Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Thief


BlackWood

Recommended Posts

horst

Egy kis segítség, illetve inkább tanács kellene.

Most kezdtem el a gamát (és kúrvára teszik).

A kérdés: nem baj ha mindenhova betörök? Vagy adnak később küldit és csak akkor kell betörni? Pl. a "kőpiacon" kiszabadítottam egy tarajosgőtét (valami zöld lényt uszonnyal).Ez nem baj? Vagy később lesz feladat, hogy engedjem ki, és majd akkor kell?

Előre is kössz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Egy kis segítség, illetve inkább tanács kellene.

Most kezdtem el a gamát (és kúrvára teszik).

A kérdés: nem baj ha mindenhova betörök? Vagy adnak később küldit és csak akkor kell betörni? Pl. a "kőpiacon" kiszabadítottam egy tarajosgőtét (valami zöld lényt uszonnyal).Ez nem baj? Vagy később lesz feladat, hogy engedjem ki, és majd akkor kell?

Előre is kössz.

Nyugodtan randalínozzál a városban, nem lesz baj. Az egy kursok, vagy mi volt amit kiengedtél és a cellájában van egy térkép.

Link to comment
Share on other sites

BlackWood
Egy kis segítség, illetve inkább tanács kellene.

Most kezdtem el a gamát (és kúrvára teszik).

A kérdés: nem baj ha mindenhova betörök? Vagy adnak később küldit és csak akkor kell betörni? Pl. a "kőpiacon" kiszabadítottam egy tarajosgőtét (valami zöld lényt uszonnyal).Ez nem baj? Vagy később lesz feladat, hogy engedjem ki, és majd akkor kell?

Előre is kössz.

Nem baj,csak sajna nem lehet mindenhova betotni!!

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Boldog Ujevet minden Thiefesnek!!!!

Link to comment
Share on other sites

vismajor
Egy kis segítség, illetve inkább tanács kellene.

Most kezdtem el a gamát (és kúrvára teszik).

A kérdés: nem baj ha mindenhova betörök? Vagy adnak később küldit és csak akkor kell betörni? Pl. a "kőpiacon" kiszabadítottam egy tarajosgőtét (valami zöld lényt uszonnyal).Ez nem baj? Vagy később lesz feladat, hogy engedjem ki, és majd akkor kell?

Előre is kössz.

Szerintem a tolvaj,foglalkozásából eredendően nem csinál ügyet belőle,ha mindenhová betör ahová lehet. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

-Force-

Légyszi segítsetek!

Amikor először mehetünk a kikötőbe feljutottam vmi hajóba, ahol egy csomó zombi van. Térkép persze nincs meg szentelt víz is alig, és nem találom a kijáratot.

Link to comment
Share on other sites

Malleus
Légyszi segítsetek!

Amikor először mehetünk a kikötőbe feljutottam vmi hajóba, ahol egy csomó zombi van. Térkép persze nincs meg szentelt víz is alig, és nem találom a kijáratot.

Az egy küldetés, le kell araszolni a hajó aljára ott felkapni a Manifest-et (egy papírdarab) aztán onnan egyből le is lehet lécelni. De én úgy emlékszem rögtön miután megérkeztél visza lehet fordulni, de erre nem emléxem....

A zombik ellen meg használj Flashbombot, ha más nincs, de ezen a pályán amúgy simán ki lehet őket kerülgetni...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Az egy küldetés, le kell araszolni a hajó aljára ott felkapni a Manifest-et (egy papírdarab) aztán onnan egyből le is lehet lécelni. De én úgy emlékszem rögtön miután megérkeztél visza lehet fordulni, de erre nem emléxem....

A zombik ellen meg használj Flashbombot, ha más nincs, de ezen a pályán amúgy simán ki lehet őket kerülgetni...

A hajónak 2 kijárata is van.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Tetszik, hogy megoldották a zárfeltörés közbeni körülnézést és a mechanikus szemet használhatod éjjellátónak is.

Link to comment
Share on other sites

Malleus
Tetszik, hogy megoldották a zárfeltörés közbeni körülnézést ...

Amúgy te erre hogy jöttél rá? Mert sem a kézikönyv, sem pedig semmien hivatalos forrás nem említi meg. Én tök véletlenül jöttem rá, addig meg csak panaszkodtam, hogy "bakker minek ígérgették ha nem tették bele".... biggrin.gifcool.gifph34r.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

mio007

Amúgy nagyon tetszik ez a gém.

