Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Heroes Of Newerth


Ripley

Recommended Posts

Masakari

Na ezaz. Garena leaver p**s emberekkel teli. :)

Hiába haverokkal már azokat kickeljük akinek 1nél több szám van a nevében, vagy óriás betû, így is rengeteg a retardált leaver. : (

óriás név,számos név,színes név auto-kick nálunk is :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ripley

óriás név,számos név,színes név auto-kick nálunk is :lol:

Igazából a DOTA-ba mi már csak poénkodni lépünk be. :D

Értsd úgy, hogy elkezdünk egy gamet, és -apso kikáltás helyett -apso WTF. És azonnal Clockwer rakéta bombázás kezdõjüket, majd leavelnek. :D :D :D

Vagy a legnagyobb, hogy 3 fat hõst kiválasztottuk: Pudge, Sylla+maci, Tide és a kezdõn aki pickelte a herot, azt beszórítottuk és arra hivatkoztunk, hogy "WTF??? Bugged Game Oo". :D

Jó, gyerekesnek tûnik, de kb. erre jó a dota számunkra. Na és ezeket hívjuk kalandozásoknak.. ^^

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Igazából a DOTA-ba mi már csak poénkodni lépünk be. :D

Értsd úgy, hogy elkezdünk egy gamet, és -apso kikáltás helyett -apso WTF. És azonnal Clockwer rakéta bombázás kezdõjüket, majd leavelnek. :D :D :D

Vagy a legnagyobb, hogy 3 fat hõst kiválasztottuk: Pudge, Sylla+maci, Tide és a kezdõn aki pickelte a herot, azt beszórítottuk és arra hivatkoztunk, hogy "WTF??? Bugged Game Oo". :D

Jó, gyerekesnek tûnik, de kb. erre jó a dota számunkra. Na és ezeket hívjuk kalandozásoknak.. ^^

Nekünk is voltak ilyen számunkra funra menõ dolgok de 1-2 eljátszás után meguntuk és játszani próbálunk dehát nagy az isten állatkertje....dotával komolyan nem lehet játszani mert mindig van 1-2 leaver:/

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Nekünk is voltak ilyen számunkra funra menõ dolgok de 1-2 eljátszás után meguntuk és játszani próbálunk dehát nagy az isten állatkertje....dotával komolyan nem lehet játszani mert mindig van 1-2 leaver:/

Fuuu de sok helyesírási hibát ejtettem, bocsi. :D

Hát ez a gond. :)

Talán ha egy kicsit "folyamatosítanák" a hírók mozgását, lenne leaver-protect/reconnec rendszer, talán még lehetne is értelmesen játszani..

Régen Kanin voltam sokat. Igaz az is tele volt retardált droidokkal, de legalább kisebb létszámú online emberkék voltak, (max 70 fõ.) így tudtad tényleg, hogy kit bannoltál. :)

Nadeviszontelégazoffolásból... :F

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

HON -t azt még a zárt bétában kedztem el játszani,de mivel a warcraft 3 dota mód se jött be így ezse tetszett, elég nagy problémám az volt hogyha meghalsz akkor goldot veszítesz, LoL ba ez így nem így van és úgy megtetszett a LoL hogy nem mostanság akarom abbahagyni.Meghát még ingyenes is ráadásul és itemshopja is elég szuper, xp/ip növelõ és a skineken kívül bármit megtudsz venni ingyen.De nem is írok tovább mer a LoL ról írnék többet nem a HoN ról. XD

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Fuuu de sok helyesírási hibát ejtettem, bocsi. :D

Hát ez a gond. :)

Talán ha egy kicsit "folyamatosítanák" a hírók mozgását, lenne leaver-protect/reconnec rendszer, talán még lehetne is értelmesen játszani..

