Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cigaretta Vol.2


Warfare

Dohányzol? És ha igen, mennyit?  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

_Tigris_

Hm. Én kondi mellett se raktam le.

Én is azt hittem, hogy nem kell letenni hozzá, vagyis azt akartam hinni, hogy nem fog befolyásolni. Aztán persze most már egyre jobban tapasztalom, hogy egy kis futás után úgy zihálok mint egy tüdõbeteg. :blink:

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én is azt hittem, hogy nem kell letenni hozzá, vagyis azt akartam hinni, hogy nem fog befolyásolni. Aztán persze most már egyre jobban tapasztalom, hogy egy kis futás után úgy zihálok mint egy tüdõbeteg. :blink:

+1

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Tegnap atomjaimra hullottam .. 2.5 doboz lement este 10tõl reggel 4ig.
Link to comment
Share on other sites

Warfare

Tegnap atomjaimra hullottam .. 2.5 doboz lement este 10tõl reggel 4ig.

Buli vagy depresszió?

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Party time @ fõsuli! :DDDD

Ma rakjuk össze a képeket .. tegnap egész nap aludtam ..

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Tegnap este kemény terepen álltam helyt, mindenki szívta körülöttem de én kibírtam. :D

Ma viszont annyira kívánom, hogy úgy kell lefogni magam. :(

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én ugy szivatom mostanság magam hogy hol van nálam doboz cigi...hol meg hozzá a gyújtó,felváltva. :D Najó mondjuk még véletlenül is jött igy ki, de ez jel.

De ja sokszor csak megszokásból de jól esne.

És napokba ünnepli az 1hónapos korát doboz aranyam amibe még 1-2szál maradt is.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Tegnap este kemény terepen álltam helyt, mindenki szívta körülöttem de én kibírtam. :D

Ma viszont annyira kívánom, hogy úgy kell lefogni magam. :(

Ügyes! ;)

Ötlet, mivel lepjem meg magamat születésnapomra? Cigis persze .. Blackre gondoltam B) ^_^

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Nkem most ez teszett meg. Picit drága ugyan, de legalább egyedi. :D

Cigibõl black nálam csalódás, finom de gondolj bele 1550-ért...jó nemrossz az a fekete szál meg szegfûszeg ahogy serceg mikor szívod, de több mint 80Ft-os cigi elég pénzkidobás, persze 1x élünk én is vettem, de akkoris gyalázat pénzrablás érte. Azért még a cherry-re fájna a fogam...no majd 1x. :)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Még bírom nélküle, de úgy érzem hogy nem sokáig. :( Már minden másodig gondolatom a rágyújtást vizionálja.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

5 napja nem gyújtottam rá asszem,csak tegnap pipáztam, ami eszembe jutatott mást ha már "cigit nem vehetek".

Szóval nemtudja vki Cohiba Mini Cigarillos milyen áron megy most? Még régebben emlegették nekem érdemes kipróbálni éshát na,megjött hozzá kedv. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Eddig bírtam. :( Vettem egy fehér marlborot, hogy ha már én gyenge vagyok, akkor a cigi is legyen gyenge.

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Eddig bírtam. :( Vettem egy fehér marlborot, hogy ha már én gyenge vagyok, akkor a cigi is legyen gyenge.

Én tubákkal csökkentem a nikotin éhségem :) _L_ kollega is kevesebbet cigizik, amióta õ is veszi a tubákot :) szerintem próbáld meg azzal letenni, nekem úgy simán ment régebben :D csakhát (volt) bnõm miatt sikerült visszaszoknom a cigire 1 darabig, mert addig pihentettem a nyálkahártyát (2hét alatt kicserélõdik), aztán ha van kedv, akkor tubákozok 1et :) ' próbát szvsz megérne ;) Ja és tubáktól 1 halálos áldozat van, azis azért mert az idióta a fülébe nyomta :unsure: de nincs feljegyzés vmi orrnyálkahártya elrákosodástól úgy olvastam :) Ja és nikotin hiány esetén mennyiségtõl függõen lehet 1 isteni zsibbadó érzés :D

