Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: The Old Republic


Csurgod

Recommended Posts

budz

Gyakrolatilag ezt mondtam én is röviden... :D Kiváncsi vagyok már a fajokra...

elmondom neked... :P rodian human oan mint shak ti volt meg olyan mint mas adem volt megfelel?? ja meg twilek :P

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

elmondom neked... :P rodian human oan mint shak ti volt meg olyan mint mas adem volt megfelel?? ja meg twilek :P

Mandalóriaiakat(?)% :)

Link to comment
Share on other sites

budz

Mandalóriaiakat(?)% :)

legyen az is :P

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

legyen az is :P

Én egy nagy Rancor-al akarok nyomulni :D Várom már a hétvégét, kíváncsi vagyok mit adagolnak nekünk, remélem egy új kasztot vagy a játszható fajok listáját kapjuk meg, de egy teaser vagy sima trailernek is örülnék, mert a fejlesztõi naplók nem olyanok mint egy hangulatos nyálcsorgató videó :) (Persze új naplók is jöhetnek minden mennyiségben :P)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Én egy nagy Rancor-al akarok nyomulni :D Várom már a hétvégét, kíváncsi vagyok mit adagolnak nekünk, remélem egy új kasztot vagy a játszható fajok listáját kapjuk meg, de egy teaser vagy sima trailernek is örülnék, mert a fejlesztõi naplók nem olyanok mint egy hangulatos nyálcsorgató videó :) (Persze új naplók is jöhetnek minden mennyiségben :P)

MINDENT tudni akarunk.Remélem nem lesz olyan sok farmolüs quest.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

MINDENT tudni akarunk.Remélem nem lesz olyan sok farmolüs quest.

Igazából a farmolós questekkel sincs sok bajom... csak akkor ha túl sok van belõlük... szeretek WoW-ozni de a legnagyobb bajom, hogy túl sokat kell farmolni, fõleg magasabb szinten kell százával irtani az ellent, hogy végre szintet tudj lépni. Remélem itt valóban érvényesül majd a marketing blabla és tényleg KotOR-hoz mérhetõ questeket kapunk (jó bizonyára némileg le lesznek egyszerûsítve, mondjuk a térkép mutatja hova kell menni, stb, de bízom a Bioware-ben és hogy valóban érdekes és színes küldetéseket kapunk majd).

Link to comment
Share on other sites

budz

Igazából a farmolós questekkel sincs sok bajom... csak akkor ha túl sok van belõlük... szeretek WoW-ozni de a legnagyobb bajom, hogy túl sokat kell farmolni, fõleg magasabb szinten kell százával irtani az ellent, hogy végre szintet tudj lépni. Remélem itt valóban érvényesül majd a marketing blabla és tényleg KotOR-hoz mérhetõ questeket kapunk (jó bizonyára némileg le lesznek egyszerûsítve, mondjuk a térkép mutatja hova kell menni, stb, de bízom a Bioware-ben és hogy valóban érdekes és színes küldetéseket kapunk majd).

wowba a hozzá adott storyk is rosszak voltak öld le õket mer utálom õket vagy öld le õket mer kell valami tõlük nekem és ennyi... unalmas volt....

magyarul nem volt elég nagy a motiváció... mint pl.: a kotorba szereted megcsinálni mer kiváncsi vagy mi lesz ha megeteszed meg élvezet olvasni a párbeszédeket wowba az utasítások viszont unalmasak....

Link to comment
Share on other sites

geru45

Jó reggelt és kellemes hétvégét mindenkinek itt egy kis friss anyag :D !

A Jedi Arhívum-os videót érdemes megnézni és az új képregényt se haggyátok ki igaz nincs sok újdonság benne de azért nézzétek meg :D

szerk.: És igen ahogy sejtettük a MAndalóriaiak visszatérnek! ;)

Tapsot az old republic era-ba bele erõltetett katyvasznak . Csak én vettem észre hogy KLÓNKATONÁK álltak ott a jedik költözésekor. És az empire........sith empire khmmmmm.......... (egy "kicsit" clone wars era szagú az egész) katonái full fekete Stormtrooper öltözékben feszítenek. Azt hiszem soha nem fogjuk megtudni hogy mi lett Revan-el az unknown regions-ban és, hogy miért ment oda.