Régen Kanin voltam sokat. Igaz az is tele volt retardált droidokkal, de legalább kisebb létszámú online emberkék voltak, (max 70 fõ.) így tudtad tényleg, hogy kit bannoltál. :)

Nadeviszontelégazoffolásból... :F

Kani??arról ne beszéljünk xD magyar dota pub legalja volt:D

De igen,pontosan azok a dolgok kellenének a dotaba amit a honba beraktak a készítõk,de ehez a w3 motorja nem alkalmas így a dota marad olyan amilyen-..- szóval a hardcore embereknek marad a dota,meg az imádkozás hogy ne legyen leaver akik viszont fogékonyak az újításra azoknak hon.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Necreont ált. mindenhol csak fikázós kommenteket láttam, de már megszokott. :rolleyes:

Na igen, a dota-val nekem is már ez a leaver sz*rság a bajom, ott már nem lehet végigjátszani sehol egy 5v5-ös meccset. :)

Fikázás... fel sem fogod a mondanivalóját annak a bizonyos post-nak.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Fikázás... fel sem fogod a mondanivalóját annak a bizonyos post-nak.

Idézet: "Igen az. Én játszottam mindkettővel, a HoN-t egy óra után töröltem (nevetségesen gyenge minőségű és kevés munka van benne, kapásból ráismersz minden egységre, animációra, épületre, fára, MINDENRE ami a W3 engine-ben volt - ez nem lenne gond, ha ez lenne a DotA. Mert az egy Warcraft 3 mod. De ne hogy már egy mod modját (igen, így van) pontosabban skin-jét egy másik játékként küldjék a piacra.)"

Erre értettem. :)

De nem is akarok én itt veszekedni, csak reméltem, hogy itt több ember fogja "szeretni" a játékot, mint hogy kritizálni.. :/

Tévedtem sajnos.

Kani??arról ne beszéljünk xD magyar dota pub legalja volt:D

De igen,pontosan azok a dolgok kellenének a dotaba amit a honba beraktak a készítõk,de ehez a w3 motorja nem alkalmas így a dota marad olyan amilyen-..- szóval a hardcore embereknek marad a dota,meg az imádkozás hogy ne legyen leaver akik viszont fogékonyak az újításra azoknak hon.

Reméljük majd HON is feljut egy olyan szintre, ahol akár jobban fogják szeretni mint DotA-t. :P

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

azért kétlem hogy a lol-al versenybe szállhatna,mivel az teljesen ingyenes,ezért meg pénzt kérnek. ;)

ezzel nem toltam,de nem is akarom,jó nekem a lol,haverok is játszanak vele. :)

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Reméljük majd HON is feljut egy olyan szintre, ahol akár jobban fogják szeretni mint DotA-t. :P

Lesz szerintem simán,Hon szerintem nagyon jó.Több ismerõsöm is megvette,én jelenleg még sajnálom rá a pénzt xD vannak hozzá nagyon jó modok amik picit segítenek meg megváltoztatnak 1-2 skint(amitõl viccesebb a játék) stbstbstbstbstbstbstb:))))))

Titan a LoL 1 casual rétegnek készült valami,az egész le van butítva hogy könyebb legyen játszani stbstb gyakorlatilag ezt 1 butított dotanak csinálták hogy aki hülye a dotahoz(vagy épp honhoz) az a lolal tud játszani mert majdnem ugyanaz de közbe mégse és sokkal de sokkal könyebb vele játszani

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Lesz szerintem simán,Hon szerintem nagyon jó.Több ismerõsöm is megvette,én jelenleg még sajnálom rá a pénzt xD vannak hozzá nagyon jó modok amik picit segítenek meg megváltoztatnak 1-2 skint(amitõl viccesebb a játék) stbstbstbstbstbstbstb:))))))

Titan a LoL 1 casual rétegnek készült valami,az egész le van butítva hogy könyebb legyen játszani stbstb gyakorlatilag ezt 1 butított dotanak csinálták hogy aki hülye a dotahoz(vagy épp honhoz) az a lolal tud játszani mert majdnem ugyanaz de közbe mégse és sokkal de sokkal könyebb vele játszani

mert mi a bonyolultabb a honban? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

mert mi a bonyolultabb a honban? :blink:

