Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Guild Wars


Sajt_Sensei

Recommended Posts

Sajt_Sensei

Átvini nem vihetsz át semmit, jelenleg ez az állás. De minden unlockért és monumentes cuccért az accodon a kari kap pontokat amik szintszerüen unlockolnak páncélokat és fegyvereket a 2 ben.

Link to comment
Share on other sites

blacky

hm

ez egész jó :D

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Aha és még én vagyok a paraszt, Még ha irok egy normális kommentet akkor is leszóltok felbarátaim. na de mind1. Egyébként tök király h lesz Guild Wars 3. Állitólag hamarosan bejelentik. A kettõ után fog kijönni. Remélem a dédunokáim meg rátehetik a mancsukat.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Aha és még én vagyok a paraszt, Még ha irok egy normális kommentet akkor is leszóltok felbarátaim. na de mind1. Egyébként tök király h lesz Guild Wars 3. Állitólag hamarosan bejelentik. A kettõ után fog kijönni. Remélem a dédunokáim meg rátehetik a mancsukat.

/sigh

Link to comment
Share on other sites

mark44

Aha és még én vagyok a paraszt, Még ha irok egy normális kommentet akkor is leszóltok felbarátaim. na de mind1. Egyébként tök király h lesz Guild Wars 3. Állitólag hamarosan bejelentik. A kettõ után fog kijönni. Remélem a dédunokáim meg rátehetik a mancsukat.

Te még mindig itt vagy? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

/sigh

Nem is tudom hogy ezen, vagy mino-n röhögtem nagyobbat :D. Óriási +1 btw. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Aha és még én vagyok a paraszt, Még ha irok egy normális kommentet akkor is leszóltok felbarátaim. na de mind1. Egyébként tök király h lesz Guild Wars 3. Állitólag hamarosan bejelentik. A kettõ után fog kijönni. Remélem a dédunokáim meg rátehetik a mancsukat.

wazz. elõször majd leestem a székrõl ettõl "Egyébként tök király h lesz Guild Wars 3. Állitólag hamarosan bejelentik. A kettõ után fog kijönni." :lol: :lol: :lol: most nagyot csalódtam, végig azt hittem, hogy a 2. rész elõtt fog kijönni [sm12] [sm12]

Aztán megláttam, hogy tervezed a szaporodást :unsure:

Link to comment
Share on other sites

daniwww

Aha és még én vagyok a paraszt, Még ha irok egy normális kommentet akkor is leszóltok felbarátaim. na de mind1. Egyébként tök király h lesz Guild Wars 3. Állitólag hamarosan bejelentik. A kettõ után fog kijönni. Remélem a dédunokáim meg rátehetik a mancsukat.

Elmehetnél az esti showder-be mert, egy hatalmas vicc vagy. :D (amúgy én birlak, kis színt viszel a mindennapokba)

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

A félbikáknak 3 golyójuk van. Több spermium több gyerek. Nah?

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Elmehetnél az esti showder-be mert, egy hatalmas vicc vagy. :D (amúgy én birlak, kis színt viszel a mindennapokba)

Aztán benyög egy ilyen erõltetett valamit mint az utánad lévõ hozzászólásban, mert felbátorodott és az ember a fenébe kívánja már, hiába lehet rajta néha jót nevetni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

blacky

Elmehetnél az esti showder-be mert, egy hatalmas vicc vagy. :D (amúgy én birlak, kis színt viszel a mindennapokba)

ennyire bírod akkor vedd fel MSNre vagy menj el vele a kék osztrigába de ne a fórumot offolja már

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ezzel a GW3-as szövegével megint elérte hogy ne tudjam eldönteni: most tényleg ennyire hülye, vagy csak troll? :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Hülye troll B)

Valahogyan leálltak az infók GW2vel kapcsolatban miezmár, kell az Assassin kaszt :D Amúgy a melee harc ilyen nagy repülõ bossok ellen hogy lesz megoldva? Levegõt fogom sebezni úgy mint más MMOkban? Videókon Shatterer ellen csak ranged karaktereket mutattak.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Amúgy a melee harc ilyen nagy repülõ bossok ellen hogy lesz megoldva? Levegõt fogom sebezni úgy mint más MMOkban? Videókon Shatterer ellen csak ranged karaktereket mutattak.

Megmondták hogy egyik class sem lesz egy adott feladatra kihegyezve. A jelenleg ismert 4 kasztból (ranger, warrior, elementalist, necromancer) csak a warrior ami kérdéses lehet, ám remek és nem utolsó sorban hosszú videók voltak belinkelve a topikba Charr warrior gameplay-ekrõl, ahol szintén elmondják és meg is mutatják hogy nagyon is jól bánik a íjjal. Az assassin nem tudom hogy mûködik, de én pl. dobókés / dobócsillag megoldást, vagy csapdázást simán el tudnék képzelni (crossbow meg például teljesen bele is illik a class koncepciójába).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Megmondták hogy egyik class sem lesz egy adott feladatra kihegyezve. A jelenleg ismert 4 kasztból (ranger, warrior, elementalist, necromancer) csak a warrior ami kérdéses lehet, ám remek és nem utolsó sorban hosszú videók voltak belinkelve a topikba Charr warrior gameplay-ekrõl, ahol szintén elmondják és meg is mutatják hogy nagyon is jól bánik a íjjal. Az assassin nem tudom hogy mûködik, de én pl. dobókés / dobócsillag megoldást, vagy csapdázást simán el tudnék képzelni (crossbow meg például teljesen bele is illik a class koncepciójába).

márha lesz assa egyáltalán :P én nagyon reménykedem, szinte minden mmo-ban azzal tolom. :)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Megmondták hogy egyik class sem lesz egy adott feladatra kihegyezve.

Ez az 1-ben is így van...

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Nem troll vagyok cseszétek meg hanem félbika!!!!

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Aha és teljesen ökör.

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Szeretném felhívni a figyelmedet Minotaurusz, hogy ez egy troll mentes fórum, és ha folytatod, vagy bárki más folytatja akkor annak megy a figyelmeztetés.

Trollkodásnak itt van vége.

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

És én nem is troll vagyok hanem bika. Úgy is mondhatnám egy Badbull. De oké vége van. de semmi nem is volt.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_
[biA] Picture
Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Minotaurusz hivatalosan is figyelmeztetve. Felhívom a figyelmet, hogy aki ezután offolni fog rá, az is kapja a figyelmeztetést.

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Figyelmeztetést tudomásul vetem uram ,és be is tartom a rendeletet. Egyébklt most elmegyek a fórumról egy kolostorba(nem vicc) és átgondolom az életemet. A Guild Wars 2 megjelenéséig nem fogtok látni engemet. Egyébként bejelentették,h januárban új kasztot kapunk.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Figyelmeztetést tudomásul vetem uram ,és be is tartom a rendeletet. Egyébklt most elmegyek a fórumról egy kolostorba(nem vicc) és átgondolom az életemet. A Guild Wars 2 megjelenéséig nem fogtok látni engemet. Egyébként bejelentették,h januárban új kasztot kapunk.

EGYÉBKÉNT egy szavadat sem hisszük (amennyi hülyeséget összehordtál), viszont ha alátámasztod egy megbízható forrásnak számító linkkel akkor mindjárt más a helyzet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...