Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Football Manager


Tomina

Football Manager  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tomina

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Egy meccsen 4 játékosom sérült le. 9-el fejeztem be a meccset. Röhej.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Egy meccsen 4 játékosom sérült le. 9-el fejeztem be a meccset. Röhej.

Újabb 3 sérült, így már egy játékbeli hónap alatt 12 csere sérülés miatt.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nálam olyan sok sérült sosem volt. :huh:

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Nálam olyan sok sérült sosem volt. :huh:

Mer' sztár vagy! :P

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Nálam olyan sok sérült sosem volt. :huh:

Majd lesz! Amikor nem számítasz rá, amikor kicsit nehézkesebben megy minden, amikor kiderül, hogy a csere[behelyettesíthetõ poszt] elég használhatatlan, lesérül a [poszt]-od. Aztán jönnek a többiek is.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Majd lesz! Amikor nem számítasz rá, amikor kicsit nehézkesebben megy minden, amikor kiderül, hogy a csere[behelyettesíthetõ poszt] elég használhatatlan, lesérül a [poszt]-od. Aztán jönnek a többiek is.

Ajax-szal lement elsõ szezonom, maximum 2 sérültem volt egyszerre. Kulcsjátékosok közül van der Wiel volt sérült kétszer 2-3 hétig. B) Lehet edzésterv miatt van, vagy csak szimplán szerencse.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

A játékosaim mostanában folyton sérvet kapnak. Pedig a Strength edzésem soha nem volt magas, és még arról is kisebbre vettem.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Na arsenalos játékomhoz találtam egy picit régebbi mentést. Ez most fut, viszont, ha rámegyek egy játékos adatlapjára semmi hibaüzenet nélkül kidob az asztalra és kilép a játék. Próbáltam patchet feltenni, crackfixet, egyik sem segített. Valaki?

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Imádom azokat az átigazolási pletykákat miszerint egy wingert szeretnék megvenni, úgy hogy a büdös életbe nem használtam wingert ebben a mentésemben, a taktikám nem olyan. :P

A Chelsea kirúgta a menedzserét, majd egy olyan embert vettek fel a posztra akit szintén majdnem lapátra tettek a klubjában. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Hali tudja valaki h meccs közbe a 3D-s mezek miért rikító zöld+piros? mez pack is van fent... nem értem (QPR-rel nyomom) köszi

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Imádom azokat az átigazolási pletykákat miszerint egy wingert szeretnék megvenni, úgy hogy a büdös életbe nem használtam wingert ebben a mentésemben, a taktikám nem olyan. :P

A Chelsea kirúgta a menedzserét, majd egy olyan embert vettek fel a posztra akit szintén majdnem lapátra tettek a klubjában. :ph34r:

Az átigazolási pletykák legalább hasonlítanak a valódiakra :D

Nekem olyan volt, hogy a City kirúgta Mancinit, a Chelsea Ancelottit, a City felvette Aguirre-t, a Chelsea Mancinit. A City kirúgta Aguirre, a Chelsea kirúgta Mancinit. A City felvette Hiddinket, a Chelsea felvette Aguirre-t. Aztán megint kirúgták mindkettõt, és City felvette Mancinit, a Chelsea Alllardyce-t.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Eltûntek a generált játékosok arcképei. A beállításoknál a 'kép és hang' fülön a 'játékos arcképek mutatásá'-nál nem lehet rákattintani a 'valós és generált képek egyaránt'-ra, szürke színnel van írva. Valami tipp hogyan lehetne visszaállítani?

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

NNNa összegzés....

QPR - elsõ szezon 2. lettem de úgy hogy csak akkor nem kell play-off-ot nyomnom ha megnyerem az utsó két meccset sikerült!!! :D az utolsó hatalmas meccs volt idegenben vertem a 7. helyzett Ipswich csapatát Censored! nagy meccsen 1-2 re nyertem idegenben... Buzsáky rúgta mind2-t egy szabad rúgás egy pedig akció a vége fele... örültem nem kicsit :D

a kerettel nem volt sok gondom csak össze kellett szokniuk folyt köv....

Link to comment
Share on other sites

a880120

Srácok, hogy a csodában lehet játékost tova passzolni? Vagyis: A Tatabánya bejelentkezett az egyik játékosomért, akinek a legmagasabb a fizetése, de semmit nem tudok vele kezdeni, pénzért nem akarják elvinni, úgyhogy jobb híján ingyen adom.

Híreknél ugye megjelenik, hogy a Tatabánya ajánlatot tett. Ott alul rámegyek, hogy átigazolási központ. Innen arra, hogy ajánlat részletei? Mert ha erre rámegyek, megint nem jutottam elõbbre, mert semmi olyasmi nincs, hogy ajánlat elfogadása... vagy akármi. Szóval, hol lehet ezt megerõsíteni?

Képet nem tudok mellékelni, a paint rakoncátlankodik.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Eltûntek a generált játékosok arcképei. A beállításoknál a 'kép és hang' fülön a 'játékos arcképek mutatásá'-nál nem lehet rákattintani a 'valós és generált képek egyaránt'-ra, szürke színnel van írva. Valami tipp hogyan lehetne visszaállítani?

Magától megjavult.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Kiestem FA kupából, mert olyan napon tartották a fordulót, hogy az összes válogatott játékosom a válogatott keretben volt, egy kezdõt nem tudtam összeállítani tûrhetõ játékosokból :o

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Velem ilyen még nem történt. Válogatott meccsek miatt nem mindig el szokták napolni a klubmeccseket? Meg kupák miatt bajnokikat?

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Velem ilyen még nem történt. Válogatott meccsek miatt nem mindig el szokták napolni a klubmeccseket? Meg kupák miatt bajnokikat?

Velem is elõször történt ilyen, egy 2013-as meccs volt. Furcsa, talán nem tudták hova csúsztatni a meccset, vagy csak simán bug.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nálam is volt már ilyen. Bár elég ritkán szerencsére.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

A Tel-Aviv a BL-ben az utolsó 30 percben 3-0-ról kiegyenlített ellenem. Egész meccsen 12 ziccerem volt, ebbõl 2-t lõttem be és kaptam ajándékba egy öngólt. Kiakadtam. :angry:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Tudom, úgyse fogtok rá válaszolni, de azért bemásolom a máshol már elbõgött bajom. Már napok óta nem tudok vele játszani.

Nem rég kezdtem el játszani a játékkal, a Lombarddal vitézkedem. Ma viszont miközben játszottam elment az áram, és mikor neki akartam kezdeni a meccsnek kidobott a (gondolom nektek) ismerõs üzenettel :not well-formd (invalid token) stb...
Keresgéltem külföldi lapokon, magyar lapokon de a 2011-hez nem találtam megoldást. Hozzáteszem, engem nem úgy dob ki, hogy nem indul el a játék. Beállítom a meccs taktikát stb. majd az azt követõ lépéskor.

Reinstall volt.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Próbáltál új mentést kezdeni? A mentések sérülése viszonylag gyakori hiba a FM-ekben.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Próbáltál új mentést kezdeni? A mentések sérülése viszonylag gyakori hiba a FM-ekben.

Persze. Az is akkor dob ki, mikor a taktika beállítás utáni képre akarok menni.

Jól esõ érzés, hogy válaszoltál ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...