Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Black Ops sorozat


Balee

Recommended Posts

GustyX

Így ebbõl a trailerbõl kiindulva (számomra) ígéretesnek tûnik.

Számomra ez "húúú...azta...ez KisTehén!arás lesz" :D.

Vajon mibõl fogom megvenni ezt is meg a MoH2010-et is? :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

fuuu, nagyon jo az uj trailer... ha ezek a Treyarch-os arcok ilyen pudinga jatekot raknak ossze mint a trailer :P akkor húdehúde jo lesz :)

remélem adnak személyiséget a karakternek, és fogunk beszélni is, mert a némaságot rühellem... :P bár CoDokba valahogy sose zavart :D

de én még mindig az uj MoH-ra szavazok... a CoD név kicsit elvette a kedvem :P

Link to comment
Share on other sites

takii

Így ebbõl a trailerbõl kiindulva (számomra) ígéretesnek tûnik.

Kicsit BF BC2 a stílusa :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Kicsit BF BC2 a stílusa :D

sose volt bajom az utánzatokkal, ha jók :P

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Így ebbõl a trailerbõl kiindulva (számomra) ígéretesnek tûnik.

Csak nekem tûnik csúnyának a grafika, vagy tényleg az? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Csak nekem tûnik csúnyának a grafika, vagy tényleg az? :unsure:

mihez képest? :huh:

Szerintem nem rossz, hasonló a grafikája, mint a WaW-nak (csak kicsit részletesebb).

Meg azért ez egy videó, sokat romolhat a minõség.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Így ebbõl a trailerbõl kiindulva (számomra) ígéretesnek tûnik.

Jónak tûnik, grafikával sincs gond, mondjuk a robbanások rondák. Majd meglátjuk..., bár sztem megint csak a leglátványosabb részeket válogatták össze, azért tûnik jónak. A puding próbája úgyis az evés... :D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

mihez képest? :huh:

Szerintem nem rossz, hasonló a grafikája, mint a WaW-nak (csak kicsit részletesebb).

Meg azért ez egy videó, sokat romolhat a minõség.

2010-es színvonalhoz képest :lol: pl, a tûz, meg a robbanások ahogy Balee is mondta, szerintem ocsmány, nameg nem egy helyen volt a videóban mosottas textúra (biztos nem a végleges, meg még odébb van a megjelenés, én csak a videóban látottakra mondom) Persze, tudom hogy a videó nem adja rendesen vissza.

Link to comment
Share on other sites

Cori

2010-es színvonalhoz képest :lol: pl, a tûz, meg a robbanások ahogy Balee is mondta, szerintem ocsmány, nameg nem egy helyen volt a videóban mosottas textúra (biztos nem a végleges, meg még odébb van a megjelenés, én csak a videóban látottakra mondom) Persze, tudom hogy a videó nem adja rendesen vissza.

a grafika nem minden :P

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

a grafika nem minden :P

ja én sem kedvelem a grafika sörkat, a lényeg, hogy lássam azt, akit le kell lõnöm :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cori

http://gamepod.hu/hir/cod_black_ops_a_kamp...lesz_co-op.html

"megmarad a CoD-okra jellemzõ stílusú, vagyis egy intenzív egész estés filmre hajazó élményre kell számítani"

Szóval ez se lesz 5 óránál hosszabb! :)

ha legalabb annyira szorakoztat (engem :D )mint WaW v MW2, már jo :P

Link to comment
Share on other sites

Snexi

én már nem tudom komolyan venni a codot

utoljára a 4 volt amin lehetett érezni az igénnyességet

az utána lévõ részeken pedig már csak a kapkodást meg az erõltetettséget éreztem

Link to comment
Share on other sites

Balee

ha legalabb annyira szorakoztat (engem :D )mint WaW v MW2, már jo :P

Ha olyan szintû lesz mint a WaW és az MW2 single-je jobb ha ki se próbálom.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ha olyan szintû lesz mint a WaW és az MW2 single-je jobb ha ki se próbálom.

szerintem az emberek tobbsege vagy tulértékeli, v tulsagosan lehuzza... jo volt a jatek(pörgös, jo story, szep grafika, mi kell még?)

mw 1 miben volt más mint a 2 azt áruljatok már el? :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

szerintem az emberek tobbsege vagy tulértékeli, v tulsagosan lehuzza... jo volt a jatek(pörgös, jo story, szep grafika, mi kell még?)

mw 1 miben volt más mint a 2 azt áruljatok már el? :D

Nem tudom, 20x igényesebb és hangulatosabb volt.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nekem mind a 2 mw uncsi volt kicsit! Jó volt, de sokszor éreztem játék közben, hogy "na jó elég volt ennyi mára"! :) Az mw1-nél mondjuk még nem is annyira mert azzal 3 órát játszottam kb úgy hogy fel se álltam elõle és csak aztán hagytam abba, de mikor nekiültem folytatni annál is éreztem kb 1 óra múlva, hogy "na vége lehetne már"! :)

Ilyen szempontból a WaW szerintem jobb volt, mert igaz nem játszottam vele egyhuzamban sokat, de nem is vált unalmassá 1x sem játék közben!

