuk ez az étterem itallapja, de biztosan átjárható a kettõ között az út.

Rave mindenbõl kiérzi az alkoholt, bármennyire is kevés van benne. Csak mondom. Amúgy rosseb tudja, mert rettenetes energiákkal vágnom kell majd, meg ZH-k és egyebek, szóval fogalmam sincs.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Rave mindenből kiérzi az alkoholt, bármennyire is kevés van benne. Csak mondom. Amúgy rosseb tudja, mert rettenetes energiákkal vágnom kell majd, meg ZH-k és egyebek, szóval fogalmam sincs.

Jó, akkor úgy mondom, hogy ha cólát mersz inni cider helyett, amiben 4,5% alkohol van kb. - és nem, nem érzed benne -, akkor elrugdalunk onnan :lol:

szerk.: És mielőtt kihasználod a kiskaput: bármilyen non-alcoholic beverage ugyanezzel jár, víz és minden NA szintén. Még a végén képes lennél tejet kérni, ha azt nem zárom ki.

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Rave mindenbõl kiérzi az alkoholt, bármennyire is kevés van benne. Csak mondom. Amúgy rosseb tudja, mert rettenetes energiákkal vágnom kell majd, meg ZH-k és egyebek, szóval fogalmam sincs.

Gilbert vagy csak elvi kérdés?

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Nem, én erre a Club4Players helyre gondoltam. Melyik Con lesz mostanában?

animekarácsony névre hallgat :)

amúgy tök jó hely még a Café Akkord, mi oda járunk szaktársakkal kéthetente. jó áraik vannak, a bor nagyon finom és kellemes a hely is. (sörbõl nincs nagy választék, az igaz, viszont van egy literes korsójuk XD)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Ad-am, ez a mondat mit jelent?

"... a szórakoztatási ág világszerte ismert Pacman és Super Mario féle gyökerei könnyedségének és kedves naivitásának viszont ez egy tökéletes szerelmi vallomás."

Mert nem akarom megcsorbítani, hátha te a megírása közben másra gondoltál, mint amire én megváltoztatnám, de már csak ez választ el attól, hogy az írásodat kipakoljam a blogra :)

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Jó, akkor úgy mondom, hogy ha cólát mersz inni cider helyett, amiben 4,5% alkohol van kb. - és nem, nem érzed benne -, akkor elrugdalunk onnan :lol:

szerk.: És mielõtt kihasználod a kiskaput: bármilyen non-alcoholic beverage ugyanezzel jár, víz és minden NA szintén. Még a végén képes lennél tejet kérni, ha azt nem zárom ki.

Hidd el nekem, hogy kiérzem abból is.

Gilbert vagy csak elvi kérdés?

Hogy mi?

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ad-am, ez a mondat mit jelent?

"... a szórakoztatási ág világszerte ismert Pacman és Super Mario féle gyökerei könnyedségének és kedves naivitásának viszont ez egy tökéletes szerelmi vallomás."

Mert nem akarom megcsorbítani, hátha te a megírása közben másra gondoltál, mint amire én megváltoztatnám, de már csak ez választ el attól, hogy az írásodat kipakoljam a blogra :)

Mondjuk a Scott Pilgrim szerintem az arcade beat'em up korszakra referál, szóval a Super Mario alapból kiesik, mivel csak a Donkey Kong jelent meg árkád kabinetre. A Pacman meg... igaz árkád játék, de nem beat'em up :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Mondjuk a Scott Pilgrim szerintem az arcade beat'em up korszakra referál, szóval a Super Mario alapból kiesik, mivel csak a Donkey Kong jelent meg árkád kabinetre. A Pacman meg... igaz árkád játék, de nem beat'em up :D

Egyetértek, de kérlek, próbáld meg nekem értelmezni a mondatot :D (Meg azt az állítást is kifogásolom, amit Ad-am tesz azzal kapcsolatban, hogy a SP minden számítógéppel és konzollal felnőtt generáció számára szól. Szerintem csak a kilencvenes évek első felében konzolozó generációnak szól. Legalábbis a 8bit-es effektek, az érmék nekik sokkal többet jelentenek, mint mondjuk nekem, meg hát a beat'em up-nak is akörül lett vége, nem?)

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Hidd el nekem, hogy kiérzem abból is.

Hogy mi?

Gilbert-kórod van (~ nem bírod az italt), vagy csak simán antialkoholista vagy?

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Gilbert-kórod van (~ nem bírod az italt), vagy csak simán antialkoholista vagy?

Jaa, azt hittem a ZH-val kapcsolatban van valami izé :D Megárt ez a sok iskola... :unsure:

Amúgy nem tudok ilyen betegségemrõl, egyszerûen szalagszakadásig nem akarom inni magam, kis mennyiségben meg nincs értelme, mert anélkül is tudom magam jól érezni. Plusz nem is ízlik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...