Amég nem próbáltad ezt nem lehet megérteni.De akárhány ismerõsöm próbálta eddig a lolt mind1ik azt mondta hogy 1 hulladék dota/honhoz képest.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Amég nem próbáltad ezt nem lehet megérteni.De akárhány ismerõsöm próbálta eddig a lolt mind1ik azt mondta hogy 1 hulladék dota/honhoz képest.

ahamm,nekem van haverom aki dotázott elõtte és nem ment vissza dotázni azt mondván hogy ez szar ahhoz képest. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

carmo

Az miért van hogy a lol topicban a játékról dumálnak, itt meg arról hogy melyik a szarabb?

Komolyan nem lehetne a karikról, tacticokról, team összeállításokról beszélni?:D

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Az miért van hogy a lol topicban a játékról dumálnak, itt meg arról hogy melyik a szarabb?

Komolyan nem lehetne a karikról, tacticokról, team összeállításokról beszélni?:D

Én szívesen "beszélnék". Csak a kritizálok lerontják a hangulatot. :rolleyes:

Azt hiszem, számomra Moon Queen a.k.a. Luna aki nagyon üt.

ált. ha vele megyek akkor mindig ilyen 12-3 16-4 statok jönnek ki. Jó, ugye carry mégis mirõl híres, ha nem errõl. :) Úgyértem ezt, mint pl. egy Chronos a.k.a Void sokkal noskillebb MQhoz képest, de ez csak szvsz.

DEVOURER a.k.a PUDGE!!! Rulz viszont a topon! :D

Link to comment
Share on other sites

Masakari

ahamm,nekem van haverom aki dotázott elõtte és nem ment vissza dotázni azt mondván hogy ez szar ahhoz képest. :unsure:

Tudod a nehezebb játék után jóhogy az ember a könyebbet válassza ha nem tud a nehezebbel újra jól játszani;)

MQ tényleg ilyen ha ellenem van,ha én megyek vele szarrá gangelnek

Pudge-t utáltam dotába is és honba is

Void meg ugyanaz mint MQ:) szóval ezek ilyen felejtõs hõsök számomra:)

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Tudod a nehezebb játék után jóhogy az ember a könyebbet válassza ha nem tud a nehezebbel újra jól játszani;)

MQ tényleg ilyen ha ellenem van,ha én megyek vele szarrá gangelnek

Pudge-t utáltam dotába is és honba is

Void meg ugyanaz mint MQ:) szóval ezek ilyen felejtõs hõsök számomra:)

Bár azért, nem mintha K/D r szempontjából csinálnám, csak fun. :)

Ugyanúgy lehet bárki mással is ownolni. Természetesen csapat függõ, de most vagyok egy magyar klánban, akivel TSen egész jól szót tudunk váltani, megbeszéljük, h ki mivel jobb és mivel akar jönni, aztán gogo. :)

Ja és a legjobb, hogy...Nem kell irkálni. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Tudod a nehezebb játék után jóhogy az ember a könyebbet válassza ha nem tud a nehezebbel újra jól játszani;)

MQ tényleg ilyen ha ellenem van,ha én megyek vele szarrá gangelnek

Pudge-t utáltam dotába is és honba is

Void meg ugyanaz mint MQ:) szóval ezek ilyen felejtõs hõsök számomra:)

kétlem hogy ezért mert elég nagy dota fanok.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Hallottam, hogy kövi. és egyben utolsó Port az Furion lesz. :/

Hát nem tudom, annyira nem szerettem dotaban sem. Kíváncsi vagyok, hogy milyen skint találnak neki.

Egy Huskarra inkább kíváncsibb lennék. :)

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Hallottam, hogy kövi. és egyben utolsó Port az Furion lesz. :/

Hát nem tudom, annyira nem szerettem dotaban sem. Kíváncsi vagyok, hogy milyen skint találnak neki.

