Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dühöngő Topik


Drakeamarth

Recommended Posts

getro2

K*rva ideges vagyok mert már megint csak a b-szás van ezzel a rohadt letöltött filmmel (most épp Amsterdamned, és a baj hanghiba, azaz nincs hang). Ha öt perc alatt lejönne akkor leszarom és keresek egy másik fájlt de persze hogy órákig tart mire lejön egy másfél gigás cucc (hála ennek a tetű wifinek). :fuu::fuu::fuu:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Elõtte mindig csekkold a kommenteket, és ha más nem jelent hasonló hibát, akkor nézz kodekpakk után.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

K*rva ideges vagyok mert már megint csak a b-szás van ezzel a rohadt letöltött filmmel (most épp Amsterdamned, és a baj hanghiba, azaz nincs hang). Ha öt perc alatt lejönne akkor leszarom és keresek egy másik fájlt de persze hogy órákig tart mire lejön egy másfél gigás cucc (hála ennek a tetű wifinek). :fuu::fuu::fuu:

1. VLC Player. 99%-ban megoldja a problémát, még a CRC hibákat is javítja!

2. Sokan nem javasolják, de nekem speciel még sosem volt problémám a codec pack-ekkel. Egyszer volt olyan, hogy a telepített, PC-s Final Fantasy 7 videói nem jelentek meg, csak a játék, ha volt fent K-Lite codec pack (de ezt megoldottam úgy, hogy az asztalon a játék indító ikonja mellett volt egy codec telepítő és eltávolító ikon, aztán mindig amit használtam épp, az gyorsan végigfutott :D). Tehát én szívből tudom neked ajánlani a K-Lite Codec Pack-et, onnan kezdve különösebb gondod nem lesz semmivel. Media Player Classic meg a legállatabb lejátszó. :D

Amúgy valószínűleg az lehet, hogy a filmed két audio fájlt is használ, van rajta angol meg holland is (nekem is ez a változat van meg), és codec pack meg különböző, okosabb lejátszók nélkül az alap lejátszók képtelenek ezt feldolgozni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Copiedname

Az új Amazing Spiderman villain: Green Goblin. Na ez azért már ijesztően nagy marhaság. Az első rész gyakorlatilag az előző trilógia első része volt egy az egyben, más színészekkel. Akkor miért akarják megint ezt a villaint eladni nekünk? Azt hittem végre elszakadnak az elődtől és mennek a maguk útján, ne adj isten valami újat is mutatnak. The box-office flop is strong with this one -_-

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Amazing Spiderman 2 villain: Green Goblin. Na ez azért már ijesztően nagy marhaság. Az első rész gyakorlatilag az előző trilógia első része volt egy az egyben, más színészekkel. Akkor miért akarják megint ezt a villaint eladni nekünk? Azt hittem végre elszakadnak az elődtől és mennek a maguk útján, ne adj isten valami újat is mutatnak. The box-office flop is strong with this one -_-

És ki mondta, hogy Green Goblinnak benne is kell lennie a filmben? :unsure:

A háttérben felbukkanhat Norman, ahogy Harry is bekerülhet, mint egy lényeges szereplő Peter életében. Ráadásul az Oscorp bemutatkozott az első részben, vagyis előbb-utóbb elő kell rukkolniuk egy Goblinnal. De persze én se szeretném, hogy rögtön jöjjön is a Goblin. Már csak azért is, mert Gwen Stacy "életében" fontos szerepet játszik -_-

Én mondjuk nem értem miért kell a képregénymovie-kat mindig úgy felépíteni, hogy 1 movie = 1 (vagy 2 összefogó) nagy villain lenyomása. Miért nem lehet kicsit epizodikusabbra szedni a storyt - mint ahogy a Sin City esetében volt. Három Spidey történet, ami esetleg reflektál a korábbiakra, és nem annyira erőltetetten bevezetés (villain bemutatkozik) -tárgyalás (családi zűrök, szerelmi szál, eksön) - befejezés (epic csata)...miért ne lehetne úgy mint a Dark Knight esetében, hogy már ott volt az elején Scarecrow de semmi szerepe nem volt igazából - jött Joker majd rövid szerepre 2Face. Ez sokkal inkább emlékeztet a képregényes cselekményre - ha már ennyire kis szeletet kapunk egy-egy film során a karakterekből, akkor lehetne felpörgetni a dolgokat. Kicsit mintha ilyen lett volna a Spidey 3 (az elején még működött is), csak ott túl sok minden lett már a végére.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

És ki mondta, hogy Green Goblinnak benne is kell lennie a filmben? :unsure:

