Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vindictus


_Raidon_

Recommended Posts

chaosmonger

Amcsiknál már megy az early open beta (amiben mi is nyomjuk), október 6-tól pedig a rendes OB. EU-nál , hogy lesz-e béta kérdéses, de lehetséges , hogy mi már a kész változattal játszhatunk. EU megjelenés év végén, ergo november vége , december eleje.

A topik elején pedig leírták a kövi karakter megjelenések ,hogy mint, és kik lesznek.

+

Hamarosan kész az elsõ benyomás vidim, már csak alá kell kommentálnom. Remélem az majd segít eldönteni egy-két embernek, hogy érdemes -e neki kezdenie, vagy sem.

Na KisTehén!us, úgy olvastam elõször egybe, hogy "október 6-tól pedig rendes OB. EU-nál," már kerestem a forrásokat, aztán rájöttem, hogy ott a pont nem rövidítés, hanem mondat vége :)

Remélem nem az amerikai sikerének a függvényében indul el az EU verzió...

Mondjuk az EU facebook oldalán aug. 21-i az utolsó bejegyzés.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Na KisTehén!us, úgy olvastam elõször egybe, hogy "október 6-tól pedig rendes OB. EU-nál," már kerestem a forrásokat, aztán rájöttem, hogy ott a pont nem rövidítés, hanem mondat vége :)

Remélem nem az amerikai sikerének a függvényében indul el az EU verzió...

Mondjuk az EU facebook oldalán aug. 21-i az utolsó bejegyzés.

Amcsiknak bejön a cucc láthatólag. Igazából ami szimpatikus így utána járás után az az, hogy az item shop csak a karakter külsejének turbózásáig fog kiterjedni. Vagyis valós pénzért nem tudsz venni semmilyen olyan eszközt majd, amitõl táposabb lenne a karid. A készítõk azt mondták , szeretnék ha mindenki megtapasztalná a játékot rendes valójában.

Én szeretek a karim kinézetével elpepecselgetni, de ezt a békát lenyelem, hogy az én alkotó készletem limitáltabb lesz mint azoké akik vesznek.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Elkezdtem én is, már 2-es szintû vagyok! B) :lol: Eddig csak néhány negatívuma van számomra a játéknak: 1. elég bugos a játék (bár gondolom ezt patchel javítják majd). 2. a karakterkészítés elég szegényes 3. ahogyan a párbeszédeket nyomatják az elég uncsi :unsure: Ettõl függetlenül egy pörgõs, szórakoztató kis gamma, nekem tetszik! :)

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Elkezdtem én is, már 2-es szintû vagyok! B) :lol: Eddig csak néhány negatívuma van számomra a játéknak: 1. elég bugos a játék (bár gondolom ezt patchel javítják majd). 2. a karakterkészítés elég szegényes 3. ahogyan a párbeszédeket nyomatják az elég uncsi :unsure: Ettõl függetlenül egy pörgõs, szórakoztató kis gamma, nekem tetszik! :)

Elég bugos?? Én lvl 15 vagyok de eddig egy buggal találkoztam: egyszer beszorultam pár tereptárgy közé, de akkor is azonnal jött az üzenet, hogy írjam be: /escape és ez tényleg segített.

A fizetésrõl: most már kicsit többet látok belõle, hogy hogyan is fog menni a pénzbeszedés, elõször is rengeteg féle alapanyag kell a crafthoz, az inventory mindig szûkös lesz, majdnem biztos vagyok, hogy pénzt fognak kérni a bõvítéséért.

A másik dolog a tokenek. A második instarendszertõl kezdve, már tokenekkel kell fizetni az instákért, elõször csak 2token/db, de minél többet játszol egy nap, annál többet kell fizetni érte. Naponta 50 tokent kapsz alapból.

Gondolom a magasabb szintû insták eleve drágábbak lesznek, szóval aki sokat akar játszani az majd biztos vehet pénzért.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Elég bugos?? Én lvl 15 vagyok de eddig egy buggal találkoztam: egyszer beszorultam pár tereptárgy közé, de akkor is azonnal jött az üzenet, hogy írjam be: /escape és ez tényleg segített.

