Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Red Faction: Guerrilla, Armageddon


Mitisz

Recommended Posts

Mitisz

IPB Image

IGN Review

Gametrailers review

Szerintem baromi jól sikerült, jó a zene, a fizika zseniális, a grafika korrekt, még a sztori is elmegy, és még GTA klónnak is egész igényesnek tûnik így elsõre.. ^^

A gépigényrõl annyit hogy annyira azért nem is vészes hogyha nem rakunk rá AA-t és nem rakunk mindent High-ra hanem mondjuk csak mediumra :]

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Elõször is: Guerrilla :P

Másodszor pedig nekem is baromira be jön, alig tudtam abbahagyni, jelenleg 3 területet 'szabadítottam' fel. Ideális idõtöltés, fõleg egy kemény munka/sulinap után, kis agresszió levezetés:D

Ja és még annyi hogy ez a játék (szvsz) nem GTA klón, semmi olyan dolog nincs benne ami az említett játékban :unsure: Csak az alap kocsikázás, de azt azért nem a R* hozta be a játékiparba :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó kis játék ez, mondjuk kételkedem, hogy a fejlesztõk valaha fogtak volna kalapácsot a kezükben. :D

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

Elõször is: olyanoktól várom a választ, akik nem akarják felhozni a jogi maszlagokat, illetve bocsánat ha már fel lett téve a kérdés 200 oldallal ezelõtt.

Akadt még valakinek problémája rajtam kívül az "Air Traffic Control" nevû küldivel?

5 repülõt kell megsemmisíteni még felszállás elõtt, de ha megszólal a riasztó, illanak felfelé.

Nano fegyverrel elsõ õrt leszedtem, nem indította be a riasztót, ezzel nem is lenne gond, de...

Fõ probléma: ha be is indul, egyes gépek nem nagyon akarnak felrobbanni.. úgy értem, hogy jobb oldalt fent írja x/5 repülõgép megsemmisítve. Ez viszont soha nem éri el az ötöt, ugyanis 2 gép akármi is történjék, felrobban, de ott el kezd vergõdni a földön, nem tûnnek el, ezért nem számolja õket. Próbáltam nanofegyverrel lelõni a szárnyaikat, de ugyanez történik, vagy még ennyi se, mert abszolút nem kapok pontot.

Nagyon kétlem, hogy mindenki eredetivel játszana, ezért ha valaki találkozott hasonló problémával, kérem segítsen pm-ben, köszi!

Szerk.: "200 oldallal ezelõtt." -úgy emlékeztem, mintha már lett volna egy ilyen topic jópár oldallal o.O

Link to comment
Share on other sites

HD2

Jó kis játék ez, mondjuk kételkedem, hogy a fejlesztõk valaha fogtak volna kalapácsot a kezükben. :D

Ha arra gondolsz, hogy ilyen erõs, akkor arra van magyarázat :D Megjelenés elõtt elérhetõ volt, és még most is az szerintem, egy csomó fegyver bemutató videó (amiket mellesleg a Discoveryrõl ismert fegyveres pacák mutat be) amikben elmagyarázzák, hogy hogyan is mûködik a kalapács. Itt keresd meg a videókban a Tools of Destruction part 1-et :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Elõször is: olyanoktól várom a választ, akik nem akarják felhozni a jogi maszlagokat, illetve bocsánat ha már fel lett téve a kérdés 200 oldallal ezelõtt.

Akadt még valakinek problémája rajtam kívül az "Air Traffic Control" nevû küldivel?

5 repülõt kell megsemmisíteni még felszállás elõtt, de ha megszólal a riasztó, illanak felfelé.

Nano fegyverrel elsõ õrt leszedtem, nem indította be a riasztót, ezzel nem is lenne gond, de...

Fõ probléma: ha be is indul, egyes gépek nem nagyon akarnak felrobbanni.. úgy értem, hogy jobb oldalt fent írja x/5 repülõgép megsemmisítve. Ez viszont soha nem éri el az ötöt, ugyanis 2 gép akármi is történjék, felrobban, de ott el kezd vergõdni a földön, nem tûnnek el, ezért nem számolja õket. Próbáltam nanofegyverrel lelõni a szárnyaikat, de ugyanez történik, vagy még ennyi se, mert abszolút nem kapok pontot.

