Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videodrome - A Blog


grasslover

Recommended Posts

Real013

Így gondoltam :D

Kérdés: azt a néhány darab fényképt, ami Drome-talikon készült, fel lehet lõni? Szavazzunk, nem szeretnék senkinek az inkognitójába tapodni.

részemrõl mehet

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Jut eszembe, a korábbi fejlecek ha megvannak valahol, fel lehetne hajigálni õket, mondjuk fél-egy évre visszamenõleg, meg ha váltunk, akkor folyamatosan bõvíteni. Az ilyeneket vállalom, mármint a feltöltést, csak valaki legyen kedves belinkelni a képeket. Szóval Moki.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Így gondoltam :D

Kérdés: azt a néhány darab fényképt, ami Drome-talikon készült, fel lehet lõni? Szavazzunk, nem szeretnék senkinek az inkognitójába tapodni.

Helló! Lehet tiltakozni? :) (mondjuk az enyémeket ne pakoljátok már ki :) )

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Helló! Lehet tiltakozni? :)

Neked? Nem.

Firkáltam egy felhívást a blogra, csak a képeket valahogy nem sikerült középre igazítani, szóval valaki ügyeske majd legyen kedves. Köszöntem.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Azért blogbejegyzést írjatok már róla, hogy van facebook oldala innentől a drome-nak :D (plusz legalább ide a fórumra a facebook topikba rakjátok be, bakker...)

Hallod, Gás, az a vírusmarketing érdekes lehet... kíváncsi vagyok, hogy végzed azt a melót.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Helló! Lehet tiltakozni? :) (mondjuk az enyémeket ne pakoljátok már ki :) )

ja, azt se, amin én vagyok :P olyan kukásfejem volt ott

Meghalt Leslie Nielsen :(

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Azért blogbejegyzést írjatok már róla, hogy van facebook oldala innentõl a drome-nak :D (plusz legalább ide a fórumra a facebook topikba rakjátok be, bakker...)

Hallod, Gás, az a vírusmarketing érdekes lehet... kíváncsi vagyok, hogy végzed azt a melót.

Most itten ironizálsz, vagy mi a rohadalom van? :huh:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Most itten ironizálsz, vagy mi a rohadalom van? :huh:

A második felével persze... dehogy vagyok kíváncsi, el tudom képzelni, hogy kell azt csinálni, csak a hatékonyságával kapcsolatban merültek fel kételyeim, ha 2 nagyon kézenfekvő dolgot nem lépsz meg kapásból egy facebook oldal létrejötte után. Hirdetés nélkül honnan csatlakozik a nép? (mit láttálban gondolom volt, nem fogom megnézni, de az nem éppen egy nagy célközönség)

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

A második felével persze... dehogy vagyok kíváncsi, el tudom képzelni, hogy kell azt csinálni, csak a hatékonyságával kapcsolatban merültek fel kételyeim, ha 2 nagyon kézenfekvõ dolgot nem lépsz meg kapásból egy facebook oldal létrejötte után. Hirdetés nélkül honnan csatlakozik a nép? (mit láttálban gondolom volt, nem fogom megnézni, de az nem éppen egy nagy célközönség)

Légy szíves, ne húzzál fel... Nem mondtam egy szóval sem, hogy most azonnal mint az állat terjeszteni fogom az oldalt, csak létrehoztam, meg meghívtam a tagokat adminnak, ennyi. Közben négy másik dolgot csináltam... Szóval bocs, ha nem spammoltam tele egybõl az egész fórumot...

Link to comment
Share on other sites

AD-am

Na, látom már van a szerkesztõségen is kívül tagja a csoportnak Facebookon, nem rossz.

Ez azt jelenti, hogy ha Like-olnám, akkor szintén kaphatnék admin jogokat rajta, hogy írogassak a falra?

