Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Energiaitalok


kenderendre

Recommended Posts

-Arch-

NEEEEEEEEEEEEEE [pokemon] [pokemon] [pokemon]

Link to comment
Share on other sites

Snexi

http://www.energydrink.leszarom.com/

gondolom ezis hasonló izü mint a többi :D de a leszarom tablettára is kiváncsivolnék :D ...mondjuk sztem sima szölöcukor csak poén a név oszt na...

ilyet miért nem látok sehol? :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

http://www.energydrink.leszarom.com/

gondolom ezis hasonló izü mint a többi :D de a leszarom tablettára is kiváncsivolnék :D ...mondjuk sztem sima szölöcukor csak poén a név oszt na...

Ezaaaaz nátrium-ciklamát nyeljéééétek. :DDDD

Link to comment
Share on other sites

arazu

Ezaaaaz nátrium-ciklamát nyeljéééétek. :DDDD

semmilyen nagyon káros hatása sincs. azért nyilván nem kell kilószámra fogyasztani, de vannak ennél messze rosszabbak is.

(áruismeret ftl)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

semmilyen nagyon káros hatása sincs. azért nyilván nem kell kilószámra fogyasztani, de vannak ennél messze rosszabbak is.

(áruismeret ftl)

Sok "E"-nek se...mint a forrásvíz olyan egészségesek ezek mind. :D

Am. teszteltem pár pesti boltot,nekem egyelõre nagyon úgy tûnik beáll 300Ft körülire a monster ára,és továbbra is ez legalább alapból 500ml,nem olyan cucc ami 3hörpintéssel eltûnt kb 200-300Ft-odért.Vicc az,mikor pár hete még alig lehetett kapni, 200-500-ig volt itt minden ára neki,én is jó drágán láttam csak és vettem.

Arra lennék kiváncsi, ha lát az amcsi monster fantáziát az eu-s terjeszkedésükben,és idõvel ugyanúgy lehetne kapni a többi fajtájukat is itthon is(pl. M-80,MIXXD + Java monsterek...) de gondolom ez a jövõ zenéje lenne csak,nem lenne szar,ugyanis ezekkel a típusokkal új utat nyithatna íz ügyileg kb az energiaitalok között,ahogy azt az egyedi juice-os ripperrel is tette.

Rockstar is terjeszkedhetne ugyanígy itthon.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

egyszer olyan somlóit ettem amiben 8 db EEE volt :lol: élelmiszer meg italismeretet én is tanultam régen xD

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Manapság nagyon felkapottak lettek az energiaitalok, óriásira nõtt a piacuk Magyarországon is, gondoltam megér egy külön topicot.

Miért lettek felkapottak, nem tudja valaki? Szerintem ez is amolyan parti-státusszimbólum, mert sok funkciója amúgy nincs. Tuttifrutti kis vacak.

Link to comment
Share on other sites

Bice

Miért lettek felkapottak, nem tudja valaki? Szerintem ez is amolyan parti-státusszimbólum, mert sok funkciója amúgy nincs. Tuttifrutti kis vacak.

Egyrészt a reklám, másrészt szerintem a "tuttifrutti kis vacak" íz jobb, mint a kávéé. :D Energiaitallal szívesebben viszek be koffeint a szervezetembe.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Kávét, én sem szerettem addig, amíg el nem kezdtem melózni faterral. De mivel van kávés gépünk, meg iszom, hiszen helyben darálja le. De finom is az. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Bice

Kávét, én sem szerettem addig, amíg el nem kezdtem melózni faterral. De mivel van kávés gépünk, meg iszom, hiszen helyben darálja le. De finom is az. :rolleyes:

Ja, melóhelyemen is frissen darált kávéból van a presszókávé, vagy amit csinálok belõle... :D De én annyira nem szeretem. Egyedül a jegeskávé az, amiért bolondulok. De az drágábban jön ki 2L, mint a Kobra, vagy akármilyen kommersz ital. :D

Link to comment
Share on other sites

arazu

Sok "E"-nek se...mint a forrásvíz olyan egészségesek ezek mind. :D

Nem én mondtam. Az ilyen közhelyeket meg hagyjuk már, hogy egészséges. :D

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

Miért lettek felkapottak, nem tudja valaki? Szerintem ez is amolyan parti-státusszimbólum, mert sok funkciója amúgy nincs. Tuttifrutti kis vacak.

legális drog :D

amugy meg jól jön egyetemen leadás elõtti fáradt éjszakákon :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Nem tom, különösebben nem vettem észre, hogy bármit változtatna... vagy csak nincs rám hatással a koffein? :D

Link to comment
Share on other sites

Bice

Ezeket a "shot"-os italokat próbálta már valaki? Miben másabb a dobozosnál? Tudom, hogy nagyobb a koncentráció, de milyen az íze, hatása...stb.?

