Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Értékeld Az Elõzõ Hozzászóló Zenéit!


Extrasystole

Recommended Posts

Warfoki

Lehet az én fülemnek van baja, de ahogy hallgattam, nekem végig a rolling stones volt elõttem, ami nem baj, ugyanis szeretem õket, szóval nekem is tetszett 8/10.

Amit én rakok, annak a képi világát el lehet hanyagolni, fõleg ha az adott ember allergiás rá, de itt úgy is a zene a lényeg (még):

6-3wp2VVhKQ

Ez érem gyönyörû. És pont.

9/10

Ezt meg imádom:

MKp30C3MwVk

Amikor úgy másfél percnél beindul, az intenzívebben üt egy liter kávénál nekem. :B

Jah, és akiket megtévesztene a kép: nem, ez nem röfögõs-visítozós agyf@sz metál.

Link to comment
Share on other sites

Honi

Ez érem gyönyörû. És pont.

9/10

Ezt meg imádom:

Amikor úgy másfél percnél beindul, az intenzívebben üt egy liter kávénál nekem. :B

Jah, és akiket megtévesztene a kép: nem, ez nem röfögõs-visítozós agyf@sz metál.

Oppáré, ezzel az Igorrr dologgal nagyon adtad B) . Mondjuk én az agyf@asz visítós zenéket is simán bírom, van bennük bõven szépség. Mindenesetre valahogy tartottam ettõl a zenétõl, valószínû a Brutal Swing miatt, mert azt ismertem tõle régebben, meg azért a borítók is nagyon elborultak, valahogy árad belõlük a démon, sokkal jobban, mint egy korrekt black csapatból :D.

Ez viszont nagyon bejött, nem az a befogadhatatlanná csavart mélység, hanem egy lazán epikus újraértelmezés. Szóval köszi, lehet, rámegyek az egész albumra. 10/9 környéke ez is :rolleyes: .

És akkor valami lazább electro-merengés, mostanában rengeteget pörög ez a remix, szerintem hihetetlenül eltalálta a srác, 9 perc, sok sikert!

Hnm3BbasOr8

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Oppáré, ezzel az Igorrr dologgal nagyon adtad B) . Mondjuk én az agyf@asz visítós zenéket is simán bírom, van bennük bõven szépség. Mindenesetre valahogy tartottam ettõl a zenétõl, valószínû a Brutal Swing miatt, mert azt ismertem tõle régebben, meg azért a borítók is nagyon elborultak, valahogy árad belõlük a démon, sokkal jobban, mint egy korrekt black csapatból :D.

Ez viszont nagyon bejött, nem az a befogadhatatlanná csavart mélység, hanem egy lazán epikus újraértelmezés. Szóval köszi, lehet, rámegyek az egész albumra. 10/9 környéke ez is :rolleyes: .

Az album ilyen szempontból felemás élmény: van egy-két szám, amit simán tudok naphosszat pörgetni, viszont a számok többsége eléggé WTF élmény volt. Helyenként elég érdekes hangok jöttek elõ, az egyik számnál volt egy 10 másodperces rész pl. ahol esküszöm, hogy egy porszívó szólt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

És akkor valami lazább electro-merengés, mostanában rengeteget pörög ez a remix, szerintem hihetetlenül eltalálta a srác, 9 perc, sok sikert!

Nem az én stílusom, de végighallgattam becsülettel. :P

Nyugis, relaxálós, jól elhömpölyög a háttérben, de nekem nem ad olyat, amitõl kiemelkedõ lenne. 6.5/10

Õsmetalkodás Japánból:

jspySKgjzSo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
seN

Nem az én stílusom, de végighallgattam becsülettel. :P

Nyugis, relaxálós, jól elhömpölyög a háttérben, de nekem nem ad olyat, amitõl kiemelkedõ lenne. 6.5/10

Õsmetalkodás Japánból:

jspySKgjzSo

szép, kár a 240pért, vinylröl lenne valószinüleg igazán élvezhetõ, valamiért a king crimson - starlesst jutatta eszembe különösen az eleje

8/10

türelmesebb "versenyzõknek" ajánlanám inkább meghallgatását. egy jobb fajta ambient az elektronikus zene félistenétõl :) (aki nagyon türelmes a klippet is nézheti, gyönyörü)

Rrj74AZ0l5Q

Link to comment
Share on other sites

Honi

Õsmetalkodás Japánból:

Ez meg nálam ment le becsülettel, valahogy most nem talált meg, a felütés elég jó, de aztán unalmas lesz a végére, 10/6.5.

szerk.: most látom, SeN ajánlott, akkor hagyom is egyelõre a Birds in Row bandát :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

BT

A BT király nagyon, ez a videó meg csak növeli a gyönyörûség faktort. 9/10

VrqL0NXAZ_8

Elektronikus jóság, nem az elejébõl kell ítélni. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Honi

Elektronikus jóság, nem az elejébõl kell ítélni. :D

Nem rossz, elég jól lüktet, 10/7, de ennél tudok fogósabb elektronikát is, kevesebb chiptine vagymicsoda püttyögéssel :P .

8C6RdgPq4e0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jetine

Darkstar

Azt vártam, hogy mikor fog igazán beindulni valami zúzós zene, de a végére nem bántam, hogy nyugis volt az egész, most ez jól esett, 7.5/10

És most a világ legjobb száma, amit minél többször hallgatsz meg annál jobb :ninja: :

VgnOpptvroc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Honi

És most a világ legjobb száma, amit minél többször hallgatsz meg annál jobb :ninja: :

Zsamó :lol: . Régen hallottam már ilyet, de nem rossz, mondjuk nem csak többször kell meghallgatni, hanem minél részegebben, akkor üt csak igazán B) .

