Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fényképek A Fórumozókról Vol. 3


-Dan-

Recommended Posts

Flash_Gabber

Flash nem rossz a az mellény kincstári, vagy saját beszerzés?

na tippelj kérlek :D

Hanni: meg meg, holnap lehet lesz ujra lehetõségem merevedést kapni tõle :D ha igen megörökitem megint :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Arwy kisebb kép nincs esetleg? XD

Nem olyan kicsi ez még... :rolleyes: :lol:

Amúgy ennél szinte csak kisebbek vannak... :D Meghúzódtam a háttérben mindig... :D

Link to comment
Share on other sites

Bart13

na tippelj kérlek :D

Hanni: meg meg, holnap lehet lesz ujra lehetõségem merevedést kapni tõle :D ha igen megörökitem megint :D :lol:

Sajátra tippelek. Melyik vesédet adtad el?

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

Sajátra tippelek. Melyik vesédet adtad el?

Jól tippelsz! Hiú ábránd hogy az cég normális mellényt osztogasson nékünk! (bár megjegyzem az új repeszálló amit az Afghánban szolgáló kálégák hordanak egész baba lett)

Szerencsére a testrészeim megvannak még :rolleyes:

Juteszembe a gondolat: ha valakit érdekel KFOR NATO-s felvarró (kitudja ki mire vágyik ugye) az irjon egy PM-et aztán tárgyalunk.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Aha, szal a jó zsoldos így kereskedik, nem elég pénzt kapnak a fegyverrel pózolásért meg szívják a friss hegyi levegõt szanatoriumnál, még lopják is a felvarrót. :D Nehogy komolyan vedd, de azért megnézném, mi a szent s.art lehet ott csinálni. :)

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

Arwy kisebb kép nincs esetleg? XD

nagyobb képnél látszódott volna a bal szemöldöke felett lévõ 2mm átmérõjû szeplõ amirõl ugyanúgy írt volna egy fél oldalas fogalmazást.

"tehát csak mutatjuk a népnek hogy kussti van mert itt a NATO és ennyi"

szóval rajoskodtok :D

van kérdésem, majd küldök pmet.

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Rakok énis magamról egy képet, ugysem irtam még ebbe a topicba!

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Nyárvégi kirándulás a Bükkben

Link to comment
Share on other sites

Arwy

nagyobb képnél látszódott volna a bal szemöldöke felett lévõ 2mm átmérõjû szeplõ amirõl ugyanúgy írt volna egy fél oldalas fogalmazást.

Nem igazán vagy képben mostanában... XD

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Haver 5 eurós görög Ray Ban-hamisítványával, amin még gyári szám is van :D

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Gólyabál elõtt (bal oldalon háttérben a 45 különbözõ sörbõl álló gyûjteményen - ofc már csak üres üvegek)

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Aha, szal a jó zsoldos így kereskedik, nem elég pénzt kapnak a fegyverrel pózolásért meg szívják a friss hegyi levegõt szanatoriumnál, még lopják is a felvarrót. :D Nehogy komolyan vedd, de azért megnézném, mi a szent s.art lehet ott csinálni. :)

Nem olcsó a jó minõségû mellény. Valahonnan pénzt is elõ kell rá teremteni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

Aha, szal a jó zsoldos így kereskedik, nem elég pénzt kapnak a fegyverrel pózolásért meg szívják a friss hegyi levegõt szanatoriumnál, még lopják is a felvarrót. :D Nehogy komolyan vedd, de azért megnézném, mi a szent s.art lehet ott csinálni. :)

grr :lol: :lol:

azt hogy mit lehet itt csinálni? :) hát kb amit egy katona manapság. járõrözés (jármûvel), õrködés, õrizzük a tábort, õrizünk ezt azt amazt és még 6000 féle dolgot, integetünk a helyieknek, vagy épp kommunikálunk velük tolmács segitségével, vagy készenlétben vagyunk (tehát ülünk a körletben a seggünkön a laptop elõtt) hogy ha valami gebax van akkor megyünk hirtelen! ilyesmi :) nagyvonalakban.

Ha lehetne irnék blogot róla tuti, csak lehet nem simogatnák meg a buksim érte :D

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Na he, ha selejteztek mellénykéket, kiegészítõket meg ruhácskákat szóljál.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Ha lehetne irnék blogot róla tuti, csak lehet nem simogatnák meg a buksim érte :D

majd ha leszereltél kitálalsz a plebsnek B)

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Rakok énis magamról egy képet, ugysem irtam még ebbe a topicba!

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Nyárvégi kirándulás a Bükkben

Jóképlött' :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Ez volnék én. Van, aki már látott élõben is, meg beszélt is velem, de úgy általában a fórum egésze elõtt eddig rejtve maradtam. Eddig:)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ez volnék én. Van, aki már látott élõben is, meg beszélt is velem, de úgy általában a fórum egésze elõtt eddig rejtve maradtam. Eddig:)

Meg van olyan is, aki ismer olyan embereket, akikkel beszéltél, és így elõlük nem volt rejtve a fáradhatatlan Drome-író :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Uhh Real, sosem így képzeltelek el! :huh: :o

Link to comment
Share on other sites

Real013

Uhh Real, sosem így képzeltelek el! :huh: :o

Legközelebbi alakváltásom során majd olyan alakot öltök, ahogy te elképzeltél Stif... xD

Meg van olyan is, aki ismer olyan embereket, akikkel beszéltél, és így elõlük nem volt rejtve a fáradhatatlan Drome-író :D

Én sem gondolhatok mindenre:)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

személyi fotód kicsit nem aktuális xd am ilyen tipikus pedál egyetemista arcnak tûnsz aki mellé beülnék ZH-n B) :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

személyi fotód kicsit nem aktuális xd am ilyen tipikus pedál egyetemista arcnak tûnsz aki mellé beülnék ZH-n B) :D

Személyi fotómon szerintem vagyok vagy 14 xD

Egyébként egy kicsit sem vagyok pedál egyetemista, ez évben szerintem az óráim felét lazán ellógtam, állandó késésben vagyok minden beadandóval, az olvasnivalóknak meg a negyedét nem olvastam el. A túlélésre játszom, egyedül a filmes tárgyakat veszem komolyan, mert az érdekel. Szóval a pedálságról meg a pedálról annyit, hogy inkább a biciklin taposom a pedált :D De leginkább éljen a foci meg a kosárlabda! De tudod te ezt, jársz sport részlegbe:)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

jó a szemüveg=intellektualitás :D de ez egyébként nem egy ilyen hülye sztereotipia, most pl akik eszembe jutnak ilyen marha okos, v jó tanuló ismerõseim, csomó szemüveges.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

jó a szemüveg=intellektualitás :D de ez egyébként nem egy ilyen hülye sztereotipia, most pl akik eszembe jutnak ilyen marha okos, v jó tanuló ismerõseim, csomó szemüveges.

Én is szemüveges vagyok mégis tök hülye vagyok :lol:

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Én is szemüveges vagyok mégis tök hülye vagyok :lol:

vannak eléggé kirívó ellenpéldák :lol:

eltén azért nem vidékimenek vannak :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

félmeztelen+nyakláncos+mintás nõi fényképezõs+selfshotos=gay pávián hanni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...