Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Football Manager


Tomina

Football Manager  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tomina

Sajátba.

Real Madrid 2011/12

Tabella

Igazolások (itt már vannak, akik most nyáron csatlakoztak)

Csapat

BL-ben nyolcaddöntõig mentünk, Szuperkupát és kupát is Sevilla ellen nyertük meg.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

A Puding! kivan már, Aston Villával 3 bajnoki 2 vereség, 1 döntetlen, 2 gólt lõttem, mindkettõt szögletbõl, persze azt mondanom se kell, hogy a játék és a helyzetek alapján a szart is ki kellett volna vernem mindhárom ellenfelembõl... :angry:

Lenyomtam még egy meccset; elképesztõ, hogy a gép mit meg nem tesz, hogy ne nyerjek, lerúgják a legjobb játékosaimat, indokolatlan kiállítás, tizi meg nem adás, szabályos gól érvénytelenítése... <_<

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Fura, nálam annyira durván nem csal a gép. :unsure:

Amúgy kijött az elsõ patch, de én még nem rakom fel egy ideig.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Nem ma jelenik meg a játék? (hivatalosan) Már nyomják is a patchet?

Amúgy meg valami eszeveszett módon nincs kedvem játszani vele. Két napja elkezdtem a zsukát, kiválasztottam egy Juve-t, aztán otthagytam. Tegnap végignéztem a híreket, lapozgattam az edzésen, a taktikát piszkálgattam de nem nyomtam egy continue-t sem. Ilyen még nem volt, egyszerûen nincs hozzá kedvem.

Amúgy a csalással az elõzõekben is sírba tettek. Tiszta Calciopoli-t nyomott a gép. A legkeményebb meccseim elõtt tiltották el, rúgták le a legjobb embereimet, de tömegével. Edzésen egyik a másik után sérült meg. A meccsen már nem éreztem annyira a szivatást, elõtte játszottak szarul, általában jól elkalapáltak minket, hogy a rangadóra alacsony legyen a forma és a morál.

Ez a mezpack erõsen hiányos. Van valami kerekebb? És akkor logokból használhatom a tavalyiakat?

Amúgy lehetne indítani egy offline-bajnokságot újra. A tavalyit nagyon élveztem, még ha nem is értem a végére. Sokkal többet hozott ki belõlem mint a passzió játék.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Mezekbõl jelenleg ez a legjobb. Logokból jó a tavalyi is.

Késõbb én is benne lennék egy offline bajnokságba, bár a tavalyi számomra csúfos véget ért. :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

ÉN megvárom még normálisan meglesznek a logók, képek, mezek. Úgy sem az a lényegi része.

Offline bajnokság mehet majd részemrõl. Bár a tavalyi nekem is rossz volt a 2. szezontól.

Valakinek van ötlete, hogy miért nem tudok print screenel képet menteni a játékból? :o

Link to comment
Share on other sites

peter135

Nem ma jelenik meg a játék? (hivatalosan) Már nyomják is a patchet?

Minden évben ez van. Elvileg a demo kiadása elõtt már megvan a teljes, amihez már nem nyúlnak hozzá. A visszajelzések alapján pedig a megjelenés napján kidobják hozzá a patchet.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Logisztikailag indokolt. Elõbb szét kell szórni a korongokat mint a hivatalos megjelenés, de akkor is csúnyán fest.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

ÉN megvárom még normálisan meglesznek a logók, képek, mezek. Úgy sem az a lényegi része.

Offline bajnokság mehet majd részemrõl. Bár a tavalyi nekem is rossz volt a 2. szezontól.

Valakinek van ötlete, hogy miért nem tudok print screenel képet menteni a játékból? :o

Azt hiszem f10-el menti egy screenshots mappába. Win7-el azt hiszem senkinek nem mûködik a print screen.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Offline bajnokságban én is benne lennék. Ismét egy középcsapattal. Newcastle, Bilbao, Genoa (bár õk kicsit erõsebbek), Dortmund... Csak pár példa.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

A negyedik bajnoki meccsemen olyan dühös lettem, hogy nem mentettem el, egybõl kiléptem. Most lejátszottam újból, és végre 4-1-re gyõztem. Kellett egyet aludni a gépnek biztos. :P

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Offline bajnokságban én is benne lennék. Ismét egy középcsapattal. Newcastle, Bilbao, Genoa (bár õk kicsit erõsebbek), Dortmund... Csak pár példa.

Dortmund! Dortmund! Dortmund! Dortmund! Dortmund!

Idén ugyan jól szerepelnek de én ez Klopp számlájára írom.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

De a múltkori is a német bajnokságban volt, váltani kéne, nem?

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

De a múltkori is a német bajnokságban volt, váltani kéne, nem?

Szerintem se legyen megint német. De ezen még ráérünk gondolkodni. Pár hetet még várjunk a ligával, hogy legyen idõ megismerni a játékot.

