Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Tanks


_Greb_

Recommended Posts

Ardo

Hú amcsi tankok elég kemények, bár most lett meg a Ferdinánd, és msot azzal tolom inkább:D

Am amcsi tankok ellen tud vki vmi jó taktikát?

Link to comment
Share on other sites

aku11

Hú amcsi tankok elég kemények, bár most lett meg a Ferdinánd, és msot azzal tolom inkább:D

Am amcsi tankok ellen tud vki vmi jó taktikát?

Próbált a tanktestet lõni, ne a tornyot. Egy T5-ös med is átüti a T10-es jenki heavy páncélzatát. Márha nem pattan le. :) Plusz szerintem elég sebezhetõek a HE kövedékre is. Legalábbis szerintem... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Elkezdtem a játékot, a legelsõ tankommal eléggé kínlódtam, aztán utána kezdtem ráérezni. De most meg valamiért az van, hogy megpróbálok mozogni a pályán, és egyszer csak a bokrokban bújó ellenség, meg a tüzérségük másfél másodperc alatt lelõnek. A csata meg több mint fél óráig tart, meg mindenki csak vár.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Elkezdtem a játékot, a legelsõ tankommal eléggé kínlódtam, aztán utána kezdtem ráérezni. De most meg valamiért az van, hogy megpróbálok mozogni a pályán, és egyszer csak a bokrokban bújó ellenség, meg a tüzérségük másfél másodperc alatt lelõnek. A csata meg több mint fél óráig tart, meg mindenki csak vár.

ha a harmadik tanknál jársz már,akkor addig míg legalább nem lesz medium tankod ez lesz,a medium és heavy tankokat nem nagyon fogod tudni megsebezni,õk meg kb 1-2 lövéssel leölnek. ez a rész ilyenkor mindig a sz.opásról szól. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Még megpróbálhatja a HE lõszereket is, azok legalább nem pattannak le, igaz sebezni se sebeznek sokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Plata

Lenne egy kis gondom,most kezdtem a játékot tegnap este.A tankomra szereztem új ágyút,de valamiért nem engedi felszerelni viszont nem tudok angolul és fogalmam sincs mit kellene tennem.

[GSF] Picture

Lenne egy kis gondom,most kezdtem a játékot tegnap este.A tankomra szereztem új ágyút,de valamiért nem engedi felszerelni viszont nem tudok angolul és fogalmam sincs mit kellene tennem.

[GSF] Picture

Ja és még azt is megkérdezném hogy hogy kell jelezni a térképen a többieknek hogy bizonyos zónában ellenség van?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Lenne egy kis gondom,most kezdtem a játékot tegnap este.A tankomra szereztem új ágyút,de valamiért nem engedi felszerelni viszont nem tudok angolul és fogalmam sincs mit kellene tennem.

[GSF] Picture

Ja és még azt is megkérdezném hogy hogy kell jelezni a térképen a többieknek hogy bizonyos zónában ellenség van?

kell hozzá az újabb torony is.

azt hiszem shiftet lenyomod,megjelenik a kurzor és akkor rákattintasz a térképre ahol csipogni akarsz. :)

Link to comment
Share on other sites

Plata

kell hozzá az újabb torony is.

azt hiszem shiftet lenyomod,megjelenik a kurzor és akkor rákattintasz a térképre ahol csipogni akarsz. :)

Köszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

Plata

Állati jó meccsem volt.Pedig csak 2es szintû a tankom.

[GSF] Picture

Te jó ég most meg ferdinand meg t44 harckocsik voltak az ellenséges csapatban.Úgy elvertek minket mint a huzat.

