Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cigaretta Vol.2


Warfare

Dohányzol? És ha igen, mennyit?  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lucky_Strike

A marlbinál még sosem volt ilyen, csak legfeljebb enyhébbnek tûnt mint máskor. A többi márkánál viszont rengetegszer volt ez, fõleg a sokadik szálnál.

Nekem meg fõleg a marlboronál. x)

És fõleg a mostani, új dobozos aranynál. A pirostól/szürkétõl meg már rosszul vagyok elsõre is. A flavor plus/note-osok azok jók.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Ma alig cigizek .. meg tudom állni, nagy nehezen .. eddig ilyen 5-6 szál ..
Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én most elpöppentek egy Camel-t [sir] :unsure:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Na, 12 ment le ..

Két doboz helyett. Ez kva jó :o

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Na, 12 ment le ..

Két doboz helyett. Ez kva jó :o

Próbálj ma csak egy dobozt szívni és ezt a szintet tartani. Pár nap alatt át áll a szervezeted. Baby steps B)

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

colos, te mit értesz egyébként az alatt, hogy összeesik a szûrõ?

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Próbálj ma csak egy dobozt szívni és ezt a szintet tartani. Pár nap alatt át áll a szervezeted. Baby steps B)

Próbálgatom..

colos, te mit értesz egyébként az alatt, hogy összeesik a szûrõ?

Megpuhul és betörik középen, elválik a dohánytól, rontja a kinézetet/ízt.

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Próbálgatom..

Megpuhul és betörik középen, elválik a dohánytól, rontja a kinézetet/ízt.

De azt hogy? Úgy hamuzol mint egy állat, vagy mi? :D Nekem még sose fordult elõ, hogy betört volna, meg szétszakad.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

De azt hogy? Úgy hamuzol mint egy állat, vagy mi? :D Nekem még sose fordult elõ, hogy betört volna, meg szétszakad.

Én erõsen szívom .. :D Hamuzás meg nem tudom, máshoz képest erõsebb azt már észrevettem :D :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Próbálgatom..

Mennyinél jársz? Én már nagyon közel vagyok az 1 dobozhoz, idegesít is, úgyhogy mostantól addig húzom amíg már szó szerint szenvedek és csak akkor gyújtok rá. :D Nem csak ma, hanem innentõl kezdve mindig. Meg a sok energiaitalból és az alkoholból is vissza kell vennem, nem jó ez így. :D

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Alkohol / energia ital nekem nulla. Energia ital kb havonta egyszer.

Ma pl 5 szál ment le. Éjjel migrénem volt, róka koma is kimászott .. olyan vagyok mint akit elütött a vonat ..

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ennek örülnék a helyedben, mert kevésbé kívánod a cigit. :D Itt a legjobb alkalom átszokni kevesebbre.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Ma pont egy hete nem cigiztem. Hát nem könnyû, de mennyivel könnyebb iskola nélkül :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ma pont egy hete nem cigiztem. Hát nem könnyû, de mennyivel könnyebb iskola nélkül :D

Pozitív változások vannak?

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Ennek örülnék a helyedben, mert kevésbé kívánod a cigit. :D Itt a legjobb alkalom átszokni kevesebbre.

áá .. ilyenkor gyülemlik a feszültség hogy nem tudok cigizni mert nem vagyok jól, amit aztán levezetek ..

Ma pont egy hete nem cigiztem. Hát nem könnyû, de mennyivel könnyebb iskola nélkül :D

Szép :)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Vettem én is kék Dunhillt most. Még mindig ez a legfinomabb ízesítés nélküli cigi.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Nekem túlságosan tömött és mû a szûrõje, de azért tényleg nem rossz ..

Jön a reggeli kv / cigi kombó B)

(kemény az avid! :D)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Tegnap elõtt este éppen hazafele jöttem, és egy kölcsönkapott bondot szívtam, mikor a cigit felénél kaptam egy isteni szikrát, miszerint netovább! Most úgy vagyok, hogy azóta gyújtottam rá még vezetés elõtt se, pedig akkor aztán rám szokott férni, úgyhogy ha a ma estét is kibírom akkor szilveszterig minimum dobom a cigit. Viszont a jövõ heti forgalmi vizsgám eléggé kétségessé teszi a szerencsés kimenetelt, de azért hátha.....

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Tegnap elõtt este éppen hazafele jöttem, és egy kölcsönkapott bondot szívtam, mikor a cigit felénél kaptam egy isteni szikrát, miszerint netovább! Most úgy vagyok, hogy azóta gyújtottam rá még vezetés elõtt se, pedig akkor aztán rám szokott férni, úgyhogy ha a ma estét is kibírom akkor szilveszterig minimum dobom a cigit. Viszont a jövõ heti forgalmi vizsgám eléggé kétségessé teszi a szerencsés kimenetelt, de azért hátha.....

:o Na mi van, mindenki leszokóban??

Kalappal!

Boldog Nikotinmentes Napokat! (már, ha van ilyen)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

:o Na mi van, mindenki leszokóban??

Kalappal!

Boldog Nikotinmentes Napokat! (már, ha van ilyen)

Köszi a biztatást, amúgy ez nekem ilyen hirtelen jött. Olyan volt mint amikor megtelik egy pohár , és azt mondja az ember, hogy most elzárom a csapot. Egyébként ha sikerül a két hónap, akkor szilveszterkor egy djarummal ünneplek. :D

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Úgy legyen xD

Én nem kergetem magam ilyen hiú tervekbe :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Én is most elszívok egy cigit, aztán 10:30tól megnézem, hogy meddig bírom rágyújtás nélkül. B)

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Én is kívánoom :D

Lehet kimegyek ..

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Pozitív változások vannak?

Nem, ellenben nehezebben alszok és könnyû felidegesíteni. De elõbb-utóbb majd hozzászokok, ha már eddig ment.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

én most a szünet alatt érzem,hogy szinte egyáltalán nem kívánom a cigit

de azért rágyújtok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...