Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Tanks


_Greb_

Recommended Posts

ravx

haly. Szeretném megkérdezni hogy a World of Tanksban 1 hónap múlva tényleg lessz e Wipe, és ha igen mire lehet számitani

utána? Hogy lessz a gold és kredit rendszer? És az xp mennyire lessz csökkentve? És mennyivel jár rosszabbul az aki nem donatel a donaterekhez képest?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

haly. Szeretném megkérdezni hogy a World of Tanksban 1 hónap múlva tényleg lessz e Wipe, és ha igen mire lehet számitani

utána? Hogy lessz a gold és kredit rendszer? És az xp mennyire lessz csökkentve? És mennyivel jár rosszabbul az aki nem donatel a donaterekhez képest?

nem túl sokan követik már a topikot,így ajánlom hogy nézz szét,esetleg kérdezz rá hivatalos fórumon,valószínûleg sokkal hamarabb kapsz választ. :)

Link to comment
Share on other sites

Imishark

haly. Szeretném megkérdezni hogy a World of Tanksban 1 hónap múlva tényleg lessz e Wipe, és ha igen mire lehet számitani

utána? Hogy lessz a gold és kredit rendszer? És az xp mennyire lessz csökkentve? És mennyivel jár rosszabbul az aki nem donatel a donaterekhez képest?

Hard wipe lesz magyarán törölnek mindent. Goldot pénzért kapsz, kredit/xp rendszer nem változik. Semmivel, csak nem tud élni a gold nyújtotta elõnyökkel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Plata

Kigyûjtöttem néhány szlenget amit gyakran használnak:

Rape: Fõleg akkor használják ha egy célpont koncentrált tüzet kap több ellenféltõl

Train: Több tank halad egy oszlopban

Rape train: Olyan train amit nem képes megállítani az ellenfél

Artie/atry: SPG

Camper: Olyan játékos aki lecövekel egy helyen és nem hajlandó támadni (ez tankvadászoktól és SPG-ktõl elfogadható, nehéz, közepes (M3 Lee kivételével) és könnyû tankoktól többnyire ostobaság)

Rush: Mikor mindenféle taktika nélkül a legrövidebb útvonalon az ellenség bázisára rohansz

Schoolbus: Az SU-14 közkedvelt beceneve

Kivéve ha Mause vagy mert akkor csak nálad kisebbek vannak.

Wow jók ezek szlengek,a Mause nem a legnagyobb tank a játékban,ha van sok pénzed vehetsz Panzerkampfwagen VII 'Löwe' tankot,ami kisebb mint Maus az igaz de annál durvább.Sg fórumban olvastam hogy majd valami sok pénzért lehet megvenni.

nem túl sokan követik már a topikot,így ajánlom hogy nézz szét,esetleg kérdezz rá hivatalos fórumon,valószínûleg sokkal hamarabb kapsz választ. :)

SG Fórumon szoktam nézelõdni mert itt tényleg kevesen nézik,ott viszont sokan vannak,és saját csetük is van játékban.Épp az elõbb olvastam hogy KT ágyúja olyan lesz mint ami a VK42 tankon van. B)

Link to comment
Share on other sites

Kingsteven22

Üdv minden kedves wotozónak és persze a nem wotozóknak is ! :)

Holnap wipe, vége lesz a bétának és törölnek minden eddig elért xp-t és kreditet a world of tanks-ban.

Szeretném megköszönni a GameStar csapatának, hogy lehetõséget adott a játék closed bétájának kipróbálására! (Ha jól emlékszem még a 2010. júliusi számban kaptunk bétakulcsot :D )

Nagyon megszerettem a játékot, és bizony igen aktív játékosa lettem/voltam/vagyok/leszek.

Több mint 5000 csatában vehettem részt, melyek alatt összesen kb 4800000 xp-t és közel 30 millió kreditet sikerült "összefarmolnom" B)

Szerencsém volt kipróbálni mindhárom top tier tankot (IS-7, Maus, T30) és egyéb médium, arty és tank destroyer ágat.