Nagyon kétlem, hogy mindenki eredetivel játszana, ezért ha valaki találkozott hasonló problémával, kérem segítsen pm-ben, köszi!

Szerk.: "200 oldallal ezelõtt." -úgy emlékeztem, mintha már lett volna egy ilyen topic jópár oldallal o.O

Én azt egyszerûen megoldottam, berohantam a bázisra, kimaxoltam a detonátort így mindegyikre tudtam 2-t rakni, az uccsót pedig rakétavetõvel lekaptam még felszállás elõtt.

De elsõ próbálkozásra felmentem a toronyállásba és az ott lévõ ágyóval szedtem le 2t.

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

kár hogy nem lehet lyukat csinálni a földbe meg a sziklákba mint az 1ben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tirexi2009

Gyerekek nem a Walker a legdúrvább, hanem a miniwalker, kajak mintha a Transformers-ben lettem volna. :D Fut, rombol, csápol. :)

De kár hogy ilyen kevésszer találni. <_< Pl safe helyeknél nem találtam még.

Am a játékban az a jó hogy végre nem kell azon gondolkodni hogy mi lesz ha ennek most nekimegyek.. összedõl vagy megállít. Nem úgy mint mondjuk annó az NFS-ben vagy a Colin-ban.

Link to comment
Share on other sites

Guest

valaki segitsen mar pudingom kivan ezzel a jatekkal, mar casualra raktam de egy kuldi mentsek ki 2foglyot meg a k anyukat azt mire eléreka foglyokig mar piros az uldozési szint és amikora foglyokkal mennek el szembe jon velem 200katona lézerveto atomveto minden KisTehén!om pudingommal hat gepárd fair KisTehén!ak meg.... meg miez a mar géppisztolybol max 3tarat tudsz eloni és egy ellenségbe kell egy fél tarnyi golyo -.- és semmi upgrade gépfegyverhez hogy tobb ammo vagy valami? mert ez az elektromos biszKisTehén! eleg ratyi

szerk

DUST-on vagy min vagyok

hát ezt nem értem hogy oljek mar meg 2000millio katonat egy 40/80 toltényes fegyverrel meg 30granattal amik elol elfutnak még casualon is harodn akkor milyeN?! meg hiaba menekulok csak safe housnal tudom le razni oket mert az egesz dust palya egy edf bazis pudingomat mar áá hagyom is a narancslé

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

ebbõl a kultúrált hozzászólásból csak annyit vettem le hogy béna vagy.. ha nem megy akkor kapcsold be az auto aimot hátha menni fog ;)de egyszerûbb az egész ha elõtte lerombolod az edf bázisokat :unsure: :o

Link to comment
Share on other sites

Guest

ebbõl a kultúrált hozzászólásból csak annyit vettem le hogy béna vagy.. ha nem megy akkor kapcsold be az auto aimot hátha menni fog ;)de egyszerûbb az egész ha elõtte lerombolod az edf bázisokat :unsure: :o

akkor csinald meg és csinalj rola videot te uber pro, amugy meg lerombolni az edf bazisokat hat kosz be meek egy bazisra mar piros jelzesem van jonn 40autos lézeragyuval stb jah végulis...

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Tyûha, megnyugtató, hogy a jövõben lesznek olyan kalapácsok, amikkel akár egy fél falat is le lehet dönteni egy suhintásra. B)

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

akkor csinald meg és csinalj rola videot te uber pro, amugy meg lerombolni az edf bazisokat hat kosz be meek egy bazisra mar piros jelzesem van jonn 40autos lézeragyuval stb jah végulis...

hát fejleszgesszed a cuccokat, nyomjad fel a morált hogy jöjjenek segiteni neked az emberek stb stb.. csinálj mellékküldiket bla bla.. én is ugyan ezt csinálom

Link to comment
Share on other sites

Hor1

akkor csinald meg és csinalj rola videot te uber pro, amugy meg lerombolni az edf bazisokat hat kosz be meek egy bazisra mar piros jelzesem van jonn 40autos lézeragyuval stb jah végulis...

