Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Facebook


-StiF-

Recommended Posts

BajuszGG

B)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

mark44

Epic Fail :D

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Nem lehet, hogy magyarul ezt írja ki, ha nyilvánvaló kamunévvel akarsz bemenni? :unsure: Volt ebbõl pár ismerõsömnek gondja egyébként...

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Nem lehet, hogy magyarul ezt írja ki, ha nyilvánvaló kamunévvel akarsz bemenni? :unsure: Volt ebbõl pár ismerõsömnek gondja egyébként...

Szerintem meg az egy általánosabb probléma lehet, hogy valaki olyan email címre kíván regisztrálni, amit már korábban regisztráltak.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Nem lehet, hogy magyarul ezt írja ki, ha nyilvánvaló kamunévvel akarsz bemenni? :unsure: Volt ebbõl pár ismerõsömnek gondja egyébként...

Szerintem csak az azerbajdzsáni e-mail címet nem komálta (.az)... De ettõl függetlenül minden adat valós és korrekt volt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Szerintem csak az azerbajdzsáni e-mail címet nem komálta (.az)... De ettõl függetlenül minden adat valós és korrekt volt. :unsure:

Mi a francnak használsz azerbajdzsáni email címet? :D Van bármi haszna egyébként?

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Mi a francnak használsz azerbajdzsáni email címet? :D Van bármi haszna egyébként?

Ki mondta, hogy én akarok regisztrálni? :unsure: Én kazah címmel regisztráltam és azzal beengedett. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Ki mondta, hogy én akarok regisztrálni? :unsure: Én kazah címmel regisztráltam és azzal beengedett. :unsure:

Azerbajdzsán minden bizonnyal kívül esik a nagy testvér érdeklõdési körén, ezért nem hajlandó szóba sem állni azzal az email címmel. :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

1-2 napja regeltem... Hát szerintem csak annyi benne a pozitívum, hogy sok minden egy helyen van, ami eddig nem volt, legalábbis nekem eddig csak ennyi tűnt fel (mármint hogy olyan mint csomó oldal egyben, pl. Quizilla, Teveclub és társai, iwiw, stb.). :)

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

IPB Image

Haha!

Link to comment
Share on other sites

Raven

Haha!

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

1-2 napja regeltem... Hát szerintem csak annyi benne a pozitívum, hogy sok minden egy helyen van, ami eddig nem volt, legalábbis nekem eddig csak ennyi tûnt fel (mármint hogy olyan mint csomó oldal egyben, pl. Quizilla, Teveclub és társai, iwiw, stb.). :)

mert milyen előnye legyen még egy közösségi oldalnak, tudjon kávét fõzni? :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Arwynál sose lehet tudni.

Link to comment
Share on other sites

Arwy

mert milyen elõnye legyen még egy közösségi oldalnak, tudjon kávét fõzni? :)

Minimum. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Gio-

Miért van az, hogy nem tudok FaceBook chaten írni egy londoni ismerõsömnek?

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Biztos a vulkánkitörés miatt. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

1-2 napja regeltem... Hát szerintem csak annyi benne a pozitívum, hogy sok minden egy helyen van, ami eddig nem volt, legalábbis nekem eddig csak ennyi tûnt fel (mármint hogy olyan mint csomó oldal egyben, pl. Quizilla, Teveclub és társai, iwiw, stb.). :)

Én az IWIW után baromi áttekintehetlennek tartom!

Eleve napokba telt mire arra rájöttem hol tudom megnézni azokat akik már felvettek ismerõsnek.

Viszotn az ismrõs ajánlása nagy pontosságú

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Én az IWIW után baromi áttekintehetlennek tartom!

Eleve napokba telt mire arra rájöttem hol tudom megnézni azokat akik már felvettek ismerõsnek.

Viszotn az ismrõs ajánlása nagy pontosságú

Tény, hogy sok az opció, de ez erõsen pebkac-kategóriás.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tény, hogy sok az opció, de ez erõsen pebkac-kategóriás.

Sajnos.

Egyébként ne értem h rajtam kívül szinte kb senki sem tölti ki az adatlapját (pl "magamról") vagy csak valamniért nekem nem siekrül kiderítenem h hogy lehet megnézni?

