Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dühöngő Topik


Drakeamarth

Recommended Posts

Ante

A Twilight: New Moon megdöntötte a legerõsebb nyitónapi bevétel rekordját. Vélemények?

Egy szó: Titanic -_- (mondjuk, az legalább nézhetõ film volt)

Link to comment
Share on other sites

Real013

A Twilight: New Moon megdöntötte a legerõsebb nyitónapi bevétel rekordját. Vélemények?

Inkább semmi:) Mindegy, azért majd megnézem:D

Jöhetne minden Blurayre... én is maximális vállszélességgel támogatom.

MM-be láttam egymás mellett nagy TV-n a Gladiátor Blurayt meg a TF2 DVD-t.

Atyaég mekkora különbség volt elõbbi javára. :blink:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Azta a büdös életbe. Rottenék szerint a Pinokkió a legjobb Disney animáció :blink:

Én még most is émelygek, ha csak rágondolok :unsure:

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Azta a büdös életbe. Rottenék szerint a Pinokkió a legjobb Disney animáció :blink:

Én még most is émelygek, ha csak rágondolok :unsure:

miért? szép kis mese 1940-bõl!

Ezt a szutykot amit Nostalgia Critic most ellemzett XD

Tank Girl

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ezt a szutykot amit Nostalgia Critic most ellemzett XD

Tank Girl

A Tank Girl pedig egy fantasztikus képregény, bár a filmet én sem mertem még kipróbálni :D

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

>>> Itt a bizonyos cikk teljes egészében. <<<

Itt pedig az a rész, amin nem tudok túljutni:

"Jancsó Miklós

Miki bácsi azért került ennyire hátra a listán, mert legutóbbi igazán fontos filmje, a Nekem lámpást adott kezembe az úr Pesten egy évvel lecsúszott errõl az évtizedrõl. Kapa és Pepe viszont továbbra is velünk van (egyesek nagy bosszúságára), és ha néha esetleg unjuk is már a fejüket, õk tesznek erre, és továbbra is állhatatosan tartják elénk és kis hazánk elé a görbe tükröt. Ez pedig nemes vállalás - nehogy Kapa ordenáré üvöltése elfeledtesse velünk. Jancsó tíz év alatt hat nagyjátékfilmet forgatott (utolsó közülük a 2010-es Szemlén debütáló Oda az igazság!), és két év múlva tölti be a 90-et. Én a magam részérõl biztos vagyok benne, hogy örökké fog élni, még akkor is, ha netán elõbb-utóbb meghal."

Jesszusom, hogy lehet ilyet leírni?! :huh: :unsure:

Ezen nem is dühöngök, inkább valami ilyesmit érzek:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Hares

Gyöngyszem. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

Te jó ég :lol: :lol:

Csak azért nem röhögtem végig, mert az undor, amit éreztem, nem engedte :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ez mára kiverte a biztosítékot.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Tegnap a TVben egy Berlusconi elleni tüntetésben mutattak 2 Guy Fawkes maszkos (V mint Vérbosszú) alakot...nekem is kell olyan.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Tegnap a TVben egy Berlusconi elleni tüntetésben mutattak 2 Guy Fawkes maszkos (V mint Vérbosszú) alakot...nekem is kell olyan.

És amitt dühöngsz, hogy nincs?Vagy hogy jön ez a témához? :D Vagy mert Berlusconira dühösek az emberek? :D Kötekedek, kötekedek.

Link to comment
Share on other sites

Hares

És amitt dühöngsz, hogy nincs?Vagy hogy jön ez a témához? :D Vagy mert Berlusconira dühösek az emberek? :D Kötekedek, kötekedek.

Duzzogok hogy nekem MÉG nincs.De szerzek valahonnan,láttam amazonon 10$ért,egyelõre szereznem kell annyi pézt'.

Miféle téma? Ez OFFtopic,nem tudtad? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Duzzogok hogy nekem MÉG nincs.De szerzek valahonnan,láttam amazonon 10$ért,egyelõre szereznem kell annyi pézt'.

Miféle téma? Ez OFFtopic,nem tudtad? :lol:

Nem ez dühöngõ topic, és most dühöngök, hogy van, aki leOFFtopicozza. xD

Link to comment
Share on other sites

Ante

Realnak még mindig ilyen ratyi trikertrítes avija van. Dühöngök.

Link to comment
Share on other sites

gataka

Realnak még mindig ilyen ratyi trikertrítes avija van. Dühöngök.

Én is gondolkodtam hogy lecserélem Sámuel Jacksont egy Carell grimaszra, de találtam egy olyan pontot a szabályzatban, hogy olyan csak neked lehet. Dühítõ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Az Avatarból az összes Földön játszódó jelenetet kivágták, hogy beleférjen az időlimitbe. Nem örülünk. Talán majd a DC-ban...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Realnak még mindig ilyen ratyi trikertrítes avija van. Dühöngök.

Bagoly mondja...

Neked meg sikerült beraknod a világ leghumortalanabb emberét. Komolyan, azt hinnénk, hogy bármelyik átlagos ember rendelkezik legalább egy minimális humor alkalmazó képességgel, de tévedtünk... a fentebb említett alany a kimutathatatlanság szintjén leledzik humor terén. Szinte már természetellenesen nem vicces, ezzel az általunk ismert realitást fenyegetve. Vagy a srác annyira nem képes humorkodni, hogy körbe ér és viccesnek számít? :D

Sosem értettem ezt...

Link to comment
Share on other sites

Real013

Realnak még mindig ilyen ratyi trikertrítes avija van. Dühöngök.

Egyébként gondolkodtam a cserén, de...ha visszatenném a Basterdeket, az lenne a baj :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Egyébként gondolkodtam a cserén, de...ha visszatenném a Basterdeket, az lenne a baj :D

Kék kiscicát.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Kék kiscicát.

Két Basterd kiscicát? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Két Basterd kiscicát? :unsure:

Kék, bogyó, kék. -_-

Link to comment
Share on other sites

Ante

Bagoly mondja...

Neked meg sikerült beraknod a világ leghumortalanabb emberét. Komolyan, azt hinnénk, hogy bármelyik átlagos ember rendelkezik legalább egy minimális humor alkalmazó képességgel, de tévedtünk... a fentebb említett alany a kimutathatatlanság szintjén leledzik humor terén. Szinte már természetellenesen nem vicces, ezzel az általunk ismert realitást fenyegetve. Vagy a srác annyira nem képes humorkodni, hogy körbe ér és viccesnek számít? :D

Sosem értettem ezt...

1: Jemaine vicces. Pont -_-

2: Kellett valami könyv klub kompatibilis képet választanom. Nem mászkálhatok mindenhova Steve Carell fejjel, ugye. És Jemaine-nek vitathatatlanul van egy mulatságos entellektüel beütése, ugye. Mintha azt mondaná: sármos vagyok, de ugyanakkor okos, vicces, jófej, barátságos, nagylelkû, bátor, önfeláldozó, tisztaszívû, emberséges, empatikus, izmos, jó testû, megnyerõ, állhatatos, kitartó, energikus, tiszteletreméltó, agyafúrt, talpraesett, tehetséges, és persze jó testû. Az én helyzetemben nehéz olyan képet találni, amely megfelelõen tükrözi a személyiségemet -_-

Realé viszont még mindig ratyi. Real, cselekedj! Itt az idõ! :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Kék, bogyó, kék. -_-

Két kék kiscicát? :huh: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...