Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Xbox360 II. Rész


oliba

Recommended Posts

HD2

Hali az Xbox 360 4GB (Slim), ugye nem rendelkezik merevlemezzel, de ha nekem van 1 régebbi boxom, amiben van egy 60 as hdd, akkor azt használhatnám ezzel a slimmel ?

Régi vinyók nem jók a Slimbe.

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Hali az Xbox 360 4GB (Slim), ugye nem rendelkezik merevlemezzel, de ha nekem van 1 régebbi boxom, amiben van egy 60 as hdd, akkor azt használhatnám ezzel a slimmel ?

nem használható, de vásárolhatsz új "slim" géphez való 250GB-os vinyót kb 24 ezerért.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Hali az Xbox 360 4GB (Slim), ugye nem rendelkezik merevlemezzel, de ha nekem van 1 régebbi boxom, amiben van egy 60 as hdd, akkor azt használhatnám ezzel a slimmel ?

Szerintem vedd meg egybõl a 250GB-os Slimet, jobban jársz vele, a 60GB-os HDD-t meg rakd fel Vaterára, kelendõ tud lenni ha jó áron adod, mivel már csak 250GB-os HDD-t kapni újonnan, sokan meg nem akarnak ennyit kiadni érte.

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Húh.. Új Auchan újságban 36.990 ft egy Xbox 360 Arcade 512 belsõvel, 2 db játékkal. Igen tudom, szupermarketban nem igazán szabad konzolt venni, na de ennyiért egy Jasperes gép? Már ha ez az... Nem tudja valaki?

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Húh.. Új Auchan újságban 36.990 ft egy Xbox 360 Arcade 512 belsõvel, 2 db játékkal. Igen tudom, szupermarketban nem igazán szabad konzolt venni, na de ennyiért egy Jasperes gép? Már ha ez az... Nem tudja valaki?

én úgy tudom, h amiben már 512MB onboard memo van az már jasperes.

sztem nem lehetetlen a dolog. volt mikor konzolboltnál 39 990 volt, szal multinál simán lehet olcsóbb is fõleg mert már kifutott termék.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Húh.. Új Auchan újságban 36.990 ft egy Xbox 360 Arcade 512 belsõvel, 2 db játékkal. Igen tudom, szupermarketban nem igazán szabad konzolt venni, na de ennyiért egy Jasperes gép? Már ha ez az... Nem tudja valaki?

Mivel ezeket már nem gyártják, ezért szerintem csak az utolsó raktáron maradt példányokat akarják kiszórni. Valószínûleg Jasperes, de Wikipédián van egy szép táblázat a különbözõ alaplap verziókról és azok ismertetõjegyeirõl.

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Értem, köszi szépen. :)

Akkor valószínû, hogy megveszem, csak majd kell hozzá venni egy jó kis hdd-t, néztem is vaterán 120gb-t már 10-12.000ftért lehet venni.

Link to comment
Share on other sites

fischladam

Újszerû Xbox360 (Arcade ami 256mb memória)+16 játék+2 db Lips mikrophone ami színváltos led világítással van elátva gyárilag. A játékok jó állapotban vannak nagy karc vagy más sérûlés nincs egyiken sem!

Játékok (ár az 576-ról van):

project gothem racing 4 4990FT

Kengo Zero 3000FT

Need For Speed 3000Ft

Dante' s Infeno Death Edition 8000FT

The sabouter 5000FT

Ghost Recon Advanced Warfighter 5000FT

Mass Effect 4500FT

Assasin' s Creed 6000FT

Brütal Legend 3000FT

Pro Evolution Soccer 3000FT

Call Of Duty 3 3000FT

The Club 3500FT

Phantasy Star Universe 3000FT

Az Arany Iránytû 3000FT

Lego Indiana Jones 3000Ft

Kung Fu Panda 2000Ft

A gép ugy 40.000 Ft+55.000Ft= 95.000Ft de MOST -15.000Ft szóval ez mind csak töllem 80.000Ft.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hrubi

Na végül vettem egy xbox360at, ugyanolyan arcade-t, amit az Auchanban is árultak, csak ott 2 nap alatt elfogyott.

