Jump to content
GSForum - Segélyvonal

L.A. Noire


jardo

Recommended Posts

Cok3

Az 'Ask the community' baromi jó ficsör, nekem mégc sak 2 pontom van, de sokszor életmentõ.

Amúgy hidd el a való életben is ilyen a kihallgatás, volt nekem is már szerencsém nem egy színész gyanúsítottal.

Hehe, ismerõs arcok. Ezer éve nem voltam fent itt GSO-n, gondoltam benézek a topikba, mi megy itt :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hátez valami bitangjó. :) Csak Cole ne lenne ilyen kis seggnyaló, de remélem ez változik. Malacos ügy volt most, mekkora már. :D

Ja az nagy volt. Meg az utána következõ is jó. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ja az nagy volt. Meg az utána következõ is jó. :D

Hát azt a legelején kitaláltam amikor a papírt kivettem az áldozat zsebébõl. De végre egy játék ami igazi odafigyelést igényel. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát azt a legelején kitaláltam amikor a papírt kivettem az áldozat zsebébõl. De végre egy játék ami igazi odafigyelést igényel. :)

Meg aztán a kés is gyanús volt. :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Csak a megjelenésekor hallottam elõször errõl a játékról, de ez végre olyan játék, ami sanszos, hogy Mafia 1 szintû mûremek, és végigtolom, és élvezem.

Mafia 2 elõtt több évig, meg utána se toltam végig játékot, szóval ez nálam nagy szó, mert csak a sportjátékok mennek nálam.

Link to comment
Share on other sites

Balee

John Marston kalapját megtalálhatjuk a játékban. Király easter egg. :D

nEe9ziHyXAA&feature=channel_video_title

Link to comment
Share on other sites

Balee

Állítólag (hivatalos fórum szerint) érdemes bejárni a várost, mert nagyon sok épület bejárható, több helyen pedig vicces dolgokat is lehet csinálni. Van egy katonai bázis, ahol koszos víz fölött kell egyensúlyozni a kiképzõn, nem beszélve a múzeumokról, építkezésekrõl, bevásárlóközpontokról, amik mind egyedi módon vannak kidolgozva.

Úgy tûnik nekem a kommentekbõl, hogy azért elég sok mindent eldugtak itt Team Bondiék. Érdemes lesz körbejárni minden zeg-zugot.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Állítólag (hivatalos fórum szerint) érdemes bejárni a várost, mert nagyon sok épület bejárható, több helyen pedig vicces dolgokat is lehet csinálni. Van egy katonai bázis, ahol koszos víz fölött kell egyensúlyozni a kiképzõn, nem beszélve a múzeumokról, építkezésekrõl, bevásárlóközpontokról, amik mind egyedi módon vannak kidolgozva.

Úgy tûnik nekem a kommentekbõl, hogy azért elég sok mindent eldugtak itt Team Bondiék. Érdemes lesz körbejárni minden zeg-zugot.

Majd ha végigvittem, akkor körülnézek, most sokkal jobban leköt a nyomozgatás :)

Link to comment
Share on other sites

B0b_

kicsit nekem itt a vége felé monoton lett az egész :S a 18. ügynél járok, be fogom fejezni de már érzem hogy csak muszajbol. A homicide ügyek, meg a sorozatgyilkos még nagyon élvezetes volt, de ez az arson meg ad-vice nekem nemigazán jön be, persze ez csak személyes preferencia h milyen ügyek jönnek be jobban, de ha arsonnal kezdünk és utana mondjuk homicide akkoris ugyanezt érezném mert tényleg szinte mindig csak ugyanazt kell csinalni semmi nem dobja fel

a sztori ettõl függetlenül érdekel és le is kötne csak a gameplay elég ZzzzZzz

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez nem az a játék amit két délután alatt végigviszel, nyomozós sorozatot se lehet darálni rendesen, mert alapvetõen ugyanarra a sémára épül a dolog.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ha elindul Store, elérhetõek lesznek az elõrendelõi DLC-k, a következõ árakon:

