Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vindictus


_Raidon_

Recommended Posts

Athesz

Tetszik ez az íjász. B)

Kicsit érdekes h pont a csaj karit állítottak be tanknak.

Nem lehet tudni h mind az 5 kari bekerül még 1.0ra v azok majd "kiegészítõvel" jönnek?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

mi a fakk,nincs szerver pont amikor tolnám kicsit?

toltam még1-et,nekem bejön a game. :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Aki akar olvasgatni (angolul), annak tudom ajánlani a VindictusWiki-t, van rajta néhány infó.

Egyébként szerintem tuti, hogy a Kai és a Karok nem kerül be rögtön a kezdésnél. Ha jól tudom még a keletieknek sincs, szal nekünk miért lenne? :D

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Nagyon ötletes effektek vannak a játékban, pl. a jégbarlangban a koboldok nagy agyagedényekben tárolják a robbanószert, ha egy ilyet szétütünk véletlenül akkor felrobban és sérülünk, és 1-2 másodpercre teljesen elnémul a játék, mintha megsüketültünk volna a robbanástól :).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nagyon ötletes effektek vannak a játékban, pl. a jégbarlangban a koboldok nagy agyagedényekben tárolják a robbanószert, ha egy ilyet szétütünk véletlenül akkor felrobban és sérülünk, és 1-2 másodpercre teljesen elnémul a játék, mintha megsüketültünk volna a robbanástól :).

Hanyas szinten jársz? És milyen karakterrel nyomod?

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Hanyas szinten jársz? És milyen karakterrel nyomod?

16-os lann vagyok, szerintem gyorsan utol fogtok érni, mert sajnos keveset tudok csak játszani naponta.

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

Inkább mégse kell kulcs ha lesz EU OB jöv. szerdán akkor megvárom inkább azt :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Honnan szedtétek, hogy akkor lesz az eu open béta?

Link to comment
Share on other sites

ViuVedio

Húúha, eza játék nagyon adja O.o Fõleg hogy MMO. Tudtom lassan késõn szólok de ha valakinek még mindig van meghívója annak megköszönném ha küldene egyet :) Ha nem, akkor várok OB-ig.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Itt egy-egy kép a Kai-ról és a Karok-ról/vagy Kalok-ról (most már én sem tudom, hogy melyik az igazi neve, mindenhol mást írnak... <_< )

Van egy olyan érzésem ha bejön ez a kari, akkor Lannból marha gyorsan átváltok erre. Mármint pörölyös, acél henger barátunkra. :)

Link to comment
Share on other sites

mr_zone

Inkább mégse kell kulcs ha lesz EU OB jöv. szerdán akkor megvárom inkább azt :)

http://vindictus.nexoneu.com/ itt azért csak írnák, ha nemsokára lenne.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

http://vindictus.nexoneu.com/ itt azért csak írnák, ha nemsokára lenne.

pontosan ezért kérdezem én is, hogy honnan van ez a dátum, amirõl itt sokan beszélnek :)

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

pontosan ezért kérdezem én is, hogy honnan van ez a dátum, amirõl itt sokan beszélnek :)

skyeu67 írta, õt kérdezd hogy honnan vette.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

pontosan ezért kérdezem én is, hogy honnan van ez a dátum, amirõl itt sokan beszélnek :)

gondolom azért,mert most 6ra van kiírva hogy vége ennek az early open bétának amin most toljuk. és gondolom remélik hogy usa-val együtt indul a mi ob-nk.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

skyeu67 írta, õt kérdezd hogy honnan vette.

