Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pro Evolution Soccer sorozat


jardo

Recommended Posts

Zizou2

ugyanaz a véleményem mint a fifa esetében, szerintem kell :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Érveket plíz. :rolleyes:

Nem az a cél, hogy mindenáron töröljük, de ha csak azért maradjon, mert, akkor az úgy értelmetlen.

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Érveket plíz. :rolleyes:

Nem az a cél, hogy mindenáron töröljük, de ha csak azért maradjon, mert, akkor az úgy értelmetlen.

Meg tudjuk beszélni mennyire szar játék, és miért játszunk vele mégis, ha már ennyire szar :D mert más nincs... én kb. végeztem is :lol:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ennek semmi köze ahhoz, hogy az elõzõ topik megmaradjon-e, vagy sem. Ha nem jönnek rendes érvek, megy a levesbe az elõzõ topik, és csak ez marad. (Ez nem fenyegetés, ne értsetek félre, de muszáj dönteni valami alapján. :D)

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Egyenlõre megmarad, meglátjuk életképes-, vagy sem.

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

szerintetek se érdemes kreált stadionok importálásával szenvedni?nem is nagyon tom hogy kell de próbáltam a dortmund stadionját csinálni editorral de vicc, szedtem le rámegyek hogy import de nem találja a fájlokat , kikeresni meg nem lehet..

Link to comment
Share on other sites

takii

Szerintem jó játék lett, a mozgások terén sokkal jobb mint a fifa, lehetne kicsit hangulatosabb, de, még így is jobban tetszik nekem mint vetélytársa :).

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

szerintetek se érdemes kreált stadionok importálásával szenvedni?nem is nagyon tom hogy kell de próbáltam a dortmund stadionját csinálni editorral de vicc, szedtem le rámegyek hogy import de nem találja a fájlokat , kikeresni meg nem lehet..

Szerintem semmi értelme...látod félidõben meg a meccs végén a stadiont, azt szevasz. :)

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Szerintem semmi értelme...látod félidõben meg a meccs végén a stadiont, azt szevasz. :)

Szerintem szar lett a tavalyihoz képest, az az elõttihez képest meg nagyon szar, az az elõttihez képest meg rohadt nagy szar... a fifa 11 el sem indul...

Vagy ,,B'' verzió; lejjebb veszem eggyel a nehézségi szintet, és akkor már nem istenek ellen kell küzdenem, csak ki-ki meccsek lesznek :D

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Master Leagueben hogy lehet kivenni a gépi cseréket? Mert én csak olyat találtam h Coach mode On vagy OFF, persze offra raktam, de így is cserél magától, ha olyanja van, sõt átrendezi a felállást stb.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Master Leagueben hogy lehet kivenni a gépi cseréket? Mert én csak olyat találtam h Coach mode On vagy OFF, persze offra raktam, de így is cserél magától, ha olyanja van, sõt átrendezi a felállást stb.

Az elején amikor bemész a gameplan-be, kijön egy ablak, ott rakd manualra. Ne állítsd be se az offensive-et, se a defensivet...legyen manual vagy mi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Thomas89

Most volt idõm kipróbálni a teljest.

Ez most komoly h az S gombra nem lehet rárakni a passzt (vagyis egyáltalán semmit)? Mert akárhogy próbálom nem csinálja meg, pedig a settings.exe-ben lehet nyomni s-t, de a játékban meg van két alapba beállított gombkiosztás, meg egy amiben lehet variálni, de egyik sem az S gomb. Nem lehet valahogy kikapcsolni ezeket a játékban, vagy az elején lehetett volna billt választani? Már nem emlékszem :unsure:

Demoban úgy emlékszem be lehetett állítani, de azt is már mikor próbáltam..