A fizetésrõl: most már kicsit többet látok belõle, hogy hogyan is fog menni a pénzbeszedés, elõször is rengeteg féle alapanyag kell a crafthoz, az inventory mindig szûkös lesz, majdnem biztos vagyok, hogy pénzt fognak kérni a bõvítéséért.

A másik dolog a tokenek. A második instarendszertõl kezdve, már tokenekkel kell fizetni az instákért, elõször csak 2token/db, de minél többet játszol egy nap, annál többet kell fizetni érte. Naponta 50 tokent kapsz alapból.

Gondolom a magasabb szintû insták eleve drágábbak lesznek, szóval aki sokat akar játszani az majd biztos vehet pénzért.

de lesznek ingyenesek amikért nem kell valódi pénzért fizetni?

amúgy valaki küldene nekem kódot vagy valamit hogy kipróbálhassam? :)

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

de lesznek ingyenesek amikért nem kell valódi pénzért fizetni?

amúgy valaki küldene nekem kódot vagy valamit hogy kipróbálhassam? :)

Lehet, hogy nem jól fogalmaztam, mindegyik 'ingyenes' lesz, de tokent kell adni mindért, ebbõl a tokenbõl naponta 50-et kapsz ingyér. Ha ez elfogy, de többet szeretnél játszani akkor gondolom lehet majd venni valódi pénzért.

Az viszont jó, hogy a partitagok egymásnak is befizethetik a tokeneket, szóval ha valaki tudja, hogy aznap már nem akar játszani, akkor jótékonykodhat.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Lehet, hogy nem jól fogalmaztam, mindegyik 'ingyenes' lesz, de tokent kell adni mindért, ebbõl a tokenbõl naponta 50-et kapsz ingyér. Ha ez elfogy, de többet szeretnél játszani akkor gondolom lehet majd venni valódi pénzért.

Az viszont jó, hogy a partitagok egymásnak is befizethetik a tokeneket, szóval ha valaki tudja, hogy aznap már nem akar játszani, akkor jótékonykodhat.

állat,és akkor ilyen tps szerû,hogy nem skillek vannak hanem kombózni kell? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

állat,és akkor ilyen tps szerû,hogy nem skillek vannak hanem kombózni kell? :unsure:

Már konvertálom a bemutató videóm anyagát, amint felkerült a gs tv-re linkelem, vélhetõleg még max 1 óra.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Tessék itt is van a kis vidim :

http://tv.gamestar.hu/video/viindictus-els...sok-video-teszt

Nem a legjobb munkám, így elnézést a vágási,és hang problémákért. Egyébként pedig jó szórakozást hozzá. :)

Nekem tetszett a videó. :)

Igen, mondtad benne, hogy wowos játékosok annyira nem fogják szeretni, de mivel a hack'n'slash a másik kedvencem, tuti kifogom próbálni!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

én most nézem,engem az érdekelne,hogy reggeltem az oldalra,ennyi nem elég hogy beléphessek? mert elkezdtem a klienst tölteni,ja és milyen progit használtok a proxyhoz,na meg honnan szereztek hozzá címet? :unsure:

megnéztem,engem csak az zavart hogy néha halkabb volt a hangod. :unsure:

na jó,majd holnap leszedem,elkezdtem videót nézni és nem hajlandó a sebesség visszaállni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

én most nézem,engem az érdekelne,hogy reggeltem az oldalra,ennyi nem elég hogy beléphessek? mert elkezdtem a klienst tölteni,ja és milyen progit használtok a proxyhoz,na meg honnan szereztek hozzá címet? :unsure:

megnéztem,engem csak az zavart hogy néha halkabb volt a hangod. :unsure:

na jó,majd holnap leszedem,elkezdtem videót nézni és nem hajlandó a sebesség visszaállni. :unsure:

A proxyhoz olvass visszább. :)

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Hali.

Egy kulccsal megtudna vki dobni?

