Jump to content
GSForum - Segélyvonal

King Arthur I-II


jardo

Recommended Posts

Vekerur

Sziasztok.

Hogyan tudom egyik hõsömet elküldeni egy bizonyos feladat végrehajtására?

Most épp az elején, A sebhhedt lovaghoz kéne elküldeni valakit!

Hm...Valahogy nem rémlik pedig én is most tolom. Hát van neki ilyen tekercse ? Arra kéne rámenni.

De nekemis lenen kérdésem.

Még a kezdetek könyvében van, hogy a szövetségesemnek valami oriásokkal támad gondja és, hogy küldjek sereget. Küldöm de nem történik semmi, és semmiféle tekercs sincs ott.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Hm...Valahogy nem rémlik pedig én is most tolom. Hát van neki ilyen tekercse ? Arra kéne rámenni.

Igen van tekercs.

Rá is kattolok, de azon kívül, hogy lesírja, miként került oda a bácsi, semmit nem csinál!

De lehet, hogy rosszul írtam. Valami templomban vagy miben fekszik. És az excaliburos, Tó Hölgyének helyérõl tud valami infot.

Link to comment
Share on other sites

DelPieroo

Feltelepítettem a játékot a GS DVD-rõl, de miután elindítom a játékot, azt írja ki a gép, hogy a "Game Launcher mûködése leállt, a Windows bezárja a futó programot." Ez mitõl lehet és hogyan lehetne megoldani a problémát ?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Igen van tekercs.

Rá is kattolok, de azon kívül, hogy lesírja, miként került oda a bácsi, semmit nem csinál!

De lehet, hogy rosszul írtam. Valami templomban vagy miben fekszik. És az excaliburos, Tó Hölgyének helyérõl tud valami infot.

Sir Garehtrõl van szó, nem ? Nem irja, hogy valamit kéne csinálj még mielött odamész ?

del:

nem te vagy az elsõ ezzel a problémával, de segíteni nem tok sajnos.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Kérdésem:

Melyik patch kell multihoz?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Kérdésem:

Melyik patch kell multihoz?

Nem tudom, de nem egyszerûbb, ha felrakod a legújabbat ?

Link to comment
Share on other sites

aki10

Nem tudom, de nem egyszerûbb, ha felrakod a legújabbat ?

És honnan tölthetem le?Google kereséskor kalóz oldalakat talált csak.Onnan meg nincs nagy kedvem letölteni...

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

"Updates to King Arthur - The Role-playing Wargame have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted."

Tehát valószínû, hogy a Steam már peccselte a játékot.(én se találtam peccset ahol fent van, ezért gondolom, hogy ez így van.)

Link to comment
Share on other sites

aki10

Amúgy miért nem talál a GS Teljes King Arthur Multijában szervereket?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Csak szerintem irritálóan nehéz ez a játék? Onantól kezdve, hogy megnyilik mind a 4 könyv, kegyetlen nehéz...

Link to comment
Share on other sites

Cori

Csak szerintem irritálóan nehéz ez a játék? Onantól kezdve, hogy megnyilik mind a 4 könyv, kegyetlen nehéz...

igen ezt máshol is halottam, h nagyon nehez a jatek

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

igen ezt máshol is halottam, h nagyon nehez a jatek

Az nem kifejezés...

Van ahol szerintem direkt legyõzhetetlenre csinálták õket...

Link to comment
Share on other sites

alratar

Sir Garehtrõl van szó, nem ? Nem irja, hogy valamit kéne csinálj még mielött odamész ?

Azt nem tudom, hogy Sir Gareth-e az, az írja "Sebhedt lovaag"!

És nem kér semmit se.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Azt nem tudom, hogy Sir Gareth-e az, az írja "Sebhedt lovaag"!

És nem kér semmit se.

Hát nem tudom...

Ez ilyen kisseb küldetés nem ?

Link to comment
Share on other sites

alratar

Nincs idõhöz kötve.

Ha erre gondolsz.

Egyébként is, mi az hogy kisebb?

A küldetés, az küldetés nem?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nincs idõhöz kötve.

Ha erre gondolsz.

Egyébként is, mi az hogy kisebb?

A küldetés, az küldetés nem?

Az nem az elsõ párbeszédes küldetés, ami olyan mint a régi lapozgatós könyvek (kaland, játék, kockázat címen futott, nekem van is jó sok, meg kaland, játék, izgalom címen is volt egy sorozat) ? Még eléggé a játék elején, a térképen az elsõ normálisan kinézõ város, ami végül is falu a szövegben, csak a térképen nem ^^. Ha minden igaz odamész a fõhõsöddel (nekem is van több, de nem merem szétszedni mert utólag nem tudtam összerakni õket sehogy sem, nem találtam hogyan lehet...), felugrik az ablak, és választgatsz a lehetõségek közül, mint egy RPG-ben a párbeszédek során.

Katonákat amúgy lehet toborozni a városokból? Mert nem sikerült rájönnöm hogyan, egy súgót pedig nem dobtak össze, pedig minden magyar játék szövegeinek 90%-át azok teszik ki... kissé zavaró hogy az egyre gyengülõ hadseregemmel kell hogy harcoljak, és több katonát veszítek, mint amennyit nyerek mondjuk a küldetés másik végén lévõ majdani szövetségesemtõl.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Az nem az elsõ párbeszédes küldetés, ami olyan mint a régi lapozgatós könyvek (kaland, játék, kockázat címen futott, nekem van is jó sok, meg kaland, játék, izgalom címen is volt egy sorozat) ? Még eléggé a játék elején, a térképen az elsõ normálisan kinézõ város, ami végül is falu a szövegben, csak a térképen nem ^^. Ha minden igaz odamész a fõhõsöddel (nekem is van több, de nem merem szétszedni mert utólag nem tudtam összerakni õket sehogy sem, nem találtam hogyan lehet...), felugrik az ablak, és választgatsz a lehetõségek közül, mint egy RPG-ben a párbeszédek során.