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én meg ma egy Maya-t. :D Hazafele uton 10perc alatt nem bírtam legyûrni picit más kategória cigitõl, de ugy hozza a kávé ingert mellé mint a szél, feelinges csak kéne találni inkább normális szivar boltot mert trafikok nagyon gáz választékkal bírnak ma tapasztaltam pesten is.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Nkem most ez teszett meg. Picit drága ugyan, de legalább egyedi. :D

Cigibõl black nálam csalódás, finom de gondolj bele 1550-ért...jó nemrossz az a fekete szál meg szegfûszeg ahogy serceg mikor szívod, de több mint 80Ft-os cigi elég pénzkidobás, persze 1x élünk én is vettem, de akkoris gyalázat pénzrablás érte. Azért még a cherry-re fájna a fogam...no majd 1x. :)

Rablás bizony, meg ha belegondolok hogy két doboz Aranyat veszek belõle ... :) De egy évben egyszer nem érdekel ^^

Én tubákkal csökkentem a nikotin éhségem :) _L_ kollega is kevesebbet cigizik, amióta õ is veszi a tubákot :) szerintem próbáld meg azzal letenni, nekem úgy simán ment régebben :D csakhát (volt) bnõm miatt sikerült visszaszoknom a cigire 1 darabig, mert addig pihentettem a nyálkahártyát (2hét alatt kicserélõdik), aztán ha van kedv, akkor tubákozok 1et :) ' próbát szvsz megérne ;) Ja és tubáktól 1 halálos áldozat van, azis azért mert az idióta a fülébe nyomta :unsure: de nincs feljegyzés vmi orrnyálkahártya elrákosodástól úgy olvastam :) Ja és nikotin hiány esetén mennyiségtõl függõen lehet 1 isteni zsibbadó érzés :D

he.hehe.hehehe :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Kéne már egy cigi, pedig fáj a torkom is, de azért elmegyek itthonról, és ellövök egyet.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Egészség' ;D
Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Egészség' ;D

Jó is lenne ha az volna.... Amúgy érdekes, hogy ami finom meg jólesik az mint káros. Amit meg annyira egészségesnek tartanak, azt meg általában alig tudom letuszkolni olyan rossz.... Ki érti ezt? :blink:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Meg ami jó, tuti hogy tiltott .. hát igen :D
Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Mostanában igencsak megjött a kedvem a mentholos cigarettákhoz, és az a gond, hogy nem igazán ismerem õket.

Amiket szeretek többnyire külföldrõl voltak, és a zöld marlboro.

Tudnátok ajánlani a 'legjobbakat' ? Fõ szempont, hogy erõs legyen benne a menthol íz.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Mostanában igencsak megjött a kedvem a mentholos cigarettákhoz, és az a gond, hogy nem igazán ismerem õket.

Amiket szeretek többnyire külföldrõl voltak, és a zöld marlboro.

Tudnátok ajánlani a 'legjobbakat' ? Fõ szempont, hogy erõs legyen benne a menthol íz.

Ha eltekintünk attól, h szarok a mentolos cigik, akkor a West Ice-ot ajánlom. Az még a legtûrhetõbb.

Link to comment
Share on other sites

crocki

Mostanában igencsak megjött a kedvem a mentholos cigarettákhoz, és az a gond, hogy nem igazán ismerem õket.

Amiket szeretek többnyire külföldrõl voltak, és a zöld marlboro.

Tudnátok ajánlani a 'legjobbakat' ? Fõ szempont, hogy erõs legyen benne a menthol íz.

pallmall nem rossz szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Vettem egy West ice-t. Mint mentholos cigi nagyon szar, de 540-ért megérte, mert egyébként tûrhetõ.

Nincs is menthol íze, hanem inkább valami furcsa utóízt hagy maga után, és az se erõs.

Miért nem pallmallt vettem .. xd

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Vettem egy West ice-t.

azt ugye tudod,hogy azt elöbb a fagyasztóba kell rakni? :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Mostanában igencsak megjött a kedvem a mentholos cigarettákhoz, és az a gond, hogy nem igazán ismerem õket.

Amiket szeretek többnyire külföldrõl voltak, és a zöld marlboro.

Tudnátok ajánlani a 'legjobbakat' ? Fõ szempont, hogy erõs legyen benne a menthol íz.

Zöld marlborot tudom ajánlani. Nekem az az összesnél jobban bejött.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...