W.o.t-os karakterem

Megismerkedtem egy nagyon jó magyar közösséggel a játékban, és egy igen jó magyar klánnal, a HTO (HungarianTeam Online) csapatával.

Csak ajánlani tudom minden kedves wotozónak (és navy fieldesnek) is ezt a klánt, ugyanis TS-en olyan közösséggel ismerkedhetsz meg, amit kár volna kihagyni!

A 2010. júliusátol 2011. április 12-éig tartó closed bétáról csak annyit, hogy a wargaming.net igen sokat dolgozott a játékon, és sikerült javítani is rajta, de nem lett tökéletes. Sok csúszás volt a patcheket illetõen, a láthatóságot olyan mértékben megváltoztatták hogy sajnos minden pályán a "kempelés" a fõ taktika, és a balansz rendszernek is vannak kisebb bugjai. A release elõtt a 6.4.0-ás patchet nem sikerült kiadniuk, pedig sok javítást tartalmazott volna.

A Gamestar fórumára még nem nagyon írtam, ezért sikerült ez a hsz ilyen hosszúra, igazából csak azt szerettem volna megtudni, hogy a júliusi béta-kulccsal regisztrálók kapnak "Valentine" tankot az élesben, vagy az csak az október 20-i bétakulcs osztással járt?

Minden béta teszter aki legalább 1000 csatát futott, az éles játékban kapni fog egy M4A2E4 nevezetû tankot. Érdemes lesz kipróbálni!

Sok szerencsét és jó szórakozást az MS-1, loltraktor és T1-es meccsekhez ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
xanast

Ma kipróbáltam ezt a játékot és egész jó. :) Egy nagyobb bökkenõm van csak. Nem látom a képen az enemyt csak a minimapon. :S Ha valakid tudja a probléma okát kérem írja meg nekem. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Ma kipróbáltam ezt a játékot és egész jó. :) Egy nagyobb bökkenõm van csak. Nem látom a képen az enemyt csak a minimapon. :S Ha valakid tudja a probléma okát kérem írja meg nekem. :)

mert még messze vannak :D

a minimapon azért látod mert valaki felderitette õket.

Link to comment
Share on other sites

arazu

A fórumon ennyire nincs nagy sikere ennek a játéknak? Felénk eszméletlenül sokan tolják.

Mondjuk egy adott szempontból meg is értem, mivel premium nélkül nem lehet plusszosra hozni a köröket úgy a 8-as tankoktól.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

A fórumon ennyire nincs nagy sikere ennek a játéknak? Felénk eszméletlenül sokan tolják.

Mondjuk egy adott szempontból meg is értem, mivel premium nélkül nem lehet plusszosra hozni a köröket úgy a 8-as tankoktól.

nekem csak az a bajom vele hogyg szörnyen nincs kibalanceolva. legalábbis még bétában nem volt. megyek a kis gyíkfing light tankommal ami kb tier2 es és összerak tigrissel meg is7 el meg kv3al... van is esélye igy a piciknek. csak célbavesz és attól ledobja a láncot :)

Ha úgy menne végig hogy +/- 2 tier akkor lenne értelme a dolognak...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem csak az a bajom vele hogyg szörnyen nincs kibalanceolva. legalábbis még bétában nem volt. megyek a kis gyíkfing light tankommal ami kb tier2 es és összerak tigrissel meg is7 el meg kv3al... van is esélye igy a piciknek. csak célbavesz és attól ledobja a láncot :)

Ha úgy menne végig hogy +/- 2 tier akkor lenne értelme a dolognak...

a light tankok csak felderítésre vannak ott,azért is kapsz pontot,a medium tank meg már tudja sebezni a heavy tankokat,kivétel az ilyen is7-et,mert azt alig bírja bármi megsebezni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

arazu

A matching system valóban érthetetlen. Light tankokat, és a kisebb mediumokat mindenhez berakhatja, mert "scout" tankként fogja fel õket a szerver. De ezelõtt ilyenrõl, hogy scout tank, nem is hallottam...meg hát az is milyen már, amikor velem szembe (IS) Object-et rak (a td-t), vagy IS-3 ellen T34-et satöbbi..a visibility rendszer is eléggé bugos..

