Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pia


Kynes

Recommended Posts

PartyTuja

Ettõl nekem is durván végem lenne!

Ki is dobtak durván diszkóból xD (igaz addigra bennem volt még pluszba egy üveg pezsi meg fél üveg jack daniel's xD )

nyári emlékek? :lol: én balatonnál feltaláltam egy jó cuccot, energiaital-whisky + ízesítésként fütyi megfelelõ arányban... hát mit mondjak, ütõs

Hát érdekesen hangzik, de akkor inkább csak a whiskey :D

Link to comment
Share on other sites

Kynes

Hát érdekesen hangzik, de akkor inkább csak a whiskey :D

hát úgy kezdtem csak aztán belekerült a többi dolog is... mer mér ne?!?!

nemrég olvastam orvosi tankönyvben, hogy egy férfi 6-7 gramm alkoholt tud lebontani testsúly kg-onként egy óra alatt

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Szódásszifonba vodka, ráengedve gumimacira, kb 2-3 percet álli hagyni, majd lehúzni, elég szarul hangzik, de finom :D !

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Húú én a Balatonon ittam úgy vodkát h 3decis pohár 3/4ig vodkával a többi pezsgõ meg egy csepp (kb :D ) epres cappy :D durván letoltam úgy 2õt húzóra végem is lett :D (szerencsére nem vagyok a rókás típus :) )

Én születésnapomon játszottam a haverokkal "húzóra vagy bu.zi vagy" címû játékot, csak vodka helyett whiskey volt a pohárban. Én sem vagyok "állatbarát", de gyakorlatilag éhgyomorra (elõtte ettem csak kicsit az "ünnepi menübõl") ittam, és hát mondanom sem kell, hogy bulizni már nrm voltam.

Illetve megpróbáltunk elmenni, kellõen jó hangulatban (én kb sikítva röhögtem :D ), de nem sokkal a cél elõtt gyakorlatilag összeestem és annyit rókáztam, mi elõtte összesen. :D Haverok otthon leraktak, és mentek vissza bulizni. Szemetek! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én születésnapomon játszottam a haverokkal "húzóra vagy bu.zi vagy" címû játékot, csak vodka helyett whiskey volt a pohárban. Én sem vagyok "állatbarát", de gyakorlatilag éhgyomorra (elõtte ettem csak kicsit az "ünnepi menübõl") ittam, és hát mondanom sem kell, hogy bulizni már nrm voltam.

Illetve megpróbáltunk elmenni, kellõen jó hangulatban (én kb sikítva röhögtem :D ), de nem sokkal a cél elõtt gyakorlatilag összeestem és annyit rókáztam, mi elõtte összesen. :D Haverok otthon leraktak, és mentek vissza bulizni. Szemetek! :lol:

Jujj ne is mesélj ilyeneket, mert 2 hét múlva lesz a szülinapom, és már elõre félek :D

A 25.-iket 3szor kellett megtartsam mert akkora volt rá az igény [sm23] (meg képtelenség volt egybe összehozni mindenkit!)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Jujj ne is mesélj ilyeneket, mert 2 hét múlva lesz a szülinapom, és már elõre félek :D

A 25.-iket 3szor kellett megtartsam mert akkora volt rá az igény [sm23] (meg képtelenség volt egybe összehozni mindenkit!)

Nekem a 24.-et elég volt egyszer megtartani. Még egyszer annyit nem iszok, csak jövõre. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem a 24.-et elég volt egyszer megtartani. Még egyszer annyit nem iszok, csak jövõre. :)

Beszélgettél a lefolyóval ? :D Áldoztál a porcelán istennek? Netán a tokádnál meg a bokádnál látszott? :D

(nekem még csak egyszer volt porcelán istenes kalandom piától egész életemben, meg egyszer egy búvárkorty, de az a sok szénsav miatt és tényleg csak korty volt)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Beszélgettél a lefolyóval ? :D Áldoztál a porcelán istennek? Netán a tokádnál meg a bokádnál látszott? :D

(nekem még csak egyszer volt porcelán istenes kalandom piától egész életemben, meg egyszer egy búvárkorty, de az a sok szénsav miatt és tényleg csak korty volt)

