Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pro Evolution Soccer sorozat


jardo

Recommended Posts

Gabor777

Na végre valaki, köszönöm, hogy megérted mire gondolok.

Gabor bazze akkor meg kezd el gyenge kis csapattal, random játéosokkal, és küldj be egy képet az állásról 10 meccs után. Persze újrajátszani is lehet a meccseket, de az annyira nem fair... mondjuk maga a játék sem, így egyszer-kétszer amikor tényleg nagyon csalt a gép, újrajátszottam egy-két meccset. :P

Nem szoktam újrajátszani. :) Elkezdtem egyet angol ligába pes2010-ben egy noname csapattal, de 3ik meccsnél abbahagytam, mert egy sima 1-0-ás eredménnyel megvertem idegenbe a Manchestert, ami nálam kivágta a biztosítékot. :D Isten igazából azon gondolkozom, hogy megveszem valamikor, mert igazi játékosok ellen jó játszani. Ismerõsömmel szoktunk tolni hatalmas meccseket. Gép ellen már nem poén.

Link to comment
Share on other sites

TGWH

A gép már pár éve nem poén, de ezzel az utolsó résszel végleg kiverték a biztosítékot. Egy gányadvány, mást nem lehet rá írni. Iszonyat szar még igazi emberek ellen is.

Asszem megy vissza a pes6 :P vagy a 2008...

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

A gép már pár éve nem poén, de ezzel az utolsó résszel végleg kiverték a biztosítékot. Egy gányadvány, mást nem lehet rá írni. Iszonyat szar még igazi emberek ellen is.

Asszem megy vissza a pes6 :P vagy a 2008...

Azért ember ellen iszonyatosan nagy poén. Hatalmas passzokat lehet benne adni, nekem ez az egy dolog tetszik a játékba.

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Sziasztok emberek! Nem tudtok mondani nekem olyan patchet vagy valami, hogy minden csapatnév, játékosnév, mez, etc. valós legyen? Ha igen, azt nagyon megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Az az egyszerû és hülye kérdésem lenne, hogy PC idén melyik játék sikerólt jobban szerintetek, a FIFA11 vagy a PES11? :) Elõre is kösz a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Az az egyszerû és hülye kérdésem lenne, hogy PC idén melyik játék sikerólt jobban szerintetek, a FIFA11 vagy a PES11? :) Elõre is kösz a válaszokat!

Ez egy nagyon jó kérdés. Hozzáállás kérdése szerintem. A Pes játékmenete jobban közelít a valósághoz, mint a Fifáé, viszont a Fifába vannak liszenszek (ez könnyen orvosolható Pes részérõl), illetve a játék hangulata szerintem jobb, mint a Pes-é.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Ez egy nagyon jó kérdés. Hozzáállás kérdése szerintem. A Pes játékmenete jobban közelít a valósághoz, mint a Fifáé, viszont a Fifába vannak liszenszek (ez könnyen orvosolható Pes részérõl), illetve a játék hangulata szerintem jobb, mint a Pes-é.

Nekem mindig is az volt a gondom a FIFÁ-kkal, hogy meguntam õket, a PES-ben meg minden meccset tudtam/tudom élvezni. Változott vmi FIFA oldalon azóta? (FIFA 08-al játszottam utoljára :D )

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Nekem mindig is az volt a gondom a FIFÁ-kkal, hogy meguntam õket, a PES-ben meg minden meccset tudtam/tudom élvezni. Változott vmi FIFA oldalon azóta? (FIFA 08-al játszottam utoljára :D )

FIFA 11 szerintem átlépte végre 2004 után az elfogadható szinten, ami nálam nagy szó. Játszottam vele pár meccset, de mindet megnyertem, nekem túl könnyû volt :D

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Na, leszedtem a PESEdit Patchet, ami 1,0-s verziójú. Nos, belépek a játékba, s amikor csapatot választanék, akkor szépen kidob a windowsba egy hibát észlelttel. Nem lehet se lefuttatni a kit servert, se semmit, mert hibát ír ki. Megmondaná valaki, miért van ez? Win 7-em van.

Ugyanez a probléma a PES 2010-nél, mert ott sem engedi telepíteni a kitservert (semmilyen patch nincs fenn ezen kívül).