Abban is lehet valami, hogy "a premium jobban pattint". Sok olyan helyzet volt már, amikor ugyanolyan tankkal, ugyanolyan crew-val ugyanazt az oldalunkat mutattunk platoonban az enemynek, és én premiummal 8-10 lövést pattintom, a társamat meg kialfázták.

Jelenleg IS-3-al szenvedek.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

értem én hogy traktorral ne akarjak is7et ölni. de ahhoz meg lassú vagyok hogy felderitsek, mert sokkal fürgébb light tankok is vannak. ergó hiába tolom neki 0 sebességgel esélyem sincs elöször felfedezni bármit is.

most nem sopánkodok de addig amíg nincs minimum egy tigrised, addig kb 1 lövés vagy. tehát az elsö mittudomén 200 kör nem szól másról csak h kilönek és xpt próbálsz gyüjteni egy nagyobb kaliberû tankra.

maga a játék tényleg rohadt jó, de amig nicns egy t8 t9 es tankod addig dögunalmas az egész.

Link to comment
Share on other sites

xanast

Én is traktorozok de nekem valahogyan nincs ilyen problémám. :) Eddig kb az összes meccsen normális playerekkel dobott össze gép. Elején a tapasztaltabbak elmondták ki hova menjen és mindig nyertünk. Plusz nem legénykedek a traktorommal soloban. :S

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

de van külön is a t1-eseknek,nem? ahova csak azokat dobja be meg a t2-eseket.

ne akarjatok traktorral a nagyok ellen menni. :lol:

mert az persze hogy lassú és nem tud elmenekülni se.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

már egy ideje tervezem,de lehet visszamegyek játszani,béta óta nem toltam,de szerintem ma leszedem megint,hátha,bár sajna sokáig fog tartani mire szerzek valami jó tankot. :unsure:

aszondja hogy a mailemen nincs felhasználó. :blink:

am az elszomorító ha nagyobb tierben nem lehet pozitívan kijönni premium nélkül :unsure:

Link to comment
Share on other sites

xanast

reportolni lehet? Mert volt egy csapattárs aki kilõtt direkt.

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

már nem kell ripotolni az ilyet. rendszer figyeli a teamkillereket. ha megnézed ilyenkor kékre vált a neve.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nemtom eldönteni hogy orosz vagy amcsi tankot indítsak. :unsure:

bétában heavy tankokkal toltam de most váltani akarok a mediumra. :rolleyes:

szerintetek melyik tank ág a jobb? :/

úgy néztem,hogy az orosz medium tank szinte mindenben erõsebb. :unsure:

de lehet beállok spg-zni mint régen. :D

ahogy elnézem itt meg az amcsi a sokkal erõsebb. :lol:

Link to comment
Share on other sites

xanast

már nem kell ripotolni az ilyet. rendszer figyeli a teamkillereket. ha megnézed ilyenkor kékre vált a neve.

kössz :) nem néztem am mert ha kilõnek akkor kilépek rögtön és megyek a kövi meccsbe.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

kössz :) nem néztem am mert ha kilõnek akkor kilépek rögtön és megyek a kövi meccsbe.

ilyet lehet?

nem kell minden esetben megvárni a kör végét?

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

bakker Sik ne mond hogy ezt nem tudtad :blink: igen ha kilõnek szépen kiléphetsz és mehetsz másik járgánnyal csihipuhizni :lol:

Link to comment
Share on other sites

xanast

persze. :D Én úgy szoktam ha kilõttek exit battle és megyek egy másikkal a kövibe. Igen gyorsan gyûlik így a pénz és az xp. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

bakker Sik ne mond hogy ezt nem tudtad :blink: igen ha kilõnek szépen kiléphetsz és mehetsz másik járgánnyal csihipuhizni :lol:

ja hogy másikkal. nem ugyanazzal. igy nem poén

Link to comment
Share on other sites

CoolWatch

Kitartó az srác :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

arazu

összesen volt ennyi köröm szerintem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...