Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Disciples III: Renaissance


TGWH

Recommended Posts

Torgar

Az Akella kiadó nem pedig fejlesztõ, a .dat fejlesztette. Amúgy igazad van mindkettõ orosz :)

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Valaki tapasztalt olyat ,hogy az empire oldal kampányánál ,az elsõ missziójában az elf hõs megtámadja a város elõtt posztoló hõsöm,és mikor elkezdõdik a csata, akkor az õ köre jönne ,de nem lép és nem történik semmi. Ez esetleg egy bug? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bindzsiri

Valaki tapasztalt olyat ,hogy az empire oldal kampányánál ,az elsõ missziójában az elf hõs megtámadja a város elõtt posztoló hõsöm,és mikor elkezdõdik a csata, akkor az õ köre jönne ,de nem lép és nem történik semmi. Ez esetleg egy bug? :unsure:

Ilyen nekem is elõfordult, hogy harc közben elfelejtett lépni. A visszatöltés segit.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

egyre jobban tetszik ez a game...most pl azt csinálja hogy törli a mentéseimet, illetve nem is hagy menteni xD :lol: bár lehet hogy ez csak a khmm verziónál áll fent :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Torgar

Hmm talán tényleg érdemes elgondolkozni azon, hogy nem a virágbolti verzióval kéne játszani :) Az itt leírt hibák nagy része nálam nem fordult elõ(amit most leírtál pl). Az elsõ pillanattól tudtam menteni, nem került a save mappa az asztalra, kukába meg tudom is én hova.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

igen, igaz...remélem az eredeti tényleg jobb lesz, bár a vételtõl nem álltam el, csak szerettem volna késõbb megvenni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cseho

Rohadt nagy csalódás lett ez a 2. rész után :/

Amit jelenleg nyújt a játék az nekem baromi kevés.

Remélem 1-2 kiegészítõ múlva tisztességesebb játék lesz :/

Link to comment
Share on other sites

bloo

Nekem viszont tetszik a bugoktól és az élõholt faj hiányától eltekintve persze. Pedig én is szerettem az elõzõ részt is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tiboca

Kérdésem: csata közben többször elõfordult, hogy mikor valamilyen potit szeretnék itatni valakivel a csapatomból(pl. Strenght-et vagy Defense-et növelõ italt fighter classba tartozó taggal, azt írja, ennek a célpontnak ezt nem adhatom és ráadásul tovább is lép a következõ harcosra.(arra már nem emlékszem, hogy mindezt a csatatéren vagy a portrékon próbáltam, de szerintem mindkettõnél írt már ki hibát)

Mi ennek az oka, mert az italok leírásából nem igazán derül ki, hogy kinek adható, kinek nem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Torgar

Végre itt a javítás:

Disciples III 1.06.2 Changes

* Fixed: "Original Disc not Found" error on startup with US retail discs

* Fixed issue with arena interface skill icons unintentionally disappearing

* "Extra Attack" skill no longer grants a second attack or action while covering

* The game is now saved into the user's folder My Documents/My Games/Disciples III, allowing for users without Administrator rights to more easily save their games. Current saves will automatically be moved to the new folder

* Dexterity boosting potions now work correctly

* Pressing the "Quick Combat" button again allows players to halt a current Quick Combat battle

* Unit information during auto-combat will no longer be displayed

* Removed the ability to use skills, defenses or engage in combat while currently moving on the battle arena

* Issue fixed: melee units that approach targets but did not attack

* Issue fixed: on the hero management screen, the hero properties button was blocked, but not grayed out

* Issue fixed: in the "Hire" interface, the unit skills were not displayed in the unit information window

* Button "Disband Unit" now works similarly to the "Heal" button – first the unit is selected, and then the Disband button can be pressed

Hotseat Mode Fixes

* Issue fixed: inventory of the defending party could not be opened in Hotseat mode.

* Issue fixed: In Hotseat mode, when the defending party is victorious, "Defeat" is mistakenly displayed, and "Victory" is displayed if the attacker has won

* The Hotseat options have been fixed

* Fixed: defending side could not use skills in hotseat mode.

* Issue Fixed: The display of fog of war after using Alt+Tab

* Fixed: if one player has researched a spell, no other players could research spells during the same turn

* Fixed: if a map is restarted in hotseat mode, spell research is unavailable during the first turn

* Units will no longer gain experience while moving on the map

* The city guardian in a town can no longer be swapped with a unit in the visiting hero's party

1.06.1 changes included in the patch:

* Fixed: user can no longer control enemy cities

* Fixed: in the tutorial player is able to enter town which is not his yet

* Resolved various achievement issues

* Fixed: loading screen not in full screen on large monitors with 16:10 aspect ratio

* Fixed: several skills descriptions

* Fixed: several text spills in info boxes

Elérhetõ a hivatalos oldalon(disciples3.com)