Link to comment
Share on other sites

Plata

Megvan végre a 3-as szintû spg.M37,van rajta egy géppuska,az dísz vagy lehet is használni valahogy?Láttam egy M3 Lee nevezetû light tankot aminek 3 tornya és ágyúja volt,az akkor 3 ágyúból lõhet?Vagy az is dísz?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Megvan végre a 3-as szintû spg.M37,van rajta egy géppuska,az dísz vagy lehet is használni valahogy?Láttam egy M3 Lee nevezetû light tankot aminek 3 tornya és ágyúja volt,az akkor 3 ágyúból lõhet?Vagy az is dísz?

csak ágyúból lehet lõni és csak egybõl. :D

azok díszek.

Link to comment
Share on other sites

Plata

csak ágyúból lehet lõni és csak egybõl. :D

azok díszek.

És a játék mindig ilyen kiegyensúlyozatlan?Mert az nagyon nem tetszik hogy 3-as szintû M37-el nem egyenrangú ellenfelekkel küzdök,egyre jobban befigyelnek a 7-s szintû ellenfelek.Nagyon tetszik a játék,de az elején jobb volt mikor T1-el rohangásztam és kb ugyanolyan szintû ellenség volt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

És a játék mindig ilyen kiegyensúlyozatlan?Mert az nagyon nem tetszik hogy 3-as szintű M37-el nem egyenrangú ellenfelekkel küzdök,egyre jobban befigyelnek a 7-s szintű ellenfelek.Nagyon tetszik a játék,de az elején jobb volt mikor T1-el rohangásztam és kb ugyanolyan szintű ellenség volt.

ha cb óta nem változtattak a matchmakingen akkor nem,mind a 2 oldalba próbál ugyanúgy pakolni nagyobb tierű járműveket,amiket te nem fogsz szétlőni mind addig míg nem lesz legalább 4-5ös tankod,kb az a szintű heavy tank képes átlőni a fölötte lévő heavy tankok páncélját. :unsure:

ez tapasztalat. ;)

viszont light tanknál azért is kapsz pontot,ha csak oda mész és spotolod őket. :)

de a nagy heavy tankokat nem fogod tudni szétszedni egy darabig.

viszont egy ideje nemtoltam,szóval nem tudom mit változtattak,csak anno a cb-ben,még augusztusban,meg mikor kijöttek az amcsi tankok kb 2napot. :D

Link to comment
Share on other sites

Plata

ha cb óta nem változtattak a matchmakingen akkor nem,mind a 2 oldalba próbál ugyanúgy pakolni nagyobb tierû jármûveket,amiket te nem fogsz szétlõni mind addig míg nem lesz legalább 4-5ös tankod,kb az a szintû heavy tank képes átlõni a fölötte lévõ heavy tankok páncélját. :unsure:

ez tapasztalat. ;)

viszont light tanknál azért is kapsz pontot,ha csak oda mész és spotolod õket. :)

de a nagy heavy tankokat nem fogod tudni szétszedni egy darabig.

viszont egy ideje nemtoltam,szóval nem tudom mit változtattak,csak anno a cb-ben,még augusztusban,meg mikor kijöttek az amcsi tankok kb 2napot. :D

És nem tudsz véletlen valami magyar honlapot ami foglalkozik ezzel a játékkal?

Sajnos nem tudok se angolul se németül.

Link to comment
Share on other sites

Chernobog

Leopardal igen is lehet ölni csak ésszel kell csinálni. Zúzd le az ellenséges felderítõt vagy egy öngyilkos rohammal támadd a tüzérséget. A nagy sebességet kihasználva tankvadászokkal szemben is esélyed van. Igaz ami igaz egy Marder II is simán kilõheti teli találat esetén. Nekem a HE lõszer jól bevált.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

És nem tudsz véletlen valami magyar honlapot ami foglalkozik ezzel a játékkal?

Sajnos nem tudok se angolul se németül.

sajna nem,utána kell keresni.

Link to comment
Share on other sites

Plata

sajna nem,utána kell keresni.