Csak elakadtam benne: az ST. vmilyen templomban , a harmadik pálya .

Vmit el kell lopni. Már minden megvan , csak ez nem. Körbejártam az egészet vagy ötször. HELP ME!

Link to comment
Share on other sites

zoenn
Amúgy nagyon tetszik ez a gém.

Csak elakadtam benne: az ST. vmilyen templomban , a harmadik pálya .

Vmit el kell lopni. Már minden megvan , csak ez nem. Körbejártam az egészet vagy ötször. HELP ME!

Na most meg átjöttél ide a GTA-tól? Most eléggé pang a fórum! A Thief nevezett pályáján be kell üzemelned egy gépet a Factoryban! Megcsináltad?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Amúgy te erre hogy jöttél rá? Mert sem a kézikönyv, sem pedig semmien hivatalos forrás nem említi meg. Én tök véletlenül jöttem rá, addig meg csak panaszkodtam, hogy "bakker minek ígérgették ha nem tették bele".... biggrin.gifcool.gifph34r.gifbiggrin.gif

Beragadt a ctrl játék közben és mentem zárat törni. Így jöttem rá. Arra is , hogy ha sétálsz, akkor nem "kapcsol ki" a mechanikus szem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
BlackWood

ma kaptam meg a legujabb GS-t!!!

Haaat...nem kapott vmi sok szavazatot!!! sad.gifmad.gif

Sebaj,mi tudjuk,hogy mi a jo jatek!!!

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor
ma kaptam meg a legujabb GS-t!!!

Haaat...nem kapott vmi sok szavazatot!!! sad.gifmad.gif

Sebaj,mi tudjuk,hogy mi a jo jatek!!!

Pedig az év TPS-e címet simán megkaphatta volna,és a top10-be is simán berakhatták volna! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Szerintem is!!

Link to comment
Share on other sites

-Force-

Helóka!

Akadt némi gondom egy küldetéssel. Egy két emeletes házban vagyok (Overlock Proper) és a hálószobában egy üzenetet kellett meghallgatnom amiben elmondta egy Robert nevű csávó, hogy a dolgozószobában van egy titkos kapcsoló ami egy ajtót nyit. Nos a dolgozszoba asszem egy torony ahova csigalépcsőn kell fölmenni és egy nő beszél magában. De a kapcsolót nem találom.

Link to comment
Share on other sites

-Force-

A problémám szerencsére megoldódott, azomban szeretnék ajánlani egy honlapot (ha valaki nem ismeri):

http://thief3hun.uw.hu/

Bár itt főleg a linkek érdekesek: Magyarosítás, végigjátszás (angol), Ultra-High textúra csomag...

Link to comment
Share on other sites

-Force-

Nah ebben a pillanatban fejeztem be. Nekem nagyon tetszett, érthetetlen miért nincs a Top 10-ben...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Nah ebben a pillanatban fejeztem be. Nekem nagyon tetszett, érthetetlen miért nincs a Top 10-ben...

Nem tudom én sem, lehet, mert konzolosok nagyon lehordták. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

ward_prod

Tudom, hogy nem ide tartozik, de a megfelelő topicban nem segített senki / nem tudott. A problémám az SB Live! - ommal lenne mégpedig az , hogy nem szól a hátsó kettő hangszóró! Audio HQ - val megnézetm és 5.1-re van beállítva de a bemondó csajszi hangja nem a megfelelő helyről jön ! Mit tegyek??

Segítsen már valaki ugyan! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

-Force-

Nekem is SB Live!-om van de nem használom olyan szar. Csomó játék belassul miatta meg sistereg a hang stb.. Pedig ki is van írva a játékok elején, hogy "best on SoundBlaster" elég gáz laugh.gif Inkább az integrált hangkártyát használom.

Nem lehet, hogy csak rosszul dugtad a csatlakozókat a gép hátuljába ? Amúgy azok a régi SB-s driverek nem nagyon csengenek össze az XP-vel.

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Igazaol en sem ertem!! blink.gif

Link to comment
Share on other sites

-Force-

Legalább Garrett benne lehetett volna a top karakterek között (én rá szavaztam).

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

en is+sztori+negativ hos(Gamall)+ev jateka+akcio

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...