Egyébként ha azzal a Pilgrimmel nem akarnátok a magyar premierig várni (lesz egyáltalán?), akkor lõjje ki valaki vagy legalább kérem nézze átt, hogy tiszta szívvel tehessem ki. Köszönöm. Meg mehetne a Facebookra is új cikként, ha már ott vagyunk.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Na, látom már van a szerkesztõségen is kívül tagja a csoportnak Facebookon, nem rossz.

Ez azt jelenti, hogy ha Like-olnám, akkor szintén kaphatnék admin jogokat rajta, hogy írogassak a falra?

Egyébként ha azzal a Pilgrimmel nem akarnátok a magyar premierig várni (lesz egyáltalán?), akkor lõjje ki valaki vagy legalább kérem nézze átt, hogy tiszta szívvel tehessem ki. Köszönöm. Meg mehetne a Facebookra is új cikként, ha már ott vagyunk.

Most dobtam ki egy cikket egy kisfilmrõl, holnap elolvasom szívesen az írásodat, aztán szerintem mehet ki, de majd az okosak megmondják!:)

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Jó lett a FB oldal, örömmel fogadtam az admin meghívást. :) Szerintem lehet kidobálni rá majd régebbi, jól sikerült cikkeket is mint pl a Vanishing Point -_-

:D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Jó lett a FB oldal, örömmel fogadtam az admin meghívást. :) Szerintem lehet kidobálni rá majd régebbi, jól sikerült cikkeket is mint pl a Vanishing Point -_-

:D

Gore-t a népnek!!!! :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Gore-t a népnek!!!! :D :D :D :D

Nem feltétlenül az én béllel és vérrel átitatott nyáladzásaimra gondoltam, de pl a Nekromantik, Philosophy of a Knife, Lesbian Vampire Killers, Untold Story cikkeim mehetnek, a többi inkább ne. :D No meg persze a Tavasznyár. :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem feltétlenül az én béllel és vérrel átitatott nyáladzásaimra gondoltam, de pl a Nekromantik, Philosophy of a Knife, Lesbian Vampire Killers, Untold Story cikkeim mehetnek, a többi inkább ne. :D No meg persze a Tavasznyár. :)

Félsz az általános közfelháborodástól?:) Mondjuk én imádni szoktam, hogy ha elõjön pl. az index fórumon valamelyik gore movie, akkor tuti, hogy egy Drome-s link elõbb-utóbb megjelenik :))) MUHAHAHA!:)

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Na, látom már van a szerkesztőségen is kívül tagja a csoportnak Facebookon, nem rossz.

egyik csoporttársam is csatlakozott, mert tetszett neki a blog neve :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jó lett a FB oldal, örömmel fogadtam az admin meghívást. :) Szerintem lehet kidobálni rá majd régebbi, jól sikerült cikkeket is mint pl a Vanishing Point -_-

:D

Uhh, errõl a filmcímrõl eszembe jutott életem cikke a Drome-on...

Ha sitcomban szerepelnék, ez lenne a catchprase-em.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Dante, annyira lájkolod ezt a The National-t, hogy muszáj lesz adnod nekem egy elérhetõséget a teljes diszkográfiájukhoz. Kivégzem a Flobots-ot, aztán jöhetnének õk.

(mostanában azt csinálom, hogy kinézek magamnak egy szimpatikusnak tûnõ együttest, leszedem minden albumokat, és sorban végighallgatom az összeset. Persze úgy, hogy nem csak egyszer hallgatok meg minden albumot, hanem egyre akár két hetet is rááldozok, ha jó:)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Dante, annyira lájkolod ezt a The National-t, hogy muszáj lesz adnod nekem egy elérhetõséget a teljes diszkográfiájukhoz. Kivégzem a Flobots-ot, aztán jöhetnének õk.

(mostanában azt csinálom, hogy kinézek magamnak egy szimpatikusnak tûnõ együttest, leszedem minden albumokat, és sorban végighallgatom az összeset. Persze úgy, hogy nem csak egyszer hallgatok meg minden albumot, hanem egyre akár két hetet is rááldozok, ha jó:)

Jóóóóóólvan :D Hát csak meghozta hatását zenekulturális keresztes hadjáratom! PM-ben elküldtem a kért elérhetõségeket (sajnos nem teljes, de nekem meg van gépen minden, amit valaha is rögzítettek, szóval azokat majd msn-en átküldhetem, vagy feltölthetem egy pakkba és majd arról is küldök linket).

