Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Lineage II.


Sajt_Sensei

Recommended Posts

moody

sajnos nem tudok angolul, ezért nem nagyon értem, amit a fõoldalra írtak. valaki nadjából leírná, hogy miben is fog a free verzió különbözni a fizetõstõl?

Link to comment
Share on other sites

moody

valszeg így, hogy free lesz a játék, elég sok tört szerver elhagyatott lesz... :D

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

elvileg :D

most akkor mikortól lesz free? nov 30?

én regeltem meg leszedtem....

illetve az oldalon már árulják a "pakkokat" illetve az NCoin fizetõeszközt.

Link to comment
Share on other sites

moody

én regeltem meg leszedtem....

illetve az oldalon már árulják a "pakkokat" illetve az NCoin fizetõeszközt.

de mi? már tudsz is játszani? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

de mi? már tudsz is játszani? :huh:

ja, és nem írta hogy trial, a franc se tudja. de ha trial akkor is, 30.-a nincs messze :D

a honlap szerint ez az új path to awakening rendszer jön 30.-án, addig megnézek pár karit :)

Link to comment
Share on other sites

moody

ja, és nem írta hogy trial, a franc se tudja. de ha trial akkor is, 30.-a nincs messze :D

a honlap szerint ez az új path to awakening rendszer jön 30.-án, addig megnézek pár karit :)

én eleget toltam vele, megvárom az új patchet :D

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

én eleget toltam vele, megvárom az új patchet :D

az új kaszt igazából csak új spec, 80 vagy 85 után, nemtom.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Nah én is elkezdtem lefele szedni. Kíváncsi vagyok már ezekre az újításokra meg úgy magára az origi stylera! :)

Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

Nah én is elkezdtem lefele szedni. Kíváncsi vagyok már ezekre az újításokra meg úgy magára az origi stylera! :)

Én is szedem. :D Nem írja nekem sem hogy Trial vagy hogy vegyem meg simán enged mindent!

Szerintem feloldották kicsit hamarabb! Accountomnál is a státuszom playable nem kéri hogy fizessek és nem is trial!

Eddig egyszer játszottam vele nagyon régen törten kiváncsi vagyok milyen MMO. :)

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Már ingyenes, de az új tartalom csak nov 30.-án jön.

Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

Már ingyenes, de az új tartalom csak nov 30.-án jön.

Igen erre rájöttem mindenhol azt írják hogy nov. 30.-án lesz a nagy változás.

Viszont korlátozták a karit. Nem játszható még minden class csak 2.

A reklámjuk szerint minden fel lesz oldva a kiegészítõvel. Ti is így tudjátok? :)

Addig tesztelgetem mert nem nagyon értem még a dolgokat. :D

Remélem az irányítást is javítják meg a Quest helpet mert az baromi rosz!!!

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Igen erre rájöttem mindenhol azt írják hogy nov. 30.-án lesz a nagy változás.

Viszont korlátozták a karit. Nem játszható még minden class csak 2.

A reklámjuk szerint minden fel lesz oldva a kiegészítõvel. Ti is így tudjátok? :)

Addig tesztelgetem mert nem nagyon értem még a dolgokat. :D

Remélem az irányítást is javítják meg a Quest helpet mert az baromi rosz!!!

quest miatt ne sírj, úgyse fogsz questezni xDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Igen erre rájöttem mindenhol azt írják hogy nov. 30.-án lesz a nagy változás.

Viszont korlátozták a karit. Nem játszható még minden class csak 2.

A reklámjuk szerint minden fel lesz oldva a kiegészítõvel. Ti is így tudjátok? :)

Addig tesztelgetem mert nem nagyon értem még a dolgokat. :D

Remélem az irányítást is javítják meg a Quest helpet mert az baromi rosz!!!

irányítással mivan?
Link to comment
Share on other sites

moody

irányítással mivan?

remélem lesz egy normális wasd rendszer, az van... :DD szívesebben használnám, mint hogy kattingassak :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

remélem lesz egy normális wasd rendszer, az van... :D D szívesebben használnám, mint hogy kattingassak :D

fuhh, de gáz vagy :D ha nem tudnám rólad, hogy milyen zsivány vtál a th-val, akkor megérteném hogy ezt mondod. :)

tudnod kéne, hogy l2ben egy pvpnél ha wasdozol (wasdoznál), kb. 3 másodpercig élnél. legalábbis interludeig így volt, nemhiszem, hogy változtattak rajta. egérrel targetolsz, másik kézzel meg a funkcióbillentyűkön zongorázol. egyébként nem is értem (pontosabban nem is tudom elképzelni), hogy wowban hogyan működhet egy pvp... bár amennyit játszottam vele abból egyértelműen lejött, hogy 4x lassabb kb. a játékmenet, tehát oda lehet elfér, hogy komótosan reagálsz a dolgokra

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

fuhh, de gáz vagy :D ha nem tudnám rólad, hogy milyen zsivány vtál a th-val, akkor megérteném hogy ezt mondod. :)

tudnod kéne, hogy l2ben egy pvpnél ha wasdozol (wasdoznál), kb. 3 másodpercig élnél. legalábbis interludeig így volt, nemhiszem, hogy változtattak rajta. egérrel targetolsz, másik kézzel meg a funkcióbillentyûkön zongorázol. egyébként nem is értem (pontosabban nem is tudom elképzelni), hogy wowban hogyan mûködhet egy pvp... bár amennyit játszottam vele abból egyértelmûen lejött, hogy 4x lassabb kb. a játékmenet, tehát oda lehet elfér, hogy komótosan reagálsz a dolgokra

bindeled szépen a cuccokat.

van is nagy vita a clicker vs binder témában, a profi arcok leszolnak minden clickert.

