Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Energiaitalok


kenderendre

Recommended Posts

-malvin-

Én akkor szoktam venni valami 100Ft-osat, ha nincs otthon tea.

Nekem meg kell is a koffein, mert nélküle alacsony a vérnyomásom, reggel viszont nehezen kelek fel miatta, gyakran estefelé is iszok, néha rosszul is vagyok tõle. Keresnék rá valami alternatívát, de jelenleg nem találok.

Link to comment
Share on other sites

crocki

burn>minden más

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Nem hinném hogy sokkal károsabb lenne mint a napi 2 kávé. Nekem mindig a legolcsóbb jön be :) A red bull ugyanolyan mint a többi csak 4x annyi. LEgalábbis nekem ze jött le.

Pedig hidd...keresztanyám asszisztens és van egy olyan betegük akinek hazavágta a veséjét meg a máját is a sok energiaital. Nem emlékszem pontosan mit mondott, pedig mondta, hogy melyik összetevõk azok amik elég durván hatnak a szervezetre...

Amúgy én csak marha ritkán iszok ilyet...pl ha éjszaka megyek melózni, vagy valami miatt muszáj ébren maradnom, de akkor sem szívesen, mert káros és valahogy az ízük sem jön be annyira. Egyedül a Burn amire azt mondom, hogy viszonylag jó íze van, de az sem valami "ínycsiklandozó" :lol:

Link to comment
Share on other sites

otvosa

én már a szaguktól is rosszul vagyok, ízük meg egyenesen förtelmes.

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Legdurvább a 2 literes mûanyag flakonos Vipera! :D Ritka szar :D Én is csak az íze miatt iszom sokat nem érzek meg a koffeinbõl.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Legdurvább a 2 literes mûanyag flakonos Vipera! :D Ritka szar :D Én is csak az íze miatt iszom sokat nem érzek meg a koffeinbõl.

én még szilveszterkor ittam ilyen másfél literes kobrából hogy még bírjam a gyûrõdést, de nagyon fos íze volt annak is.:D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Pedig hidd...keresztanyám asszisztens és van egy olyan betegük akinek hazavágta a veséjét meg a máját is a sok energiaital. Nem emlékszem pontosan mit mondott, pedig mondta, hogy melyik összetevõk azok amik elég durván hatnak a szervezetre...

Amúgy én csak marha ritkán iszok ilyet...pl ha éjszaka megyek melózni, vagy valami miatt muszáj ébren maradnom, de akkor sem szívesen, mert káros és valahogy az ízük sem jön be annyira. Egyedül a Burn amire azt mondom, hogy viszonylag jó íze van, de az sem valami "ínycsiklandozó" :lol:

Én osztálytársam évek óta napi minimum 1-et iszik, már elég durvák a fogai. :lol: De amúgy a kávét utálom, szóval ha mindenképp koffein kell, akkor energiaital.

Szerk.: egyébként számomra is ugyanolyan mindegyik, de a legjobban a Burn külseje tetszik :P De ízre meg szagra számomra tényleg mind ugyanolyan.

Link to comment
Share on other sites

marco045

én még szilveszterkor ittam ilyen másfél literes kobrából hogy még bírjam a gyûrõdést, de nagyon fos íze volt annak is.:D

Tényleg az is jó. :D Valami piához kevertük de nekem ízlett. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

TaviG

én még szilveszterkor ittam ilyen másfél literes kobrából hogy még bírjam a gyûrõdést, de nagyon fos íze volt annak is.:D

Szakács haver szokta inni, de õ is csak azért mert olcsó.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Mi régebben haverral rendeltünk 1 karton Cocaine nevû energiaitalt. Fele csilis, fele sima ízesítésû... A csilis nagyon durva volt, attól már elég komoly mértékben felpörögtünk. Mondjuk a sima sem volt gyenge, de valamiért a csilis még keményebb volt. Egyébként én sem érzem nagyon a hatásukat, de ennek mind a hárman éreztük :) Csak sajnos már nem tudunk szerezni ilyen nagy tételben..