Nem tudom milyen, ugyanis én hiába mentem oda, semmi sem történt.

De ha segít, az elsõ toborzással egyszerre kapom meg ezt a kalandot.

És a hely olyan mint egy kolostor.

Link to comment
Share on other sites

MassMurderer

Az nem az elsõ párbeszédes küldetés, ami olyan mint a régi lapozgatós könyvek (kaland, játék, kockázat címen futott, nekem van is jó sok, meg kaland, játék, izgalom címen is volt egy sorozat) ? Még eléggé a játék elején, a térképen az elsõ normálisan kinézõ város, ami végül is falu a szövegben, csak a térképen nem ^^. Ha minden igaz odamész a fõhõsöddel (nekem is van több, de nem merem szétszedni mert utólag nem tudtam összerakni õket sehogy sem, nem találtam hogyan lehet...), felugrik az ablak, és választgatsz a lehetõségek közül, mint egy RPG-ben a párbeszédek során.

Katonákat amúgy lehet toborozni a városokból? Mert nem sikerült rájönnöm hogyan, egy súgót pedig nem dobtak össze, pedig minden magyar játék szövegeinek 90%-át azok teszik ki... kissé zavaró hogy az egyre gyengülõ hadseregemmel kell hogy harcoljak, és több katonát veszítek, mint amennyit nyerek mondjuk a küldetés másik végén lévõ majdani szövetségesemtõl.

ha rámész egy falura a seregeddel és ott rányomsz a jobb gombbal akkor elõjön a menü és ott lehet toborozni

más: nektek sem talál semmilyen multi meccset a játék? meg ha én csinálnék akkor nem lehet kiválasztani a módot, csak a pályát meg a méretet...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem tudom milyen, ugyanis én hiába mentem oda, semmi sem történt.

De ha segít, az elsõ toborzással egyszerre kapom meg ezt a kalandot.

És a hely olyan mint egy kolostor.

Akkor pedig az az a küldetés amit mondok. Jobb oldalt egy szép nagy ablak fel kellene hogy ugorjon, és ott kéne legyen egy Kaland kezdése vagy valami hasonló gomb. Milyen hõssel mész rá? Elvileg annak a statjai számítanak majd ha szükség lesz rá (mondjuk bizonyos válaszlehetõségek késõbb nem elérhetõek csak magas vezetési képességgel, stb), bár elvileg bármelyikkel rámehetnél. Nekem ez úgy néz ki hogy egy seregben van mindenki, és simán megy.

MassM: thx! Tartom magam ahhoz hogy a magyarok még mindig csak kaotikus HUD-ot tudnak csinálni. A franc se gondolta hogy jobb klikkel kell rámenni, amikor bármit csinálsz megváltozik valamelyik menü. Lent kattintgattam minden pixelre, gombra a falu adatainál, aztán semmi. Oda nem rakták volna véletlenül sem.

Link to comment
Share on other sites

MassMurderer

újra kellett tennem a windowst, de hiába rakom be a dokumentumaimból a mentéseimet, nem látja a játék. Van errõl vkinek tapasztalata? Röhej hogy egy játékhoz állandó netkapcsolat kell, de a mentést a gépen tárolja... Nameg, hogy nincs hivatalos magyar nyelvû honlap :S

Link to comment
Share on other sites

aki10

Kérdés:

A játék legelején, hogy kell megtámadni a lázadókat?Játszottam már pár RTS-t (végig is vittem õket)de nem tudok rájönni.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

ez nem rts hanem tbs és rá kell katintani a lovagoddal lol.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

david69

Sziasztok!

Nekem az a furcsa kérdésem lenne, hogy nem tudjátok azt megmondani, hogyan lehet uninstallálni egy játékot a Steam rendszerében? Már csak azért kellene, mert az a meghajtó, amire feltettem, már nincs túl sok hely, és korábbi demókat (ME2, Necrosvision stb.) akarok leszedni, hogy helyet csináljak, de nem igazán tudom, hogy kell. Ha egyáltalán lehet ilyet, vagy csak a közvetlen delete marad? Hálás lennék a válaszokért/tanácsokért!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sziasztok!

Nekem az a furcsa kérdésem lenne, hogy nem tudjátok azt megmondani, hogyan lehet uninstallálni egy játékot a Steam rendszerében? Már csak azért kellene, mert az a meghajtó, amire feltettem, már nincs túl sok hely, és korábbi demókat (ME2, Necrosvision stb.) akarok leszedni, hogy helyet csináljak, de nem igazán tudom, hogy kell. Ha egyáltalán lehet ilyet, vagy csak a közvetlen delete marad? Hálás lennék a válaszokért/tanácsokért!

Library, King Arthur, jobb klikk, delete local content...

Link to comment
Share on other sites

david69

Library, King Arthur, jobb klikk, delete local content...

Kösz, mester, igazán gyors voltál! Dehát egy frontvonalas emberkétõl ez elvárható.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...