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Nem szóltam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gabor777

Lejátszottam az elsõ idényemet a Juventussal...meg is untam. Nekem könnyû a játék top playeren is.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Hát én kb másfél hete nyomom, nekem még kicsit nehézkes profin. Tottenham elsõ szezon, nehezen találtam rá a jó felállásra, kipróbáltam pár formációt, de most már nyeregetem a meccseket. BL-bõl így is sikerült kiesni, sõt Európa Ligából is egybõl :D Bajnokságba 5-6. vagyok, lemaradva 13 ponttal az elsõtõl, de még ott a fél idény be lehet hozni :D Fõleg h FA sincs, onnan is kiestem elsõ körbe :lol: Ha belejövök bizt megunom majd én is, így szokott lenni, egyelõre még leköt :D Imádom ahogy fölészállnak a lövéseim vagy 30 méterrel :D

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Lejátszottam az elsõ idényemet a Juventussal...meg is untam. Nekem könnyû a játék top playeren is.

Erõs csapatokkal könnyû. Játssz random csapattal. Jaric, Ruskin, és a többiek :D persze ha több pénzed van, így is könnyû lehet, de nem az elsõ fél év :D Ha kevés pénzed van, nagyon megszenvedsz - azaz válassz gyenge csapatot random/custom (nemtomhogy hívja a játék) játékosokkal -. Kevés pénzbõl ugye nagyon meg kell gondolni hány játékost, és kiket veszel.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Erõs csapatokkal könnyû. Játssz random csapattal. Jaric, Ruskin, és a többiek :D persze ha több pénzed van, így is könnyû lehet, de nem az elsõ fél év :D Ha kevés pénzed van, nagyon megszenvedsz - azaz válassz gyenge csapatot random/custom (nemtomhogy hívja a játék) játékosokkal -. Kevés pénzbõl ugye nagyon meg kell gondolni hány játékost, és kiket veszel.

Isten igazából nincs kedvem noname játékosokkal játszani. :D

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Isten igazából nincs kedvem noname játékosokkal játszani. :D

Pedig úgy van kihívás. Nagy csapatokkal akármikor szarráverek bárkit, gyengébb csapatokkal viszont van kihívás. Mondjuk én már nem játszom, nekem egyáltalán nem jött be a játékot rosszabbá tevõ újítások halmaza... És ha jól csinálod, már az elsõ évben lesz egy-két sztár, fõleg saját nevelésû fiatal. Következõ évben meg vehetsz egy-két-há tehetséget, pl. orosz oldalon érdemes körülnézni.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Pedig úgy van kihívás. Nagy csapatokkal akármikor szarráverek bárkit, gyengébb csapatokkal viszont van kihívás. Mondjuk én már nem játszom, nekem egyáltalán nem jött be a játékot rosszabbá tevõ újítások halmaza... És ha jól csinálod, már az elsõ évben lesz egy-két sztár, fõleg saját nevelésû fiatal. Következõ évben meg vehetsz egy-két-há tehetséget, pl. orosz oldalon érdemes körülnézni.

Juventust se mondhatom top csapatnak, mégis 4-et bevágok a Milannak, vagy az Internek simán.

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Juventust se mondhatom top csapatnak, mégis 4-et bevágok a Milannak, vagy az Internek simán.

Jóvan, nem érted. Juve mióta nem top csapat?

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Jóvan, nem érted. Juve mióta nem top csapat?

Számomra egy Manchester vagy egy Real Madrid a top csapat. :D

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Számomra egy Manchester vagy egy Real Madrid a top csapat. :D

Igen, real life õk azok, de a játékban elég sok csapat/játékos túl van húzva, pl a Juve is.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Igen, real life õk azok, de a játékban elég sok csapat/játékos túl van húzva, pl a Juve is.

Ez igaz. Jó játékkal szinte bárkivel el lehet verni bárkit.

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Igen, real life õk azok, de a játékban elég sok csapat/játékos túl van húzva, pl a Juve is.

Na végre valaki, köszönöm, hogy megérted mire gondolok.

Gabor bazze akkor meg kezd el gyenge kis csapattal, random játéosokkal, és küldj be egy képet az állásról 10 meccs után. Persze újrajátszani is lehet a meccseket, de az annyira nem fair... mondjuk maga a játék sem, így egyszer-kétszer amikor tényleg nagyon csalt a gép, újrajátszottam egy-két meccset. :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...