Link to comment
Share on other sites

jel1

Hogy kell a 11-est rúgni és védeni?

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Na én visszaraktam a PES magyar patchet (innen letölthetõ). BAL módban kijutottak a magyarok a vb-re. Csoportunkba Brazília, Csehország és Szaúd-Arábia volt még. Csodák csodája, továbbjutottunk.

Így voltak a végeredmények

HUN 5-1 KSA (2 assist, 1 gól) félidõben: 0-0, beálltam, s rögtön elindult a henger. Az én gólommal lett 2-0, úgy szereztem, hogy a kaputól 30 méterre kaptam egy labdát, s futottam a kapu felé oldalamon egy védõvel (aki kifelé szorított). Amikor 16 méteren belülre értem, elküldtem a közértbe az arabot, majd a kapus lába mellett a sarokba pöcköltem a Jabulanit.

CZE 1-1 HUN (assist) Gólszerzõ: Rosicky a 27. percben illetve Gera a 86. minutumban.

HUN 1-1 BRA, na ez nem volt egyszerû annyira. Leonidas vezetést szerzett a 32. percben, Torghelle pedig a 91. percben - egy sec volt vissza a hosszabbításból - kiegyenlített. Lefutottam a védõt, belelõttem a kapusba, Sanyi pedig a kipattanót a jobb alsó sarokba küldte.

A 16 között Argentína simán, 3-0-ra elintézett minket. Viszont még 3-0 után is támadtunk, mentünk elõre, ahogy tudtunk. Ilyen legyen a magyar nemzeti tizenegy, aki soha nem adja fel, s megszorongatja még a brazilokat is!

Visszatérve a patchre, nem lesznek fura nevû klubok (Pl: Marchidegna), hanem bekerültek különbözõ valós csapatok, mint a Palmeiras, Boca, etc, emellett a Soproni Liga 2009/10-es szezonjának összes csapata, s még egy kis MAGYAR kommentár!

Hogy kell a 11-est rúgni és védeni?

Edzés! Csak ennyit tudok mondani! Edzés módban kitapasztalod. Ne feledd a játékhoz GAMEPAD kell, hogy normálisan irányítható legyen!

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Hogy kell a 11-est rúgni és védeni?

attól függ, hogy mennyire rúgja erõsen és mennyire rúgja oldalra, hogy milyen hosszan nyomod az adott gombot. a védésre pedig nem sikerült még rájönnöm... <_<

Link to comment
Share on other sites

jel1

Edzés! Csak ennyit tudok mondani! Edzés módban kitapasztalod. Ne feledd a játékhoz GAMEPAD kell, hogy normálisan irányítható legyen!

attól függ, hogy mennyire rúgja erõsen és mennyire rúgja oldalra, hogy milyen hosszan nyomod az adott gombot. a védésre pedig nem sikerült még rájönnöm... <_<

ha csak egy kicsit is oldalra lövöm, már ellövi a Censored!

az erõt nem is mutatja tizenegyes rúgásnál

meg még a passzoknál nagyon szar a célzás, csomószor arra rúgja, amerre mutatok, nem pedig az 1 méterre arrébb álló társhoz

gamepaddal játszok

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

ha csak egy kicsit is oldalra lövöm, már ellövi a Censored!

az erõt nem is mutatja tizenegyes rúgásnál

meg még a passzoknál nagyon szar a célzás, csomószor arra rúgja, amerre mutatok, nem pedig az 1 méterre arrébb álló társhoz

gamepaddal játszok

hát igen, nem mutat semmit, se irányt, sem erõsséget... 1 kalap sz.art nem ér az egész 11-es rúgás részemrõl... <_<

Link to comment
Share on other sites

TGWH

hát igen, nem mutat semmit, se irányt, sem erõsséget... 1 kalap sz.art nem ér az egész 11-es rúgás részemrõl... <_<

Nem nehéz, én mindig középre löbbölök, hátha elugrik a kapus :D

Játszottunk haverral... hááát... ez még mindig szar játék, bár egymás ellen azért... nos akkor is :P kb. összesen 10et lõttünk kapura, a többségét vagy leszarta a galamb miközben pattogott a kapu felé, vagy fölérúgták :D

