Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videodrome - A Blog


grasslover

Recommended Posts

grasslover

A bloggal kapcsolatos teendõk, találkozók, tagok közti kommunikáció topicja.

Folytatás innen: Videodrome - A Blog

Link to comment
Share on other sites

Real013

Francba ezzel a fórumújítósdival, marha idegesítõ, hogy minden fontos topic nullázódik....

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

minden topic, ami elérte a 100 oldalt, az megy az archívumba! ez most a szabály :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

minden topic, ami elérte a 100 oldalt, az megy az archívumba! ez most a szabály :)

Tudom, de baromira idegesítõ attól még.

Link to comment
Share on other sites

AD-am

A Machete-met átnézhetné valamelyik kedves kolléga, hogy helyre hozza a hibákat. Remélem nem redukálódtak a használhatatlanságig a fogalmazásaim drága anyanyelvemen.

Egyébként most jöttem meg a fantasztikus The Social Network-rõl, szívesen írnék arról is, ha beleegyeztek.

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

A Machete-met átnézhetné valamelyik kedves kolléga, hogy helyre hozza a hibákat. Remélem nem redukálódtak a használhatatlanságig a fogalmazásaim drága anyanyelvemen.

Egyébként most jöttem meg a fantasztikus The Social Network-rõl, szívesen írnék arról is, ha beleegyeztek.

Átnéztem, volt benne pár elírás, de jó lett. :) A bevezetõ elsõ mondatnak viszont szerintem semmi értelme így, át kéne írni. Meg az utolsó mondat sem jó, hogy Machete rossz oldalára kerülni? wtf :D nem az õ rossz oldalára kerülsz, hanem a harcban rossz oldalra vagy nemtom. :D

----

Személyes élménybeszámoló:

Szerintem végleg kiszerettem a gore-ból. [sm10] Megnéztem például ezt a videót, amit pár éve "freakin' awesome"-nak tartottam volna, most meg már csak röhögni tudok a vérrel lelocsolt idiótákon. [sm37] Az az érzésem, hogy az életben nem tudok majd többet hiteles, szívbõl jövõ, rajongói lelkesedéssel átitatott esszéket írni különféle szaftos gore mocskokról. [sm12] Na mindegy, a lényeg az, hogy nagy örömmel töltene el, ha a88 írna egy gyönyörû cikket a ReGOREgitated Sacrifice-tól, olyat, amit fénykoromban írtam volna. [sm44]

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Átnéztem, volt benne pár elírás, de jó lett. :) A bevezetõ elsõ mondatnak viszont szerintem semmi értelme így, át kéne írni. Meg az utolsó mondat sem jó, hogy Machete rossz oldalára kerülni? wtf :D nem az õ rossz oldalára kerülsz, hanem a harcban rossz oldalra vagy nemtom. :D

----

Személyes élménybeszámoló:

Szerintem végleg kiszerettem a gore-ból. [sm10] Megnéztem például ezt a videót, amit pár éve "freakin' awesome"-nak tartottam volna, most meg már csak röhögni tudok a vérrel lelocsolt idiótákon. [sm37] Az az érzésem, hogy az életben nem tudok majd többet hiteles, szívbõl jövõ, rajongói lelkesedéssel átitatott esszéket írni különféle szaftos gore mocskokról. [sm12] Na mindegy, a lényeg az, hogy nagy örömmel töltene el, ha a88 írna egy gyönyörû cikket a ReGOREgitated Sacrifice-tól, olyat, amit fénykoromban írtam volna. [sm44]

Felnõtt a fiúnk :')

Most már nem kell azt tetetnünk, hogy normálisnak tartunk :')

Link to comment
Share on other sites

AD-am

�n�em, volt benne p�el�s, de j�tt. :) A bevezet�s�ndatnak viszont szerintem semmi �elme �, �k� �i. Meg az utols�ndat sem j�ogy Machete rossz oldal� ker�wtf :D nem az �ssz oldal� ker�hanem a harcban rossz oldalra vagy nemtom. :D

Ok, kösz, szerintem tükörfordítások lesznek.

