Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fényképezés és videózás mobillal


_Maxtreme_

Recommended Posts

_Maxtreme_

IPB Image

Õszintén szólva nem tudom mennyire fog pörögni a topik, majd meglássuk :) (max törlésre kerül, na bumm:) )

A lényeg az lenne hogy készítsetek a telefonotokkal (CSAK TELEFONNAL!! A FÉNYKÉPEZÕGÉP NEM JÁTSZIK!!) képet, képeket a lehetõ legjobb minõségben, és osszátok meg velünk. A telefon típusát plz írjátok a kép alá, felé, oldalára, közé.. tö mind1, csak tüntessétek fel a postban (meg akár az ehhez tartozó mûszaki jellemzõket is.. megapixel, stb)

..és hogy ez miért is jó? Egyrészt lehet gyönyörködni a jól sikerült (vagy épp kevésbé jól sikerült) képekben, illetve telefon vásárlásnál is mérvadó lehet, ha valakinek a fényképezés fontos szempont.

Plz profi fényképészek, vagy azok akik minden pixelbe hibát keresnek kíméljenek az oylan postoktól hogy "nem fotózok mobillal, mert egyik sem ér szart sem, arra ott a fényképezõ stb"..

Értelemszerûen itt nem az é v természetfotósa díját fogjuk kiosztani, ez csak amolyan összehasonlítás.

Link to comment
Share on other sites

seN

Érdekes topic ötlet, bár nem vagyok benne biztos hogy az arénába való.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Mind a 3 kép iPhone 3GS-el készült (3.2 megapixel) és az utómunka is a mobilon történt a BestCam nevü appal.

Ha valakit érdekel több (ezeknél böven jobb) iphone-s fotó, az itt nézelödjön: http://www.thebestcamera.com/

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

SE W300i VGA kamerájával készült kedvenc képem:

IPB Image

Másél éves kép, akkor még úgy-ahogy tiszta volt a lencséje :D

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Nyár körül fogok tudni én is beküldeni vmit, mert az én telómon bemondta az unalmast a kamera, oszt' nyáron lesz másik :)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Érdekes topic ötlet, bár nem vagyok benne biztos hogy az arénába való.

Igen, ezen én is gondolkoztam h lehet nem ide kellett volna.. de akkor hova ? :D

Am a képek egész korrektek szifonhoz képest :P :D

Link to comment
Share on other sites

seN

Igen, ezen én is gondolkoztam h lehet nem ide kellett volna.. de akkor hova ? :D

Am a képek egész korrektek :)

Köszi.

Hát nem tudom :D Majd valami modi megoldja ^^ 

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Kicsit szerkesztettem, flame on :D (nem ám, eszemben sincs:) )

Tőlem most csak 1 (sajna színek nem az igaziak, szürkület volt már rendesen, meg ráadásul az ég is borús) , majd holnap lövök 1-2 normálisat.

IPB Image

LG Arena

5 megapixel

Eredeti felbontás 2560x1920

Átméretezve: 1024x768

A kép vaku nélkül készült

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

ez az iphone felháborítóan szar képeket csinál. (nem ezek alapján, ismerõseimnek is van) Én azér 140000-ér már elvárnám h beletegyenek vmi komolyabb kamerát.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

ez az iphone felháborítóan szar képeket csinál. (nem ezek alapján, ismerõseimnek is van) Én azér 140000-ér már elvárnám h beletegyenek vmi komolyabb kamerát.

ja hát az elsõ szifonba 2 megapixeles, fix fókuszos kamera volt, nc :D

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

ez az iphone felháborítóan szar képeket csinál. (nem ezek alapján, ismerõseimnek is van) Én azér 140000-ér már elvárnám h beletegyenek vmi komolyabb kamerát.

Hát figyu. 140k-ért telefont akarsz venni vagy fényképezõt? Mindent ellehet várni, de h én egy kütyüért 140k kidobjak azt nem :D

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Sztem egy kicsit csufi a telefon. Én most nézek magamnak új telót, mert a mostani kicsit már sz@rrá van menve (Nokia E65) és igazából nem is érdekel h mit tud a telefon. Én csak 2 dolgot szoktam csinálni a telefonnal: telefonálni és sms-t írni. Igazából én letojom h az én telefonom milyen képet csinál. Igazából már azt se tud mert a hugom vmit csinált vele :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

pl egy samsung g600 olyan 30k most, és kiba jó képeket csinál. itt vannak a teloval készitett képek

Ez korrekt. Tudjátok még mi csinál egész vállalható képeket samuk közül? a D900i. Majd megkeresem a képeket amiket anno készítettem vele. Eszméletlen :)

am ha valakit érdekel itt meg az LG ARENA sample képeit láthatja. Sztem ez is teljesen vállalható :)

(de a videózási képességei mégjobban odab*sznak. Az igen csak átlag feletti.

Link to comment
Share on other sites

Chrystian91

Nekem az 5800 elég jó képet csínál szerintem viszont a video rész már elég gyatra

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

am ha valakit érdekel itt meg az LG ARENA sample képeit láthatja. Sztem ez is teljesen vállalható :)

(de a videózási képességei mégjobban odab*sznak. Az igen csak átlag feletti.

Az meg kell hagyni h tényleg egy profi gép közeli képeket csinál.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

naneb*ssz! :)

Nálam nem sikított a nod4. (meg a cégnél s a kaspersky)

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

naneb*ssz! :)

Nálam nem sikított a nod4. (meg a cégnél s a kaspersky)

Már 4* indítottam a letöltést, de mind a 4-szer sípolt. Van ezen a gépen 4 vírus írtó és mind a 4 egyszerre visít :)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

4 vírusírtó? Gratulálok :)

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

4 vírusírtó? Gratulálok :)

Tudod vagy 6-an használjuk azt a gépet ami külömben az enyém :) és majdnem mindenki rátett vmi víros írtó félét csak én nem :D

Am: Nod32, KasperSky, Ad-Aware, meg a Norton Antivírus van rajta :)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Ez korrekt. Tudjátok még mi csinál egész vállalható képeket samuk közül? a D900i. Majd megkeresem a képeket amiket anno készítettem vele. Eszméletlen :)

am ha valakit érdekel itt meg az LG ARENA sample képeit láthatja. Sztem ez is teljesen vállalható :)

(de a videózási képességei mégjobban odab*sznak. Az igen csak átlag feletti.

jaja a d900i elég minõségi képeket csinál . 3.2megapixellel.

Link to comment
Share on other sites

Chrystian91

B*szus vírust jelez a gép :wacko:

akkor inkább nem nézem meg :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...