Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vissza a jövőbe


Sensei007

Recommended Posts

Sensei007

:)

Marty , nyuszi vagy????

Engem senki sem nevezhet nyuszinak :D

-Doki maga idõgépet épített egy Delorean-ból??

-Igen , ha már idõgépet építünk akkor adjuk meg a módját :)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

A filmek alapmûvek természetesen, de emlékeim szerint már volt topicja - de az sem volt sajnos hosszúéletû...

Btw elírtad az alcímet triológiára.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

és télleg. xD :lol:

am. jah, alapmûvek. B)

Link to comment
Share on other sites

canadaa

bírom ezt a triológiát :lol: már jó párszor láttam , tényleg alapmû ;)

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

javítottam a címet :)

amúgy hát igen.. klasszikus, alapmû, stb.. nekem az egyik kedvenc részem, mikor Marty a szalagavatón játssza a Johnny B. Goode-ot, aztán elkezd szólózni, és a tömeg értetlenül áll.. aztán mondja: "hát igen, erre még nem vagytok felkészülve.. de egyszer majd szeretni fogjátok, higgyétek el" vagy valami hasonló :) ezt vittem múltkor az egyetemi prezentációmhoz példának arra, hogy ahhoz, hogy egy divat divat legyen, ergó elterjedjen, meg kell lennie rá az igénynek :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

javítottam a címet :)

amúgy hát igen.. klasszikus, alapmû, stb.. nekem az egyik kedvenc részem, mikor Marty a szalagavatón játssza a Johnny B. Goode-ot, aztán elkezd szólózni, és a tömeg értetlenül áll.. aztán mondja: "hát igen, erre még nem vagytok felkészülve.. de egyszer majd szeretni fogjátok, higgyétek el" vagy valami hasonló :) ezt vittem múltkor az egyetemi prezentációmhoz példának arra, hogy ahhoz, hogy egy divat divat legyen, ergó elterjedjen, meg kell lennie rá az igénynek :D

A gyerekeitek fogják imádni -_-

George a legjobb egyébként. "Tejet kérek, csokisat" meg "Négyzet nekem hergelt"

(Klasszikus magyar szinkron valószínûleg a világ legjobb szinkronja)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

A gyerekeitek fogják imádni -_-

George a legjobb egyébként. "Tejet kérek, csokisat" meg "Négyzet nekem hergelt"

(Klasszikus magyar szinkron valószínûleg a világ legjobb szinkronja)

Ahogy mondod B) A mai napig nem bocsátottam meg, hogy dvd-n csak az új szinkronnal lehet kapni...

Btw ha már dvd, legalább az extrái jók :) Pl a gag reel, amik közül is a személyes kedvencem: hey puto! :D Érdemes a hosszabbik videót megnézni, de ebben a rövidben is benne van pl a "tejet kérek... csokisat!" bakija is :)

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Meg az a rész is jó

amikor a villám belecsap az óratoronyba és feltölti a Deloreant energiával

Telefonon csengõhangom

a Johny B Goode :D

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

IPB Image

Deep down Louisiana close to New Orleans

Way back up in the woods among the evergreens

There stood a log cabin made of earth and wood

Where lived a country boy named Johnny B. Goode

Who never ever learned to read or write so well

But he could play the guitar just like a ringing a bell

Go go

Go Johnny go

Go

Go Johnny go

Go

Go Johnny go

Go

Go Johnny go

Go

Johnny B. Goode

He used to carry his guitar in a gunny sack

Go sit beneath the tree by the railroad track

Oh, the engineerswould see him sitting in the shade

Strumming with the rhythm that the drivers made

People passing by they would stop and say

Oh my that little country boy could play

Go go

Go Johnny go

Go

Go Johnny go

Go

Go Johnny go

Go

Go Johnny go

Go

Johnny B. Goode

His mother told him "Someday you will be a man,

And you will be the leader of a big old band.

Many people coming from miles around

To hear you play your music when the sun go down

Maybe someday your name will be in lights

Saying Johnny B. Goode tonight."