Link to comment
Share on other sites

budz

Tapsot az old republic era-ba bele erõltetett katyvasznak . Csak én vettem észre hogy KLÓNKATONÁK álltak ott a jedik költözésekor. És az empire........sith empire khmmmmm.......... (egy "kicsit" clone wars era szagú az egész) katonái full fekete Stormtrooper öltözékben feszítenek. Azt hiszem soha nem fogjuk megtudni hogy mi lett Revan-el az unknown regions-ban és, hogy miért ment oda.

bíztos hogy nem klon katonák lesznek... az csak concept art... kötekedni mindeki tud ... legegyszerûbb...

Link to comment
Share on other sites

skybot

Nincs olyan MMO ami ne lenne egy bughalmaz mikor kiadják, ezért vannak a zárt és nyitott béták, hogy a visszajelzések alapján minimalizálni tudják õket. Annak idején mikor kijött a WoW akkor toltam egy pár hétig haveromnál (ezt úgy értsd, hogy minden délután nála voltam és toltam a saját kis karakterem az accountján) az is teljesen más volt mint ma, én valamikor az 1.6.0 körül kezdtem el WoW-ozni itthon és az 1.9.4-nél hagytam abba elõször, majd a 2.1.0-nél kezdtem el újra és gyökeresen mások az egyes verziók. Ha ma kezdtem volna el játszani vele akkor tuti nem ismernék rá a kezdeti állapothoz képest.

Most pedig a Battlefield-Heroes zárt bétáját tolom, és öröm látni ahogy a játék fejlõdik az egyes update-ek után és tûnnek el a bugok és kezd kiforrni ez az egész elképzelés (bár az nem annyira MMO de azért kicsit emlékeztet rá).

Minél hamarabb kiadnak egy már játszható verziót annál hamarabb lesz kiforrott játék belõle, nem kell egybõl a véglegest, elég elõször csak egy zárt bétát pár ezer fõvel, elvégre több szem többet lát, a nyitott béta jelen esetben meg már nem is annyira érdekes, hiszen amúgy is ingyenes lesz, maximum azért érdemes kiadni egy nyílt bétát, hogy a mikrotranzakciós rendszert ne kelljen még élesben használni

Mondjuk a Bioware amúgy sem a sebességérõl híres... emlékszem, hogy hosszú éveken át vártam az elsõ KotOR-ra (valamikor 2000-2001 környékén figyeltem fel rá egy GS-ben) a másodikat ugye már az Obsidian csinálta, nem volt rossz az sem, de mégis az elsõ volt az igazi, és örülök, hogy a régi köztársaság történetének feldolgozása visszakerült a Bioware-hez, csak hát õk meg tuti nem fogják elkapkodni, de nem is baj (csak már nagyon viszket a tenyerem, markolni akarom az egeret és jól odapörkölni a jediknek :D).

Mi a manó? Tényleg ingyenes lesz? Ez nem valami áprilisi tréfa? :D

Link to comment
Share on other sites

Rex95

Tapsot az old republic era-ba bele erõltetett katyvasznak . Csak én vettem észre hogy KLÓNKATONÁK álltak ott a jedik költözésekor. És az empire........sith empire khmmmmm.......... (egy "kicsit" clone wars era szagú az egész) katonái full fekete Stormtrooper öltözékben feszítenek. Azt hiszem soha nem fogjuk megtudni hogy mi lett Revan-el az unknown regions-ban és, hogy miért ment oda.