Hm, ezek szerint itt mindenki akinek megy überpro.. De lehet te vagy béna. Ami nem lenne baj, ha nem jönnél fel fröcsögni, olyan hozzászólásokban, amit jó darabig kell hámozgatni a szövegközpontozás hiánya miatt.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Elõször is: olyanoktól várom a választ, akik nem akarják felhozni a jogi maszlagokat, illetve bocsánat ha már fel lett téve a kérdés 200 oldallal ezelõtt.

Akadt még valakinek problémája rajtam kívül az "Air Traffic Control" nevû küldivel?

5 repülõt kell megsemmisíteni még felszállás elõtt, de ha megszólal a riasztó, illanak felfelé.

Nano fegyverrel elsõ õrt leszedtem, nem indította be a riasztót, ezzel nem is lenne gond, de...

Fõ probléma: ha be is indul, egyes gépek nem nagyon akarnak felrobbanni.. úgy értem, hogy jobb oldalt fent írja x/5 repülõgép megsemmisítve. Ez viszont soha nem éri el az ötöt, ugyanis 2 gép akármi is történjék, felrobban, de ott el kezd vergõdni a földön, nem tûnnek el, ezért nem számolja õket. Próbáltam nanofegyverrel lelõni a szárnyaikat, de ugyanez történik, vagy még ennyi se, mert abszolút nem kapok pontot.

Nagyon kétlem, hogy mindenki eredetivel játszana, ezért ha valaki találkozott hasonló problémával, kérem segítsen pm-ben, köszi!

Szerk.: "200 oldallal ezelõtt." -úgy emlékeztem, mintha már lett volna egy ilyen topic jópár oldallal o.O

énezt ugycsináltam meg hogy szerencsétlenségembre felszált mind az 5 és gépfegyverrel lõtem õket, míg elkezdtek égni és aztán felrobantak. am nem anyira nehéz.

de énmár sajna végén tartok, 1 terület kell :D

Link to comment
Share on other sites

mark44

valaki segitsen mar pudingom kivan ezzel a jatekkal, mar casualra raktam de egy kuldi mentsek ki 2foglyot meg a k anyukat azt mire eléreka foglyokig mar piros az uldozési szint és amikora foglyokkal mennek el szembe jon velem 200katona lézerveto atomveto minden KisTehén!om pudingommal hat gepárd fair KisTehén!ak meg.... meg miez a mar géppisztolybol max 3tarat tudsz eloni és egy ellenségbe kell egy fél tarnyi golyo -.- és semmi upgrade gépfegyverhez hogy tobb ammo vagy valami? mert ez az elektromos biszKisTehén! eleg ratyi

szerk

DUST-on vagy min vagyok

hát ezt nem értem hogy oljek mar meg 2000millio katonat egy 40/80 toltényes fegyverrel meg 30granattal amik elol elfutnak még casualon is harodn akkor milyeN?! meg hiaba menekulok csak safe housnal tudom le razni oket mert az egesz dust palya egy edf bazis pudingomat mar áá hagyom is a narancslé

Tanulj meg írni ahelyett hogy égeted magad és játszod a vérpistikét minden topikban -_-

Link to comment
Share on other sites

HD2

akkor csinald meg és csinalj rola videot te uber pro, amugy meg lerombolni az edf bazisokat hat kosz be meek egy bazisra mar piros jelzesem van jonn 40autos lézeragyuval stb jah végulis...

Semmi nehéz nincs benne, amúgy amit te mondasz az egy extra küldi, amit egyáltalán nem muszáj megcsinálni.