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Kipróbáltam a Rippert, ha már ilyen jó véleményeket hallotam róla. Elék komoly olvadóscukor/gumicukor íze van meg tökre összehúzza a nyálat. :D De amúgy nem rossz. Bár én inkább maradok a tuttifruttinál akkor már. Be is nyomok ma egy alap zöldet majd.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Kipróbáltam a Rippert, ha már ilyen jó véleményeket hallotam róla. Elék komoly olvadóscukor/gumicukor íze van meg tökre összehúzza a nyálat. :D De amúgy nem rossz. Bár én inkább maradok a tuttifruttinál akkor már. Be is nyomok ma egy alap zöldet majd.

Hát mindent éreztem rajta, de hogy tuttifrutti íze legyen?!?! Hát-hát. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

semmilyen nagyon káros hatása sincs. azért nyilván nem kell kilószámra fogyasztani, de vannak ennél messze rosszabbak is.

(áruismeret ftl)

Tudomásom szerint minket férfiakat elég erõsen károsít, éppen ezért csak a lecsúszott, majdhogynem "homemade" termékekben van, meg a világhíresekben, például a Cola lightban, mert õk megengedhetik maguknak. ( lefizetnek ezt azt )

De rengeteg országban betiltották a használatát.

Több helyen olvastam róla.

1, lehet, hogy valaki kapott egy aranyos borítékot és azt mondta, hogy ez mégsem így van.

2, lehet ,hogy valaki kapott egy aranyos borítékot, és kitalálta ezt az egészet

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Hát mindent éreztem rajta, de hogy tuttifrutti íze legyen?!?! Hát-hát. :D

Nem olyan? Lehet, de nem baj, ígyis-úgyis kipróbálom.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Elvergõdtem ma egy auchanba ott nem volt monster.. kipróbálnám :) de volt 600milis bomba 240-ért :) azt vettem :D hétvégére kell az energia :)

Link to comment
Share on other sites

kenderendre

Tescoban lehet már Monstert kapni, látott ott valaki?

Link to comment
Share on other sites

_L_

Tescoban lehet már Monstert kapni, látott ott valaki?

350ért van

Link to comment
Share on other sites

arazu

Több helyen olvastam róla.

1, lehet, hogy valaki kapott egy aranyos borítékot és azt mondta, hogy ez mégsem így van.

2, lehet ,hogy valaki kapott egy aranyos borítékot, és kitalálta ezt az egészet

Persze, sajnos errõl is szó lehet, sőt. Sajnos ez megy már régóta, és ki tudja meddig fog így maradni...

Igazából elég a netet is végigböngészni; hol a nemi szerveinket csinálja ki, hol semmi hatása nincs, a másik oldalon már karcinogén...én már leírtam, hogy mit tanultam erről a jószágról, személy szerint hiszek is a tanárnõmnek, de simán lehet hogy három utcával arrébb már máshogy tanítják. Ez ilyen.

Így annyival zárnám le (kicsit banálisan) ezt a mesterséges édesítõszer témát, hogy vicces, vagy legalábbis kevésbé kellemes dolgokat csinálhat veled, akár a golyóiddal, ha nem tudod mi az hogy mérték. Nem bombáznám példákkal a társaságot, mindenki hallott már legalább egy ilyen esetről szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Tescoba 30.-tól 59HUF a Tesco Energy Drink, tessék tárazni :lol:

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Elvergõdtem ma egy auchanba ott nem volt monster.. kipróbálnám :) de volt 600milis bomba 240-ért :) azt vettem :D hétvégére kell az energia :)

Ajándék annyiból a 600-as B!,én is abból csak azt veszem,max 350-ért se rossz,sparból is.

Én meg a Rockstar-t nézném már meg...ha lehetne ugyebár kapni valahol...

Tescoba 30.-tól 59HUF a Tesco Energy Drink, tessék tárazni :lol:

Aza 1l-es legalább?Mert én csak azt szoktam tolni. :D Mondjuk alapon asszem 300,szóval gondolom vmi kis szar lehet annyiért,amibõl meg raklapnyit kellene venni,érjen valamit. :)

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Kipróbáltam a Rippert, ha már ilyen jó véleményeket hallotam róla. Elék komoly olvadóscukor/gumicukor íze van meg tökre összehúzza a nyálat. :D De amúgy nem rossz. Bár én inkább maradok a tuttifruttinál akkor már. Be is nyomok ma egy alap zöldet majd.

Nekem a rostos multivitaminos italok ízére hasonlított a Ripper :) Finom volt, pedig a multis italokat nem szeretem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...