Köhömm...Ha belegebdsz is Sith Empire lesz mert az THE SITH EMPIRE ez mióta kitalálták az Old Republic erát így van...A páncélokhoz meg annyit hogy a Sith katonák páncéljához semmijen hasonlót nem találsz a Köztársaságé pedig igen hasonlít a Klón Háborúkban használt Katana páncélokra de azt sem a kaminoiak fejlesztették ki hanem a mandalóriaiaktól vették át a páncél felépítését onnan van az a tipikus T alakú lencse a sisakokban és tudtommal még csak 300 évvel vagyunk a Mandalóriai Háborúk után minek következményeképpen felfoghatod azt hogy ilyen páncélokat használnak (Ha megnézted a Jedi Archívumos videót ott van egy bizonyos Nyugodt Korszaknak megnevezett era amiben bizonyos fejlõdések mentek végbe és nem hiszem hogy a nagy,csúnya,szívós harcosok által használt páncél "gagyi lenne hiszen a Mandalóriaiak mindíg is próbálták megszerezni a legújabb technológiákat) és ha megnézed a történelmet ott is sok páncélzat hasonlított a másikra és külnbenis könnyû úgy leírni egy játékot hogy senki ki se próbálta még éppen hogy tudunk róla valamit...

Ha ezután is felmerül benne valami "koppintás" érzés szólj csak nyugodtan megmagyarázom én neked...

Szerk.: Ha megszeredted volna tudni mi lett Revannal azt már Lucasék az Obsidiannal elszúrták mivel megnyitottak egy már lezárt sztorit amit békén kellett volna hagyni... Lehetetlen lett volna szerintem egy Revanékhoz kapcsolódó 3 KoTOR esetleg kaptál volna egymásik karaktert aki követi őket..

Szerk2.: És elméletileg nem minden katona mászkál olyan páncélban mint amiket mi a concepteken láttunk ha megnézed ők a Republic Special Forces tehát ők a krém a "Különleges Egység"

Link to comment
Share on other sites

geru45

bíztos hogy nem klon katonák lesznek... az csak concept art... kötekedni mindeki tud ... legegyszerûbb...

Ez egy távirat ? Én kötekedõs rohadék:

http://kepfeltoltes.hu/090401/jk_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090401/jk_p_2_www.k...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090401/jk_p_3_www.k...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090401/jk_p_4_www.k...ltoltes.hu_.jpg

Miért kellett ehhez megvenni a Kotor licenszeket ? És miért kell száz éveket elõre ugorgatni ?

Link to comment
Share on other sites

skybot

Azért, mert abban az érában fog játszódni. Az ugrás meg feltehetõen azért kell, hogy nagyobb szabadság legyen a sztoriban és ne akadjon össze a Kotor 3-mal. Vagy az elõzõ részekkel. Attól meg nem kell félni, hogy koppintás lesz a sztori. Akkor most a Kotor is koppintás, mert fénykard van benne nem? Ha Kotorban tudtak eredetit alkotni itt is sikerül nekik. Nem hiszem, hogy rászorulnak a lopásra a Bioware-nél.

Link to comment
Share on other sites

geru45

Köhömm...Ha belegebdsz is Sith Empire lesz mert az THE SITH EMPIRE ez mióta kitalálták az Old Republic erát így van...A páncélokhoz meg annyit hogy a Sith katonák páncéljához semmijen hasonlót nem találsz a Köztársaságé pedig igen hasonlít a Klón Háborúkban használt Katana páncélokra de azt sem a kaminoiak fejlesztették ki hanem a mandalóriaiaktól vették át a páncél felépítését onnan van az a tipikus T alakú lencse a sisakokban és tudtommal még csak 300 évvel vagyunk a Mandalóriai Háborúk után minek következményeképpen felfoghatod azt hogy ilyen páncélokat használnak (Ha megnézted a Jedi Archívumos videót ott van egy bizonyos Nyugodt Korszaknak megnevezett era amiben bizonyos fejlõdések mentek végbe és nem hiszem hogy a nagy,csúnya,szívós harcosok által használt páncél "gagyi lenne hiszen a Mandalóriaiak mindíg is próbálták megszerezni a legújabb technológiákat) és ha megnézed a történelmet ott is sok páncélzat hasonlított a másikra és külnbenis könnyû úgy leírni egy játékot hogy senki ki se próbálta még éppen hogy tudunk róla valamit...

Ha ezután is felmerül benne valami "koppintás" érzés szólj csak nyugodtan megmagyarázom én neked...