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nekem mind a 2 mw uncsi volt kicsit! Jó volt, de sokszor éreztem játék közben, hogy "na jó elég volt ennyi mára"! :) Az mw1-nél mondjuk még nem is annyira mert azzal 3 órát játszottam kb úgy hogy fel se álltam elõle és csak aztán hagytam abba, de mikor nekiültem folytatni annál is éreztem kb 1 óra múlva, hogy "na vége lehetne már"! :)

Ilyen szempontból a WaW szerintem jobb volt, mert igaz nem játszottam vele egyhuzamban sokat, de nem is vált unalmassá 1x sem játék közben!

egyebkent azt sem ertem, h mi a rossz a WaWban.. ugyanolyan mintha az IW csinalta volna...

Link to comment
Share on other sites

smoke04

egyebkent azt sem ertem, h mi a rossz a WaWban.. ugyanolyan mintha az IW csinalta volna...

Nekem is nagyon tetszett a WaW még jobban mint az MW részek, nekem jobban fekszik a második vh-s környezet! A WaW-ban csak annyi hiba volt mint az összes codban, hogy szinte nem volt MI benne!

Link to comment
Share on other sites

takii

én már nem tudom komolyan venni a codot

utoljára a 4 volt amin lehetett érezni az igénnyességet

az utána lévõ részeken pedig már csak a kapkodást meg az erõltetettséget éreztem

ja, ebben van valami, de mi más tudnának már csinálni?

Amúgy CoD3-at meg lehet oldani, hogy pc-re átemuláljam?

CoD2 után CoD4-re látatlanba azt mondtam sose fogok tolni vele, mert modern, erre sokkal jobban tetszik.

Egyedül CoD3-at próbálnám ki, de nagyon, bár sok embernek nem tetszik.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Nekem is nagyon tetszett a WaW még jobban mint az MW részek, nekem jobban fekszik a második vh-s környezet! A WaW-ban csak annyi hiba volt mint az összes codban, hogy szinte nem volt MI benne!

meg gyengék voltak benn a fegyverhangok, ezenkívül nagyon tetszett (végre volt a gránátoknak, meg nagyobb fegyvereknek ereje, értsd leszakadt a katonák lába)

Link to comment
Share on other sites

Cori

(végre volt a gránátoknak, meg nagyobb fegyvereknek ereje, értsd leszakadt a katonák lába)

igen szerintem is ez nagyon jo hangulatot adott neki

Link to comment
Share on other sites

takii

CoD4-bõl én anno a Spec. Ops.-ot hiányoltam, mert mw2-be haverral együtt tolni szerintem nagyon jó :D.

CoD3-ra 5let, vagy sz#r és nem érdemes kipróbálni?

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Nekem mind a 2 mw uncsi volt kicsit! Jó volt, de sokszor éreztem játék közben, hogy "na jó elég volt ennyi mára"! :) Az mw1-nél mondjuk még nem is annyira mert azzal 3 órát játszottam kb úgy hogy fel se álltam elõle és csak aztán hagytam abba, de mikor nekiültem folytatni annál is éreztem kb 1 óra múlva, hogy "na vége lehetne már"! :)

Ilyen szempontból a WaW szerintem jobb volt, mert igaz nem játszottam vele egyhuzamban sokat, de nem is vált unalmassá 1x sem játék közben!

A COD4 egy nagyon nagy játék volt, elsõre játszva egy feledhetetlen élmény, tele tátott szájas bammeg ez mekkoraaa pillanatokkal :D (legalább is nekem nagyon tetszett mikor elõször játszottam) a multi meg megint csak odatett.

A WAW nekem csalódás volt, unalmas, tele már az unalomig ismert klisékkel, kicsi szûk dzsungeles pályák, meg már a játékos társadalom nagy részének is a könyökén jött ki a második világ háború :ph34r: egyszóval semmi újdonság nem volt benne, az MW2 meg nem lett olyan jó mint a 4, de jobban tetszett mint az 5, volt egy pár újdonság, pörgõs egyjátékos rész, csak túl rövid lett, jó multi (ami sokszor azért kuvára idegesítõ bevallom :ph34r: )

Az új COD meg csak akkor derül majd ki milyen lett, ha majd végig játssza az ember, de lemerem fogadni hogy nem lesz sok érdemi változás, ugyan úgy próbálják majd minél pörgõsebbre, akció dúsabbra csinálni, hisz ami eddig bevált minek nyúljanak hozzá :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...