Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cigaretta Vol.2


Warfare

Dohányzol? És ha igen, mennyit?  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

c_o_l_o_s

Nem, ellenben nehezebben alszok és könnyû felidegesíteni. De elõbb-utóbb majd hozzászokok, ha már eddig ment.

Mondom én, nem éri meg leszokni.. xD

én most a szünet alatt érzem,hogy szinte egyáltalán nem kívánom a cigit

de azért rágyújtok :lol:

Egs' xD Én is .. Megyek el itthonról.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Áh, asszem én is leteszek az abbahagyási kísérleteimrõl, amint felb*sz valami/ki, rögtön cigi kell... Szóval maradok az adag csökkentésére és olcsóbb cigik vásárlására irányuló tervemnél.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Na, ez hosszú életû volt xD

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én leszoktam,de néha rágyújtok,pláne mikor nõk mondják nekem "na szívunk?". Erre nem lehet nemet mondani. :D

Mivel alkalmanként dohányzom,és megfogattam nem költök 19szálra 700at,én is áttérek a sodrosakra,ebben kérnék segítséget mit hol merre kell csinálni,elvileg pont fele annyiból ki lehet jönni mint az olcsóbb 500-600Ft-os cigiknél.Persze tasaskos dohányból nem a legolcsóbbat venném.Cél: arany marbi szint,fele annyiból.Szóval aki magának "gyártja" a cigit vélemény érdekelne mi éri meg. :)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Szerintem én is csak veszek egyet este, mert a forgalmi vizsgának a nyomását úgy se bírnám cigi nélkül.Halasztom a leszokást vizsga utánig.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Én leszoktam,de néha rágyújtok,pláne mikor nõk mondják nekem "na szívunk?". Erre nem lehet nemet mondani. :D

Mivel alkalmanként dohányzom,és megfogattam nem költök 19szálra 700at,én is áttérek a sodrosakra,ebben kérnék segítséget mit hol merre kell csinálni,elvileg pont fele annyiból ki lehet jönni mint az olcsóbb 500-600Ft-os cigiknél.Persze tasaskos dohányból nem a legolcsóbbat venném.Cél: arany marbi szint,fele annyiból.Szóval aki magának "gyártja" a cigit vélemény érdekelne mi éri meg. :)

Ha leszoktál, akkor alkalmanként, nem lehet megvenni az Arany Marbit? :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ha leszoktál, akkor alkalmanként, nem lehet megvenni az Arany Marbit? :)

Látom nagyon marlbi mániás vagy. :D Kipróbálnám tekerést is,ez már nem csak a pénzrõl szól nálam,õszinte legyek,ha nem lenne káros egészégre hosszú távon,simán nem szoktam volna le én se 710-es aranyról.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Látom nagyon marlbi mániás vagy. :D Kipróbálnám tekerést is,ez már nem csak a pénzrõl szól nálam,õszinte legyek,ha nem lenne káros egészégre hosszú távon,simán nem szoktam volna le én se 710-es aranyról.

Nálam se a pénzrõl, hanem az élvezetrõl. Ezért veszem .. :D Na mindegy, dohány tanácsokat nem tudok adni sajnos. Én egyedül a Kék Primust próbáltam, az ízlett.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Áh, asszem én is leteszek az abbahagyási kísérleteimrõl, amint felb*sz valami/ki, rögtön cigi kell... Szóval maradok az adag csökkentésére és olcsóbb cigik vásárlására irányuló tervemnél.

Szerintem én is csak veszek egyet este, mert a forgalmi vizsgának a nyomását úgy se bírnám cigi nélkül.Halasztom a leszokást vizsga utánig.

Úgy tûnik, ez az a topic, amiben mindenki rendszeresen segget csinál a szájából. :D Majd alapítunk GS anonim dohányzók gyûlését is. GAD B)

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Camel = katasztrófa

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Úgy tûnik, ez az a topic, amiben mindenki rendszeresen segget csinál a szájából. :D Majd alapítunk GS anonim dohányzók gyûlését is. GAD B)

Amúgy igazad van mert megbántam, hogy vettem cigit tegnap. Legközelebb majd vizsgára veszek, és utána befejeztem most már tényleg. Amúgy az a szar ezzel, hogy annyira hozzánõ az emberhez az évek alatt, hogy inkább amiatt nehéz tõle megválni.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
De ne mááár, ez nem poén xD
Link to comment
Share on other sites

Warfare

Camel = katasztrófa

Pedig nagyon finom cigi, mármint a sárga. Kéket nem vettem még, túl gyenge.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Na, ezt aztán kommentelted [sm52]

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Na, ezt aztán kommentelted [sm52]

Félelmetes modiszupererõmet bevetve megoldottam. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Elképesztõ vagy Oo

Ma alig ment le. Öt szál. ^^

Eddig vissza tudtam magam fogni. Na majd hétfõn, munkában. Höhöh xD

Link to comment
Share on other sites

crocki

Camel = katasztrófa

>killermonki

aha

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Elképesztõ vagy Oo

Ma alig ment le. Öt szál. ^^

nekem 2,pedig már 9kor fennt voltam :huh:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Elkényelmesedik a tüdõtök... Terhelni kell. B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én tegnap leterheltem rendesen xD ilyenkor napokig nem gyújtok rá....

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Haverom meghallottam ismét visszaszokott,rá se gyújtottam úgy megjött hozzá kedvem. :unsure: Hopp 1.et viszont eltoltam mert ma is éjfél után tértem ágyba és hazafele nyomta zsebem. :)

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Én tegnap leterheltem rendesen xD ilyenkor napokig nem gyújtok rá....

Na, ilyet nem tudok elérni, nagyon régóta xDDD

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

Na, ilyet nem tudok elérni, nagyon régóta xDDD

én meg sose tudtam :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

>killermonki

aha

Te ki vagy?

Link to comment
Share on other sites

MailMan

monkey, crocki, viselkedjetek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...