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Legdurvább a 2 literes mûanyag flakonos Vipera! :D Ritka szar :D Én is csak az íze miatt iszom sokat nem érzek meg a koffeinbõl.

Azt Kobrának hívják és elég kemény cucc. Egy csaj a koliban megivott belõle 2 üveggel és olyan szarul lett, h mentõt kellett hívni hozzá. Szóval óvatosan ezekkel.

Én ha iszok, akkor Hellt, vagy jükis pennymarketes Planet-et ami 70 ft. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Azt Kobrának hívják és elég kemény cucc. Egy csaj a koliban megivott belõle 2 üveggel és olyan szarul lett, h mentõt kellett hívni hozzá. Szóval óvatosan ezekkel.

Én ha iszok, akkor Hellt, vagy jükis pennymarketes Planet-et ami 70 ft. :lol:

Lehet Kobra, de van Vipera is! :D De a planet meg a Watt is elég gyér... Én ha iszok akkor HELL-t mert az itt most akciós! Láttam Playboyt is valami 260 ft-ért, de annyiért inkább kihagyom...

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

a Playboy viszonylag finom, de az árát nem éri meg..

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Nem hinném hogy sokkal károsabb lenne mint a napi 2 kávé.

A benne lévõ sok egyéb anyag miatt káros.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Nálam a Monster most a nyerõ :D fõleg hogy már kb minden vegyesben kapható igen olcsón, fogyasztom is õket rendesen :D

Link to comment
Share on other sites

Dronte

Elég sokfélét ittam már de nálam a Bomba mindent visz. Azon felül ha iszok akkor Hell vagy XL mert olcsó, a többi annyira nem jön be.

Egyébként én valahogy sosem éreztem ezeknek a pörgetõ hatását, csak néha úgy megkívánom az ízét és akkor iszok :D de kb ilyen 2hetente, szal nekem nem sokat árthat (remélem :D)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nálam a Monster most a nyerõ :D fõleg hogy már kb minden vegyesben kapható igen olcsón, fogyasztom is õket rendesen :D

Jaja, nagyon durván begyûrûzött az országba. Kb már tényleg mindenhol kapni, és 0,5L 310-320 Ft-ért rendesen megéri. Amúgy ez nem az eredeti monster, Svédországban gyártják, de ugyanaz van benne.

Ginszeng, l-karnitin... Ezt a két összetevõt tudom említeni, ami ér is valamit, meg persze a b vitaminokat. A ginszeng ugye tudjuk mi, az l-karnitin pedig fokozza a zsírégetést. Az már más kérdés, hogy kb 10 litert kéne betolnod, hogy értelme is legyen. ^.^

Próbáltam már az általam eddig fellelt mind a 3 változatot. A "natúr" zöld rohadt finom, semmi köze a többi itthon kapható energiaitalhoz. A ripper nagyon édes, de az se rossz cucc. Ami leginkább hasonlít az itthon fellelhetõ hasonló termékekhez, az a low-carb, azaz az alacsony kalóriás változat.

A lényeg az, hogy igyatok Monstert, mert isten. ^^ 320 Ft soknak tûnhet, de 0,5l az fél liter, 250ml-re számítva pedig 155-160 Ft-ról beszélünk, ami annyi, mint átlagban a Hell. Csak ez sokkal jobb. x]

Edit: a M. pörget rendesen, főképp, ha elsőre tolsz be egyet. A 150mg koffein és a 2000mg taurin egyből odateszi magát. Persze ennek is csökken a hatása minden újabb dobozzal.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Hohóóó micsoda jó topic, mivel buli esténként inkább kocsikázom, ezért az alkohol helyett energiaitalt fogyasztok elég intenzíven, de semmi hatást nem érzek soha. Egyszer megittam 2 fekete Wattot meg 2 Bombát és azon kívül hogy majdnem összefostam magam semmit nem éreztem... <_<

Amúgy amik eddig nagyon megmaradtak:

