Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vindictus


_Raidon_

Recommended Posts

_Raidon_

Vindictus

Koreában Mabinogi Heroes néven fut a játék, amit a devCAT csapata fejlesztett. Egy hack and slash MMORPG-vel van dolgunk, ami free-to-play modellel fog mûködni, item shop lesz benne. A játékot a Nexon adja ki, egyenlõre még nincs pontos dátum a megjelenésrõl. Amerikában már zajlik a zárt béta tesztelés, nekünk, európaiaknak még várnunk kell rá.

A játéknak brutál jó fizikája van és ami annyit jelent, hogy minden széverhetõ, szétzúzható és felhasználható. Tehát verhetjük a mobot farönkkel, dobálhatjuk sziklával, stb. S mindehhez párosul egy szép grafika (felturbózott Source-engine), tehát a látványt nem sok panasz érheti. A játék fontos részét képezi az ugrálás, ugyanis eéslyünk van elugrani a támadások elöl. A páncélzat is elég részletes (gyûrû, sisak, stb.), és ezek rongálódnak is, tehát javíttatni kell õket. A játékban 5 játszható karakter lesz, némelyik patchel, kieggek fog jönni valószínûleg. A CB-n jelenleg két karakterfajta érhetõ el: a ’Lann’ és a ’Fiona’. Fontos tudnivaló, hogy a karakterek nemhez kötöttek. A karakter testreszabása viszont elég sokrétû lesz állítólag.

Fiona: egy nõi karakter, aki kard+pajzs felállással harcol. Tipikus tank karakter, pajzsával ki tudja védeni különféle támadásokat (pl.: nyílvesszõ, lángcsóva).

Lann: férfi karakter, dual wield-del megáldva, tehát egy-egy kard van a kezeiben. Õ egy igazi aprítógép, nem nagyon tud védekezni, inkább kitér/elugrik a támadások elõl. Cserébe sokat és gyorsan sebez.

A következõ karakter valószínûleg az ’Evie’ lesz, aki egy nõ nemû, varázsló karakter.

További várható karakterek a ’Karok’ és a ’Kai’.

Karok: egy óriás, óriási fegyverekkel. Többet nem nagyon lehet tudni róla.

Kai: férfi karakter, õ lesz az íjász.

Gépigény:

Minimum

CPU: Single Core 2.4 Ghz

RAM: 512MB

Geforce 5xxx series(256)

5GB of free hard drive space

Ajánlott

CPU: Dual Core or Higher

RAM: 1GB

Geforce 7xxx series(512)

6GB of free hard drive space

A játéknak van egy magyar (web4.hu-s) rajongói oldala is: http://vindictushungary.web4.hu/

Hivatalos európai oldal: http://vindictus.nexoneu.com/

Videók

Trailer:

Fiona:

Lann:

Evie:

Link to comment
Share on other sites

blacky

szép topik , jó nyitószöveg

grat

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

szép topik , jó nyitószöveg

grat

Kösz! Próbáltam belerakni néhány képet is, de vmiért nagyon nem akarta a dolgot... Mindig szétcs.eszte az egész szöveget, szal inkább hagytam. :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Vindictus Grappling Trailer

Ebben a trailerben megnézhetjük, hogy hogyan is néz ki ez a "grappling" rendszer a játékban, tehát, hogy hogyan fogjuk meg az ellenfelet, majd b.asszuk oda a földhöz, falhot, oszlophoz, stb...

Link to comment
Share on other sites

blacky

látványos de vajon van gyakorlati haszna is? :D

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Én most próbálgatom az amcsi bétát, hála az egyik kedves fórum tag segítségének. (proxy rulz )

Ha minden jól megy holnap készítek is egy elsõ benyomások vidit kommentárral , melyet majd kirakok gs tv-re. Eddig elég jó a cucc . :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Én most próbálgatom az amcsi bétát, hála az egyik kedves fórum tag segítségének. (proxy rulz )

Ha minden jól megy holnap készítek is egy elsõ benyomások vidit kommentárral , melyet majd kirakok gs tv-re. Eddig elég jó a cucc . :)

Aztamindenit, ilyet is lehet??!! :blink: Elmondanád nekem is, hogy hogyan kell ezt a proxy-s dolgot megcsinálni? :D Mert én is nagyon kipróbálnám! Köszi!

látványos de vajon van gyakorlati haszna is? :D

Persze! Fõleg, ha egy szakadékba dobod be így az ellenfelet! :D Meg úgy egyébként is elég rendesen sebez állítólag.

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Aztamindenit, ilyet is lehet??!! :blink: Elmondanád nekem is, hogy hogyan kell ezt a proxy-s dolgot megcsinálni? :D Mert én is nagyon kipróbálnám! Köszi!

Persze! Fõleg, ha egy szakadékba dobod be így az ellenfelet! :D Meg úgy egyébként is elég rendesen sebez állítólag.

Szerintem ha ide leírod (már amennyiben az nem szabályellenes, stb. bár kétlem.. mindegy. :) ), akkor az is jó, mivel többen kíváncsiak lehetnek rá. :)

Én próbálkoztam anno Hotspot shielddel, de a világért nem sikerült mûködésbe hoznom... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Innen töltsétek le ezt a txt fájlt , ebben megadják az instrukciókat :

http://www.filefront.com/17296154/tmutat.docx

Ha egy ip cím nem válik be, ne adjátok fel, próbálkozzatok többel.

Tapasztalat. Néha egy-egy ip elévül, vagy nem mûködik, ilyenkor adjatok hozzá újakat. Valamint készüljetek rá, hogy jóval lassabb net kapcsolatot biztosít. Ergo ha nem játszotok a játékkal, érdemes a pipát megszünteti a proxy progiban, hogy a rendes ip-teket használja a net.