Go go

Go Johnny go

Go go go Johnny go

Go go go Johnny go

Go go go Johnny go

Go

Johnny B. Goode

[kocc] [fullvigyor]

angol nyelvû oldala http://www.bttf.com/

Vissza a jövõbe játék http://www.bttf.com/news/index.php?pageid=game

Hátha nektek sikerül....

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Én ehhez a topichoz csak annyit tudok hozzászólni, hogy életemben nem izgultam annyira még jeleneten, mint a III vonatos részén....Emlékszem már ülni se bírtam.

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Én ehhez a topichoz csak annyit tudok hozzászólni, hogy életemben nem izgultam annyira még jeleneten, mint a III vonatos részén....Emlékszem már ülni se bírtam.

Az a rész nekem is tetszett :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én ehhez a topichoz csak annyit tudok hozzászólni, hogy életemben nem izgultam annyira még jeleneten, mint a III vonatos részén....Emlékszem már ülni se bírtam.

Elsõ részben az óratorony, másodikban az aluljárós-Ohlalaaa??-mentési akció is hasonlóan pörgõs. Én a harmadik részt láttam legkevesebb alkalommal, nem volt több vagy 20-nál :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Én is vagy ezerszer láttam mind a három részt, mégis le tudom rágni a körmömet az elõbb említett jeleneteknél :D Igen, tudom, hogy bele fog csapni az óratoronyba a villám, mégis mindig izzadok, amikor látom :D

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Én is vagy ezerszer láttam mind a három részt, mégis le tudom rágni a körmömet az elõbb említett jeleneteknél :D Igen, tudom, hogy bele fog csapni az óratoronyba a villám, mégis mindig izzadok, amikor látom :D

Így igaz ezt a filmet soha nem tudnám megunni. :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Én is vagy ezerszer láttam mind a három részt, mégis le tudom rágni a körmömet az elõbb említett jeleneteknél :D Igen, tudom, hogy bele fog csapni az óratoronyba a villám, mégis mindig izzadok, amikor látom :D

Hát én konkrétan az egész filmet végigizgulom. :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Btw ha már dvd, legalább az extrái jók :) Pl a gag reel, amik közül is a személyes kedvencem: hey puto! :D Érdemes a hosszabbik videót megnézni, de ebben a rövidben is benne van pl a "tejet kérek... csokisat!" bakija is :)

A Hey, puto! nálam is örök favorit. :lol:

Nagyon hosszú ideig a kedvenc filmem volt, aztán jött a Se7en, így már csak a második a rangsorban. :D

máig ez az a trilógia, aminek kívûlrõl fújom a szinkronját, pedig a Die Hardot is láttam vagy 50szer...

"- ...felborul a tér-idõ kontinuum és megsemmisül a világegyetem! Persze szerencsés esetben csak a mi galaxisunk fog elpusztulni.

- ez megnyugtató, doki." :rolleyes:

egyébként kiváncsi vagyok, hogy mi lett volna ha végül Eric Stoltz maradt volna Marty, akkor vajon ugyanannyira rajonganék a filmért és Michael J. Foxért? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Egyegészhuszonötszázadgigawatt????

---

Egyébként olvastatok valaha bármiféle fejtegetést arról, hogy mekkora valóságalapja van a sci-fi-kezdeménynek a filmben? :D Azt tudom, hogy a fluxuskondenzátor annyira blõdség, hogy a fizikusok felvágják alatta az ereiket, fizikatanárom egyest osztogatott ha bemondtuk poénból órán.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Kár,hgy a szinkronhangok egy részét kicserélték -_- Van olyan,amit meg kapásból kivágtak pedig hatalmas és híres jelenet. (2.részben "Nyuszi vagy McFly? Nyusznyusznyusz"...srác megnyomja a gombot és semmi nem történik -_-)

Jó,hát mondjuk,aki nem szinkronosan szereti,annak mindegy..de nekem Rudolf Péterék hatalmasat nyomnak a filmen,ami már magában is egy csoda.Még jó,hogy nem az õ hangjukat cserélték ki..bár Biff és George új hangja is iszonyatosan sérti a fülemet. George hülye nevetése is elveszett emiatt :' (

Link to comment
Share on other sites

Joey

bár Biff és George új hangja is iszonyatosan sérti a fülemet. George hülye nevetése is elveszett emiatt :' (

Ja, pedig a legjobb magánszámom a George féle röhögés... :D Áh-á-á-áh-áh! Zabálom!