Hát amit találtam azok semmit se érnek.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Hát amit találtam azok semmit se érnek.

hát ide írd ami kérdésed van,majd megpróbálunk rá választ adni,lehet majd visszanézek valamikor még én is a játékba. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
OG

ha cb óta nem változtattak a matchmakingen akkor nem,mind a 2 oldalba próbál ugyanúgy pakolni nagyobb tierû jármûveket,amiket te nem fogsz szétlõni mind addig míg nem lesz legalább 4-5ös tankod,kb az a szintû heavy tank képes átlõni a fölötte lévõ heavy tankok páncélját. :unsure:

ez tapasztalat. ;)

viszont light tanknál azért is kapsz pontot,ha csak oda mész és spotolod õket. :)

de a nagy heavy tankokat nem fogod tudni szétszedni egy darabig.

viszont egy ideje nemtoltam,szóval nem tudom mit változtattak,csak anno a cb-ben,még augusztusban,meg mikor kijöttek az amcsi tankok kb 2napot. :D

Pz III A-val fogsz a legtöbbet szivni, ez tapasztalat. Nemritkán volt, hogy ellenfélhez bedobott KV-kat, vagy az fölötti tankokat. Szinte lehetetlen pz III-al is KV-t lõni, nekem egyszer majdnem sikerült, belelõttem a KV-ba minden lõszeremet, és 70%-ot vittem lebelõle. Mázli, hogy lassan fordult a tornya, igy mindig úgy tudtam manõverezni, hogy ne tudjon eltalálni. Bár Pz III-mal már PzIV-táttudod ütni, oldalról és elég kis távolságból, már felér egy tökönrúgással is. :D

Pz III fölött már jóval könnyebb dolgod lesz, Pz III/IV vagy Pz IV-el már KV-kat 4-5 lövésbõl kiszeded, meg ha van elég játékos, akkor már kisebb tankokat is betesz, amiket te megeszel reggelire. :)

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Én is elkezdtem. Keményen van 3 killem az ms-1 emmel. Kis dög és szétszedik mint a fene gondolom késöbb kicsit ütõsebb vasak is lesznek alattam de lassan gyûlik a cash.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Plata

Mindig lesz nálad nagyobb tank.

Link to comment
Share on other sites

CoolWatch

Pz III A-val szopok most rendesen. :D:D Az eddigi harcokhoz képest ennél néztem nagyot

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Eddig legjobb teljesítményeim az ms-1 el és a t26-al volt. A t-46 al folyton szívtam de kezd már jobb lenni, a t-28 meg egyszerüen poén elsõ meccsen egy tank vadászunknak én voltam a második teamkillje aztán lenooboz....

Amivel még jókat alakítok azok a tank vadászok. Széppen hentelek velük amíg az emberek be nem tojnak és nem scoutolnak. Régen gáz amikor a semmi páncélzattal nem rendelkezõ gépnek kell elõre mennie.

Link to comment
Share on other sites

Chernobog

Kigyûjtöttem néhány szlenget amit gyakran használnak:

Rape: Fõleg akkor használják ha egy célpont koncentrált tüzet kap több ellenféltõl

Train: Több tank halad egy oszlopban

Rape train: Olyan train amit nem képes megállítani az ellenfél

Artie/atry: SPG

Camper: Olyan játékos aki lecövekel egy helyen és nem hajlandó támadni (ez tankvadászoktól és SPG-ktõl elfogadható, nehéz, közepes (M3 Lee kivételével) és könnyû tankoktól többnyire ostobaság)

Rush: Mikor mindenféle taktika nélkül a legrövidebb útvonalon az ellenség bázisára rohansz

Schoolbus: Az SU-14 közkedvelt beceneve

Mindig lesz nálad nagyobb tank.

Kivéve ha Mause vagy mert akkor csak nálad kisebbek vannak.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

egyébként most ob elõtt volt wipe,ugye?

csak hogy akkor mindenem oda,mert lehet valamikor ide is fel kéne majd nézni. :)

hátha kedvet kapok.amíg nincs diablo 3,gw2 vagy vindictus eu addig valamivel elkell ütni az idõt és néha a lol idegesít. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...