Link to comment
Share on other sites

moody

fuhh, de gáz vagy :D ha nem tudnám rólad, hogy milyen zsivány vtál a th-val, akkor megérteném hogy ezt mondod. :)

tudnod kéne, hogy l2ben egy pvpnél ha wasdozol (wasdoznál), kb. 3 másodpercig élnél. legalábbis interludeig így volt, nemhiszem, hogy változtattak rajta. egérrel targetolsz, másik kézzel meg a funkcióbillentyûkön zongorázol. egyébként nem is értem (pontosabban nem is tudom elképzelni), hogy wowban hogyan mûködhet egy pvp... bár amennyit játszottam vele abból egyértelmûen lejött, hogy 4x lassabb kb. a játékmenet, tehát oda lehet elfér, hogy komótosan reagálsz a dolgokra

most origin is thm lesz, haverokkal alig várjuk a nagy l2õs visszatérést. remélem lesz annyi újítás, hogy ne legyen 10 szint utána játék unalmas... :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

bindeled szépen a cuccokat.

van is nagy vita a clicker vs binder témában, a profi arcok leszolnak minden clickert.

ennyire nem mélyültem el sosem a témában, meg igazából úgy fingom sincs mi az a binder. esetleg az auto traget meg társaira gondolsz?
Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

ennyire nem mélyültem el sosem a témában, meg igazából úgy fingom sincs mi az a binder. esetleg az auto traget meg társaira gondolsz?

nem. minnden spellt/macrot/skillt vagy tárgyat szépen gombra bindel.

sokan emiatt vesznek olyan egeret amin sok sok gomb van, lásd: razer naga.

ezzel szemben a clicker szép komótosan mindenre manuálisan nyom rá.

A targetolás is nagy mûvészet, azt is ide-oda váltogatják, mikor kinek a spelljét kell interruptolni, stb stb.

A lényeg hogy baromira nem lassú a pvp, fõleg arénába, de sok kis apró dolog le se esik hogy miért történik...

na de elég az offból :D

Am 1 kérdés:

mennyire van értelme neki állni a játéknak napi pár órával számolva?

Egyenlõre úgy néz ki hogy talán haver is jönne tehát vmi olyan felállásba mennénk ami 2 emberre épít (healer dps,buffer dps vagy vmi..)

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

na lehet hogy benézek majd énis. nov. 30 után már éles?

mennyit foglal a game? 10giga körül? (régi szép 3,5giga l2-s idõk :D)

Link to comment
Share on other sites

moody

na lehet hogy benézek majd énis. nov. 30 után már éles?

mennyit foglal a game? 10giga körül? (régi szép 3,5giga l2-s idõk :D)

sztem ez majd csak nov 30án fog kiderülni, hogy mennyit is foglal a játék... :D

nem. minnden spellt/macrot/skillt vagy tárgyat szépen gombra bindel.

sokan emiatt vesznek olyan egeret amin sok sok gomb van, lásd: razer naga.

ezzel szemben a clicker szép komótosan mindenre manuálisan nyom rá.

A targetolás is nagy mûvészet, azt is ide-oda váltogatják, mikor kinek a spelljét kell interruptolni, stb stb.

A lényeg hogy baromira nem lassú a pvp, fõleg arénába, de sok kis apró dolog le se esik hogy miért történik...

na de elég az offból :D

Am 1 kérdés:

mennyire van értelme neki állni a játéknak napi pár órával számolva?

Egyenlõre úgy néz ki hogy talán haver is jönne tehát vmi olyan felállásba mennénk ami 2 emberre épít (healer dps,buffer dps vagy vmi..)

szerintem ha élvezed a játékot, akkor tök8 h mennyit tolod vele... :D am meg valszeg kockulni kell mit az atom, hogy elérj vmit XD

Link to comment
Share on other sites

Leo88

nem. minnden spellt/macrot/skillt vagy tárgyat szépen gombra bindel.

sokan emiatt vesznek olyan egeret amin sok sok gomb van, lásd: razer naga.

ezzel szemben a clicker szép komótosan mindenre manuálisan nyom rá.

A targetolás is nagy művészet, azt is ide-oda váltogatják, mikor kinek a spelljét kell interruptolni, stb stb.

A lényeg hogy baromira nem lassú a pvp, főleg arénába, de sok kis apró dolog le se esik hogy miért történik...

na de elég az offból :D

Am 1 kérdés:

mennyire van értelme neki állni a játéknak napi pár órával számolva?

Egyenlőre úgy néz ki hogy talán haver is jönne tehát vmi olyan felállásba mennénk ami 2 emberre épít (healer dps,buffer dps vagy vmi..)

na, most lehet akkor félreértettél. én klikkelés alatt csak a targetot értettem, a skilleket funkciógombokkal kell használni. meg ezt a lassú pvpt is mire mondtad? :D én wowra, de eddig azt hittem te l2ről beszélsz...

egyébként az nem off, hogy kitárgyaljuk az l2 leghatékonyabb irányításának különböző, leghatékonyabb módszereit. ez most furán hangzott :D

1x raten napi pár óra sztem nagyon kevés, khurva sok idő lesz, amíg bármit is elérsz. 8x raten kell 50-60 óra heti, hogy tűrhetően fejlődj (még így is egy hónap a 60+)

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Nos, ugye 2 szerver van,

Chronos (Heavy)

Naia (Light)

Egyelõre csináltam egy leendõ BD-t Chronoson, vagy várjak a többi szerverre ami majd megnyílik?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...