Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Guild Wars


Sajt_Sensei

Recommended Posts

Razon

EGYÉBKÉNT egy szavadat sem hisszük (amennyi hülyeséget összehordtál), viszont ha alátámasztod egy megbízható forrásnak számító linkkel akkor mindjárt más a helyzet.

Tessék :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tessék :)

Ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mágusból már van kettő, nem hiszem hogy egy harmadikat is bemutatnak, marad a Soldier vagy Adventurer....nagyon remélem az utóbbi lesz. Örülnék egy Assassinnak vagy valami engineernek.

Milyen észlény találta ki ezt a szuper csillagharcos rankot? Vagy még jobb kérdés, ki szavazott rá? :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szerintem örülj, hogy nem csillámvalami lett a neved, mert olyanok is vannak. :lol:

szerk: Most nézem az enyém is új. :lol:

Kiadhatnának tényleg egy külön kasztot az Asuráknak arra ami a gólemet kezeli, lehetne ilyen engineer vénája el lehetne vele lenni.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Külön kaszt nem lesz, meg az amúgysem lenne jó mert nem jönnek be az Asurák....ugyan olyan kis görcsök mint wowban a gnomok, meg most a goblinok. Még az armor se néz ki rajtuk szépen :D

Van egy olyan érzésem hogy direkt nem az Assassin lesz a következõ, mert sokan arra számítanak :unsure:

Mondjuk nem dõlne össze a világ ha nem lenne assassin, a ranger is nagyon bejövõs :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mivan , goblinok vannak a Wowban? :lol: Mióta?

A gnómokat én is rühelltem de az Asurak jól néznek ki szerintem. Meg eznem wow h összenyomják az armor méretét a tizedére és nesze gnóm armor. Mint mikor Illidan pengéjét felveszi egy gnóm és összemegy zsebkés méretûre, gyönyörû látvány. Itt minden fajnak megvan a rá illõ saját cucca.

Link to comment
Share on other sites

daniwww

Én mesmerre számítok. Az most a kedvenc kasztom. Nem is tudom miért pedig általában nem szeretem a varázslókat. De örülnék ha lenne ebben is mesmer.

Nádiposzáta xD

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mivan , goblinok vannak a Wowban? :lol: Mióta?

Mióta jött a globális felmelegedés... (ez a mostani rangom valami priceless :D)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Mivan , goblinok vannak a Wowban? :lol: Mióta?

A gnómokat én is rühelltem de az Asurak jól néznek ki szerintem. Meg eznem wow h összenyomják az armor méretét a tizedére és nesze gnóm armor. Mint mikor Illidan pengéjét felveszi egy gnóm és összemegy zsebkés méretûre, gyönyörû látvány. Itt minden fajnak megvan a rá illõ saját cucca.

Az Asurák tényleg sokkal szimpatikusabbak mint a goblinok v gnómok.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Az Asurák tényleg sokkal szimpatikusabbak mint a goblinok v gnómok.

nagyon férfias faj!!! sztem aki azurával játszik a 90%a csaj és sipárog játék közben h jajjjj de cuki

olyan kis cukkermukker, nézd hogy fuuut

hogy szedi a kis lábait

pfúj

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Attól nem lesz nagyobb Puding!od hogy kétméteres kigyúrt Charral mászkálsz... :lol:

Link to comment
Share on other sites

blacky

Attól nem lesz nagyobb Puding!od hogy kétméteres kigyúrt Charral mászkálsz... :lol:

te csak azt hiszed :P

Link to comment
Share on other sites

Athesz

te csak azt hiszed :P

Ja hát ezt mond. :D De legalább ugye lány Charr. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

blacky

Ja hát ezt mond. :D De legalább ugye lány Charr. :unsure:

sosem csinálok lány karaktert. na jó van egy blood elf priestem meg egy csaj monkom GWben de ennyi. Soha sehol máshol nem csináltam csajt. Ugyan már...hacolni a férfi nem csodálatos és erõs tagjai szoktak nem a fehérnép!

Ui.: az utolsó mondat egy pöppet homofóbra sikeredett

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Részemrõl class függõ a dolog. Nyilván baromi nagy kigyúrt "farkasember" vagy tudom is én mihez hasonlítható a Charr nem lesz nõi karakterként indítva, de még emberként se páncélos lovagnak, ellenben hátul maradó ranger classnak, esetleg kecses assassin-nak simán indítok.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Részemrõl class függõ a dolog. Nyilván baromi nagy kigyúrt "farkasember" vagy tudom is én mihez hasonlítható a Charr nem lesz nõi karakterként indítva, de még emberként se páncélos lovagnak, ellenben hátul maradó ranger classnak, esetleg kecses assassin-nak simán indítok.

ha egyszer nagyon részeg leszek csinálok egy asura "mágust" (??) de nálam még assának is túl gizda.

WoWban a goblin az más....az nem kis cukkermukkeregyemakicsipofád faj.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Razon

New Profession: The Guardian

Remélem nem valami wowszerű paladin lesz mert összeomlok.

Jövőhét csütörtökön lesz fent a weben.

Erre bukkantam, talán még nem volt itt:

gPau4kG8dAQ

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ami megmaradt a videóból:

Ree Soesbee befestette a haját, és nem áll jól neki :(.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

New Profession: The Guardian

Hogy õszinte legyek nekem minden kaszt bejelentés eddig tetszett. Nem mondom, hogy kiugrottam az ablakon bármelyik megjelenésekor, de eddig egész korrekt. Már a falra mászok sok ingyenes, és nem ingyenes mmo-nál attól , hogy mindenféle láma elnevezésû kasztot hoznak létre, és vegyítik õket olyan elemekkel amiket maguk a készítõk se tudnak miért adnak hozzá.

Eddig a GW 2-nél láthatólag a kasztok szerepei egyértelmûek, és könnyen értelmezhetõk.

Csütörtökön kapunk a Guardianról skill videókat, meg leírást, kíváncsian várom.

Link to comment
Share on other sites

daniwww

Hát ez a videó nagyon gagyi lett. Engem nem gyõzött meg hogy índítsak Guardiant, sõt pont az ellenkezõ hatást váltotta ki. :P

Link to comment
Share on other sites

mark44

Gagyi.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Gagyi.

Tömör , velõs vélemény. :lol:

Sztem egész jó, nekem tetszik ez a class. A skill bemutató vidivel sincs semmi gond. Lényegre törõen bemutatják a skilleket. Most azt vártátok, hogy évekig üt majd egy elite mobot egy ilyen prezentációs vidiben ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

blacky

Tömör , velõs vélemény. :lol:

Sztem egész jó, nekem tetszik ez a class. A skill bemutató vidivel sincs semmi gond. Lényegre törõen bemutatják a skilleket. Most azt vártátok, hogy évekig üt majd egy elite mobot egy ilyen prezentációs vidiben ? :ph34r:

tényleg elég gagyi lett

Miért szerinted ebbõl mi derült ki? Azon kívül, hogy van egy faceroll buborékja Nekem nem sok minden konkrét dolog derült ki magából a videóból. Az írás picit többet sejtet de akkor is, ez az eddigi leggagyibb bemutató <_< :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...