EGyébként hol lehet olvasni az archivált elõzõ topicot, mert sztem a tavalyi pontrendszert használhatnánk, az viszont nincs már meg a gépemen.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Jelentem azóta semmi sem változott, kis csapatokat megalázok, nagyobb csapatok ellen is megvannak a helyzetek, ugyanúgy simán gyõznöm kéne, de a befejezés nagyon nem megy, volt, hogy üres kapuba nem tudtak betalálni... <_< Az ellenfél bezzeg ahányszor eltalálja a kaput, kb annyiszer lõ gólt is. Uccsó 2 meccs; Juve 1 pontos lövés 1 gól, Spurs 2 pontos lövés 2 gól. Én meg rohamozok egész meccsen, de hát minek. Asszem egy ideig nem nyúlok az fm-hez.

Gabe: itt.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Dortmund nem csupán Klopp miatt erõs. Hummels, Schmelzer, Grosskreutz, Götze... Egy komplett német Jugendmannschaftjuk van és ehhez hozzájön még Subotic, Sahin aki irányítja az egész Dortmundot, és persze Kagawa meg Barrios aki bevágja a helyzeteket. Jó kis csapata van Kloppnak.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Azt hiszem f10-el menti egy screenshots mappába. Win7-el azt hiszem senkinek nem mûködik a print screen.

Nálam jó.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Nálam jó.

Akkor csak nekem nem mûködik :(

de legalább az alt+F9 (vagy F valamennyi, nem vagyok bent biztos, azon kívül, hogy nem F4) mûködik

Link to comment
Share on other sites

peter135

Kipróbáltam én is. Arsenallal kezdtem egyet. Elõszöris feltûnt, hogy milyen elképesztõ mennyiségû sárgalap van. Néztem a többi csapat meccseinek eredményét és szinte minden másodikon kiszórnak valaki két sárgával. Nálam eddig egyszer fordult elõ, hogy egy meccsen egyszerre leküldték Walcottot és Nasrit is. Ezt a késõbbiekben egy újabb patchben mindenképp javítani kell.A szezon elején Rodwellen kívül nem igazoltam senkit. Egy kapusban gondolkodtam még, de aztán Fabianski kapott egy esélyt, és eddig összesen 3 gólt kaptunk a bajnokságban 10 forduló után. Ebbõl kettõt a City elleni 2-0-ás vereség alkalmával. Egyébként novemberben járok, és ez volt az egyetéen meccs amin kikaptam, pedig nem nagyon szórakoztam a taktikával. A BL-ben pl 9 emberrel sikerült egyenlíteni Törökországban. Egy egyszerû 4-2-3-1-et játszok. A két szélsõ inside forward. Vela pedig erõsen túl lett húzva ebben a verzióban.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

IPB Image

B)

Link to comment
Share on other sites

Balintos

A Liverpool a patchel kapott pénzt, beígértem a Title challenge-t, kaptam 37 milliót, erre nem tudom elkölteni. A pénzem olcsó, jó, de nem épp elsõvonalbeli játékosokra költöm. Azt hiszem beütött nálam a Wenger kór. Lehet, hogy az 1. számú VKP-m Poulsen lesz. Van egy rakat pénzem, erre Poulsen! Meg ahhelyett, hogy Joveticst bagóért elengedném, inkább át akarom képezni jobb oldali inside forwarddá. Meg Maxitól sem akarok megszabadulni... :unsure:

Amúgy átigazolási tippek:

Andrea Poli 2,5M+8M-ért kölcsönnel megszerezhetõ, jó deep-lying playmaker, és még jobb lesz.

Criscito játék elején 2,5M+7M-ért kölcsönnel

Pennant milla alatt megvan

Gimenez is olcsó winger/inside forward, akár Barcába is jó egynek, csak munkavállalásit Angliában nem igazán kap

Taye Taiwot nekem 4 millióért elengedték, igaz munkavállalásit õ sem kapott

Knudsen idõs norvég kapus, 1 milla alatt, Arsenal kapus szint kb.

Celso Borges: a kissebb csapatok Hamsikja, milla alatt

Christian Benitez 1,5 milla

Kusnir: nagyon gyors, nagyon technikás jobboldali wingback, 1,5M euro

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Ku.va nehéz megszabadulni a játékosoktól. Valencia-val kezdtem, alig kaptam valami pénzt, el akartam adni a két kapusomat, mert elhoztam Ochoa-t 4,5-ért, egyik sem kell senkinek. Maduro most 1,5-ért fog elkelni. Ennél többet ér. Röhej nagy infláció van. Rendesen elcseszték ezt a részét.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Nálam Heskey-t ingyen nem akarják vinni...

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Egyrészt tényleg túlzásba vihették a klubok zsugoriságát, másrészt kicsik az átigazolási keretek, ahogy a valóságban is. A tavalyiban Maxit 31 évesen egy 10-esért emlékeim szerint elvitte a Marseille, most kirakom 6-ért a listára, erre egyedül az Atlético figyelmét kelti fel, õket is csak a kölcsön érdekelné, de egy kölcsönajánlattal bepróbálkozni már nem sikerült nekik.

Kirakom Kyrgiakost kölcsönlistára, nem kérek érte pénzt, csak a fizetése felét fizessék. Senkinek nem kell.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Az elején szinte senkit nem lehet eladni...Késõbb azért valamennyivel jobb lesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...