Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Red Dead Redemption


Guest

Recommended Posts

Guest

Sziasztok!

Két játékot várok idén a legjobban, az egyik a Mafia 2, a másik a Red Dead Redemption. Mivel nagy GTA rajongó is vagyok, kíváncsi vagyok, hogy fog ez a vadnyugaton mûködni. Mindenesetre, ha megnézem ezt a legfrissebb trailert, tényleg eldobom az agyam! :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hú,ez rohadt jó..még csak a címét hallottam,de nem gondoltam volna,hogy így beleesek elsõ látásra..ezt tuti tolni fogom..naggggyon durva :o

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Jónak tûnik, az tuti... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hú,ez rohadt jó..még csak a címét hallottam,de nem gondoltam volna,hogy így beleesek elsõ látásra..ezt tuti tolni fogom..naggggyon durva :o

Brutál! Ahogy a lovaknak látszik az izomzata, az beszarás! Vadnyugati GTA! :)

Jónak tûnik, az tuti... :wub:

Szerelem elsõ látásra? :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Sziasztok!

Két játékot várok idén a legjobban, az egyik a Mafia 2, a másik a Red Dead Redemption. Mivel nagy GTA rajongó is vagyok, kíváncsi vagyok, hogy fog ez a vadnyugaton mûködni. Mindenesetre, ha megnézem ezt a legfrissebb trailert, tényleg eldobom az agyam! :D

Gyönyörû, már láttam ezt a trailert. Kicsit aggódok a gépigény miatt ...

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Hm...nagyon szép a grafja,de szerintem az egész játék 1 GUN copy lesz.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hm...nagyon szép a grafja,de szerintem az egész játék 1 GUN copy lesz.

Lehet. De kapunk egy pofásan kinézõ GUNt, hol itt a baj? :D

Már csak 2 hónap...

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Ez jön pc-re? én úgy tudom,hogy nem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

egyelõre úgy néz ki h nem

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Ez jön pc-re? én úgy tudom,hogy nem :unsure:

Jön PC-re is nem?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Jön PC-re is nem?

Nem...Én is utólag vettem észre miután belelkesedve elolvastam a cikket. Mondom juhé erre mégsem. :S

Platform: Playstation 3, Xbox 360

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Nem...Én is utólag vettem észre miután belelkesedve elolvastam a cikket. Mondom juhé erre mégsem. :S

Platform: Playstation 3, Xbox 360

Haver,neked mindig igazad van. [metal] [kocc]

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Lehet ez is úgy lesz mint a gta4..

Pc-re fél év késéssel :unsure: De ki tudja :D

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Találtam egy érdekes képet a Red Dead Redemption nagyságáról:

IPB Image

Ha ez tényleg igaz akkor az eddigi legnagyobb bejárható területet kapjuk a játéktörténelem során. Másik dolog, hogy ez a térkép a 3 nagy részbõl csak az egyik. Akkora mekkora lehet még a másik kettõ? :o [vigyor]

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Találtam egy érdekes képet a Red Dead Redemption nagyságáról:

Ha ez tényleg igaz akkor az eddigi legnagyobb bejárható területet kapjuk a játéktörténelem során. Másik dolog, hogy ez a térkép a 3 nagy részbõl csak az egyik. Akkora mekkora lehet még a másik kettõ? :o [vigyor]

Aztarohadt ez jónagy,ráadásul a nyugati része hasonlít a történelmi Magyarországra,és még ennél 2X nagyobb?Akkor ebbe kb. 10 San Andreas fog elférni :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Remélem, hogy nem kamu a dolog :huh: :rolleyes: B) B) imádom a westernt B)

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Én már napok óta a Gameplay Trailereket nézem. :rolleyes: Megjelenik elsõ dolgom az lesz, hogy megveszem. Gondoltam a gyûjtõi változatra is, csak olyan dolgok vannak benne amik elveszik a játékidõt/élményt. Pl.: megkapod a legjobb lovat, akkor már mi értelme lesz lovakat betörni? <_< A másik meg az arany pisztoly amivel gyorsabban mehetünk fel az ismeretségi ranglétrán. Ennek se látom értelmét mert a játékidõbõl vesz el. Egy az egybe mintha csalna az ember. <_<

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Na én itt fejezem be a trailernézegetéseket, ha bejelentik PCre akkor tovább csorgatom a nyálam :D De túl sok cuccot korlátoztak már konzolra, ami érdekelt, nem akarom gyarapítani a listát :( [sm12]

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Ha ez tényleg igaz akkor az eddigi legnagyobb bejárható területet kapjuk a játéktörténelem során. Másik dolog, hogy ez a térkép a 3 nagy részbõl csak az egyik. Akkora mekkora lehet még a másik kettõ? :o [vigyor]

Sok értelme nem lesz, ha nem tudják megtölteni tartalommal. Nehogy az legyen, mint a GTA:SA esetében.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Sok értelme nem lesz, ha nem tudják megtölteni tartalommal. Nehogy az legyen, mint a GTA:SA esetében.

Ezt mond a Vice City-re,vagy az elõzõ GTA-kra.Ja bocs az kis terület volt,de azér a GTA SA-ban is sok dolog volt,csak mostmár a GTA4-ben 2X annyi van.S remélem ebben még több lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Néztem pár gameplay-t és jézusom. Annyi mindent lehet majd ebben a játékban csinálni,hogy örökké el lehet majd lenni vele..Baromi hangulatos lesz. Kár,hogy még 1 hónap.. :/

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Nem csodálom h mindenki 1-re beleesik ebbe a játékba!Zseniális lesz!És legjobban az tetszik benne h minket magyarokat is beletesznek(ezt az 1-ik ló nevére értem) :) :D :lol: !

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem csodálom h mindenki 1-re beleesik ebbe a játékba!Zseniális lesz!És legjobban az tetszik benne h minket magyarokat is beletesznek(ezt az 1-ik ló nevére értem) :) :D :lol: !

Mi a neve? : )

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Mi a neve? : )

Magyar félvér!Gondolom a game-ben angolul lesz kiírva,de akkoris ez lesz a neve az 1ik lófajtának! :D

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Mi a neve? : )

Hungarian Half-breed - Magyar Félvér :) Egy Trophy/Achievement is kötődik hozzá. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...