Lesz egy ún. LA Noire Rockstar Pass - ami tartalmazza az összes elõrendelõi DLC-t: The Broderick Detective Suit, The Sharpshooter Detective Suit, The Badge Pursuit Challenge & Button Man Suit, "The Naked City" Vice Case és "A Slip Of The Tongue" Traffic Case-eket, illetve 2 új késõbb megjelenõ "case-es" DLC-t: "Nicholson Electroplating" Arson Case és a "Reefer Madness" Vice Case-t - $9.99-es áron

Külön a DLC-k:

Badge Pursuit Challenge - $1.99

A Slip of the Tongue' Traffic Case - $3.99

The Naked City' Vice Case - $3.99

The Sharpshooter Detective Suit - $0.99

The Broderick Detective Suit - $0.99

The Chicago Piano - Free

A Rockstar Pass csak limitált ideig lesz 9.99 dollár, rendes ára késõbb 11.99 dollár lesz. De még mindig 40% olcsóbb lesz egyben megvenni a packot, mint külön-külön.

Tehát nagyon megéri az a pack, ha a késõbb DLC-ket is megkapjuk.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elérhetõ a Rockstar Pass és a DLC-k, 7,19 font abszolút korrekt ennyi cuccért.

Link to comment
Share on other sites

Balee

:lol:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SaltyDave

Most már hivatalos, jön a PC-s verzió, ráadásul nagyon korán, idén õsszel. Legalább is a GTAIV 1 éves várakozáshoz képest korán :).

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Most már hivatalos, jön a PC-s verzió, ráadásul nagyon korán, idén õsszel. Legalább is a GTAIV 1 éves várakozáshoz képest korán :).

Ez nagyon jó hír :)

Gépigényrõl tudni valamit? Remélem nem lesz olyan sz*rul optimalizált, mint a GTA 4.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ez nagyon jó hír :)

Gépigényrõl tudni valamit? Remélem nem lesz olyan sz*rul optimalizált, mint a GTA 4.

A GS teszt végén van gépigény (ezzel finoman utaltak rá még a hivatalos bejelentés elõtt hogy lesz PC-re), fejbõl nem tudom, google nem dobja :(.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Yesss!!!!

Link to comment
Share on other sites

Balee

Most már hivatalos, jön a PC-s verzió, ráadásul nagyon korán, idén õsszel. Legalább is a GTAIV 1 éves várakozáshoz képest korán :).

Red Dead-del jobban járnátok, 1000x jobb game, a Rockstar legjobb játéka.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Most már hivatalos, jön a PC-s verzió, ráadásul nagyon korán, idén õsszel. Legalább is a GTAIV 1 éves várakozáshoz képest korán :).

végre.... hurrá! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Most már hivatalos, jön a PC-s verzió, ráadásul nagyon korán, idén õsszel. Legalább is a GTAIV 1 éves várakozáshoz képest korán :).

bõ félévet kellett ott is csak (április végén jött ki konzolra és december elején pc-re)

Link to comment
Share on other sites

Shan

Red Dead-del jobban járnátok, 1000x jobb game, a Rockstar legjobb játéka.

Nem fájdítsd a szívünk :D Magam részérõl már ennek is nagyon örülök.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Red Dead-del jobban járnátok, 1000x jobb game, a Rockstar legjobb játéka.

fú,el is kezdem a hétvégén :D itt rohad féléve :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

Red Dead-del jobban járnátok, 1000x jobb game, a Rockstar legjobb játéka.

az la noire se épp egy gyenge játék az alapján amit hallottam róla, szóval szavunk nem lehet.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Most már hivatalos, jön a PC-s verzió, ráadásul nagyon korán, idén õsszel. Legalább is a GTAIV 1 éves várakozáshoz képest korán :).

Nagyszerû, tuti vétel lesz, RDR mellett :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...