Viszont használtan, és 60 gigával. Igen ám, de a HDD-t nem ismeri fel, csak a 250es belsõ memóriát. Kivettem szépen ahogy a videókban is látható, és vissza, de semmi. Ott vagyok, hogy elviszem egy szervízbe, csak a közelben nincs és ezért még elõtte felteszem a kérdést sok helyen, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Írtam az eladónak, õ azt mondta, hogy neki még mûködött aznap mikor küldte(másnap meg is kaptam) és hozzátette, hogy ha a szervízbe nem tudnak vele mit tenni, akkor ad egy másikat, de ugye a távolság...

Tehát lehet vele valamit kezdeni, vagy csak a szervíz/konzolshop a megoldás?

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Na végül vettem egy xbox360at, ugyanolyan arcade-t, amit az Auchanban is árultak, csak ott 2 nap alatt elfogyott.

Viszont használtan, és 60 gigával. Igen ám, de a HDD-t nem ismeri fel, csak a 250es belsõ memóriát. Kivettem szépen ahogy a videókban is látható, és vissza, de semmi. Ott vagyok, hogy elviszem egy szervízbe, csak a közelben nincs és ezért még elõtte felteszem a kérdést sok helyen, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Írtam az eladónak, õ azt mondta, hogy neki még mûködött aznap mikor küldte(másnap meg is kaptam) és hozzátette, hogy ha a szervízbe nem tudnak vele mit tenni, akkor ad egy másikat, de ugye a távolság...

Tehát lehet vele valamit kezdeni, vagy csak a szervíz/konzolshop a megoldás?

próbáld meg ezt:

1. kapcsold ki az xboxod és vedd le a vinyót

2. kapcsold be az xboxot, majd ismét ki

3. tedd fel újra a vinyót és indítsd be az xboxot

( ezt az xboxos vinyóhoz adott "kézikönyvrõl" szedtem ;] )

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

próbáld meg ezt:

1. kapcsold ki az xboxod és vedd le a vinyót

2. kapcsold be az xboxot, majd ismét ki

3. tedd fel újra a vinyót és indítsd be az xboxot

( ezt az xboxos vinyóhoz adott "kézikönyvrõl" szedtem ;] )

Így se jó, de azért köszi.

Ma jártam egy konzol boltban, ahol megnézték és azt mondták hogy ez kuka.

Írtam is gyorsan az eladónak. :)

Link to comment
Share on other sites

paul27

Hello!Kérdezném tudnál e segíteni nekem?Én egy kezdõ xboxos vagyok.És el tudnád nekem mondani,hogy kell livera felmenni.Mert én bedugom a háló kábelt kõzvetlen a gépbe és teszt kapcsolatott akar létesiteni és semmi.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Hello!Kérdezném tudnál e segíteni nekem?Én egy kezdõ xboxos vagyok.És el tudnád nekem mondani,hogy kell livera felmenni.Mert én bedugom a háló kábelt kõzvetlen a gépbe és teszt kapcsolatott akar létesiteni és semmi.

http://support.xbox.com/hu-hu/pages/xbox-l...ng/default.aspx

Itt le van írva, hogy miként kell vezetékes vagy vezeték nélküli kapcsolatot létrehozni. Illetve a leírásokból elérhetõ a "kapcsolódási probléma" szócikk is.