Ez a stratégia pedig becsülni való, a The National meg egyébként sem egy olyan zenekar, hogy egy hallgatás után beléjük szeret az ember. Mikor elõször hallottam õket, olyan három éve, nem nagyon fogtak meg. Aztán egy évvel késõbb újra összefutottam velük, végighallgattam a teljes Boxer albumukat, megtetszett, leszedtem a többit is, azóta pedig a kedvenc bandámmá váltak, a legutóbbi albumukat sikerült is megvásárolnom, na meg a nyáron egy koncertjükre is eljutottam, ami életem legjobb élõzenei élménye volt.

Szóval a lényeg, hogy sokszor kell õket meghallgatni, és hagyni kell a zenéjüket, meg a szövegeiket leülepedni. Õk úgy hívják az albumaikat, hogy "growers" - szóval lassan, de biztosan ránõnek az emberre.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Jóóóóóólvan :D Hát csak meghozta hatását zenekulturális keresztes hadjáratom! PM-ben elküldtem a kért elérhetõségeket (sajnos nem teljes, de nekem meg van gépen minden, amit valaha is rögzítettek, szóval azokat majd msn-en átküldhetem, vagy feltölthetem egy pakkba és majd arról is küldök linket).

Ez a stratégia pedig becsülni való, a The National meg egyébként sem egy olyan zenekar, hogy egy hallgatás után beléjük szeret az ember. Mikor elõször hallottam õket, olyan három éve, nem nagyon fogtak meg. Aztán egy évvel késõbb újra összefutottam velük, végighallgattam a teljes Boxer albumukat, megtetszett, leszedtem a többit is, azóta pedig a kedvenc bandámmá váltak, a legutóbbi albumukat sikerült is megvásárolnom, na meg a nyáron egy koncertjükre is eljutottam, ami életem legjobb élõzenei élménye volt.

Szóval a lényeg, hogy sokszor kell õket meghallgatni, és hagyni kell a zenéjüket, meg a szövegeiket leülepedni. Õk úgy hívják az albumaikat, hogy "growers" - szóval lassan, de biztosan ránõnek az emberre.

Köszönöm itt is :) A kedvenc bandámmal, a System-mel én is így voltam, haver mutatta a zenéjüket, nem tetszett, aztán szép lassan rohadt nagy kedvenceimmé váltak. Szóval ne féltsd a National-t, megbarátkozom velük szerintem:) Aztán ha elkapsz MSN, vagy tényleg feltöltöd valahova a többit, akkor azt is nagyon szépen megköszönöm :) Még annyiban úgyis ráér a dolog, hogy a két Flobots album közül még csak az elsõnél tartok :)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Jóóóóóólvan :D Hát csak meghozta hatását zenekulturális keresztes hadjáratom!

Ö-ö-ö!

ZENE. Checkoltam last.fm-ed, mostantól egyre csak nőni fog a kompatibilitás szerintem, mert rákattantam a Muse-ra főleg (az Apocalypse Please valami zseniális, be is tolom), de a Radioheadre is :) Jelenleg btw: Your musical compatibility with mDante is MEDIUM

Music you have in common includes Godspeed You! Black Emperor, Yann Tiersen, Clint Mansell, Nine Inch Nails and Neurosis.

(kibbbb@szott király ízlésed van, na...)

Godspeedet szombaton ismertem meg, másnap este 773 percet jegyzett a normalisr! Januárban koncert a bécsi Arénában, 25 euro... félelmetesen durva lesz, az East Hastingset hallanom kell élőben.