Egyébként ha beáll, full normálisan játszható. Néha pár óránként disconect, de sztem ennyit megér.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Innen töltsétek le ezt a txt fájlt , ebben megadják az instrukciókat :

http://www.filefront.com/17296154/tmutat.docx

Ha egy ip cím nem válik be, ne adjátok fel, próbálkozzatok többel.

Tapasztalat. Néha egy-egy ip elévül, vagy nem mûködik, ilyenkor adjatok hozzá újakat. Valamint készüljetek rá, hogy jóval lassabb net kapcsolatot biztosít. Ergo ha nem játszotok a játékkal, érdemes a pipát megszünteti a proxy progiban, hogy a rendes ip-teket használja a net.

Egyébként ha beáll, full normálisan játszható. Néha pár óránként disconect, de sztem ennyit megér.

Nagyon szépen köszönöm/köszönjük! :) Egyébként ha jól tudom, akkor az amcsinál most a zárt béta van, szal gondolom kell beta key... Azt honnan tudunk szerezni?

szerk.: nekem nem nagyon mûxik ez a dokumentum... mivel kell társítani, hogy el tudjam olvasni?

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Nagyon szépen köszönöm/köszönjük! :) Egyébként ha jól tudom, akkor az amcsinál most a zárt béta van, szal gondolom kell beta key... Azt honnan tudunk szerezni?

szerk.: nekem nem nagyon mûxik ez a dokumentum... mivel kell társítani, hogy el tudjam olvasni?

Nekem microsoft word 2007 beolvassa. :unsure:

Egyébként már early open beta fázisnál járnak, két kulcsot pedig tudok adni.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nekem microsoft word 2007 beolvassa. :unsure:

Egyébként már early open beta fázisnál járnak, két kulcsot pedig tudok adni.

Hát nekem az istenért se megy, nem tudnád átküldeni a szöveget privibe vagy valami? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Hát nekem az istenért se megy, nem tudnád átküldeni a szöveget privibe vagy valami? :rolleyes:

http://addat.hu/66f0d89b/tmutat.docx.html

Még ezt próbáld meg, ha ez sem megy, akkor majd privibe megadom skypon holnap...megoldjuk. :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A baj nem a tárhely hanem a kiterjesztés. :D

Átmentettem elküldtem. ;)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

A baj nem a tárhely hanem a kiterjesztés. :D

Átmentettem elküldtem. ;)

bizony, most már el tudom olvasni. :D köszi szépen! :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nah, most kezdtem el leszedni a gémet. Ekkor még nem kell beüzemelni a proxy-t, ugye? Hanem majd csak a belépésnél (remélem :D ).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Megvan, letöltöttem, feltelepítettem, regiztem, már csak egy beta key kéne... Valaki tud adni egyet? :rolleyes: (skyeu esetleg? :D )

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Elküldtem neked, még egy maradt. :)

Fontos : Amint aktiválod az accountot ezzel a kulccsal, automatikusan te is kapsz még két béta keyt amit elajándékozhatsz. Aki tõled kap az megint kap kettõt és így tovább...

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Elküldtem neked, még egy maradt. :)

Fontos : Amint aktiválod az accountot ezzel a kulccsal, automatikusan te is kapsz még két béta keyt amit elajándékozhatsz. Aki tõled kap az megint kap kettõt és így tovább...

Köszönöm szépen, már aktiváltam is! :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

valami konkrétumot tudnátok róla mondani? mert nem tûnik szokványos mmo-nak,itt gondolok a harc rendszerre meg hasonlókra. :)

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Még egy kis okosság a proxyhoz: ha már bent vagytok a játékban, akkor ki lehet kapcsolni a proxyt, (alt+tab és az ip cím mellõl pipa kiszed, majd ok) és így közvetlen eléréssel kisebb laggal lehet játszani. Vigyázat a proxifiert nem szabad bezárni, mert akkor azonnal dc.

Célszerû kilépés elõtt ismét visszakapcsolni a proxyt, mert a következõ belépésnél akkor észreveszi, hogy eltérõ ip cím és 10 percre minden gazdasági mûveletrõl letilt.

Az árnyoldala ennek, hogy kikapcsolt proxyval a marketplace nem mûködik, ha azt akartok, akkor proxy vissza és relog.

Mastertitan: addig is míg nem írogat valaki, nézz át az Ingyenes MMORPG-k topicba ott skyeu67 és köztem volt egy kis kérdezz-felelek a témáról :).

Link to comment
Share on other sites

Machine_Head

Nekem is tetszik, bár lehet h megérné várni vele egy kicsit. Szeretnék íjásszal kezdeni, nem tudjátok h kb mikor rakják be az amerikaiba?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

jól néz ki,eu mikorra várható?

proxyval nem szaroznék a heroes online-nál sem sikerült beloggolnom japán proxyval. :unsure:

vagy open béta mikorra várható? :D

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Amcsiknál már megy az early open beta (amiben mi is nyomjuk), október 6-tól pedig a rendes OB. EU-nál , hogy lesz-e béta kérdéses, de lehetséges , hogy mi már a kész változattal játszhatunk. EU megjelenés év végén, ergo november vége , december eleje.

A topik elején pedig leírták a kövi karakter megjelenések ,hogy mint, és kik lesznek.

+

Hamarosan kész az elsõ benyomás vidim, már csak alá kell kommentálnom. Remélem az majd segít eldönteni egy-két embernek, hogy érdemes -e neki kezdenie, vagy sem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...