Tyûha, megnyugtató, hogy a jövõben lesznek olyan kalapácsok, amikkel akár egy fél falat is le lehet dönteni egy suhintásra. B)

Nyilván csak a látvány miatt van, ha nem így lenne, sokkal kevesebb lehetõség lenne a taktikázásra (na meg a rombolásra) :)

Link to comment
Share on other sites

Tirexi2009

valaki segitsen mar pudingom kivan ezzel a jatekkal, mar casualra raktam de egy kuldi mentsek ki 2foglyot meg a k anyukat azt mire eléreka foglyokig mar piros az uldozési szint és amikora foglyokkal mennek el szembe jon velem 200katona lézerveto atomveto minden KisTehén!om pudingommal hat gepárd fair KisTehén!ak meg.... meg miez a mar géppisztolybol max 3tarat tudsz eloni és egy ellenségbe kell egy fél tarnyi golyo -.- és semmi upgrade gépfegyverhez hogy tobb ammo vagy valami? mert ez az elektromos biszKisTehén! eleg ratyi

szerk

DUST-on vagy min vagyok

hát ezt nem értem hogy oljek mar meg 2000millio katonat egy 40/80 toltényes fegyverrel meg 30granattal amik elol elfutnak még casualon is harodn akkor milyeN?! meg hiaba menekulok csak safe housnal tudom le razni oket mert az egesz dust palya egy edf bazis pudingomat mar áá hagyom is a narancslé

Narancslé meg puding????? Te kajálsz vagy játszol???? :D :lol: :lol: :lol:

A kistehén is itt van. :lol: :lol: :lol:

Tök jó ez a fórum szûrõ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

nah hat jah elobb a sarga oklos kuldetéseket kell csinalgatni mig nemirja hogy vidd le 0ra az "ellenek szamat",aztan meg az ilyen szabaditos stb qeket mert akkor mar nem jonnek huszezren ellenem meg egy tusz ellen :D

edit* az ammot még mindig keveslem :P

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Folytattam a játékot és valami überbrutál:D Nem akarok spoilerezni, szóval csak pár dolgot említek. A satelites küldi nagyon jó volt, kis felüdülés a normál robbantgatások mellett. Meg a kis lépegetõ, ami tud repülni is, transformers feeling :D

Ez azon játékok egyike ami megéri az árát :) Év TPS-e/meglepetése számomra :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Gyerekek nem a Walker a legdúrvább, hanem a miniwalker, kajak mintha a Transformers-ben lettem volna. :D Fut, rombol, csápol. :)

De kár hogy ilyen kevésszer találni. <_< Pl safe helyeknél nem találtam még.

Am a játékban az a jó hogy végre nem kell azon gondolkodni hogy mi lesz ha ennek most nekimegyek.. összedõl vagy megállít. Nem úgy mint mondjuk annó az NFS-ben vagy a Colin-ban.

a walker az a transformers feelinges cucc? mert abbo la kicsi amelyik tud jetpackolni annak rohadt szar az iranyitasa szerintem :S

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

de énmár sajna végén tartok, 1 terület kell :D

Nekem megvan mind az 5, de közel nincs vége :D

a walker az a transformers feelinges cucc? mert abbo la kicsi amelyik tud jetpackolni annak rohadt szar az iranyitasa szerintem :S

Szerintem arra gondol, mert annak van olyan animációja. Jobbról és balról felfelé csapkod és még 2 rántása is van.

De akkor lehet elõször használni mikor egy csapat adatokat tölt le egy bázison és védeni kell õket 2 irányból.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Nekem megvan mind az 5, de közel nincs vége :D

Szerintem arra gondol, mert annak van olyan animációja. Jobbról és balról felfelé csapkod és még 2 rántása is van.

De akkor lehet elõször használni mikor egy csapat adatokat tölt le egy bázison és védeni kell õket 2 irányból.

6 terület van :)

szerk :és 5 van meg, 5ik megcsak 1 küldibõl állt aztán megis lehetett kapni

Link to comment
Share on other sites

Guest

egy észrevétel: az ambient occlusion ez az nvidias cucc ami allitolag kicsit élessebé teszia targyakat illetve "tobb" arnyek lesza jatekban viszont én nem vettem észre semmi kulnbséget csak 10-15fps javulast ha kikapcsolom és akkor helyette meg 4xAA-ra raktam ami nem lassitja annyira és igy a tavoli dolgok élesebbek

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

6 terület van :)

szerk :és 5 van meg, 5ik megcsak 1 küldibõl állt aztán megis lehetett kapni

Jó, de a Free Fire Zone szabad terület volt, azt nem számoltam, persze ha arra gondolsz :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...