A háttérben felbukkanhat Norman, ahogy Harry is bekerülhet, mint egy lényeges szereplõ Peter életében. Ráadásul az Oscorp bemutatkozott az elsõ részben, vagyis elõbb-utóbb elõ kell rukkolniuk egy Goblinnal. De persze én se szeretném, hogy rögtön jöjjön is a Goblin. Már csak azért is, mert Gwen Stacy "életében" fontos szerepet játszik -_-

Én mondjuk nem értem miért kell a képregénymovie-kat mindig úgy felépíteni, hogy 1 movie = 1 (vagy 2 összefogó) nagy villain lenyomása. Miért nem lehet kicsit epizodikusabbra szedni a storyt - mint ahogy a Sin City esetében volt. Három Spidey történet, ami esetleg reflektál a korábbiakra, és nem annyira erõltetetten bevezetés (villain bemutatkozik) -tárgyalás (családi zûrök, szerelmi szál, eksön) - befejezés (epic csata)...miért ne lehetne úgy mint a Dark Knight esetében, hogy már ott volt az elején Scarecrow de semmi szerepe nem volt igazából - jött Joker majd rövid szerepre 2Face. Ez sokkal inkább emlékeztet a képregényes cselekményre - ha már ennyire kis szeletet kapunk egy-egy film során a karakterekbõl, akkor lehetne felpörgetni a dolgokat. Kicsit mintha ilyen lett volna a Spidey 3 (az elején még mûködött is), csak ott túl sok minden lett már a végére.

Ez tényleg nem rossz ötlet. A Sin Cityt imádom (ha azt elmerik rontani a folytatással, akkor gyilkolni fogok), a Spiderman 3-at meg felejtsük is el gyorsan :D Én egybõl Goblint olvastam, amiért villainnek gondoltam, bár még nincs kizárva ez sem. Ami már tényleg erõltetetett lenne.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Micsoda gyöngyszemet találtam. Emlékeztek arra filmre, amiben Schwarzenegger Danny DeVito ikertestvére volt? Hát más sem. Ennek ellenére jön a folytatás, amiben felfedezik az elveszett harmadik ikret, Eddie Murphyt. Tudom, hogy egy nagyon gyenge viccnek hangzik, de ez teljesen komoly.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én rengetegszer láttam. :D És iszonyatszar. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Micsoda gyöngyszemet találtam. Emlékeztek arra filmre, amiben Schwarzenegger Danny DeVito ikertestvére volt? Hát más sem. Ennek ellenére jön a folytatás, amiben felfedezik az elveszett harmadik ikret, Eddie Murphyt. Tudom, hogy egy nagyon gyenge viccnek hangzik, de ez teljesen komoly.

Én nagyon sokszor néztem gyerekkoromban... szerintem aranyos film, és nem is érdemli meg, hogy elbarmolják. <_<

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na én ezt a filmet a Juniorral együtt valahogy sosem tudtam megkedvelni :D. Szerintem Arnoldnak nagyon nem áll jól a humor, csak amikor badass akciószerepben félsorosokat dobál - azok is valamilyen szinten kínosak, de mégis jól áll neki. Az, ha a mûsoridõ tetemes háyadában az ormótlan alakjával próbál poénkodni...az nagyon nem megy neki. Danny deVito se ment soha helikopterrõl lövöldözni.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Micsoda gyöngyszemet találtam. Emlékeztek arra filmre, amiben Schwarzenegger Danny DeVito ikertestvére volt? Hát más sem. Ennek ellenére jön a folytatás, amiben felfedezik az elveszett harmadik ikret, Eddie Murphyt. Tudom, hogy egy nagyon gyenge viccnek hangzik, de ez teljesen komoly.

Simán emlékszem, gyerekkoromban sokat láttam, önszántamból még nem néztem meg. Kellemes emlék amúgy... :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Micsoda gyöngyszemet találtam. Emlékeztek arra filmre, amiben Schwarzenegger Danny DeVito ikertestvére volt? Hát más sem. Ennek ellenére jön a folytatás, amiben felfedezik az elveszett harmadik ikret, Eddie Murphyt. Tudom, hogy egy nagyon gyenge viccnek hangzik, de ez teljesen komoly.