Biff eredeti szinkronja is sokkal jobban "fafej!"-ezet... <_<

"Az, hogy lehet? De hát ez tök új!

Tudod...láttam az ismétlést. Majd meglátod!"

meg

"Ugyan, csak viccel, senkinek sincs KÉT televíziókészüléke..." -_-

Egyegészhuszonötszázadgigawatt????

---

Egyébként olvastatok valaha bármiféle fejtegetést arról, hogy mekkora valóságalapja van a sci-fi-kezdeménynek a filmben? :D Azt tudom, hogy a fluxuskondenzátor annyira blõdség, hogy a fizikusok felvágják alatta az ereiket, fizikatanárom egyest osztogatott ha bemondtuk poénból órán.

KHIT érdekel a valóságalap? A volt fizikatanárod bekaphatja, jobb mese nincs is ennél a trilógiánál... ;)

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Egyegészhuszonötszázadgigawatt????

---

Egyébként olvastatok valaha bármiféle fejtegetést arról, hogy mekkora valóságalapja van a sci-fi-kezdeménynek a filmben? :D Azt tudom, hogy a fluxuskondenzátor annyira blõdség, hogy a fizikusok felvágják alatta az ereiket, fizikatanárom egyest osztogatott ha bemondtuk poénból órán.

Hát a realitása az mondjuk úgy hogy nulla... Olyan hogy elkezdek halványodni, majd eltûnõk...Meg hogy egyáltalán, ugyanazon tér ugyanazon idõsíkját képes legyek megváltoztatni...Több oldal fizikai szabálynak mond ez ellent! -_-

De ha kiváncsi rá valaki, szívesen elmagyarázom, tér/idõ dologban -khm, bocsánat- otthon vagyok. B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát a realitása az mondjuk úgy hogy nulla... Olyan hogy elkezdek halványodni, majd eltûnõk...Meg hogy egyáltalán, ugyanazon tér ugyanazon idõsíkját képes legyek megváltoztatni...Több oldal fizikai szabálynak mond ez ellent! -_-

De ha kiváncsi rá valaki, szívesen elmagyarázom, tér/idõ dologban -khm, bocsánat- otthon vagyok. B)

Nem kell engem óvodásnak nézni, a tér-idõ elméleteket éveken keresztül rágtam, rengeteg fejtegetés és tudományos vagy áltudományos irományt olvastam a témában.

Az érdekelne mondjuk, hogy a villám tényleg annyi gigawatt-e, vagy hogy az idõben utazott autó külseje milyen elmélet alapján fagyos.

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Nem kell engem óvodásnak nézni, a tér-idõ elméleteket éveken keresztül rágtam, rengeteg fejtegetés és tudományos vagy áltudományos irományt olvastam a témában.

Az érdekelne mondjuk, hogy a villám tényleg annyi gigawatt-e, vagy hogy az idõben utazott autó külseje milyen elmélet alapján fagyos.

Ajánlom figyelmedbe Michio Kaku- Hipertér c. könyvét. Esküszöm hogy imádni fogod! B)

A kocsi nemtom miért lenne fagyos, már elképzelhetõ hogy atomi szinten történt valami energia veszteség, de akkor meg a kocsiból nem lenne más, mint egy higanytócsa.

A villám teljesítményét nem tudom, de azt igen hogy 30 ezer amper is lehet, néha ennek a tízszerese

Link to comment
Share on other sites

Sensei007
IPB Image
Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Garázsba kérem -_-

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Felfelé nyíló ajtajú Delorean...ilyet se láttam már vagy...fél hónapja...szóval Dr Emett Brown idõgépet épített?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...