Nagyon jó lett a videó skyeu67,meghoztad hozzá a kedvem :).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Hali.

Egy kulccsal megtudna vki dobni?

Nagyon jó lett a videó skyeu67,meghoztad hozzá a kedvem :).

küldtem egyet, jó szórakozást a játékhoz! :)

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Köszönöm, remélem meg lesz :).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nekem közben lenne egy olyan kérdésem, hogy mennyire kell spórolni az AP-val? Az összes skillt meg tudom tanulni, vagy ügyesen kell beosztani ezeket a pontokat? Mert egy Lann-t indítottam, és egyenlõre csak 2 skillt tudok tanulni. Abból a kétfajtából én a combo-sat fejlsztettem (30 AP-ba került), és most nem tudom, hogy ezt fejlsszem tovább, vagy pedig a másikat kezdjem el? :blink: Ha valaki már elég tapasztalt ezügyben, az légyszi segítsen! :D

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Nekem közben lenne egy olyan kérdésem, hogy mennyire kell spórolni az AP-val? Az összes skillt meg tudom tanulni, vagy ügyesen kell beosztani ezeket a pontokat? Mert egy Lann-t indítottam, és egyenlõre csak 2 skillt tudok tanulni. Abból a kétfajtából én a combo-sat fejlsztettem (30 AP-ba került), és most nem tudom, hogy ezt fejlsszem tovább, vagy pedig a másikat kezdjem el? :blink: Ha valaki már elég tapasztalt ezügyben, az légyszi segítsen! :D

AP-val nem nagyon tudsz spórolni, ugyanis max 100 lehet nálad, amit ezen felül kapnál az elvész. Magyarul mindig el kell költeni, erre figyelmeztet is, ha pl 80 AP-van nálad elköltetlenül és a következõ instance-ért 30-at kapnál akkor kis figyelmeztetõ üzenet jelenik meg.

Link to comment
Share on other sites

moody

elvileg október 6.án indul az eu ob?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ha kell hozzá kód,akkor nekem is tudna valaki küldeni? :unsure:

még ma kiszeretném próbálni.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

ha kell hozzá kód,akkor nekem is tudna valaki küldeni? :unsure:

még ma kiszeretném próbálni.

Küldök egyet pm-ben, én 2-t kaptam :).

szerk: elküldve üziben

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Küldök egyet pm-ben, én 2-t kaptam :).

szerk: elküldve üziben

thx,amúgy keleti vagy nyugati szerón vagytok,amint látom az oldalán 2 is van. :D

elvileg október 6.án indul az eu ob?

jó lenne. :D

remélem és akkor elkezdek vele majd rendesen nyomulni,néztem van érdekes pvp is benne. :)

Link to comment
Share on other sites

moody

figyi én unatkozom mint állat, esetleg ha van még valakinek kulcsa, az tudna küldeni?:) (lécci :S)

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

figyi én unatkozom mint állat, esetleg ha van még valakinek kulcsa, az tudna küldeni?:) (lécci :S)

elküldve, ezzel el is fogyott amim volt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

figyi én unatkozom mint állat, esetleg ha van még valakinek kulcsa, az tudna küldeni?:) (lécci :S)

azt írja okt 6-ig tart ez a korai ob,és ha jól értem ezek a karik átkerülnek a rendes ob-ba,bár nekünk mind1,ha lesz eu. :D

egyébként küldök neked egyet.

szerk: ha küldtél akkor nem küldök már. :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

thx,amúgy keleti vagy nyugati szerón vagytok,amint látom az oldalán 2 is van. :D

Skyeu és én a keletin vagyunk, szal oda gyertek! :D

AP-val nem nagyon tudsz spórolni, ugyanis max 100 lehet nálad, amit ezen felül kapnál az elvész. Magyarul mindig el kell költeni, erre figyelmeztet is, ha pl 80 AP-van nálad elköltetlenül és a következõ instance-ért 30-at kapnál akkor kis figyelmeztetõ üzenet jelenik meg.

és mindegyik skillt fel tudom majd fejleszteni maxra?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...