Mivel az RTL tíz éven át minden sátoros ünnepen letolta, ezért de, kb mindenki emlékszik rá -_-

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Mivel az RTL tíz éven át minden sátoros ünnepen letolta, ezért de, kb mindenki emlékszik rá -_-

Bocsáss meg, nem nézek tv-t -_-

Link to comment
Share on other sites

a880120

Bocsáss meg, nem nézek tv-t -_-

Te már tizeniksz éve is gépen néztél filmet? Awesome B)

Én szerintem csíptem az Ikreket :unsure:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Bocsáss meg, nem nézek tv-t -_-

Megbocsájtok, de ha ca. 20 éve nem nézel TV-t, akkor ne általánosíts ilyen hülyeséget ;)

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Megbocsájtok, de ha ca. 20 éve nem nézel TV-t, akkor ne általánosíts ilyen hülyeséget ;)

Ne szó szerint értsd, csak arra céloztam, hogy egy 25 éves, felejthetõ filmrõl van szó, és nem hiszem, hogy az Ikrek rajongó tábora azóta is folytatást követelne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gebali1991

Nem hiszem el, hogy tényleg komolyan gondolják ezt a 4D-s fasságot. Mintha nem lenne elég vásári szemfényvesztés így is, amivel helyettesítik a történetet meg karaktereket. Ráadásul nekem a nyugodt mozizásba nem fér bele, hogy kirázzák belõlem a lelket is, vízzel spriccolnak össze vagy a pofámba vakuznak. Tudom, ez csak egy opció, de maga az ötlet is felhúz, hogy ezt nem csak komolyan gondolják, de igény is van rá. Remélem ordas nagy bukás lesz a 3000 ftos jeggyel együtt.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Nem hiszem el, hogy tényleg komolyan gondolják ezt a 4D-s fasságot. Mintha nem lenne elég vásári szemfényvesztés így is, amivel helyettesítik a történetet meg karaktereket. Ráadásul nekem a nyugodt mozizásba nem fér bele, hogy kirázzák belõlem a lelket is, vízzel spriccolnak össze vagy a pofámba vakuznak. Tudom, ez csak egy opció, de maga az ötlet is felhúz, hogy ezt nem csak komolyan gondolják, de igény is van rá. Remélem ordas nagy bukás lesz a 3000 ftos jeggyel együtt.

Ennél nagyobb marhaságot még életemben nem hallottam. Stroboszkóp? Rázkódó székek? Illat-effektusok?! Ráadásul kétszer annyi a jegy? Hihetetlen.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Nem hiszem el, hogy tényleg komolyan gondolják ezt a 4D-s fasságot. Mintha nem lenne elég vásári szemfényvesztés így is, amivel helyettesítik a történetet meg karaktereket. Ráadásul nekem a nyugodt mozizásba nem fér bele, hogy kirázzák belõlem a lelket is, vízzel spriccolnak össze vagy a pofámba vakuznak. Tudom, ez csak egy opció, de maga az ötlet is felhúz, hogy ezt nem csak komolyan gondolják, de igény is van rá. Remélem ordas nagy bukás lesz a 3000 ftos jeggyel együtt.

Nálunk lehet az lesz, de külföldön remekül mûködik. Gondolj bele: Megatron belerúg a székedbe és a kis Samy-vel együtt csúszol le az épület oldalán. B)

Én voltam már tizeniksz éve ilyen moziban, tehát nem új dolog. Hollandiában az egyik vidámparknak volt egy 3(4)d-s attrakciója, ahol egy hullámvasutat szimuláltak, ami a pokolban döngetett, és közben a szék pont úgy rázkódott ide-oda, ahogy az a képen is látható volt. Hatalmas élmény volt B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ja, jó cucc szerintem is. Max nem kell beülni rá, érdemi filmek attól még lesznek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
tigor

Én most azért örjöngenék, igaz csak is kizárólag én vagyok a hibás mert lemaradtam a John Wickrõl. Lehet többen mondanák, hogy egy buta akciófilm, de én odavagyok az ilyenekért. A minap egy ilyen kisebb youtube túra során beleakadtam a trailerbe és hát baszki nekem ezt látnoooom keeeeell.... Ja majd egy pár hónap múlva mikor kijön dvd-n, ugyanis moziba már nem nyomják, én balga pedig sejtettem, hogy yo lehet, akkor nem néztem róla trailert, mostmeg.... várhatok.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Én most azért örjöngenék, igaz csak is kizárólag én vagyok a hibás mert lemaradtam a John Wickrõl. Lehet többen mondanák, hogy egy buta akciófilm, de én odavagyok az ilyenekért. A minap egy ilyen kisebb youtube túra során beleakadtam a trailerbe és hát baszki nekem ezt látnoooom keeeeell.... Ja majd egy pár hónap múlva mikor kijön dvd-n, ugyanis moziba már nem nyomják, én balga pedig sejtettem, hogy yo lehet, akkor nem néztem róla trailert, mostmeg.... várhatok.

Február 3-án jelenik meg.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ez akkor hosszú örjöngés lesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...