Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alaplapok, 2. rész


oliba

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

chrisnagy13

Csini, aranyos és tetszetõs :)

Nem szabad ilyet venned ám. ;)

Link to comment
Share on other sites

oliba

Nem szabad ilyet venned ám. ;)

Ja, majd AM3+ból, mi? :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Ja, majd AM3+ból, mi? :D

Igen ez az egyik dolog. :)

A másik, hogy ha valamiért nem tetszene nekem a Bulldozer (kizárt egyébként :D ), akkor tudjak lapot venni és ne kelljen másik után nézni. :P Tudod, nem lehet egyforma alaplapunk. :D

Link to comment
Share on other sites

oliba

Igen ez az egyik dolog. :)

A másik, hogy ha valamiért nem tetszene nekem a Bulldozer (kizárt egyébként :D ), akkor tudjak lapot venni és ne kelljen másik után nézni. :P Tudod, nem lehet egyforma alaplapunk. :D

Akkor te megveszed majd a GD80-at :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Akkor te megveszed majd a GD80-at :D

Vagy majd Te. :D

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom

Na végre, fekete Giga lapok :D

én úgy mondanám,hogy na végre a Giga is megkomojodott :rolleyes: !

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Na végre, fekete Giga lapok :D

Csak az UD4-tõl fölfelé fekete. Nekem jó volt a kék is, legalább nem állt be eddig a Giga a fekete vonalba, de hát... :)

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Csak az UD4-tõl fölfelé fekete. Nekem jó volt a kék is, legalább nem állt be eddig a Giga a fekete vonalba, de hát... :)

De nekem nem tudnak ezek az arany/sárgás színek tetszeni mint pl itt az ud7-nél vagy a sabertooth az asusnál.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

De nekem nem tudnak ezek az arany/sárgás színek tetszeni mint pl itt az ud7-nél vagy a sabertooth az asusnál.

Menj reklamálni. B) Sokan nem is látják az alaplapjukat csak amikor megveszik, beszerelik, meg mikor pl. VGA-t cserélnek a gépben. :D

Nekem fontosabb az, hogy mennyiért mit tud egy lap, a színe másodlagos. :) Persze majd jön oliba, és mondani fogja, hogy õ bizony nem vesz meg XY alaplapot mer ronda. :D

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Menj reklamálni. B) Sokan nem is látják az alaplapjukat csak amikor megveszik, beszerelik, meg mikor pl. VGA-t cserélnek a gépben. :D

Nekem fontosabb az, hogy mennyiért mit tud egy lap, a színe másodlagos. :) Persze majd jön oliba, és mondani fogja, hogy õ bizony nem vesz meg XY alaplapot mer ronda. :D

Na de mit ér egy jó lap ha nem tudod a ramok, a víz és a vga színét hozzáigazítani? :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Na de mit ér egy jó lap ha nem tudod a ramok, a víz és a vga színét hozzáigazítani? :D

Õ, ezen még nem gondolkoztam. :D Nincs vizem, tehát azzal nem kell foglalkoznom. A memót úgyis eltakarja procihûtõ, a VGA-ból meg szinte csak feketét lehet venni. :D Persze van pár kék, piros, de az a kisebbség. :)

Link to comment
Share on other sites

oliba

Menj reklamálni. B) Sokan nem is látják az alaplapjukat csak amikor megveszik, beszerelik, meg mikor pl. VGA-t cserélnek a gépben. :D

Nekem fontosabb az, hogy mennyiért mit tud egy lap, a színe másodlagos. :) Persze majd jön oliba, és mondani fogja, hogy õ bizony nem vesz meg XY alaplapot mer ronda. :D

Hát én nem veszem meg ezeket a lapokat, mert ronda és kész :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

De nekem nem tudnak ezek az arany/sárgás színek tetszeni mint pl itt az ud7-nél vagy a sabertooth az asusnál.

Ilyen színûek voltak a régi ASUS lapok ...

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Ilyen színûek voltak a régi ASUS lapok ...

Nem egészen mert ott maga a PCB volt ilyen színû itt meg a PCB fekete de hûtés ilyen arany/sárgás.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem egészen mert ott maga a PCB volt ilyen színû itt meg a PCB fekete de hûtés ilyen arany/sárgás.

Nekem itt a PCB is olyannak tûnik.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Nekem itt a PCB is olyannak tűnik.

De ez lett belőle:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

takii

Hát én nem veszem meg ezeket a lapokat, mert ronda és kész :D

Tényleg ritka ronda.

Link to comment
Share on other sites

gbal65

De ez lett belõle:

[GSF] Picture

Hát mondjuk ez kajak csúnya :D Mintha szétf.osták volna a galambok :unsure:

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Hát mondjuk ez kajak csúnya :D Mintha szétf.osták volna a galambok :unsure:

De jó, és tartós. B)

Elméletileg :D

Link to comment
Share on other sites

_WenGEr_

Hi!

Gigabyte EP45T-DS3R alaplapom van, de felraktam a realtekes audio drivert és nincs hang. Ez miért van?

Link to comment
Share on other sites

oliba

Hi!

Gigabyte EP45T-DS3R alaplapom van, de felraktam a realtekes audio drivert és nincs hang. Ez miért van?

Ilyen velem is volt. Tedd vissza a régit és lesz hang.

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom

Hi!

Gigabyte EP45T-DS3R alaplapom van, de felraktam a realtekes audio drivert és nincs hang. Ez miért van?

talán kapcsold be a Bios-ban is ?

Ilyen velem is volt. Tedd vissza a régit és lesz hang.

mijen régit ???,,,az integráltat lehet cserélni :rolleyes: ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...