Szerk.: Ha megszeredted volna tudni mi lett Revannal azt már Lucasék az Obsidiannal elszúrták mivel megnyitottak egy már lezárt sztorit amit békén kellett volna hagyni... Lehetetlen lett volna szerintem egy Revanékhoz kapcsolódó 3 KoTOR esetleg kaptál volna egymásik karaktert aki követi õket..

Szerk2.: És elméletileg nem minden katona mászkál olyan páncélban mint amiket mi a concepteken láttunk ha megnézed õk a Republic Special Forces tehát õk a krém a "Különleges Egység"

Én ezt azért kifogásolom mert véleményem szerint a clone wars era-val való nyílvánvaló hasonlóság csak a Star Wars Galaxie és más mmo-kban "tevékenykedõ" star wars fanok átcsábításra lettek erõltetve. Engem ez azért zavar mert az Old Republic eranak volt egy remek, sajátos hangulata és ebben az esetben nem sok értelme volt pont ezt a korszakot leliszencelni mivel maga a játék stílusában és hangulatában jelentõsen el fog térni az lap kotor-októl. És én olyat nem mondtam hogy "koppintás". Én pédául olyan gyönyrû tájakat szívesen látnék mint a Rakta Prime bolygója (lehon).

Link to comment
Share on other sites

skybot

Én ezt azért kifogásolom mert véleményem szerint a clone wars era-val való nyílvánvaló hasonlóság csak a Star Wars Galaxie és más mmo-kban "tevékenykedõ" star wars fanok átcsábításra lettek erõltetve. Engem ez azért zavar mert az Old Republic eranak volt egy remek, sajátos hangulata és ebben az esetben nem sok értelme volt pont ezt a korszakot leliszencelni mivel maga a játék stílusában és hangulatában jelentõsen el fog térni az lap kotor-októl. És én olyat nem mondtam hogy "koppintás"

Jó ez. Nem lehet ingben-gatyában harcolni. Szerintem ne vonjuk le következtetéseket (kitudja mikori) contept- artokból a hangulatról.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Ezek a motívumok már az alap játékban is benne voltak, ott is több olyan egyenruha elõfordul ami roppant mód hasonlít a filmek idõszakának egyenruháira. Ami pedig egyáltalán nem titok, hogy a Kaminón megrendelésre elkészült klón hadsereg Jango Fett-bõl lett kiklónozva, aki egy mandalóriai volt, és az õ egyenruhájukat is átvették a klónozók, bizonyos korszerûsítések és módosítások mellett. Nos hát a mandalóriai katonák meglehetõsen szerves részét képezik a KotOR érának, az egyik legerõsebb katona nemzet voltak, háborúskodásból éltek és ha valakinek zsoldos hadsereg kellett akkor tudta hogy hova és kihez kell fordulni ilyen ügyben.

A motívumok (Sith birodalom és a Régi köztársaság "logója") pedig azért olyan amilyen, mert késõbb a filmek idõszakán zajló háborúk alatt az egyes felek "ideológiai" okokból vették át õket. Errõl van is hivatalos (tehát Lucas bácsi által rábólintott) Star Wars könyv amiben ez le is van írva. Én még nem olvastam, de fogom mindenképpen.

Link to comment
Share on other sites

budz

Én ezt azért kifogásolom mert véleményem szerint a clone wars era-val való nyílvánvaló hasonlóság csak a Star Wars Galaxie és más mmo-kban "tevékenykedõ" star wars fanok átcsábításra lettek erõltetve. Engem ez azért zavar mert az Old Republic eranak volt egy remek, sajátos hangulata és ebben az esetben nem sok értelme volt pont ezt a korszakot leliszencelni mivel maga a játék stílusában és hangulatában jelentõsen el fog térni az lap kotor-októl. És én olyat nem mondtam hogy "koppintás". Én pédául olyan gyönyrû tájakat szívesen látnék mint a Rakta Prime bolygója (lehon).