Kalashnykov - egyszer vettünk tescoba de csak a doboz miatt

Cannabis - tetszett a neve, és szép piros volt a lötty :lol:

Chilis Cocaine - az egyetlen amit sehogy nem tudtam meginni, a felénél feladtam, életem TOP5 legszarabb élelmiszerébe benne van

Red Bull - nem ér annyit amenyiért adják, de Vettelnek is versenyezni kell valamibõl :P

Kobra - Mûanyag palackos 200 forintos csoda. Legjobb :lol:

Adrenalin XXL - 200 forint fél liter. Jó az íze, nem is névtelen uránnal dúsított szar. Kedvencem.

Tesco energiaital - Lidl Tiger: Szaré hugyé adják, ilyet hordunk bulikra kartonnal.

többit nem említem mer az ilyen Hell, Bomba, Watt ugyan olyanok számomra...

Link to comment
Share on other sites

a880120

Mióta törpöltem már egy ilyen topickon.

De, majd beteszem a doboz gyûjteményem. Elõljáróban: Bomba, és a redbull retek szar :D

Ja, meg a Watt is szar. Ezek azok amiknek a dobozai még hiányoztak, mert nem vettem meg õket. Bombám,

és redbullom a mai napig nincs, wattot pedig találtam az utcán :D

Gyõrbõl jön még nekem egy Bulldózer, amit pápán nem láttam még.

Jajj H-hoz: anyám nyert két karton Cocainet. Extra erõset, normált, meg cukormenteset... egyik tényleg szarabb, mint a másik, én se bírtam velük. És van aki imádja :D Kibactuk az egészet :D

Érdekes ez a monster. A héten láttam elõször :D A gyümölcsöset vettem (amihez állítólag adnak valódi gyümölcsöt), de még nekem is elviselhetetlenül édes volt.

Link to comment
Share on other sites

BadReligion

Nem vagyok nagy energiaitalos, de neha azert iszunk ilyeneket haverokkal, mert olcso es az ize sem rossz. Viszont azokra amiket mostanaban reklamoznak, burn meg red bull "shot"-okra kivancsi lennek, vajon tenyleg ugy felporgetik az embert, vagy csak reklam? Burn-bol mar lattam egyszer egy boltban, hat nem mondom, eleg kis adag. :)

Link to comment
Share on other sites

OG

Mióta törpöltem már egy ilyen topickon.

De, majd beteszem a doboz gyûjteményem. Elõljáróban: Bomba, és a redbull retek szar :D

Ja, meg a Watt is szar. Ezek azok amiknek a dobozai még hiányoztak, mert nem vettem meg õket. Bombám,

és redbullom a mai napig nincs, wattot pedig találtam az utcán :D

Gyõrbõl jön még nekem egy Bulldózer, amit pápán nem láttam még.

Jajj H-hoz: anyám nyert két karton Cocainet. Extra erõset, normált, meg cukormenteset... egyik tényleg szarabb, mint a másik, én se bírtam velük. És van aki imádja :D Kibactuk az egészet :D

Érdekes ez a monster. A héten láttam elõször :D A gyümölcsöset vettem (amihez állítólag adnak valódi gyümölcsöt), de még nekem is elviselhetetlenül édes volt.

A valódi gyümölcsös egy nagy hülyeség. Ez kb olyan mint a multivitaminos üditõ: olyan édes, hogy a valagam összeragad. Minden szintetikus cukrot belevágnak, aztán eladják mint gyümölcsös ital.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Monster, Get Up!, Kalashnikov, Kobra, Max, Adrenalin, Tiger meg még van valami ritka szar, 75Ft fél liter xd

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Kick és U-Force megy általában, suliban meg Kobra, mert az van a büfében :D Jah meg MAX amikor 1 litert 99 ft-ért vesztegetnek :D

Egyébként az izéért iszom én is, mert finom, de néha amikor a fáradtság miatt fáj a fejem, akkor is legurítok egyet és általában elmúlik a fejfájás :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...