Mi az a "búvárkoty", még sose hallottam ilyet :huh:

Nekem a 24.-et elég volt egyszer megtartani. Még egyszer annyit nem iszok, csak jövõre. :)

Az én szülinapom meg pont szilveszter után van egy pár nappal ezért sosincs belõlle semmi, mert mindenki elveri addigra a pénzét (remélem idén sikerül vaamit csinálnom azért). A december valahogy mindíg olyan sokat visz hogy az embernek már nem marad kapacitása a januárra.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mi az a "búvárkoty", még sose hallottam ilyet :huh:

Gondolom lemegy, és egybõl jön vissza.. :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Gondolom lemegy, és egybõl jön vissza.. :D

Szerintem meg fordítva, feljön aztán visszanyeled :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Mi az a "búvárkoty", még sose hallottam ilyet :huh:

Én sima búvárt ismerek, amikor a korsó sörbe belerakod a feles poharat töményestõl a korsóba. De ez a búvárkoty nekem is új.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Gondolom lemegy, és egybõl jön vissza.. :D

Ha az akkor már majndnem sikerült huszadikán, mikor hárman ittunk meg egy nagyüveges vodkát, de szerencsére benmaradt aminek kellett. :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Színeset ásítani pazarlás... :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Gondolom lemegy, és egybõl jön vissza.. :D

így van pontosan!

Színeset ásítani pazarlás... :D :lol:

Színes ásítás ... Ez tetszik ! B)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Színes ásítás ... Ez tetszik ! B)

Mért, te mit használtál eddig? Az egyszerû, vulgáris 'okádni' szót? :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Mért, te mit használtál eddig? Az egyszerû, vulgáris 'okádni' szót? :D

Simán a rókázni-t :D

Am este durva lesz :D Olyan akció h 6 redbull +1 üveg jack daniel's egyben :D már alig várom :D

Így néz ki, csak más pia meg 6 redbull :D

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

jardo

Simán a rókázni-t :D

Ja, azt hittem, mindenki használ erre valami különleges, pátoszos fogalmat. Mint pl. a 'színes ásítás', vagy a 'kolbászos-rájás pizza', és hasonlók. :D

Nálunk legalábbis ez így van. :D

Az a RB 6Pack+dzsek kombó pedig nem is hangzik rosszul... :rolleyes: ^_^

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Mért, te mit használtál eddig? Az egyszerû, vulgáris 'okádni' szót? :D

mi pl a "lebulizást" :D Multkor volt 1 srác aki sikeresen lebulizta a saját kabátját miközben rajta volt még, sokszerencsét ahoz.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Mért, te mit használtál eddig? Az egyszerû, vulgáris 'okádni' szót? :D

"Karatésra ittad magad Rambó!" B)

Link to comment
Share on other sites

jardo

"Karatésra ittad magad Rambó!" B)

Na, ezt eddig nem ismertem, de k.urva jó. :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Na, ezt eddig nem ismertem, de k.urva jó. :D

Tegnap elõtt este még én sem ismertem. B)

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Ma este voltunk egy kcisit iszogatni, beszélgetni a spanokkal. Lecsúszott 2-3 piros johny, meg egy irish café.

"Karatésra ittad magad Rambó!" B)

Vagy: Felütötte a Kisállat Határozót és pont a rókánál nyílt ki.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ma este voltunk egy kcisit iszogatni, beszélgetni a spanokkal. Lecsúszott 2-3 piros johny, meg egy irish café.

Vagy: Felütötte a Kisállat Határozót és pont a rókánál nyílt ki.

Ez se rossz. :D

Komolyan, már ezért megéri piálni... :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Színeset ásítani pazarlás... :D :lol:

Hehe, fõleg úgy, hogy egyik ismerõsöm, ezt úgy tolta, hogy összeszorított fogakkal hányt, és a következõt mormolta: Pálinka ki, babgulyás MARAD!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

tegnap toltam 2 fõnixet (az itteni vadászhoz hasonló feles, leginkább a várdakeserûhöz áll közel de nem az) meg 4VBK-t!

Féltem kicsit h nagyon beüt, de se teleport se semmi :) (sőt mikor hazajöttem még ittam az itteni boromból is egy pohárral)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...