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Még régebben, az orosz verzióval végignyomtam az Empire kampányt, aztán most belekezdtem a Damned-be. Voltak érdekes hibák, és azt is megtanultam, hogy Doppelganger-t nem érdemes fejleszteni, mert szerintem f*s :D Viszont a Succubus elég jó, majd most fog kiderülni, hogy milyen a Pandemonius, és a Modeus, mert ugye arrafelé fejlesztek. Azért mondjuk az Infernal Knight után még bedobhattak volna egy lényt, igaz így sem valami gyenge azért. Most lenne két kérdésem is. Az elsõ, hogy a Demon-ból merrefelé érdemes elmenni? A Beast nem rossz, és a Tiamath sem lehet gyenge ebbõl ítélve. A másik irányból pedig még csak egy lénnyel sem találkoztam, érdemesebb arra elmenni? :)

Jah, és a másik kérdés, hogy a Dexterity mit is ad pontosan? Addig eljutottam, hogy az ügyességet növeli, szóval nagyobb az esélye egy Critical-nak, vagy esetleg erõsebbet is üt?

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

A doppelt a D1-2 ben használtam.

Helyette modeus vagy Incubbus, mert a D2-ben a succubus a 40% hit jével használhatatlan volt. Szerencsére a D3-ban már nem ilyen rossz a helyzet ott igenis használható.

A modeusa 3-ban szerintem gyenge lett, nem sokkal erõsebb egy incubusnál, ráadásul neki ott van kõbálvány képessége.

A Tiamath nem gyenge csak ellentétben a 2-vel itt már csak egyszerre 1 enemyt tud támadni, régebben mind a 6-t támadta, habár a weaknes képesség nem rossz, csak maga a lény lassú kicsit alacsony invel.

Az Overlord, erõs, sok Hp és az invje is nagy. Az abyssal devilnek nem sok értelmet láttam, mert semmi speckó és a Overnél gyengép, ahogyan látom a pach sem tett sokat a téren.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Arch-

Vannak már új, letölthetõ mapok? :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Antaras

gyerekek ez valami zselé jó lett szerintem , igaz nem ártana egy editor vagy 10-20 map

én mindenbe az fejlesztem ami az épitések legvégén van :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Igaz. elkélne még egy pár map...Meg egy mo-i megjelenés xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-Arch-

Valaki esetleg megvette Steamen a gamet?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Zangetas

kipróbáltam a ressurectiont

sok hibát javítottak ki és pl ami nekem feltünt az hogy a cover most már hasznos mert akármikor támad mellette vki azt üti (ha õt támadta akkor is)

holtak is jól meg vannak csinálni

már van kb 10-12 pálya

de egy rohadt map editort nem birnának kiadni még mindig...

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

10-12 pálya hm...hm...

a pálya editor tényleg nagyon kellene, sok fan csinálná a mapokat ezerrel :D én meg csak élvezném munkájuk gyümölcsét, egy jó kis hotseat-ben. :unsure: :rolleyes:

Az új rész csak egy kieg és csak multiban lehet tolni a többi fajjal? semmit nem tudok errõl a részrõl.

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

10-12 pálya hm...hm...

a pálya editor tényleg nagyon kellene, sok fan csinálná a mapokat ezerrel :D én meg csak élvezném munkájuk gyümölcsét, egy jó kis hotseat-ben. :unsure: :rolleyes:

Az új rész csak egy kieg és csak multiban lehet tolni a többi fajjal? semmit nem tudok errõl a részrõl.

halott kampány, 10-12 hotseat map te választod ki gép ki nem

meg amit észrevettem azóta hogy a mage-archereknek kevesebb a hp így könnyebb kilõdözni

meg szentem xp is lassabban jön

egyébként van map editor béta verzióban csak ahoz orosz serial kell

csinálnak is pályákat itt van pár én a nagyobakkal jáccotam van közöttük pár bugos is LINK

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Tényleg, mennyire bugos most az alapjáték/kieg?A második résszel jól szórakoztam, a harmadik rész megjelenésekor fel is akartam telepíteni csak mindenki írta, hogy bughalmazzal ill. játszhatatlan fossal lenne dolgom.Mennyire gáz?

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

Tényleg, mennyire bugos most az alapjáték/kieg?A második résszel jól szórakoztam, a harmadik rész megjelenésekor fel is akartam telepíteni csak mindenki írta, hogy bughalmazzal ill. játszhatatlan fossal lenne dolgom.Mennyire gáz?

az ilyen hibatörténtes dolgok elõfordulnak párnaponta meg saját városban néha egy másik faj városát mutatja

Ez a kieg volt

az alapjáték patch nélkül rémálom

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
-Arch-

Komoly akciók steamen :) én tuti beszerzem az új részeket ögüü

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

A kiegészítõjét a játéknak lefordítja valaki?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
VassGabor

Ezt már nem fogják folytatni a jövőben?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
VassGabor

Mai nappal megjelent a régóta várt sorozat új része, jó szórakozást kívánok rajongóknak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...