Am idegesítõ az is h sok embernél pl ha a képre kattintok ugyanolyan pici marad...

IWIW után szokatlan és nehéázkesnek tartom a kezelését.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Sajnos.

Egyébként ne értem h rajtam kívül szinte kb senki sem tölti ki az adatlapját (pl "magamról") vagy csak valamniért nekem nem siekrül kiderítenem h hogy lehet megnézni?

Am idegesítõ az is h sok embernél pl ha a képre kattintok ugyanolyan pici marad...

IWIW után szokatlan és nehéázkesnek tartom a kezelését.

Van itt ilyen adatvédelmi dolog.

Beállíthatod, hogy ismeretlenek ne láthassák a képeid, adatlapod.

Van olyan lehetõség, hogy az ismerõseid ismerõsei ( tehát akik lehet ,hogy ismernek ) láthassák a képeid, és adatlapod.

És olyan is van, hogy csak az ismerõsök láthassanak mindent, a többiek semmit.

Véleményem szerint a facebook nem egy iwiwhez hasonló dolog. Itt nem embereket nézegetsz, hanem az ismerõseid úgymond " naprakészek" belõled. Mi történt veled, milyen linken röhögtél, mit szeretnél megmutatni a többieknek.

Inkább azt mondanám, hogy a twitterre hasonlít mentalitásban.

Én csak azt nehezményezem, hogy hosszabb írást nem lehet közölni. Van egy alacsony betûkorlát, és kész. :/

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Miért, le akarod írni az életed?

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Van itt ilyen adatvédelmi dolog.

Beállíthatod, hogy ismeretlenek ne láthassák a képeid, adatlapod.

Van olyan lehetõség, hogy az ismerõseid ismerõsei ( tehát akik lehet ,hogy ismernek ) láthassák a képeid, és adatlapod.

És olyan is van, hogy csak az ismerõsök láthassanak mindent, a többiek semmit.

Véleményem szerint a facebook nem egy iwiwhez hasonló dolog. Itt nem embereket nézegetsz, hanem az ismerõseid úgymond " naprakészek" belõled. Mi történt veled, milyen linken röhögtél, mit szeretnél megmutatni a többieknek.

Inkább azt mondanám, hogy a twitterre hasonlít mentalitásban.

Én csak azt nehezményezem, hogy hosszabb írást nem lehet közölni. Van egy alacsony betûkorlát, és kész. :/

Konkrétan egyesével megadhatod, hogy ki mit lásson és mit nem. Emberenként vagy csoportonként.

Fészbúk wall-ra meg lehet twitteren keresztül is felírni :) Ha sok ilyen ismerõsöd van, akkor naná, hogy arra hasonlít :) Mentalitásban lehet mások ott az emberek, mint az iwiw-en, de ettõl még ez a kettõ ugyanaz a szolgáltatás akar lenni. Csak az egyikhez kétségtelenül több lehetõség és felhasználó tartozik. Hogy Te személy szerint inkább így vagy talán inkább úgy használod a fészbúkot az nehogy már minõsítse az egészet a több százmillió felhasználójával :D Vicces képeket meg youtube videókat iwiw falra is lehet posztolni. Más kérdés, hogy nincs lehetõség akkora interakcióra, így talán nem igazán érdemes.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Miért, le akarod írni az életed?

100000 karakteres önéletrajzot a GSF-es múltjáról. Beleértve a napi 1000 posztot.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem, nem az életem akarom leírni.

Láncleveleket akarok kirakni az üzenõfalra. <_<

Azért írtam, hogy a véleményem szerint, mert az a véleményem. Nem minõsítek senkit.

Mindenki másképp használja, ebben egyetértünk. A lényege a kommunikáció. Mégis, a facebookot kevésbé érzem "leselkedõsnek", mint az iwiwet vagy májvipet.

Én például nem fogom használni a nyomorult alkalmazásokat. Más talán nem oszt meg videókat, zenéket.

hunocsi, a te hszed meg egy xD :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Miért, le akarod írni az életed?

nekem ki van töltve. Csak olyan mitnha senki másnak nem lenne. Vagy az is lehet h csak nem tudom h hogy kell megnézni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...