Jump to content
GSForum - Segélyvonal

R.u.s.e.


canadaa

Recommended Posts

canadaa

Most hogy itt a beta (public), ideje lenne egy topic is neki.

Aki nem ismerné: http://ruse.uk.ubi.com/

Steam-en mindenki letöltheti a beta-t és jöhet játszani. :)

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Most hogy itt a beta (public), ideje lenne egy topic is neki.

Aki nem ismerné: http://ruse.uk.ubi.com/

Steam-en mindenki letöltheti a beta-t és jöhet játszani. :)

Volt már topikja csak "lekopott".

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

azért talán a public béta többeket érdekel :D mondjuk mint engem vélemény:

Rég játszottam ilyen jó stratégia játékkal ahol nem a rush dönt hanem tényleg az hogy ki hogy tud játszani, kihasználni a lehetõségeket...

az elején kicsit fura volt gép ellen elsõ két meccs bukta, aztán nyertem egyet és írány multi egy szimpla meccs gyõzelem oké ma meg elkezdtem rankedet játszani eddig 5 meccsbõl 5 gyõzelem ebbõl 3 totális :D

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

A gép nem egy nagy etvasz. Rádjön egy raklap Lee-vel vagy pár Pershing-el aztán csókolom. Gép ellen próbáld ki azt, hogy angolokkal egybõl repteret, majd két vadászbombázót kiküldesz. Aztán 2-3 desszantos csapat és meg is nyerted. 5 perc nem kell az egésznek :).

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Kíváncsivá tettetek így leszedem én is. Ugye azért nem olyan mint a SupCom? Tehát a csatákat azért lehet élvezni igaz?

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Kíváncsivá tettetek így leszedem én is. Ugye azért nem olyan mint a SupCom? Tehát a csatákat azért lehet élvezni igaz?

Ha nem egy vadállattal kerülsz szembe, aki a kivédhetetlen spammer taktikát alkalmazza, akkor lehet élvezni.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Kíváncsivá tettetek így leszedem én is. Ugye azért nem olyan mint a SupCom? Tehát a csatákat azért lehet élvezni igaz?

Mert a Supreme Commander-el mi a baj? :huh:

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Az én taktikám a USSR T34 spam. :lol: Tényleg kivédhetetlen, nem tud annyit kilõni hogy ne tapossák el a t34-ek. :)

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Mert a Supreme Commander-el mi a baj? :huh:

Mert semmi hangulata és irtó gagyik a robotok. Egyébként azt valaki meg tudja mondani hogy miért fagy ki a játék akkor amikor betöltõdik mondjuk egy 3v3. A legelején mikor betölti megáll és csak a térképet látom felülrõl de a játék nem megy tovább. Eszméletlen idegesítõ és csak ctrl+alt+del-el lehet kilépni belõle... :angry: A gépem Intel C2D E4500 2,20 GHz van mellé egy nVidia NX8600GT-m meg 2 GB RAM-om. Ne mondja már nekem senki hogy ez miatt fagy ki LOW grafikai beállítások mellett! A gépigényét látva még a high-t is bírnia kéne ezzel a grafikával...

http://kepfeltoltes.hu/100312/141441752n_v...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

canadaa

BTEA, nekem olyan volt hogy nem mûködött az egér meg a bill. De egy restart megoldotta.

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Mert semmi hangulata és irtó gagyik a robotok. Egyébként azt valaki meg tudja mondani hogy miért fagy ki a játék akkor amikor betöltõdik mondjuk egy 3v3. A legelején mikor betölti megáll és csak a térképet látom felülrõl de a játék nem megy tovább. Eszméletlen idegesítõ és csak ctrl+alt+del-el lehet kilépni belõle... :angry: A gépem Intel C2D E4500 2,20 GHz van mellé egy nVidia NX8600GT-m meg 2 GB RAM-om. Ne mondja már nekem senki hogy ez miatt fagy ki LOW grafikai beállítások mellett! A gépigényét látva még a high-t is bírnia kéne ezzel a grafikával...

http://kepfeltoltes.hu/100312/141441752n_v...ltoltes.hu_.jpg

Egyrészt lehet azért mert nem nyomott mindenki Ready-t, másrészt azért mert mondjuk 1-2 játékos pingje olyan magas h szétbarmolja a netkódját a játéknak. Ezt egy patch-ben javítani fogják még így béta keretein belül.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Egyrészt lehet azért mert nem nyomott mindenki Ready-t, másrészt azért mert mondjuk 1-2 játékos pingje olyan magas h szétbarmolja a netkódját a játéknak. Ezt egy patch-ben javítani fogják még így béta keretein belül.