Yann Tiersen meg holnap lesz az A38-on! Nekem már megvan a jegyem, a zongoránál nem nagyon szeretek jobban hangszert (csak a cselló vetekszik vele), szóval muszáj ott lennem... ez sajna 5k szintén, nagyon drága. A38 árképzéséhez képest legalábbis 2,5-szeres összeg, a Mono is csak 1800 volt, a Kilimanjaro Darkjazz Ensemble 1700...

Apropó Mono. Aki szereti a Godspeedet, szereti a Monót!

http://www.myspace.com/monojp

A Yearninget hallgasd meg, Dante, és meg fogsz őrülni... ami 7 perc környékén megy, leírhatatlanul durva. Gerjedés, suspense, bamm. A38-on februárban 2 percig folyamatosan reszkettem!

Egy kis hadjárat innen is, na.

Jaj de jó, a mypersonality.info... úgyis kíváncsi voltam, mennyit változtam az utóbbi idõben. ISTJ-bõl ESTP :) Intrapersonal intelligence pedig 30-ról 65%-ra ugrott, zsíííír.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Hehe, mire nem jó a web2 :D

A Muse-t én egyébként nem szeretem, az az öcsém kedvenc bandája (nameg Antéjé), a Neurosisról pedig még életemben nem hallottam, szóval szerintem az is az ő érdeme lesz :D A többi viszont már rendben van -_-

Monót meg ismerem, bár még soha nem hallgattam végig egy albumukat sem, nem volt hozzá türelmem - vagy inkább Nationalt pörgettem helyette :lol: De most úgyis eljött a beadandók és a tanulás időszaka, utóbbihoz általában (meg cikkíráshoz is) Ben Jordant hallgattam, most akkor átváltok Monóra, és meglátjuk, mi lesz :)

A mypersonalityinfo-s dolgok meg változnak? Azt hittem, hogy az egy örökre szóló jellemmegállapítás :unsure: De akkor ki töltöm azt is újra, hátha az elmúlt két évben sikerült valamennyit fejlődnöm :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Mi az, hogy nem szereteted a MUSE-t Dante???? :blink: Isteniek pedig :)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Mi az, hogy nem szereteted a MUSE-t Dante???? :blink: Isteniek pedig :)

Iparos munka amit csinálnak, látványos stadionrocknak tartom a produkciójukat - a Szigeten szerintem még mondjuk stadionrock-nak sem voltak olyan hiperszuperek. Nem utálom őket, egy-két számukat el is tudom hallgatni néha, de egyébként nem nagyon tud érdekelni a zenéjük. Talán Bellamy hangja, talán valami más miatt...

Scott Pilgrim írással amúgy mi lesz? :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Iparos munka amit csinálnak, látványos stadionrocknak tartom a produkciójukat - a Szigeten szerintem még mondjuk stadionrock-nak sem voltak olyan hiperszuperek. Nem utálom õket, egy-két számukat el is tudom hallgatni néha, de egyébként nem nagyon tud érdekelni a zenéjük. Talán Bellamy hangja, talán valami más miatt...

Scott Pilgrim írással amúgy mi lesz? :)

Szerintem meg hatalmas számokat nyomatnak, és baromira átélhetõeket, persze néhol bejátszik a slágercsapda is kicsit, de azért egy New Born mellett nem lehet úgy elmenni, hogy .... szóval nem lehet elmenni mellette:)

Pilgrimet szerintem ki lehet dobni most is akár.

Óóóó, és ma tudtam meg, hogy Vágvölgyi B. András jön tanítani hozzánk az egyetemre, remélem hozzávágnak pár filmes órát :rolleyes: Imádom a palit, rohadt nagy arc, a Kolorádó Kid is fas.za volt, jó könyvet írt Tarantino-ról, egyszóval biztosan keresni fogom az óráit:)

(Tartott ma egy elõadást Kolorádó Kid-Film noir vonatkozásban, remek volt, baromi jó forgatási sztorikat is mondott, elmondta, hogyan szólt be finoman Eszenyi Enikõnek, de nyomatott filmtörténelmet is, meg hogy mit miért és hogyan csinált a K. K. -ban... Isteni másfél óra volt)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...