Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nézd+


-Dan-

Recommended Posts

-Dan-

MODERÁTORI KÖZLEMÉNY:

Bizonyára észrevettétek, hogy a napokban jelentõs takarításba kezdtünk a fórumon. Hamarosan a szabályzat is módosulni fog, aminek értelmében ezentúl egy topik akkor telik meg, ha eléri a 100 oldalt, vagy az 5000 hozzászólást. Az új szabály életbe lépése természetesen a jelenlegi topikokat is érinti, így a hétvége folyamán minden olyan topik zárásra kerül, ami elérte a maximumot. A legfontosabb, legnépszerûbb topikokat azonban nem fogjuk törölni, ezek archiválásra kerülnek, és a késõbbiekben is olvashatóak elérhetõek lesznek.

A bezárt topikokat minden további nélkül újra lehet nyitni (a további hozzászólásokat is oda kéretik írni). Egy dologra figyeljetek, hogy az új topik címe és alcíme egyezzen meg a jelenlegi topik címével és alcímével, értelemszerûen egy vol.2 vagy második felvonás vagy hasonló betoldással.

Ennek a topiknak az elõdje archiválásra kerül majd.

Folytatás innen: Nézd+

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

napiszaron már volt

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Azt hiszem ebben a topikban volt 1 videó amiben 1 vonat hátuljára 1 6-7 fõs csapat felkapaszkodott. Ha valaki azt belinkelné nekem azt nagyon szépen megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Mini trabi [sm52]:

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Ezt nézzétek meg, behaltok. Fõleg azon hogy "AJJJAJJAJJJAJJJAAJJJAAJJJAJJAJJ" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

De durva technológia.

Manuálisan rakjátok be, vmiért ha linkelem nem jó: www.ted.com/talks/lang/eng/pranav_mistry_the_thrilling_potential_of_sixthsense_technology.html

Mindegy így sem jó. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Írjátok be az odalon a keresõbe, hogy : SixthSense technology és kiadja a videó linkjét.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

De durva technológia.

Manuálisan rakjátok be, vmiért ha linkelem nem jó: www.ted.com/talks/lang/eng/pranav_mistry_the_thrilling_potential_of_sixthsense_technology.html

Mindegy így sem jó. :D

De jó! Bevágtam a Google-ba és egyetlen találatot dobott ki, gondolom az india pasas és a találmánya volt téma. Ha az, akkor rohadtul lenyûgözõ. :blink: Én akarok egy ilyet, most! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Régen volt már linkelve egy régebbi verziója. Napokban leltem rá erre.

Dust

Link to comment
Share on other sites

Antaras

Régen volt már linkelve egy régebbi verziója. Napokban leltem rá erre.

Dust

ez tökre jó :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Nincs tériszonyom, de ott lehet besírnék a csávó helyében... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Nincs tériszonyom, de ott lehet besírnék a csávó helyében... :unsure:

nekem csak ha eszembejut érzem ahogy bizsereg a lábam és megy ki belöle az erö :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

ugylátom van rögzitöje ,de csak anyni amit ki - be pakolgat? mer ha pont kiveszi azt kicsit megszédül az ugy csunya esés lehet...ejtöernyöt nekik vazze :D ...nemtoom az a tudat h rögzitem magam vmihez és ha baj van megfog az megnyugtatna egy cseppet igy most belegondolva aztmondom..de ha másznom kéne ott lehet nem lenne ilyen nagyszám és már 20méter után kiabálnám h vki vigyen le :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Kedvenc reklámom:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...