Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Xbox360 II. Rész


oliba

Recommended Posts

XCube

Tudom, hogy ez nem a legmegfelelõbb topik, de valahol muszáj szóvá tennem azt, amire csak most jöttem rá. Anno az elsõ XBox promójában ez a mondat is szerepelt (konkrétan a mintapéldány X alakú doboz középsõ zöld "lencséjén" volt olvasható):

Powered by DirectX

Érdekes nemde :D ?

Link to comment
Share on other sites

Devgel

Ha xbox360-at akarok venni, mi a különbség a 4GB-os és a 250GB-os között a 20000 forinton kívül, amennyivel többe kerül utóbbi? Úgy értem, milyen elõnyöm származik abból, ha 250 GB-os változatom van azon kívül, hogy rámásolhatom a játékokat?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Épp elég elõny,hogy rámásolhatod a játékokat,így óvod az olvasófejet is és a gép is halkabb lesz.Nem beszélve a demók,dlc-k letöltésérõl.

(nem,nincs boxom,szal javítsatok ki,ha nincs igazam :) )

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Ha xbox360-at akarok venni, mi a különbség a 4GB-os és a 250GB-os között a 20000 forinton kívül, amennyivel többe kerül utóbbi? Úgy értem, milyen elõnyöm származik abból, ha 250 GB-os változatom van azon kívül, hogy rámásolhatom a játékokat?

20 000? hát ahol én néztem csak 11 000 ft különbség van. (konzolvilág)

amúgy még annyi a különbség a vinyón kívül, h a 4gb-os az matt, míg a 250-es az lakk fekete színû.

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Hi all. Nem tudom hogy szabad e ilyet, de valahogy nem sikerül nekem a dolog mármint a börnölés DL-DVDre. Pedig mindent a leírtak szerint végeztem el! Szar a DVD_íróm?

Ez mit takar?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hi all. Nem tudom hogy szabad e ilyet,

Nem szabad, de errõl a topik alcíme is árulkodik: Warez és Flash Mod = Warn!

Ennek fényében lehetõleg ne folytasd tovább és ne várj segítséget.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Azért jó, ha van a gépben vinyó, mert

1.) fel tudod telepíteni a játékokat, így

- óvod a lemezt

- óvod az olvasófejet

- halkabb lesz, miközben játszol

2.) lesz hova letölteni/felmásolni a demókat, filmeket, zenéket, képeket, stb.

3.) ha veszel valamit LIVE-on vagy játékot Games on Demand, akkor lesz hova letölteni

4.) utólag drágább lesz vinyót venni, mint amennyit most spórolsz egy kisebb merevlemezes gép vásárlásával

Szóval mindenképpen olyat vegyél, amiben egy izmosabb merevlemez van, azt a 4GB-osat nyugodtan elfelejtheted. :)

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Nem szabad, de errõl a topik alcíme is árulkodik: Warez és Flash Mod = Warn!

Ennek fényében lehetõleg ne folytasd tovább és ne várj segítséget.

oké, sorry, csak már elegem van.... ez a forum volt a mentsváram sorry mégegyszer

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hi all. Nem tudom hogy szabad e ilyet

Nem, nem szabad. És mivel te már korábban is kaptál szóbeli figyelmeztetést warez miatt (pont tõlem), ezért írásbeli figyelmeztetésben és - tekintettel arra, hogy ebben a vétségben "visszaesõ" vagy - 7 nap kitiltásban részesítelek.

jardo, moderátor

Link to comment
Share on other sites

LonelyWolf

Valaki nem tudná megmondani, hogy egy Samsung SyncMaster P2450H monitorral hogyan lehet a hangot kivezetni, mert nincs beépített hangszórója, mint a tv-knek vagy a tv/monitor hybrideknek és az élmény nem olyan hangok nélkül, vagy headsettel.

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Valaki nem tudná megmondani, hogy egy Samsung SyncMaster P2450H monitorral hogyan lehet a hangot kivezetni, mert nincs beépített hangszórója, mint a tv-knek vagy a tv/monitor hybrideknek és az élmény nem olyan hangok nélkül, vagy headsettel.

Ha vga kábellel akarod összekötni, azon van rca kimenet, és azt rádugod 1 erõsítõre, vagy joy-ra headsetet.

Link to comment
Share on other sites

LonelyWolf

Ha vga kábellel akarod összekötni, azon van rca kimenet, és azt rádugod 1 erõsítõre, vagy joy-ra headsetet.

Köszi!Egyébként HDMI kábellel való összeköttetés esetén is megoldható így a hang?

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Köszi!Egyébként HDMI kábellel való összeköttetés esetén is megoldható így a hang?