jó neked ha te ennyibõl le tod szûrni mien hangulata lesz nekem nem sikerült

Link to comment
Share on other sites

Rex95

jó neked ha te ennyibõl le tod szûrni mien hangulata lesz nekem nem sikerült

Mondasz valamit! Leírom mi miért lehet és keres valami mást amibe beleköthet :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Ezek a motívumok már az alap játékban is benne voltak, ott is több olyan egyenruha elõfordul ami roppant mód hasonlít a filmek idõszakának egyenruháira. Ami pedig egyáltalán nem titok, hogy a Kaminón megrendelésre elkészült klón hadsereg Jango Fett-bõl lett kiklónozva, aki egy mandalóriai volt, és az õ egyenruhájukat is átvették a klónozók, bizonyos korszerûsítések és módosítások mellett. Nos hát a mandalóriai katonák meglehetõsen szerves részét képezik a KotOR érának, az egyik legerõsebb katona nemzet voltak, háborúskodásból éltek és ha valakinek zsoldos hadsereg kellett akkor tudta hogy hova és kihez kell fordulni ilyen ügyben.

A motívumok (Sith birodalom és a Régi köztársaság "logója") pedig azért olyan amilyen, mert késõbb a filmek idõszakán zajló háborúk alatt az egyes felek "ideológiai" okokból vették át õket. Errõl van is hivatalos (tehát Lucas bácsi által rábólintott) Star Wars könyv amiben ez le is van írva. Én még nem olvastam, de fogom mindenképpen.

Egyébként te tudod, mi történik a mandalóriai klónokkal a birodalom szétverése után? ;)

Link to comment
Share on other sites

bloo

Ami pedig egyáltalán nem titok, hogy a Kaminón megrendelésre elkészült klón hadsereg Jango Fett-bõl lett kiklónozva, aki egy mandalóriai volt, és az õ egyenruhájukat is átvették a klónozók, bizonyos korszerûsítések és módosítások mellett.

Jango Fett ember volt, csak mandalóriaiak nevelték...

Link to comment
Share on other sites

geru45

Jango Fett ember volt, csak mandalóriaiak nevelték...

A gond az hogy minden mandalorian "ember" :P

Link to comment
Share on other sites

bloo

A gond az hogy minden mandalorian "ember" :P

Eredetileg nem emberek voltak, hanem taungok :D .

Amúgy arra gondoltam, hogy Jango Fett eredetileg nem a mandalóriai kultúrába született, a szülei nem voltak mandalóriaiak, csak mikor árva lett, akkor vették magukhoz. Viszont alapvetõen a páncélos témában ennek az infónak nincs jelentõsége, úgyhogy ÉN kérek elnézést. :P

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Egyébként te tudod, mi történik a mandalóriai klónokkal a birodalom szétverése után? ;)

Még nem de leírhatod fehér betûkkel "/Spoiler/" tag-ek közé írva, hogy aki még csak most olvasná a könyveket annál ne lõjünk le semmit. Most van egyébként beszerzés alatt egy csomó hivatalos Star Wars könyv és képregény, majd nekiállok a galaxis tüzetesebb vizsgálatának is :)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Még nem de leírhatod fehér betûkkel "/Spoiler/" tag-ek közé írva, hogy aki még csak most olvasná a könyveket annál ne lõjünk le semmit. Most van egyébként beszerzés alatt egy csomó hivatalos Star Wars könyv és képregény, majd nekiállok a galaxis tüzetesebb vizsgálatának is :)

Elnézést, de ez már vagy 20 éve nem spoiler. :D

Link to comment
Share on other sites

budz

Jango Fett ember volt, csak mandalóriaiak nevelték...

mandaloriai volt...

a madaloriak is humanoidok vagy mik..:P lényeg hogy ugy nézznek ki mint az emberek csak sokkal keményebbek...

gyûrûk urába is volt ilyen hogy duranádok vagy kik...pl ami aragon volt és õ is simán emberenk nézzett ki....:P jó kicsitt kimerevlemezt hasonlat de mind1 a mandaloria meg az ember az különbõzõ... eza lényeg ugyanugy mint a twilek meg a zabrak sztem...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...