Egy Huskarra inkább kíváncsibb lennék. :)

Én meg Gobot hallom már hónapok óta hogy lesz,de mégse :( pedig imádtam a kis szaros önrobbantó fajtáját

Furion se rosz,bár én ne szerettem vele menni...nem feküdt a stílusomnak

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Én meg Gobot hallom már hónapok óta hogy lesz,de mégse :( pedig imádtam a kis szaros önrobbantó fajtáját

Furion se rosz,bár én ne szerettem vele menni...nem feküdt a stílusomnak

Mi a stílusod? :)

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Mi a stílusod? :)

agi/str így tipus szerint:D de minden féle tipusba van kedvenc hero.szóval kedvenc pl Armadon,Razor,Gobo(szeretek vele ökörködni),Tinker,Rhasta,OmniKnight,Rampage,Deadwood,Balanar...de nem sorolom tovább mert még kerülne ide pár hero:D

De tömören ahogy észre vettem magamon mindenbe inkább a dmg-elõs herokat szeretem,szóval supportot én nagyon ritkán játszok(mivel utálok "baby sittert" játszani).Tankot is csak akkor ha van esélyem kicsit ölni is mert nem szeretek mindig csali lenni:) Rambo hõsöket meg nem teljesen szeretem(Gondar,Scout stbstb)mert ott hiába tudod magadról hogy jó vagy vele meg ilyenek de ha az ellenfél se hülye akkor csúnyán vissza nyalhat a fagyi;)

hmm most bele gondolva lehet elkérem unokatesómtól a hon accját azt játszani fogok kicsit:D már régen toltam,azóta van jópár uj hero:D (rexar hmmmm)

Link to comment
Share on other sites

Ripley

agi/str így tipus szerint:D de minden féle tipusba van kedvenc hero.szóval kedvenc pl Armadon,Razor,Gobo(szeretek vele ökörködni),Tinker,Rhasta,OmniKnight,Rampage,Deadwood,Balanar...de nem sorolom tovább mert még kerülne ide pár hero:D

De tömören ahogy észre vettem magamon mindenbe inkább a dmg-elõs herokat szeretem,szóval supportot én nagyon ritkán játszok(mivel utálok "baby sittert" játszani).Tankot is csak akkor ha van esélyem kicsit ölni is mert nem szeretek mindig csali lenni:) Rambo hõsöket meg nem teljesen szeretem(Gondar,Scout stbstb)mert ott hiába tudod magadról hogy jó vagy vele meg ilyenek de ha az ellenfél se hülye akkor csúnyán vissza nyalhat a fagyi;)

hmm most bele gondolva lehet elkérem unokatesómtól a hon accját azt játszani fogok kicsit:D már régen toltam,azóta van jópár uj hero:D (rexar hmmmm)

"Tanknak" aki még ölni is tud, Legio ami nagyon jó, Pudge után 2. kedvenc STR hõs. :)

Link to comment
Share on other sites

Masakari

"Tanknak" aki még ölni is tud, Legio ami nagyon jó, Pudge után 2. kedvenc STR hõs. :)

Axe-t szeretem,de nehéz vele az ölõ tankot játszani

Pudge-t elmondhatatlanul utálom

Számomra Armadon/Bristleback a legjobb tank/ölõ kari,4 háta van tud köpni és tüskézni...überelhetetlen

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Axe-t szeretem,de nehéz vele az ölõ tankot játszani

Pudge-t elmondhatatlanul utálom

Számomra Armadon/Bristleback a legjobb tank/ölõ kari,4 háta van tud köpni és tüskézni...überelhetetlen

Régen amikor még axe pörgésével bejött a Thunderclaw.. nem jut eszembe dotás neve. Ilyen 20% esély volt, hogy bejön chain lighting. Na akkor még elég kemény világ volt. :D

Csak ezt már javították. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...