De a legnagyobb poén az volt, amikor haver 16ról rúgott szabadot. Nem bíztam a kapusban, és beálltam a vonalra a rövidre :D az eredmény: mellel levette a lefele csapódó félig erõs lövést, mondom rúgd ki, erre kifejelte kb. vissza a 16osra :X

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nem nehéz, én mindig középre löbbölök, hátha elugrik a kapus :D

Játszottunk haverral... hááát... ez még mindig szar játék, bár egymás ellen azért... nos akkor is :P kb. összesen 10et lõttünk kapura, a többségét vagy leszarta a galamb miközben pattogott a kapu felé, vagy fölérúgták :D

De a legnagyobb poén az volt, amikor haver 16ról rúgott szabadot. Nem bíztam a kapusban, és beálltam a vonalra a rövidre :D az eredmény: mellel levette a lefele csapódó félig erõs lövést, mondom rúgd ki, erre kifejelte kb. vissza a 16osra :X

nekem már a 2009 óta ez a "kapubabeállás" a taktikám szabadnál, tuti siker :lol:

Link to comment
Share on other sites

jel1

nekem már a 2009 óta ez a "kapubabeállás" a taktikám szabadnál, tuti siker :lol:

így van!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cycl0ne28

A magyar csapat kint van az EB-n! Így alakult a csoport:

Magyarország

Portugália

Skócia

Észak-Írország

Egyszer kaptam csak ki, akkor a portugáloktól itthon kikaptam 1-0-ra, viszont Lisszabonban 2-0-ra vertem õket. A legnagyobb gyõzelmem a skótok elleni idegenbeli 8-0, mesterhármast értem el.

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

hello mindenkinek!

az lenne a gondom hogy most leszedtem az új f50es cipõt, mûködik is, csak egy bajom van vele. A 3. cipõre cseréli ki nem pedig a 4.re.Hogy tudom azt megcsinálni hogy az újonann leszedett cipõ bemásolása ne a 3.-at hanem a 4.cipõt írja felül?

elõre is köszönöm a választ!

Link to comment
Share on other sites

Balintos

BAL-ban eligazoltam a Barcába, lehúztam ott egy évet (3 éves szerzõdésbõl azt hiszem), de most el szeretnék menni. Elég jó szezonom volt, de az átig. idõszakban így sem kapok ajánlatokat. Tudok valamit tenni ennek érdekében? Az ügynököm a második, a my desired clubs menü nem elérhetõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
baloka

Szevasztok! Nekem win 7 64 bitem van és az a baj a pessel hogy a síp nagyon halk benne hiába veszek fel minden hangot (a hangerõ szabályzóba is)maxra,a többi hang hangosabb lesz a síp pedig marad ugyanolyan halk.Tudna valaki segíteni ebbe? Fontos lenne! Elõre is köszi!

(xp-n jó volt)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hagar

Urak!

Régebben volt az Evolution patch, meg még egy tonna hasonló komplex kiegészítõ, viszont a 2011-hez nem találok semmit, még kit/stadium/boot/teamservert sem.

Tudtok segíteni?

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Urak!

Régebben volt az Evolution patch, meg még egy tonna hasonló komplex kiegészítõ, viszont a 2011-hez nem találok semmit, még kit/stadium/boot/teamservert sem.

Tudtok segíteni?

Nézz körül jobban, van egy rakat.

http://www.pespatchs.com/

Mondjuk én kihagynám a német bajnokságot, de hát ha ez a mániájuk... amúgy sem játszom ezzel a játékkal, várjuk a 2012-t :D

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Nézz körül jobban, van egy rakat.

http://www.pespatchs.com/

Mondjuk én kihagynám a német bajnokságot, de hát ha ez a mániájuk... amúgy sem játszom ezzel a játékkal, várjuk a 2012-t :D

Ismerem ezt az oldalt, de kiment a fejembõl, a google meg nem dobta ki...

egyébként meg a franc sem tudja megkülönböztetni a

pesediting.com

pes-patchs.com

pespatch.com

meg a többi hasonló domain nevet :D

Köszi a segítséget! (ám PS3on FIFA 11-ezem, csak leszakad most egy új laptop, amin ki akarom próbálni hosszú távon a játékot, lévén PES3 óta PES-es voltam)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...