Sose mondtam ilyet, én csak azt mondtam ,hogy tényleges OB onnan indul, az usa szervereken. :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Sose mondtam ilyet, én csak azt mondtam ,hogy tényleges OB onnan indul, az usa szervereken. :)

tehát ott tartunk, hogy szó sincs eu-s open bétáról :lol: fõleg, hogy szerintem eu-ban is lesz majd CB, amit még szintén nem mondtak meg, hogy mikor lesz. ha hibás a feltevésem, szóljatok! :D

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

Sose mondtam ilyet, én csak azt mondtam ,hogy tényleges OB onnan indul, az usa szervereken. :)

Ja igazad van,nem láttam a pontotXD

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Akkor ott tartunk v maaajd vmikor lesz egy eu closed beta amire lehet be se kerülünk. [sm23]

Ez az IP generáló össze akad routerrel?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Akkor ott tartunk v maaajd vmikor lesz egy eu closed beta amire lehet be se kerülünk. [sm23]

Ez az IP generáló össze akad routerrel?

nem,én is routeren keresztül próbáltam ki és mûködik.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

A proxy miatt a csapatozás elég gázos, marha nagy a lag. Mondjuk lehet megkkéne próbálnom Chaos trükkjét, hogy normál ip-re váltok játék közben, hátha az fokozza a net sebességet.

Egyedül továbbra sincs gond . :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

A proxy miatt a csapatozás elég gázos, marha nagy a lag. Mondjuk lehet megkkéne próbálnom Chaos trükkjét, hogy normál ip-re váltok játék közben, hátha az fokozza a net sebességet.

Egyedül továbbra sincs gond . :lol:

Már próbáltam, de nekem semmi nem változott, ugyanolyan kegyetlenül laggolt :(

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Már próbáltam, de nekem semmi nem változott, ugyanolyan kegyetlenül laggolt :(

Sajna ez az ára ha eu-ból akarunk usa szerón nyomulni, de vélhetõleg ha hozzánk is megjön ez meg fog szûnni.

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Sajna ez az ára ha eu-ból akarunk usa szerón nyomulni, de vélhetõleg ha hozzánk is megjön ez meg fog szûnni.

Sajnos attól tartok a lagtól teljesen nem fogunk megszabadulni, ugyanis a parti leader host-ként mûködik a játékban, szóval ha kifogsz valakit vacak nettel, vagy éppen torrentezik ezerrel a háttérben akkor belassulhat az euban is. Ezért is folyamatos szólóban és próbáljátok ki, ha ti csináltok partit leaderként, nektek akkor sem lesz lag (csak a 3 amcsi fog káromkodni :))

Én mondjuk ezzel a kikapcsolós módszerrel csakis partiban játszom, szólóban csak akkor ha azt az oath of honort akarom megcsinálni, partiban sokkal pörgõsebb az egész, nem beszélve a csúzlis kobold bossokról, akiket egyedül idegesítõ kinyírni, mert messzirõl lõnek, közelrõl meg rád turháznak, pláne mikor még többen is vannak....

Így azért játszható, sõt van olyan is mikor teljesen lagmentes.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Sajnos attól tartok a lagtól teljesen nem fogunk megszabadulni, ugyanis a parti leader host-ként mûködik a játékban, szóval ha kifogsz valakit vacak nettel, vagy éppen torrentezik ezerrel a háttérben akkor belassulhat az euban is. Ezért is folyamatos szólóban és próbáljátok ki, ha ti csináltok partit leaderként, nektek akkor sem lesz lag (csak a 3 amcsi fog káromkodni :))

Én mondjuk ezzel a kikapcsolós módszerrel csakis partiban játszom, szólóban csak akkor ha azt az oath of honort akarom megcsinálni, partiban sokkal pörgõsebb az egész, nem beszélve a csúzlis kobold bossokról, akiket egyedül idegesítõ kinyírni, mert messzirõl lõnek, közelrõl meg rád turháznak, pláne mikor még többen is vannak....

Így azért játszható, sõt van olyan is mikor teljesen lagmentes.

Ma megírhatnád mikor leszel fent, hogy tesztelhessük egy instában ezt. (szintemhez mérten ) :)

Én déltõl elérhetõ vagyok, lévén szabadnapos vok.

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Ma megírhatnád mikor leszel fent, hogy tesztelhessük egy instában ezt. (szintemhez mérten ) :)

Én déltõl elérhetõ vagyok, lévén szabadnapos vok.

Én csak estefelé tudok játszani olyan fél 9 után.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...