És akkor egy kis indie-hiphop :rolleyes:

QnxOBxGER2Q

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
B4LINT

És akkor egy kis indie-hiphop :rolleyes:

Baromi hangulatos szám, kellemes vissza-visszatérő dallammal, jó kis hangszerekkel, tetszetős :)

A basszusgitár és dob egy kis country flash után! Nagyon meglepődtem, mennyire erőtlen laptop speakeren, fülesben pedig hogy megüt.

ekpA2Bau9I8

Link to comment
Share on other sites

Honi

Nagyon meglepõdtem, mennyire erõtlen laptop speakeren, fülesben pedig hogy megüt.

Ne is mondd, nagyon várom már, hogy meglegyen az új fejhallgató, és akkor nekiállok a Seernek.

Sokszor ment le azóta a visszatérõ albumuk, jól összerakták, viszont egy számon belül nem nagyon kalandoznak, inkább csak fokoznak, ismételgetnek. Mindig várom, hogy Gira üvöltözzön, mert ekkora súlyhoz azért elkelne, de eddig nem történt meg :D . Amit most ajánlottál, az viszont rendben van, jó kis utaztatós zene, izgalmas, remek hangulatú. Ez is repetitív, csak katartikus a háttérben szöszölõ dallam :lol: . Szerintem ezt az albumot is nemsokára összeszedem.

Tõlem meg valami kis akusztikus:

IPnHuqF10ko

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ne is mondd, nagyon várom már, hogy meglegyen az új fejhallgató, és akkor nekiállok a Seernek.

Sokszor ment le azóta a visszatérő albumuk, jól összerakták, viszont egy számon belül nem nagyon kalandoznak, inkább csak fokoznak, ismételgetnek. Mindig várom, hogy Gira üvöltözzön, mert ekkora súlyhoz azért elkelne, de eddig nem történt meg :D . Amit most ajánlottál, az viszont rendben van, jó kis utaztatós zene, izgalmas, remek hangulatú. Ez is repetitív, csak katartikus a háttérben szöszölő dallam :lol: . Szerintem ezt az albumot is nemsokára összeszedem.

Tőlem meg valami kis akusztikus:

Az valóban egy nagyon szép és kerek album, nincsenek rajta teljesen érthetetlenül kilógó számok. Stílusilag igen, abszolút jellemző rájuk egy adott hang pengetése sokáig, a fokozás, de nálam pont ez az, ami nagyon tud működni, nem igazán van (mindig) igényem a bonyolult felépítésre, az egyszerű gyakran sokkal erősebb. Pl. a Meshuggah - Shed folyamatosan ugyanazt ismétli, de az a hipnotikus lüktetés pont olyan, ami rá tud állni az agyra, és tényleg nem engedi.

Gira üvölt, nagyon is sokat üvölt a különböző albumokon, de főleg az első hármon, a régi, nagyon masszív és durva zenei korszakuknál (ami nagyobb dózisban szerintem abszolút fogyaszthatatlan), még mielőtt Jarboe hatása beért volna és elkezdett volna átalakulni a zenekar. Pont a 91-es az, amiről az előző szám volt, ami az átmenet, már ha lehet ilyenről beszélni (de nekem pont azért tetszik, mert megvan benne minden, amit szeretek). Nem lágyultak el akkor sem, vagy legalábbis csak egy albumra, aztán megint változtak egy nagyot. Vigyázni kell a Swansnál, hogy mit ragad ki az ember, mert máskor egy teljesen más zenekar képe jön elő.

Mást akartam ajánlani, egy Silver Mt. Zion számot, de majd máskor, most ha már felmerült ez a repetitív zene téma, legyen

YjzIBI3jkKY

Ez az akusztikus szám pedig abszolút megnyert, kíváncsi vagyok többre is, mert amikor elszállt, nagyon meglepett - nem vártam, és ha meglep valami, azt azért mindig szeretem. Még ha ezzel magamnak és a monotonitást szerető gondolkodásomnak ellent is mondok, hehe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Warfoki

Meshuggah. Nem tudok semmi értelmeset hozzátenni azon túl, hogy 9/10.

Ez meg szimplán WTF:

r5aK7GTBu2A

Link to comment
Share on other sites

Honi

Ez meg szimplán WTF:

mi ez a videó, te magasságos :lol: . Nagyon passzol ehhez a stílushoz :D , szerintem nagyon ott van az egész B) . A Sikth tolt amúgy ilyesmi zenét, ha bírod és

, ajánlom ;) .

De akkor most valami nyugodtabbat :D

7at110cEohs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Warfoki

mi ez a videó, te magasságos :lol: . Nagyon passzol ehhez a stílushoz :D , szerintem nagyon ott van az egész B) . A Sikth tolt amúgy ilyesmi zenét, ha bírod és

, ajánlom ;) .

De akkor most valami nyugodtabbat :D

7at110cEohs

Nyugisnak nyugis, de valahogy melettem elment. Olyan... semmilyen. :unsure: 6/10

Ezt most szenvedtem össze gitáron, semmi extra.. kis nyugis, remélem tetszik :)

Kellemes lazulós, relaxálós szám. Jó ez! 7/10 (De azért legközelebb az elõzõt kéretik értékelni.)

De ha már relaxálás:

bbgHZWwyhcQ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...