Hát, hdmi alapból vinné a hangot, de ugye nincs beépített hangszóró, tehát optikai kábellel tudod megoldani a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

LonelyWolf

Hát, hdmi alapból vinné a hangot, de ugye nincs beépített hangszóró, tehát optikai kábellel tudod megoldani a dolgot.

Kösz a segítséget!Bár, ha minden igaz a P 2450 hd modellen van 3 5-ös jack,tehát a hang a legkevesebb.

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Üdv,

Mostanában érdeklõdöm a konzolok iránt erõsebben, így a netet böngészve elég nagy árkülönbségeket véltem felfedezni.

Egyrészt vannak a legolcsóbbak aminél 4GB írnak ezt nem tudom mire szolgál?

A másik a jóval drágább 250GB-os. Ez lenne a winchester mérete?

Azt hittem itt nem kell telepíteni akkor minek ekkora?

És végül még a SLIM verzió rosszabb e mint a sima? :huh:

Valaki világosítson meg

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Üdv,

Mostanában érdeklõdöm a konzolok iránt erõsebben, így a netet böngészve elég nagy árkülönbségeket véltem felfedezni.

Egyrészt vannak a legolcsóbbak aminél 4GB írnak ezt nem tudom mire szolgál?

A másik a jóval drágább 250GB-os. Ez lenne a winchester mérete?

Azt hittem itt nem kell telepíteni akkor minek ekkora?

És végül még a SLIM verzió rosszabb e mint a sima? :huh:

Valaki világosítson meg

A memória méretét tûntetik fel, a matt mmodell 4GB-os tárhellyel rendelkezik, amire ráférnek a mentéseid plusz 1 v. 2 demo. A lakkfekete modell 250GB-os vinyóval rendelkezik, erre bõven tudsz tölteni demókat ill. teljes játékokat; videókat, zenéket tehetsz fel ill. installálhatod a játékokat, ami nem kötelezõ, de óvja a dvd driveot és csendesebb lesz a gép (ill. gyorsabban tölt).

A slim verzió 2010-ben jelent meg, modernebb a dizájnja, érintõgombokat kapott és csendesebb mint az elõzõ modell, a vasat tekintve megegyezik.

Nem túl sok különbség van árban, a 4gigás az 42000 körül van a 250-es meg kb egy 10essel drágább.

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Köszönöm most már mindent értek. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Hali!

1-2 hónap múlva vennék egy box-ot, de nem akarok érte vagyonokat kiadni, mert TV vétel is esedékes.

Naszóval munkahelyemből kifolyólag adómentesen tudnék 120 angol fontért (kb 36k Ft) egy 4 gigásat venni.

2 kérdés:

-mivel itt Londonban szinte mindenhol csak ilyen box+cinect+5 játék 300 Font típusú kiárusítások vannak nemigazán tudom mennyire jó ár ez érte - lehetséges-e ennél is olcsóbban beszerezni?

-ugyan a HDD mérete bőven elég, de ha esetleg bővíteni akarnám mik az opcióim? (ami nem valószínű, mert 99 százalékban csak split screen marhulásra kell, meg amúgy is PC-n gémelek időm nagy részében)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hali!

1-2 hónap múlva vennék egy box-ot, de nem akarok érte vagyonokat kiadni, mert TV vétel is esedékes.

Naszóval munkahelyembõl kifolyólag adómentesen tudnék 120 angol fontért (kb 36k Ft) egy 4 gigásat venni.

2 kérdés:

-mivel itt Londonban szinte mindenhol csak ilyen box+cinect+5 játék 300 Font típusú kiárusítások vannak nemigazán tudom mennyire jó ár ez érte - lehetséges-e ennél is olcsóbban beszerezni?

-ugyan a HDD mérete bõven elég, de ha esetleg bõvíteni akarnám mik az opcióim? (ami nem valószínû, mert 99 százalékban csak split screen marhulásra kell, meg amúgy is PC-n gémelek idõm nagy részében)

Saját tudásom szerint én nem javaslom a 4GB -os verzió beszerzését, mert a nagyobb tárhelyû gépekre telepítheted is a játékot, plusz a letölthetõ tartalmakkal sem lesz problémád. A 300 fontos Kinect pakk nem mondhatnám, hogy különösen jó ajánlat lenne, itthon is annyiért vesztegetik. A 4GB -os 120 -ért sem a világ legjobb üzlete, talán azért érné meg, mert új gépet kapsz.

