Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Országúti kerékpár


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

chrisnagy13

Szegény Mark, nem volt szerencséja a mai sprntnél. :(

gD43SWyCzRA&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
chrisnagy13

Megvan a Touron az új sprintkirály? :rolleyes: Sagan 3. szakaszgyõzelmét szerzi.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Nahát, ez a mai idõfutam nem volt éppen normális. :rolleyes: Wiggins ennyire nem lehet jó...

Link to comment
Share on other sites

otamas

Pedig szorítottam egy radioshackes szakaszgyõzelemért, ha már nincsen Andy Schleck :rolleyes:

Amúgy az a megérzésem, hogy itt már nem lesz nagy fordulat, és a hegyeken se lesz nagy változás: ha kell, akkor megy a Sky majd Evans után.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Pedig szorítottam egy radioshackes szakaszgyõzelemért, ha már nincsen Andy Schleck :rolleyes:

Amúgy az a megérzésem, hogy itt már nem lesz nagy fordulat, és a hegyeken se lesz nagy változás: ha kell, akkor megy a Sky majd Evans után.

Még a végén igazad lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

otamas

Na, Evans gyengébb volt, mint mondjuk ahogy a Tour elõtt lehetett várni. Így a bibalyerõs Sky kb ellenfél nélkül maradt, megingás nélkül húták be a megérdemelt a gyõzelmet. Voeckler hegyi teljesítménye volt számomra emlékezetes, természetesen a Sky dominancia mellett

Viszont életemben elõször nézni fogom a Vueltát, remélem Schleck és Contador több izgalmat szolgáltat annál, mint amit az idei Touron láttam a sárga trikóért.

Link to comment
Share on other sites

otamas

Hmm, Andy Schleck nem lesz ott a Vueltan. Nagy kár :(

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

RIP... :(

Azt hiszem többet nem nézek Tourt... :( Vele tudom csak elképzelni a közvetítéseket, nagyon bírtam azokat az infókat, amelyeket Õ mondott és ahogy mesélt egy két (összes) versenyzõrõl egy két sztorit...

Ez viszont örök :) :

Link to comment
Share on other sites

Kimmuriel

Mély döbbenet! :o Én csak miatta néztem a Tour-t!

Link to comment
Share on other sites

laarson

Rip Sipi már egy ideje nem nézek körversenyeket de nagyon sokat emelt a közvetítések színvonlán. Pedig mégcsak igazán öreg sem volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
chrisnagy13

Nézi valaki a Giro-t? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Egyelõre csak az eredményeket meg a tegnapi ismétlést láttam félig-meddig, most hétvégén próbálom nézni az adást.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
HD2

Bár nem ide tartozik talán ez a topik van legközelebb hozzá. Zúgtam egyet biciklivel, esőben egy olyan jó 40km/hval, most kb úgy nézek ki mint akit elcsapott a vonat. A felszíni sérülések nem érdekelnek, viszont a jobb könyököm elég gyér állapotban van. Kinyujtas nem megy, behajlitas se, így standard álló helyzetben nem is fáj egy dekat se. Amikor nyujtanam ki ahhoz hasonló érzés mintha egy csirkecomb alsó és felső részét törve választanám ketté, (annyira azért nem ropog, de elég szar :D) bedagadva érdekes módon nincs, se lilulva. volt már valakinek ilyesmi, hogy mi lehet ez? Várják vele, vagy holnap röntgen?

Szerk.: ertelemsueruen a konyokomre estem, de ez gondolom lejott belőle. Aszfalton történt amugy.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hát én már estem úgy a könyökömre, hogy hozzád hasonlóan nem ment a behajlítás, illetve kinyújtás. El is volt törve :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Hát én már estem úgy a könyökömre, hogy hozzád hasonlóan nem ment a behajlítás, illetve kinyújtás. El is volt törve :rolleyes:

Törve szerintem nekem nincs, tegnap óta kb semmit nem változott, ugyanolyan minden, kicsit bedagadt mondjuk, de semmi lilulás. Bicepszet terhelve semmi fájdalom, egészen nagy teherig, viszont tricepszc felé kb egy papír súlyától is fáj.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Bár nem ide tartozik talán ez a topik van legközelebb hozzá. Zúgtam egyet biciklivel, esõben egy olyan jó 40km/hval, most kb úgy nézek ki mint akit elcsapott a vonat. A felszíni sérülések nem érdekelnek, viszont a jobb könyököm elég gyér állapotban van. Kinyujtas nem megy, behajlitas se, így standard álló helyzetben nem is fáj egy dekat se. Amikor nyujtanam ki ahhoz hasonló érzés mintha egy csirkecomb alsó és felsõ részét törve választanám ketté, (annyira azért nem ropog, de elég szar :D) bedagadva érdekes módon nincs, se lilulva. volt már valakinek ilyesmi, hogy mi lehet ez? Várják vele, vagy holnap röntgen?

Szerk.: ertelemsueruen a konyokomre estem, de ez gondolom lejott belõle. Aszfalton történt amugy.

Volt már hasonló, max 2-3 napig ez volt aztán lassan helyrejött. Bár én nem vagyok valami törékeny típus, eddig még semmim nem volt eltörve.

Amúgy van biciklis topic.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Na mostanra eljutott oda, hogy tudom relatíve normálisan mozgatni, cipelni is cuccokat, tricepsz még mindig nem fazsa, fekvõtámasz pl nem megy, de lényegesen jobb mint múlt héten, valamennyire mondjuk még mindig kötött, tehát nem megy olyan lazán a nyújtás.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
HD2

Na mostanra megjavult teljesen, nagy tehernél mondjuk bemelegítés nélkül ropog, meg ilyen fos akadozó érzete van, de végülis már megszoktam, a bal térdem is ilyen mióta keresztszalagszakadásom volt. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
VassGabor

A mostani országúti versenyen jó nagyot buktak több mint 50-en azt láttátok?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
hunocsi
On 7/17/2020 at 2:38 PM, VassGabor said:

A mostani országúti versenyen jó nagyot buktak több mint 50-en azt láttátok?

Nem, én csak a Tourt néztem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VassGabor

Értem, most is ismételnek valamit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...