Jump to content
GSForum - Segélyvonal

F.E.A.R. sorozat


-Laslie-

Recommended Posts

-Laslie-

Folytatás innen: F.E.A.R sorozat

A harmadik rész várható magyarországi megjelenése: 2011. március 25.

És már itt is egy új Trailer :) F.3.A.R. - A család

Ha a lenti link nem mûködne, vagy nem töltené a videót (pl nekem az istenért nem hajlnadó <_< )

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Remélem lesz olyan jó a játék hogy megérje életben tartani a topicot! :)

Egyébként pont azon gondolkodtam, hogy fel kéne rakni valamelyik részét!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Remélem lesz olyan jó a játék hogy megérje életben tartani a topicot! :)

Egyébként pont azon gondolkodtam, hogy fel kéne rakni valamelyik részét!

Messze még a megjelenés, addig még 2x kihal a topic. :)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Messze még a megjelenés, addig még 2x kihal a topic. :)

Csak jön valami Trailer vagy hír addig amirõl lehet beszélni :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Csak jön valami Trailer vagy hír addig amirõl lehet beszélni :D

Már volt trailer mind 3 szereplõrõl (Alma és 2 fia) + "story" trailer is volt már...ja és "mech" trailer is. Talán még multiplayer trailer nem volt.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Ha a lenti link nem mûködne, vagy nem töltené a videót (pl nekem az istenért nem hajlnadó <_< )

Amióta kipróbáltam az Amnesia The Dark Descentet teljesen átértékelõdött bennem a félelem fogalma. Ez nem félelem, csak ijesztgetés, ha nagy csend van számíthatsz arra, hogy valaki beleüvölt a mikorfonba. Ezzel szemben az Amnesiaban konstans fosás van, és csak ritkábban ijesztgetés, de az sem úgy, hogy rádordítanak, hanem pl csak egy kósza pillanatra fény vetül a sötétben lapuló ellenségre. Ez nem F3AR.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-Laslie-

Egy friss hír, sajnos a rossz fajtából :(

Ismét csúszik a F.E.A.R. 3

Búcsút mondhatunk a korábban bejelentett március 25-ei idõpontnak, a horror FPS megjelenését sajnos késõbbre tolták. Örömteli hír, hogy a Warner legalább megerõsítette az új idõpontot, noha nem napra pontosan: 2011. május.

A késésre különösebb magyarázatot nem adtak, a szokásos "a lehetõ legjobb minõség szolgáltatása a rajongók számára" szlogent kaptuk az arcunkba. Nem haragszunk természetesen, fõleg, hogy kedvesen meg is köszönték a türelmünket, hozzátéve, hogy "ígérjük, hogy meg fogja érni a várakozást".

Ez egyébként a második csúszás, a legelsõ idõpont 2010 tele volt, de mi már edzõdtünk az ilyesmihez, kibírjuk még néhány hétig-hónapig Alma és pereputtya nélkül. Az eddigi F.E.A.R. játékok jól sikerültek, a megjelenésig érdemes õket újra elõkapni és végigszaladni rajtuk...

[GSF] Picture

forrás:iPon

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nézegettem ma gameplayeket meg trailerket és nem is tûnik olyan rossznak ez a fear3, nem tudom régebben miért nem tetszett amit láttam belõle :), na mind1 remélem a végeredmény is jó lesz! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-Laslie-

szar ez a varázsolgatós rész :(

maradjon csak a slowtime-shooter nél a fear.

Ez co-op rész.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

szar ez a varázsolgatós rész :(

maradjon csak a slowtime-shooter nél a fear.

Szerintem Ledér! jó :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
hun.erion

Na ezért érdemes volt várni Ezt meg kell nézni

Már csak a Half Life 2 episode 3 ami nagyon várat magára.

F.E.A.R

Half Life 2

S.T.A.L.K.E.R

a legjobb játékok :D

Edited by hun.erion
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
SnarkovX

Sziasztok!

Felraktam a GS teljes játékos F.E.A.R-t a gépre, de indításnál csak fekete képernyõ fogad, vártam, de nem töltött be. valami ötlet? Win7-em van. Köszi elõre is!

Sziasztok!

Felraktam a GS teljes játékos F.E.A.R-t a gépre, de indításnál csak fekete képernyõ fogad, vártam, de nem töltött be. valami ötlet? Win7-em van. Köszi elõre is!

szerk. most reinstallálnám, de a végefelé ezt írja ki :

error 1310 .error writing to file. D:\....\FEAR\FEAR.Arch00. Verify that you have access to that directory.

ezt a problémát hogy lhet kiküszöbölni?

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Sziasztok!

Felraktam a GS teljes játékos F.E.A.R-t a gépre, de indításnál csak fekete képernyõ fogad, vártam, de nem töltött be. valami ötlet? Win7-em van. Köszi elõre is!

szerk. most reinstallálnám, de a végefelé ezt írja ki :

error 1310 .error writing to file. D:\....\FEAR\FEAR.Arch00. Verify that you have access to that directory.

ezt a problémát hogy lhet kiküszöbölni?

Tedd fel a frissítést.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Tedd fel a frissítést.

Tudnál linket adni hozzá?

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Az a baj hogy nem mindegy hogy US-UK, vagy mittomén milyen verziód van :unsure:

http://fear.filefront.com/files/F.E.A.R./O...es/Patches;6368

Próbálgasd. 107->108 vagy 108-ast keress.

a GS-hez adták teljes játékként. az elõbb leszedtem egy csúnya verziót, azt sikerült rendesen felrakni, bár a második intervalumba vhol nagyon belaggolt, gondolom erre jók a patch-ek :P

köszi a linket, ledobom ezt a verziót és felrakom az eredetit, remélem jó a patch

a GS-hez adták teljes játékként. az elõbb leszedtem egy csúnya verziót, azt sikerült rendesen felrakni, bár a második intervalumba vhol nagyon belaggolt, gondolom erre jók a patch-ek :P

köszi a linket, ledobom ezt a verziót és felrakom az eredetit, remélem jó a patch

nem jó, nem is tudom rendesen installálni az elõbb említett hiba miatt, ezért a patch-et sem tudom felrakni (nem észleli a játékot) , arra a hibára meg nem találtam gyógyírt. asszem visszarakom a korábbi verziót, az legalább elindul. azért köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

a GS-hez adták teljes játékként. az elõbb leszedtem egy csúnya verziót, azt sikerült rendesen felrakni, bár a második intervalumba vhol nagyon belaggolt, gondolom erre jók a patch-ek :P

köszi a linket, ledobom ezt a verziót és felrakom az eredetit, remélem jó a patch

nem jó, nem is tudom rendesen installálni az elõbb említett hiba miatt, ezért a patch-et sem tudom felrakni (nem észleli a játékot) , arra a hibára meg nem találtam gyógyírt. asszem visszarakom a korábbi verziót, az legalább elindul. azért köszi a segítséget!

Próbáld meg lemezre menteni ahol rendesen hozzá fér a fájlhoz, majd onnan telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Próbáld meg lemezre menteni ahol rendesen hozzá fér a fájlhoz, majd onnan telepíteni.

oké, megpróbálom.

na úgy tûnik nem csak a második fejezetbe kezd laggolni (ha hosszabb ideig egyhelyben állok akkor újra begyorsul lehet lõni,hajolni, csak haladni nem, amint megnyomok egy iránygombot újra laggol), hanem 15 perc játék után bárhol :P s ha laggoláskor mentek , akkor laggos lesz load után is, ha elõtte akkor megint kapok 15 percet :D remélem el tudom vhogy indítani az eredetit...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...