Én azt javaslom, hogy keress használtan egy 120 vagy 250GB -osat, azt is megúszod max 200 fontból, játékokat pedig tudsz venni használtan töredék áron, majd vissza is viheted és kicserélheted másikra (ott a használt játékok piaca elég jól megy). Az egyik barátom, aki szintén Angliában dolgozik dettó így csinálta / csinálja.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Saját tudásom szerint én nem javaslom a 4GB -os verzió beszerzését, mert a nagyobb tárhelyű gépekre telepítheted is a játékot, plusz a letölthető tartalmakkal sem lesz problémád. A 300 fontos Kinect pakk nem mondhatnám, hogy különösen jó ajánlat lenne, itthon is annyiért vesztegetik. A 4GB -os 120 -ért sem a világ legjobb üzlete, talán azért érné meg, mert új gépet kapsz.

Én azt javaslom, hogy keress használtan egy 120 vagy 250GB -osat, azt is megúszod max 200 fontból, játékokat pedig tudsz venni használtan töredék áron, majd vissza is viheted és kicserélheted másikra (ott a használt játékok piaca elég jól megy). Az egyik barátom, aki szintén Angliában dolgozik dettó így csinálta / csinálja.

Tehát ha ragaszkodom az új géphez (igen!) akkor ez most jó ár? Csak mert a 120 gigás kerül 160 fontba ugyanott. SZóval ha ennyire nem ajánljátok a 4 gigásat (máshol is olvastam) inkább kiadok picivel többet.

A játékok meg tényleg bagóért vannak, főleg használtan. Ezt alátámaszthatom :)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Tehát ha ragaszkodom az új géphez (igen!) akkor ez most jó ár? Csak mert a 120 gigás kerül 160 fontba ugyanott. SZóval ha ennyire nem ajánljátok a 4 gigásat (máshol is olvastam) inkább kiadok picivel többet.

A játékok meg tényleg bagóért vannak, fõleg használtan. Ezt alátámaszthatom :)

160 fontért a 120GB -os tökéletes ha neked is jó :) .

Link to comment
Share on other sites

Devgel

Olvastam a neten, hogy vannak bizonyos oldalak, ahol reklámért meg egyéb tevékenységért cserébe kapok ingyenesen, legálisan microsoft pontokat. Kérdésem az lenne, hogy próbált-e már valaki ilyen oldalak segítségével ms-pontokat szerezni, illetve hogy ezek mennyire megbízhatóak (szerintem nem igazán, de új boxos vagyok, szóval inkább megkérdezem), valamint hogy Magyarországról lehet-e egyáltalán ezeket használni?

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Olvastam a neten, hogy vannak bizonyos oldalak, ahol reklámért meg egyéb tevékenységért cserébe kapok ingyenesen, legálisan microsoft pontokat. Kérdésem az lenne, hogy próbált-e már valaki ilyen oldalak segítségével ms-pontokat szerezni, illetve hogy ezek mennyire megbízhatóak (szerintem nem igazán, de új boxos vagyok, szóval inkább megkérdezem), valamint hogy Magyarországról lehet-e egyáltalán ezeket használni?

szerintem ezek magyar acc-al nem mennek de ne legyen igazam.

én ilyenekbõl ezt ismerem: http://rewards.xbox.com/

de ez csak: Open to residents of 50 United States (including District of Columbia) and United Kingdom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Maledict

Üdv!

Nem jártam még ebben a topikban így azt hiszem jogos a köszönés. Na szóval, az egyik haverom vett egy Xbox 360-at Kinect-tel. Az Xbox HDD-je 250 gigás. Én azt hallottam, hogy egy évnyi LIVE! aranytagság jár minden megvett konzol mellé, ehhez képest egyik játékkal sem tud online multizni, mert azt írja, hogy nincs elõfizetve. Valahol valamit be kell állítani vagy bejelenteni vagy mi? Egyikõnknek sincs tapasztalta e téren, ezért gondoltam megkérdem itt. A telefonos ügyfélszolgálat majd utána.

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Üdv!

Nem jártam még ebben a topikban így azt hiszem jogos a köszönés. Na szóval, az egyik haverom vett egy Xbox 360-at Kinect-tel. Az Xbox HDD-je 250 gigás. Én azt hallottam, hogy egy évnyi LIVE! aranytagság jár minden megvett konzol mellé, ehhez képest egyik játékkal sem tud online multizni, mert azt írja, hogy nincs elõfizetve. Valahol valamit be kell állítani vagy bejelenteni vagy mi? Egyikõnknek sincs tapasztalta e téren, ezért gondoltam megkérdem itt. A telefonos ügyfélszolgálat majd utána.

Hello!

Nah szval, ez úgy van, hogy megveszed a boxot, ahoz 1 hónap live-ot kapsz ingyen(h kiprbóáld stb)ezt hivják gold tagságnak ami neked pénzbe kerül, ha lejár az 1 hónapod. Többféle lehetõség van havi, 3 havi, 12 havi stb. 1 hónap az neked 2500ft-ba kerül az 1éves pedig8500ft. De van silver tagság is ami ingyenes, de azzal nemtudsz online játszani.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...