Ãtírtam Å‘ket, ha így rendben vannak, akkor mehet ki.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Szûzanyám, támadnak a hottentották...

Morti, mi történt? Az a gonosz egyetem, az mível veled ily' aljas dolgokat ='(

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Személyes élménybeszámoló:

Szerintem végleg kiszerettem a gore-ból. [sm10] Megnéztem például ezt a videót, amit pár éve "freakin' awesome"-nak tartottam volna, most meg már csak röhögni tudok a vérrel lelocsolt idiótákon. [sm37] Az az érzésem, hogy az életben nem tudok majd többet hiteles, szívbõl jövõ, rajongói lelkesedéssel átitatott esszéket írni különféle szaftos gore mocskokról. [sm12]

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

AD-am

IPB Image

Ebben a jelenetben Vader nagyon mozgásképtelennek tûnt.

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Rájött, hogy a pszichológia a belezésnél is durvább. Ez már az öregedés jele.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Kell a Drome-nak Levegõt Venni elemzés-szerûség? :rolleyes:

Ebben a jelenetben Vader nagyon mozgásképtelennek tûnt.

Ennél a jelenetnél emlékszem odaszóltam öcsémnek a moziban éjféli premieren, hogy ez de gáz volt... Pedig addig (és akkor, most már nem annyira) teljesen elmosott a film...

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Kell a Drome-nak Levegõt Venni elemzés-szerûség? :rolleyes:

Ennél a jelenetnél emlékszem odaszóltam öcsémnek a moziban éjféli premieren, hogy ez de gáz volt... Pedig addig (és akkor, most már nem annyira) teljesen elmosott a film...

Tegyünk úgy, mint ha ez egy igazi kérdés lenne... Persze! :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Höhö, a szegedi flash mob zombi-menet lenyomta a pestit.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Tegyünk úgy, mint ha ez egy igazi kérdés lenne... Persze! :D

Majd ma/holnap kirakom:)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Levegõt venni kipakolva. Egész tettszik hogy van kinn írásom a Drome-n. Régen volt :huh:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Levegõt venni kipakolva. Egész tettszik hogy van kinn írásom a Drome-n. Régen volt :huh:

Kitették freeblog fõoldalra és rákattintottak 65-en. Sokkal több, mint amire számítottam :)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Höhö, a szegedi flash mob zombi-menet lenyomta a pestit.

Lol, akkor tényleg ti voltatok azok X) Kérem vissza azt a vádlimból kiharapott fél kiló húst -_-

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Lol, akkor tényleg ti voltatok azok X) Kérem vissza azt a vádlimból kiharapott fél kiló húst -_-

A fertõzés túl gyorsan terjed, szerintem jobban jársz ha gyorsan véget vetsz Street Figter-életednek.

Link to comment
Share on other sites

moody

a Coralinehoz hasonló filmeket tudnátok mondani? nagyon bejön ez a stílus

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

a Coralinehoz hasonló filmeket tudnátok mondani? nagyon bejön ez a stílus

elég egyedi a Coraline, de nézz stop-motionös filmeket. Halott menyasszony pl. erõsen ajánlott :) kis segítség :)

Link to comment
Share on other sites

moody

elég egyedi a Coraline, de nézz stop-motionös filmeket. Halott menyasszony pl. erõsen ajánlott :) kis segítség :)

a halott menyasszonyt láttam, a wikipédiát meg kösz :D

nektek melyik a kedvenc stop motion filmetek? (mondjuk a top3)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

a halott menyasszonyt láttam, a wikipédiát meg kösz :D

nektek melyik a kedvenc stop motion filmetek? (mondjuk a top3)

Corpse Bride, The Nightmare Before Christmas

Link to comment
Share on other sites

moody

Corpse Bride, The Nightmare Before Christmas

a The Nightmare Before Christmas az 1 musical nem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...