Link to comment
Share on other sites

paul27

köszönöm a linket!!Minden szuper sikerült.Belépéskor fríssitett mindent ami kell.Csak még egy problémám van!!!Amíkor pendrivrol akarok divxet játszani akkor ezt az üzit kapom.a media update is required to play this content.to get the update,sign in to xbox live and play contat again.status code 51-c00df236

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

köszönöm a linket!!Minden szuper sikerült.Belépéskor fríssitett mindent ami kell.Csak még egy problémám van!!!Amíkor pendrivrol akarok divxet játszani akkor ezt az üzit kapom.a media update is required to play this content.to get the update,sign in to xbox live and play contat again.status code 51-c00df236

Jelentkezz be Live-ra és úgy indítsd el megint a filmet, hogy le tudja tölteni a DivX-hez szükséges codecet. De a hibaüzenet is pont ezt írja: "A tartalom lejátszásához frissítés szükséges. Az update letöltéséhez jelentkezz be az Xbox Live-ba és játszd le újra!"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
paul27

Hello!!Kérdezném csak kíváncsiságból,hogy ha sima külsõ vinyot csatlakoztattok xbox-omra usb-én keresztül.Akkor fogok tudni róla játékot játszani.Vagy csak zenét és filmet?

Link to comment
Share on other sites

fux22

Sziasztok!

Keresek egy programot. XBoX 360 Hard Drive Transfer Kit-emhez kellene. Rákötöttem PC-re a 60 GB-os winyót. Felismeri, azzal nincs gond, csak az XPort 360-nal (2.12) nem tudok rárakni semmit sem. Csak beadja a mappaszerkezetet, és kész. Milyen programot tudtok hozzá, amivel demokat, stb. tudok rárakni?

elõre is köszönöm a válaszadást akárkinek is!

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Sziasztok!

Keresek egy programot. XBoX 360 Hard Drive Transfer Kit-emhez kellene. Rákötöttem PC-re a 60 GB-os winyót. Felismeri, azzal nincs gond, csak az XPort 360-nal (2.12) nem tudok rárakni semmit sem. Csak beadja a mappaszerkezetet, és kész. Milyen programot tudtok hozzá, amivel demokat, stb. tudok rárakni?

elõre is köszönöm a válaszadást akárkinek is!

http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showtopic=13234

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-moki-

Nah, mivel a régi topic elveszett és most már tényleg aktuális a dolog, ezért újra felteszem a kérdésem.

Szóval... ha veszek egy ILYEN átalakítót, akkor tudok sima jack dugós fejhallgatóval játékhangot hallgatni?

A másik kérdésem meg az, hogy tervezek venni egy HDMI-s monitort és ha ugye HDMI-n keresztül kötöm a boxot a monitorhoz, akkor ezzel az átalakítóval ugyanúgy tudok hangot nyerni a boxból, vagy akkor a monitorból kell valahogy kicsalnom?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
newbee

Hello

Tervezem , hogy veszek a pc-hez egy külsõ winchestert, és az lenne a kérdésem , hogy azt lehet -e használni az xbox-hoz ?

úgy mintha külön a boxhoz vettem volna egy normális külsõt?

tehát mûködik úgy?

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hello

Tervezem , hogy veszek a pc-hez egy külsõ winchestert, és az lenne a kérdésem , hogy azt lehet -e használni az xbox-hoz ?

úgy mintha külön a boxhoz vettem volna egy normális külsõt?

tehát mûködik úgy?

Amennyire én tudom nem lehet, csak úgy ha belenyúlsz a gépbe, ami ugye garanciavesztéssel és esetleges meghibásodással is járhat.

Link to comment
Share on other sites

newbee

ok értem , köszi csak azért gondoltam mert a pendrive az mûködik normálisan , de akkor ez egy kicsit nagyon más :)

Link to comment
Share on other sites

XCube

ok értem , köszi csak azért gondoltam mert a pendrive az működik normálisan , de akkor ez egy kicsit nagyon más :)

Elnézést kérek, félreértettem a dolgot, nem olvastam elég figyelmesen (azt hittem, hogy normál belső HDD -t akarsz valahogy rákötni [fejbeb] ).

Igen, lehet külső HDD -vel használni, itt egy leírás, hogy mit kell tenned. A legfontosabb az, hogy a Box csak FAT32 -es merevlemezeket tud kezelni, tehát így kell formáznod használat előtt.

Még egyszer bocsi :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

newbee

semmi baj :) köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...