Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pia


Kynes

Recommended Posts

CastleCRS

Hoztam haza egy(miért egyet?) doboz O¾ujsko sört, nagyon finom, ajánlom, h aki délen jár kóstolja meg :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cycl0ne28

Ha már sörök. Nálam csak és kizárólag a cseh és a keleties (szlovák, lengyel, egy-két magyar) sörök jönnek be (Kozel, Pilsner Urquell, Zlaty Bazant, Dreher, stb.). A németes édes vackok kerüljék el a gyomromat. Német sörök közül nekem csak egy jön be. A Beck's. Nyugaton is vannak persze jók, pl. a Heineken. Egy tanács: ne igyatok aranypéntekes ászokat, mert olyan gyenge, hogy én úgy éreztem, ezt vizezték.

Amit még ne igyatok, az a Guinness. Irdatlan nagy hulladék. Sokkal többe kerül egy doboz (itt 670 HUF), és csak 440 ml! Ergó nem is éri meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
BajuszGG

Amit még ne igyatok, az a Guinness. Irdatlan nagy hulladék. Sokkal többe kerül egy doboz (itt 670 HUF), és csak 440 ml! Ergó nem is éri meg.

Ez egy obvious lõcsség. -_- Ha valaki nem szereti a barna sört, akkor ne igyon de a Guinness az több mint minõség a kategóriában.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Amit még ne igyatok, az a Guinness. Irdatlan nagy hulladék. Sokkal többe kerül egy doboz (itt 670 HUF), és csak 440 ml! Ergó nem is éri meg.

Anno mikor ittam nekem sem ízlett. Kicist se. Alig éltem túl. De akkor még nem álltam készena barna sörökre.

1-2 év múlva már kedveltem õket (fõképp KELT)

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Néha jó lenne, ha az itthon családi körben valaki más is fogyasztana szeszt. Akkor nem kéne a torokfájásra a drága whisky-m kortyolgatni... <_<

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Házi vörös sör B)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cycl0ne28

Nem tudom, ki ivott már Szérumot. Aki a PE deákja, talán tudja mirõl beszélek. Ha jól emlékszem Portorico+Sobieski+kóla+lime keveréke. Eszméletlen ütõs egy pia. Sörrel vétek keverni, mert elég mókásan érzi magát az ember. Én az állomás után egy kicsit szétesve áreztem magam. Másnap nagy nehezen beküzdöttem magam órára, más kérdés, hogy teljesen másnaposan.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
BajuszGG

Young's Double Chocolate Stout, csokisör egyenesen Angolhonból. :)

[GSF] Picture

Hávégé link

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Egyet saját részre is veszek asszem majd kövhavi fizumból, azt el luxuscikkezem egy jó szál, kék lucky strike mellett. B) Bár engem az a 8,5%-os Fullers Golden Pride Ale izgat még bszottul, mit "tud". :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Egyet saját részre is veszek asszem majd kövhavi fizumból, azt el luxuscikkezem egy jó szál, kék lucky strike mellett. B) Bár engem az a 8,5%-os Fullers Golden Pride Ale izgat még bszottul, mit "tud". :D

Amúgy nem rossz ez a csokis se. Kevésbé keserû mint egy normál barna sör, de ugyanolyan "masszív" és színe mint egy fekete lyuké. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Young's Double Chocolate Stout, csokisör egyenesen Angolhonból. :)

Elég sok féle sört ittam már, de ezt még mindenképp ki akarom próbálni.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

[GSF] Picture

Most ebbõl az Absolut Unique száriából újítottam be a 734154-es üveget. :D Az igazi az 1-es lenne. :D

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

[GSF] Picture

De vastag vagy B)

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

De vastag vagy B)

*voltam :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

*voltam :D

A hónap hátralevõ részében vodkás kenyér a menü. B)

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

A hónap hátralevõ részében vodkás kenyér a menü. B)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
moody

valaki próbálta már a whiskeyt keverni almalével? tapasztalat?

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

valaki próbálta már a whiskeyt keverni almalével? tapasztalat?

Minõségi Whiskey-vel nagyon finom, itatja magát, hamar beüt! :D

Link to comment
Share on other sites

moody

Minõségi Whiskey-vel nagyon finom, itatja magát, hamar beüt! :D

akkor hétvégén azt hiszem meg is kóstolom. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...