Helyes mert már kezdtem attól tartani hogy nálam van a geKisTehén!. A játék nagyon tetszik mert itt tényleg nagyon fontos a stratégia. Még egy kõkemény védelmet is fel lehet törni kis fifikával. Eleinte még a képek alapján nem tetszett de most hogy lenyomtam vele jó pár menetet meggyõzött. Ti melyik néppel szoktatok játszani? Van köztük valami lényeges különbség? Mert én nem igazán találtam meg hogy melyik nép miben erõsebb és miben gyengébb. Mondjuk még nem is néztem meg az összeset mert a franciák lekötnek :P

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Helyes mert már kezdtem attól tartani hogy nálam van a geKisTehén!. A játék nagyon tetszik mert itt tényleg nagyon fontos a stratégia. Még egy kõkemény védelmet is fel lehet törni kis fifikával. Eleinte még a képek alapján nem tetszett de most hogy lenyomtam vele jó pár menetet meggyõzött. Ti melyik néppel szoktatok játszani? Van köztük valami lényeges különbség? Mert én nem igazán találtam meg hogy melyik nép miben erõsebb és miben gyengébb. Mondjuk még nem is néztem meg az összeset mert a franciák lekötnek :P

Amcsik - termelésben

Németek - fejlesztésben

Angolok - légiharcban

Franciák - tankelhárításban

Szovjetek - "tankolásban" :)

Olaszok - gyalogság és könnyû tankok

Nagyvonalakban ennyi, persze mindegyiknek megvan a saját stílusa. Elõkeresem valahonnan az unitcard-okat, azokon szépen rajta vannak az erõsségeik/gyengéik.

Link to comment
Share on other sites

deltaforce.3

RUSE livestream. tessék nézni :) Mellesleg, a kedvenceim az oroszok: megpakolom a bázisom AT,AA lövegekkel aztán legyártok jopár katyusát, a map végéröl meg lebombázom öket a rakétákkal. :D

Ha akartok játszani, vegyetek föl Kapitany-HUN néven B)

Edited by deltaforce.3
Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

RUSE livestream. tessék nézni :) Mellesleg, a kedvenceim az oroszok: megpakolom a bázisom AT,AA lövegekkel aztán legyártok jopár katyusát, a map végéröl meg lebombázom öket a rakétákkal. :D

Hát akkor te is biztos izzadsz azzal, hogy mit is csinálj a térképen gondolom ...

Utálom a spammer, turtler játékosokat. Elveszik a játék színét :/.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Hát akkor te is biztos izzadsz azzal, hogy mit is csinálj a térképen gondolom ...

Utálom a spammer, turtler játékosokat. Elveszik a játék színét :/.

Én franciákhoz találtam ki egy eddig veretlen taktikát. Igen aranyos és nem spammer :P Játékon belül lehet barátokat felvenni? Mert én nem találtam ilyen opciót... Apropó ruszkikkal mindenki védekezik eleinte de egyáltalán nem nehéz megtörni őket csak okosan kell csinálni. Általában az átkarolást mind beszopják.

Link to comment
Share on other sites

deltaforce.3

Én franciákhoz találtam ki egy eddig veretlen taktikát. Igen aranyos és nem spammer :P Játékon belül lehet barátokat felvenni? Mert én nem találtam ilyen opciót... Apropó ruszkikkal mindenki védekezik eleinte de egyáltalán nem nehéz megtörni õket csak okosan kell csinálni. Általában az átkarolást mind beszopják.

Ha bent vagy a játékba, shift+tab és ott invelhetsz friendsbe.Vegyél fel, Kapitany-HUN neven játszok. :)

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Én franciákhoz találtam ki egy eddig veretlen taktikát. Igen aranyos és nem spammer :P Játékon belül lehet barátokat felvenni? Mert én nem találtam ilyen opciót... Apropó ruszkikkal mindenki védekezik eleinte de egyáltalán nem nehéz megtörni õket csak okosan kell csinálni. Általában az átkarolást mind beszopják.

Vagy barátokat veszel fel, vagy joinolsz az alábbi groupba és ott találsz másokat is :

http://steamcommunity.com/groups/rusehungary

Mellesleg én ruszkikkal nem nagyon védekezek, azzal önmagában úgy se lehet nyerni :).

Valamint a "skorpiót" se tudják mire vélni ^^.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Ha bent vagy a játékba, shift+tab és ott invelhetsz friendsbe.Vegyél fel, Kapitany-HUN neven játszok. :)

Nem megy mert kell egy teljes Steam-es játék hozzá. Mivel nekem nincs ezért nem tudok felvenni senkit barátnak... Szomorú.

Link to comment
Share on other sites

sadoman

mi barátommal játszottuk már párszor...de mindig az volt h õ totál mást lát...

õ az látja h támadja az ellenség, és csak 3 tankja van...én meg azt h ellenfél otthon ül, kollegának meg van 15 tankja....ezt adjátok össze :D

amúgy ha meccs indulása után megáll a game akkor várni kell....soxor 1-2 percet is akár, de beindul!

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

mi barátommal játszottuk már párszor...de mindig az volt h õ totál mást lát...

õ az látja h támadja az ellenség, és csak 3 tankja van...én meg azt h ellenfél otthon ül, kollegának meg van 15 tankja....ezt adjátok össze :D

amúgy ha meccs indulása után megáll a game akkor várni kell....soxor 1-2 percet is akár, de beindul!

Hát akkor laggol keményen :)

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Ez a szovjet massolás valami ocsmány. Úgy kikaptunk hogy nem igaz. Csak gyártotta ezerrel a gyalogságot meg a tankokat és csak jött a vörös horda... A frankok meg nem tudták tartani a mini Maginot-vonalat. Elõbb elfogyott a lõszerük :D

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Szegény frankok. Próbáltak légitámogatást hívni ócsóér($20) ?

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Szegény frankok. Próbáltak légitámogatást hívni ócsóér($20) ?

Igen a társam gyártott repülõket de a barbárjainak még légvédelme is volt amivel szépen szompolygott keresztül az erdõn... Meg aztán olyan sokan voltak hogy nem jutott volna elég repülő rájuk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...